8099 посетителей онлайн
11 068 70

Сбой в "Киевстаре": Абоненты не могут перейти на другого оператора через национальный роуминг

мобільний

Из-за сбоя абоненты "Киевстара" не могут перейти на других операторов через внутренний роуминг.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом "Hromadske" сообщили в Минцифры.

"Нацроуминг не работает из-за того, что сеть "Киевстара" не может передать информацию о своих абонентах сетям других операторов в результате общего технического сбоя", - говорится в сообщении.

В министерстве отметили, что это временная проблема, над которой активно работают все специалисты компании "Киевстар", чтобы снова вернуть связь своим абонентам. В ближайшее время они возобновят оказание услуг.

"После решения текущей проблемы мы обсудим со всеми мобильными операторами, как в дальнейшем можно уберечься от аналогичных ситуаций и защитить пользователей от неожиданных проблем со связью", - подытожили в Минцифры.

Напомним, сегодня утром, 12 декабря, в работе мобильного оператора "Киевстар" произошел масштабный сбой.

Топ комментарии
+15
Ще не так давно у більшості населення не було і домашнього телефону. Ніхто незручностей якихось занадтих не відчував. Зараз при відключенні інтернету чи мобільного люди впадають в ступор. І це не тому що конче потрібно зателефонувати рідним та сказати що ти вже проїхав шість зупинок і вийдеш на сьомі, а ти не взмозі прочитати блоги, твіти, месенджі про щось велике ніщо. І тому ти в акує.
показать весь комментарий
12.12.2023 11:14 Ответить
+9
гнила компанія!сервіс жах! ціни позахмарні! тепер ще й ось це!
показать весь комментарий
12.12.2023 11:08 Ответить
+7
а до чого діректор мінцифри боком ?

до вирішення питання якими цифрами писати - римськими чи арабськими ?

в Україні повна ЖОПА і нема винного з боку людей, які управляють країною.

бо всі ніяким боком до всього.

Зламали падлюки всю інституцію держави і зараз *** проссиш, хто за що відповідає.

Зовнішньою політикою замість міністра МЗС займається завхоз, але не несе ніякої відповідальності, бо навіть не держслужбовець.

