10328 посетителей онлайн
3 837 22

Судья КСУ Головатый избран председателем подкомиссии по правовластию Венецианской комиссии

головатий

На 137-м пленарном заседании Венецианской комиссии избран председатель подкомиссии по правовластию. Им стал Сергей Головатый.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом сообщает Судебно-юридическая газета СудИнфо.

"16 декабря 2023 года Венецианская Комиссия на 137-м пленарном заседании в соответствии со своими правилами на ротационной основе обновила руководящий состав рабочих органов на следующий двухлетний период. Член Венецианской Комиссии от Украины, судья Конституционного Суда Украины Сергей Головатый избран председателем права")", - говорится в сообщении.

Перед этим Сергей Головатый входил в состав Бюро Комиссии. За достаточно длительное время деятельности в рамках Венецианской Комиссии Сергей Головатый занимал разные руководящие должности в системе рабочих органов Комиссии:

в 1997-2001 гг. он был вице-президентом и членом Бюро;

в 2019–2021 гг. – председателем подкомиссии по правовластию ("верховенства права");

в 2010-2013 гг. – представителем Парламентской Ассамблеи Совета Европы в Комиссии.

В 2016 году за весомый личный вклад в работу Венецианской Комиссии Сергей Головатый награжден специальной медалью "Pro Merito" ("За заслуги").

Топ комментарии
+6
А як там з хабарем, що його "пов"язали" ? Одні гниди заправляють в Україні і нема цьому краю... І події нещодавні на Закарпатті ні чому владу не вчать !...
показать весь комментарий
18.12.2023 17:09 Ответить
+5
О-о-о, пан "Голубуватий" пішов на підвищення...!!
показать весь комментарий
18.12.2023 17:05 Ответить
+4
Непотопляемий вірний пес яника жив і досі. Чекае свого часу щоб знов нагадить
показать весь комментарий
18.12.2023 17:36 Ответить
Комментировать
Сортировать:
О-о-о, пан "Голубуватий" пішов на підвищення...!!
показать весь комментарий
18.12.2023 17:05 Ответить
Непонятно.
Да, он открытый передаст...
НО
он же не негр
он же не трансгендер
очков явно не хватает...
показать весь комментарий
18.12.2023 17:33 Ответить
А як там з хабарем, що його "пов"язали" ? Одні гниди заправляють в Україні і нема цьому краю... І події нещодавні на Закарпатті ні чому владу не вчать !...
показать весь комментарий
18.12.2023 17:09 Ответить
Його не з хабарем в'язали., 😊 йому НАЗК припис робило, що якусь декларацію відмовився подавати. Справа в тому, що у Європі ніяке НАЗК на суддю за декларацію наїхати не може. Бо судова влада є незалежною, а НАЗК підпорядковкється Кабміну, а отже це виглядало, як тиск. Тепер спостерігаємо, як боти Подоляка обс*рають Головатого. 😁 Хоч Ківалов і справді дин час був у Венеціанці, куди його подав від України януковоч, але Ківплов там не прижився і в кеівні органи не обирався, оскільки всі там знали, хто це такий. На відміну від Ківалова Головатий у Європі має беззаперечний авторитет. І це добре, бо на КС, зелень пробувала вже наїждати, яимагаючи вигідне для себе трактування деяких законів, особливо про повноваження і про вибори. Тепер наїхати на в.о Голови КС не вийде. А зелені дуже хочеться. Тому будуть атакувати з усіх бокіа, навіть рибитимуть з нього гея, хоча це не злочин. 😊
показать весь комментарий
18.12.2023 18:16 Ответить
Ну, гей -- це йому як комплімент. А от те, що він підор -- це точно !!!
показать весь комментарий
18.12.2023 18:33 Ответить
буде тепер у венеціанській комісії, "харьківські угоди" ратифікувати,,
показать весь комментарий
18.12.2023 17:11 Ответить
Нецікаво.
Коли і на скільки років буде засуджено суддю-вбивцю Тандира?
показать весь комментарий
18.12.2023 17:16 Ответить
Не смішіть мої капці...
показать весь комментарий
18.12.2023 17:21 Ответить
А что, только голубых от Украины можно выдвигать и избирать?
показать весь комментарий
18.12.2023 17:23 Ответить
А тебе це ї*е?
показать весь комментарий
18.12.2023 17:32 Ответить
вот меня как раз нет.
Тебя видно ... оно...
показать весь комментарий
18.12.2023 17:35 Ответить
Це бонус за те, що на Головатого склали адмінпротокол, за корупцію?
показать весь комментарий
18.12.2023 17:28 Ответить
очком отделался
показать весь комментарий
18.12.2023 17:36 Ответить
Непотопляемий вірний пес яника жив і досі. Чекае свого часу щоб знов нагадить
показать весь комментарий
18.12.2023 17:36 Ответить
А як він гадив? приведи приклад.
показать весь комментарий
18.12.2023 17:47 Ответить
Ну хоч б такий
Гадив на всіх телеєфірах захищаючи недемакратичні вибори янека в Україні

"Сьогодні він опинився у лавах явно не прихильної до ідей Руху фракції Партії регіонів. Він перейшов туди в результаті багатоходівки. Головатий, ймовірно, вирахував, що Партія регіонів опиниться при владі і впливатиме на процес висунення суддів до Європейського суду з прав людини. Він мав намір висуватися. Тож, почав критикувати Ющенка і опинився в лавах Партії регіонів. Його таки висунули кандидатом на суддю, але він програв вибори іншій кандидатці.

Тож тепер він опинився ніби підвішеним у повітрі. Близькі йому за поглядами політичні сили не лише не при владі, але й переживають жорстоку кризу. Власне, жорстоку кризу переживає і сама демократія в Україні. І дехто зі щирих демократів опиняється на службі у тих сил, які важко назвати демократичними. Так і блискучий Сергій Головатий буде при Президентові, який любить поетесу Ганну Ахметову, фіговим листком, який прикриває відсутність демократії в державі. "
показать весь комментарий
18.12.2023 18:14 Ответить
А було й таке -

"С.Головатий наголосив, що розроблений ним законопроект «Про функціонування української мови як державної та порядок застосування інших мов в Україні» передбачає верховенство української мови в державі. Документ базується на юридичній практиці та досвіді європейських країн у мовному питанні.

"Я виходжу з того, що українська мова - не тільки мова українського народу, як творця своєї держави, українська мова - це не тільки державна мова, джерелом якого є державне самовизначення української нації, українська мова - це мова громадянства України. І не можна бути громадянином цієї країни, не володіючи мовою", - наголосив автор законопроекту."
показать весь комментарий
18.12.2023 18:34 Ответить
Я думав що він вже помер .
показать весь комментарий
18.12.2023 17:42 Ответить
Ех... були часи...як цього правника в парі із генералом Омельченком тай крутили на пальці вправні спєци із енкаведе...тьху-ефесбе, підсікши ,як карасиків, отими плівками.
показать весь комментарий
18.12.2023 17:44 Ответить
Головатий далеко й далеко не найпаскуднiша персона в суддiвськiй системi. А то, що голубий, то судять по дiлам, а не по сексорiнтацii. Хай на вас трамп попiся🤣
показать весь комментарий
18.12.2023 18:09 Ответить
Головатий суддя! Це перефразовуючи І. Плюща.
показать весь комментарий
18.12.2023 21:03 Ответить
Головатий чи не єдина нормальна людина в цьому суді.
показать весь комментарий
18.12.2023 22:29 Ответить