7931 посетитель онлайн
3 768 32

Отсутствие решения Конгресса относительно Украины вдохновляет Путина, - МакФол

макфол

Отсутствие решения Конгресса США о выделении помощи Украине вдохновляет врагов Америки.

Такое мнение высказал Директор Института Фримена-Споли по международным исследованиям Стэнфордского университета, посол Майкл МакФол во время онлайн-дискуссии Киевского форума безопасности, основанного Фондом Арсения Яценюка "Відкрий Україну", информирует Цензор.НЕТ

"Соединенным Штатам нужны дебаты по поводу миграционной реформы, мы не должны их избегать, но их нужно ускорить, чтобы не держать в заложниках украинских солдат", - сказал он, комментируя основное препятствие на пути принятия решения.

"Впрочем, я чувствую, что многие члены Конгресса не понимают стратегические последствия для американской безопасности. И мы выглядим бессильными, потому что мы не можем сделать то, что в наших интересах. Это вдохновляет всех наших врагов, не только Путина, но и в других странах. Все это влияет на американские национальные интересы", - подчеркнул Майкл МакФол.

Он также отметил, что сейчас очень важно, чтобы решение о поддержке Украины было принято Конгрессом, но также важно принятие соответствующего законодательства, которое позволяло бы передать замороженные российские активы Украине.

Комментируя перспективы вступления Украины в НАТО, МакФол сказал, что в настоящее время администрация президента США Джо Байдена не склоняется к принятию положительного решения о членстве Украины в Альянсе. В то же время, по его мнению, на предстоящем саммите НАТО, который должен состояться в 2024 году в Вашингтоне, можно было бы предоставить Украине формальное приглашение, что стало бы важным сигналом относительно таких перспектив.

"Будет символически предоставить приглашение на предстоящем саммите. Это было бы важным сигналом, что "поезд уже на станции", просто нужно определенное время, чтобы Украина присоединилась", - резюмировал он.

Топ комментарии
+10
Байден винен у всьому, а не республіканці.

Байден міг погодитись на закриття кордону з Мексикою від караванів мігранів місяць назад. Розтягнув час, тепер уже погодився.

Байден міг дати потрібну зброю Україні рік назад, розтягнув час, тепер погодились.

Байден і Саліван офісні ліберали, котрі не вміють нічого, КПД від"ємний.
показать весь комментарий
16.12.2023 11:48
+9
Срали вони з пробором на те зе. Будь тут хоч Шарль де Голь їхні дії були б однакові...
показать весь комментарий
16.12.2023 12:00
+6
Так США, зробили свій вибір, відносно українського народу , ще 20 р потому. Ясно що сьогодні, треба від тої придуркуватої геополітики, грати в зад ...але ви же знали , що буде біда , ви втопите разом з Заходом, Україну в крові ...нема слів,але сьогодні допомагайте , не дивлячись на ОПу ,на ціх зелених послідовників януковоча , ви США та Заход винні в сьогоденні , але ми з повагою до Вас до тих пір, як і ваша повага до нас
показать весь комментарий
16.12.2023 11:49
Комментировать
Сортировать:
Байден винен у всьому, а не республіканці.