за цифрову безпеку яке прізвище несе відповідальність ?
показать весь комментарий
12.12.2023 11:27 Ответить
Комментировать
Сортировать:
жопа повна вже більше 4-х годин !!!
показать весь комментарий
12.12.2023 11:08 Ответить
В Тg читал шо в некоторых сбитых росийских дронов крылатого типа находили симки "Киевстара".По ним дроны ориентировались и могли менять маршрут.
показать весь комментарий
12.12.2023 11:47 Ответить
сімок за більш як 20 років випушено вагон і вкупити їх можна на кожному кроці ...
показать весь комментарий
12.12.2023 11:49 Ответить
гнила компанія!сервіс жах! ціни позахмарні! тепер ще й ось це!
показать весь комментарий
12.12.2023 11:08 Ответить
але добре що в Україні є право вибору-то можна змінити оператора,бо ми не в рабстві...
показать весь комментарий
12.12.2023 11:11 Ответить
А ви ціни у лайфа бачили? Я на київстар якраз і перейшов тому що те що в лайфа коштує 300грн, тут коштує 150. При всій моїй неповазі до київстару і водафону лайфсел зажрався і попіднімав оплату не питаючи.
показать весь комментарий
12.12.2023 11:12 Ответить
Лайф стабільний і не розказуй муйню, роумінг нормально тягне, ціна це якість адже Лайф все ж европейська корпорація.
показать весь комментарий
12.12.2023 11:19 Ответить
Я десь казав що не стабільний? Хоча і тут можу посперечатись. Там де лайф навіть не звонить, київстар 4G ганяє на ура. І це в середмісті не кажучи вже за містом і в селах. Але я ж написав про тарифи, а не про стабільність. І я таких збоїв не пам'ятаю щоб взагалі колись були. Я не захищаю і не рекламую тут нікого, мене просто бісять тарифи лайфа і все. У київстара кінцеві власники взагалі кацапи.
показать весь комментарий
12.12.2023 11:28 Ответить
Автор коменту якраз про захмарні ціни і написав. Так от вони якраз одні з найнижчих. І якість зв'язку не така вже й погана, а місцями набагато краща. В мене 4G модем тільки на київстарі давав стабільний інтернет і вдома і в інших місцях. Я спеціально купляв інтернет тарифи всих операторів і порівнював їх там де мені був важливий зв'язок.
показать весь комментарий
12.12.2023 11:30 Ответить
вам написати перелік сіл, смт наприклад у Львівському районі де з покритям кс повна жопа навіть в 2ж ??? при 3ж, 4 ж навіть немає мови ... у водафон (мтс) така сама фігня, коли приїзджаю до батьків вмикаю роумінг лайфу, бо іншого виходу немає ...
показать весь комментарий
12.12.2023 11:53 Ответить
Лайф охметовсько-турецька компанія
показать весь комментарий
12.12.2023 13:09 Ответить
про шо ти триндиш? тарифи в Лайфа дешевші, а хвилин і гігабайт в них більше!
а ще вони не дурять на трафіку, на відміну від Київстара
показать весь комментарий
12.12.2023 11:29 Ответить
Терендиш ти. Те, за що я плачу на київстарі зараз 150грн на місяць, у лайфа це приблизно тариф "Вільний Лайф". Якщо ти не переходиш на нього з іншого оператора і не приходиш до них як раб з паспортом, то він коштує 325грн на місяць. Я на лайфі сидів до останнього і зараз він першою карткою і стоїть. Але мені урвався терпець від їхнього постійного підняття цін. І я поставив КС другою карткою про що ні разу не пошкодував до сьогодні.
показать весь комментарий
12.12.2023 11:34 Ответить
вільний лайф 120 грн. вмісять 800 хвилин та нету на 4 тижні - "дзвони не хочу" ...
показать весь комментарий
12.12.2023 11:56 Ответить
Це мабуть якийсь дремучий тариф за який ще не підняли ціну на максимум. Зайди на сайт, обери тариф і обери в ньому "звчичайна вартість". Бо по замовчуванню ціни стоять за умови переводу номеру від інших операторів. Трошки дешевше якщо прийдеш з паспортом до них на поклон. А так ціна максимальна і 120грн там хіба що бомжтариф якийсь.
показать весь комментарий
12.12.2023 12:03 Ответить
який в дупу тариф ??? тариф називається "смарт лайф" ...
показать весь комментарий
12.12.2023 12:08 Ответить
з цього місце більш докладно будь-ласка ...
показать весь комментарий
12.12.2023 11:32 Ответить
Найкращий зв'язок у КС. Лайф і Водафон - наче з погреба.
показать весь комментарий
12.12.2023 11:17 Ответить
ага !!! особлива останні 4-5 годин ...
показать весь комментарий
12.12.2023 11:25 Ответить
у них обшуки. І про зв'язок говорю
показать весь комментарий
12.12.2023 11:27 Ответить
так перебої сталися тому, шо обшуки чи обшуки тому, шо сталися перебої ?
показать весь комментарий
12.12.2023 11:32 Ответить
я 17 лет на лайфе, у всех знакомых есть лайф номера, и у родных, нормальная связь всегда и звук, какие погреба? может динамик в телефоне поменять пора?
показать весь комментарий
12.12.2023 12:11 Ответить
в мене є лайф теж і є з чим порівнювать.
показать весь комментарий
12.12.2023 12:14 Ответить
не зрозуміло.
і ні слова про найвеличайшого айтішніка фьодорова, котрий все виправить, одним тільки поглядом?
показать весь комментарий
12.12.2023 11:11 Ответить
а яким боком він до київстару? хто його туди пустить?
показать весь комментарий
12.12.2023 11:15 Ответить
а до чого діректор мінцифри боком ?


за цифрову безпеку яке прізвище несе відповідальність ?
показать весь комментарий
12.12.2023 11:27 Ответить
"директор" мінцифри боком до мінцифри. київстар - приватна шарага і туди він доступу немає.
показать весь комментарий
12.12.2023 11:33 Ответить
а якого хєра тоді мінцифри лізе з жопи давати якісь коментарі ?
показать весь комментарий
12.12.2023 14:46 Ответить
Перейди на ВадаХВон і успАГойся
показать весь комментарий
12.12.2023 11:45 Ответить
та я можу і в іншу країну переїхати, поки ці зелені виродки нищать Україну своєю тупістю і зрадою.
показать весь комментарий
12.12.2023 14:48 Ответить
Вже сказали, що хакерська атака
показать весь комментарий
12.12.2023 11:11 Ответить
думаєте у такого різня корпораціях хтось вам скаже правду ???
показать весь комментарий
12.12.2023 11:13 Ответить
Найближчим часом, це сьогодні, чи через тиждень???
показать весь комментарий
12.12.2023 11:11 Ответить
по версії Арестовича - через три дні. По версії Буданова - за два тижні.
показать весь комментарий
12.12.2023 11:29 Ответить
Захопили ринок і курять бамбук. А між операторами кортельна змова - і ніякої конкуренції. Влада в долі.
показать весь комментарий
12.12.2023 11:12 Ответить
а ти де був? Чому не захопив ринок?
показать весь комментарий
12.12.2023 11:28 Ответить
це пролєтарій! йому всі завжди винні, і він завжди пролєтає
показать весь комментарий
12.12.2023 11:31 Ответить
Нема звязку, жінка каже, десь з шостої (їй перестали приходити есемески з стрічки новин)
показать весь комментарий
12.12.2023 11:13 Ответить
Ще не так давно у більшості населення не було і домашнього телефону. Ніхто незручностей якихось занадтих не відчував. Зараз при відключенні інтернету чи мобільного люди впадають в ступор. І це не тому що конче потрібно зателефонувати рідним та сказати що ти вже проїхав шість зупинок і вийдеш на сьомі, а ти не взмозі прочитати блоги, твіти, месенджі про щось велике ніщо. І тому ти в акує.
показать весь комментарий
12.12.2023 11:14 Ответить
То є так. Сьогодні буде сплеск нервових зривів.
показать весь комментарий
12.12.2023 11:20 Ответить
очевидно ти совковий старпьор! не так давно у більшості населення не було автівок, ********* зручного одягу і взуття, засобів виробництва у власності, свободи пересування - і "Ніхто незручностей якихось занадтих не відчував" Хочеш повернутися до стану крєпостного совкового бидла?
показать весь комментарий
12.12.2023 11:33 Ответить
До чого ти совковість ліпиш? І до чого одяг та взуття. Так, ходили в шкурах колись. Жили в печерах. Але мова йде про короткострокові зміни у житті людства. Як швидко підсажуються на неважливі речі.
показать весь комментарий
12.12.2023 11:46 Ответить
комунальні послуги до лiкаря i тд
показать весь комментарий
12.12.2023 12:01 Ответить
Який збій? Брехня без сорому. Зекономили на безпеці, а держава не контролює цю безпеку.
показать весь комментарий
12.12.2023 11:23 Ответить
Щоб взламати моб звязок, то потрібно фізично підкл. до однієї з моб.вежі.
Тут діло ******* взламом сервера-(в)
Діло пахне керасином.
Знесуть протоколи і ж...па.
показать весь комментарий
12.12.2023 11:32 Ответить
Шурма і рейдерство. Два ключових слова цього інциденту.
показать весь комментарий
12.12.2023 11:24 Ответить
Просто так, для вкиду версій. А не може це бути пробою пера китайських нам не товаріщей, які контролюють своє залізо? Бо стовідсотково понабудували бекдорів ще на виробництві. А залізо для мобільних мереж все звідти.
показать весь комментарий
12.12.2023 11:25 Ответить
В мене на столі вседіапазони КВ Укв трансивер на випадок мобільної ж...пи
Які в хр спеціалісти-спеціалісти давно повтікали за кордон, а інших забрали в штурмовикі.
показать весь комментарий
12.12.2023 11:28 Ответить
А у мене немає, то як ти зі мною зможеш спілкуватися.
показать весь комментарий
12.12.2023 11:48 Ответить
А з ким ти будеш звязуватис на КВ та УКВ? З радіолюбітьєлями?
показать весь комментарий
12.12.2023 11:48 Ответить
То хоч домашній від Київстар працював, а тепер і він здох
показать весь комментарий
12.12.2023 11:50 Ответить
Так у всіх пропав і домашній інтернет.
показать весь комментарий
12.12.2023 11:54 Ответить
У мене до 11-ї години був.
показать весь комментарий
12.12.2023 12:15 Ответить
А ці питання до Кучми та його родини
показать весь комментарий
12.12.2023 12:57 Ответить
Більше 20 років користуюсь Київстаром, але подібну халепу спостерігав тільки один раз, коли екскаваторник випадково якись магістральний кабель викопав, років з 10 назад, якщо не більше.
показать весь комментарий
12.12.2023 11:59 Ответить
тобто виважити таблицю номерів на 30млн записів з оракла утилітою dpdump та передати другим операторам це непід'ємна робота для адмінів?

це займає 5 хвилин...