показать весь комментарий
16.12.2023 11:48 Ответить
Ну чекай, коли Трамп дасть.
показать весь комментарий
16.12.2023 11:54 Ответить
Ху-йло для Америки не ворог. Просто черговий ібанат з доволі великої зграї ібанатів. Тому й такі дії.
Екзистенційний ворог він тільки для України.
показать весь комментарий
16.12.2023 11:58 Ответить
Так США, зробили свій вибір, відносно українського народу , ще 20 р потому. Ясно що сьогодні, треба від тої придуркуватої геополітики, грати в зад ...але ви же знали , що буде біда , ви втопите разом з Заходом, Україну в крові ...нема слів,але сьогодні допомагайте , не дивлячись на ОПу ,на ціх зелених послідовників януковоча , ви США та Заход винні в сьогоденні , але ми з повагою до Вас до тих пір, як і ваша повага до нас
показать весь комментарий
16.12.2023 11:49 Ответить
Данунахвписду...
показать весь комментарий
16.12.2023 11:51 Ответить
"Сполученим Штатам потрібні дебати щодо міграційної реформи, а на допомогу Україні їм похир.Вашу мать.Та допоможіть Україні, а потім будете дебатити хоч 100 років.Лицемірні потвори,котрих куйло скупив за "маленьке пиво" .
показать весь комментарий
16.12.2023 11:55 Ответить
Я думаю, что деньги в конце-концов дадут. А сейчас и демократы и республиканцы хотят немного придушить Зе, чтобы он хотя бы что-то начал менять в Украине.
показать весь комментарий
16.12.2023 11:58 Ответить
Срали вони з пробором на те зе. Будь тут хоч Шарль де Голь їхні дії були б однакові...
показать весь комментарий
16.12.2023 12:00 Ответить
Не думаю.
показать весь комментарий
16.12.2023 12:02 Ответить
Від Зеленського зараз нічого не залежить. Від нього залежала підготовка до війни і її початок, вірніше умови в яких її почали ЗСУ.
Зараз він просто блоха на собаці. Собаці яка б'ється за власне життя...
показать весь комментарий
16.12.2023 12:13 Ответить
Ну так. Розкрадали і продавали усе дотичне до ЗСУ 30 років, а винен в усьому Зе. І я не фанат Зе.
показать весь комментарий
16.12.2023 12:53 Ответить
Міг би заперечити що робили це під час війни тільки за зеленського, але навіщо?
Він достойний представник мудрого народу. Як і ви.
показать весь комментарий
16.12.2023 13:05 Ответить
Порошенко був Презом теж під час війни. Хоча, за його часів армія відбудовувалась, хоч він і про себе рідного не забував.
показать весь комментарий
16.12.2023 19:32 Ответить
Образно і влучно!
показать весь комментарий
16.12.2023 16:58 Ответить
Що міняти?? Перемогу на поразку??
показать весь комментарий
16.12.2023 12:05 Ответить
Забудьте вже про "перемогу". Усім вже зрозуміло, що союзникам вона не потрібна, а без них ми не витягнемо. Нам би взагалі вижити, як державі. А для цього бажано змінити усе зелене шапіто, яке в політиці і війні дупля не віддупляє.
показать весь комментарий
16.12.2023 13:56 Ответить
Die USA haben vor 20 Jahren ihre Entscheidung gegenüber dem ukrainischen Volk getroffen. Es ist klar, dass man sich heute von dieser dummen Geopolitik abwenden muss ... aber jeder wusste, dass es Ärger geben würde, die Ukraine würde voller **** sein. Es gibt keine Worte, aber heute ist es notwendig zu helfen. Achten Sie nicht auf OP, diese grünen Unterstützer von Janukowitsch. Heute ist es Ihre ******, die USA und der Westen, aber wir respektieren Sie, solange Sie uns respektieren
показать весь комментарий
16.12.2023 12:03 Ответить
США прийняли своє рішення щодо українського народу 20 років тому. Зрозуміло, що сьогодні ми повинні відмовитися від цієї дурної геополітики ... але всі знали, що буде біда і Україна буде залита кров'ю. Немає слів, але сьогодні треба допомагати. Не звертайте уваги на ОП, цих зелених прихильників Януковича. Сьогодні винні ви, США і Захід, але ми поважаємо вас, поки ви поважаєте нас.

Якийсь набір слів...

показать весь комментарий
16.12.2023 17:40 Ответить
Ага , головне хвилю збити
показать весь комментарий
16.12.2023 18:02 Ответить
Надихає зло..
показать весь комментарий
16.12.2023 12:04 Ответить
Куйово это всьо...
показать весь комментарий
16.12.2023 12:06 Ответить
Республіканці позиціонують свої дії, як борот з д'яволом, а яка це боротьба зі злом якщо вони жертвують сотнями життів українців для своєї перемоги, це чисте жертво приношення, виходе як потакання злу
показать весь комментарий
16.12.2023 12:14 Ответить
Дуже в'яло...
Гоздеп США...
Перетягує одіяло...
Ерекція - та знову впало...
Імпотем мішин!
Ол райт! не встало...
Холодної води ушат-
Буде мало...
Не спішать...
Та як-би не просрали...
показать весь комментарий
16.12.2023 12:17 Ответить
а дії зевлади нікуя не надихають сенат...
і хто винуватий???
я!!!!!
або порох!!!
а хто ще???
показать весь комментарий
16.12.2023 12:53 Ответить
показать весь комментарий
16.12.2023 13:18 Ответить
США просто шаленими темпами втрачає свою репутацію. Залишилося обісратися з Україною і можна сміливо йти на дно - жодна країна в світі більше не повірить таким "союзникам".
показать весь комментарий
16.12.2023 13:59 Ответить
Он воно що, Байден винен.... , ню-ню
показать весь комментарий
16.12.2023 14:05 Ответить
Чистопородній Глобальний лівак. В адміністрації танцора займався пєрєзагрузкой отношеній с Х....... партнер Асламбека Суркова. Цим все сказано.
показать весь комментарий
16.12.2023 14:14 Ответить