що вони верзуть?
показать весь комментарий
12.12.2023 12:06 Ответить
а інші оператори можуть прийняти ті 30 млн додаткових записів?
показать весь комментарий
12.12.2023 12:10 Ответить
а чому ні? для оракла це не обсяг взагалі
до того ж вони прокукарекали про національний роумінг
тобто давно повинні були побудувати онлайн реплікацію номерів серед усіх операторів

так що базікання про не можуть передати то муйня якась
показать весь комментарий
12.12.2023 12:13 Ответить
наприклад тому, що ємність не дозволяє
роумінг не буде працювати, якщо одна із мереж не відповідає, це основа роумінгу.
показать весь комментарий
12.12.2023 12:14 Ответить
ємність чого пробачте? бази даних? для зайвих 30 млн записів?
ви мабуть пожартували
показать весь комментарий
12.12.2023 12:26 Ответить
да всього, БД теж.
Оператори не дуже ******* закупати залізо та ліцухи з таким запасом.
Ні, це не жарт, мобільна мережа значно складніша ніж просто БД
показать весь комментарий
12.12.2023 13:00 Ответить
обсяг таблиці на 30млн номерів 2 гігабайта
показать весь комментарий
12.12.2023 13:03 Ответить
Бо "Національний роумінг" існує тільки у відосику одного актора аматора.
показать весь комментарий
12.12.2023 12:19 Ответить
роумінг, будь який, не буде працювати якщо одна з мереж не відповідає
показать весь комментарий
12.12.2023 13:01 Ответить
а вона, БД працює в вакуумі? До неї ж повинні запити ідти, ці запити повинні оброблюватись і т.д.
показать весь комментарий
12.12.2023 13:04 Ответить
777ua

@777AFU

·

https://twitter.com/777AFU/status/1734506326863040548 1 ч

****, в Европе для украинских операторов роуминга нет, а национальный внутри страны есть
показать весь комментарий
12.12.2023 12:39 Ответить
Помятаю що колись у вересні ц.р таке вже у Кучмастарі було. Тоді дощі були і вітер сильний. Лагодили мабуть доби 2-3, але про фашистських хакерів тоді ніхто нічого не казав. Нову відмазку придумали? Я вважаю що Мабуть обладнання старе а нове купити родині кучм жаба давить…. Ще дивуюсь рекламі купуйте пауербанки будете смартфони заряджати, а (вибачаюсь) на яух їх заряджати якщо звʼязку немає??? Памʼятаю узимку 2022 року після відключення електрики кучмастар зникав через 30 хвилин, а після включення зʼявлявся через 1,5 години. Шо це? А це фігові старі аккамулятори і обладнання, а Кучма жадоба.
показать весь комментарий
12.12.2023 12:55 Ответить
https://www.facebook.com/Dmitriy.Korneychuk?__cft__[0]=AZXX_6aCGNefhss6WYsKkMwkLQI-NvObHt-YEScACRl1mlwc6YLnlf8E6BBTu3Wi6yWoqP2ngRs_5D2Bfych_am7zAz0_tyaeHIQ53dEeclb0Gdd2Wjtig3Cl6_Qf-tn9DOJX-W0IezD3CFi7F1lc1yD&__tn__=-]C%2CP-R Дмитрий Корнейчук с https://www.facebook.com/profile.php?id=100065567374187&__cft__[0]=AZXX_6aCGNefhss6WYsKkMwkLQI-NvObHt-YEScACRl1mlwc6YLnlf8E6BBTu3Wi6yWoqP2ngRs_5D2Bfych_am7zAz0_tyaeHIQ53dEeclb0Gdd2Wjtig3Cl6_Qf-tn9DOJX-W0IezD3CFi7F1lc1yD&__tn__=-]C%2CP-R Dmitriy Korneychuk .

https://www.facebook.com/Dmitriy.Korneychuk/posts/pfbid02tCakiLwyBtLfEHGPLnoaBS33Vya8s8VH8vCtYn9f9pkFCb9VnyCUoc1VcXN2ovuHl?__cft__[0]=AZXX_6aCGNefhss6WYsKkMwkLQI-NvObHt-YEScACRl1mlwc6YLnlf8E6BBTu3Wi6yWoqP2ngRs_5D2Bfych_am7zAz0_tyaeHIQ53dEeclb0Gdd2Wjtig3Cl6_Qf-tn9DOJX-W0IezD3CFi7F1lc1yD&__tn__=%2CO%2CP-R 1 ч. ·

Как своевременно обыски в «Киевстаре» совпали с отключением связи.

Зеленский не говорил что так будет, когда «отжимал» «Киевстар» у Фридмана))))))
показать весь комментарий
12.12.2023 12:56 Ответить
Зато укртелеком положили уже во время войны.
показать весь комментарий
12.12.2023 12:56 Ответить