9416 посетителей онлайн
50 783 195

Ермак, правая рука Зеленского, отдает разрушенную войной Украину олигархам? - Business Insider

єрмак

Во влиятельном американском издании Business Insider под таким названием вышла статья Павла Старобина о роли Андрея Ермака в политической и экономической жизни Украины.

Как сообщает Цензор.НЕТ, статья размещена на портале Business Insider.

В тексте статьи отмечается: "В конце сентября Майк Пайл, главный представитель Совета национальной безопасности президента Джо Байдена по международным экономическим вопросам, направил своим коллегам в Украине четырехстраничный "рабочий проект", который он написал, с перечнем многочисленных реформ, которые Белый дом ожидает от Киева в обмен на дальнейшую финансовую помощь от Соединенных Штатов. Речь идет об ужесточении надзора за государственными предприятиями в энергетическом секторе, а также шагах "для содействия большей прозрачности и подотчетности во время послевоенного восстановления Украины". В общем, цель заключалась в том, чтобы обуздать коррупцию, которая уже давно является характерной чертой украинского правления.

Среди получателей письма Пайла был Офис президента Украины – команда из пяти десятков инсайдеров во главе с Андреем Ермаком, давним другом президента Владимира Зеленского. В политических и деловых кругах Киева Ермака, бывшего юриста и кинопродюсера, считают вторым по влиянию человеком в стране — эдаким Диком Чейни при Джордже Буше. На самом деле некоторые считают Ермака влиятельнее президента, бывшего комика, пришедшего на должность в 2019 году без какого-либо предыдущего опыта работы в правительстве. Когда двое мужчин стоят рядом друг с другом в соответствующей оливковой военной форме, громоздкий, более 6 футов Ермак возвышается над жилистым Зеленским с ростом 5 футов. Часто выглядит, сказал мне киевский финансист Андрей Сирко, будто Ермак "нянчит Зеленского"".

Далее автор отмечает: "Так случилось, что в день отправки письма Пайла я был в Киеве, встречался с Дарией Каленюк, исполнительным директором Центра противодействия коррупции, правозащитной организации, получающей финансирование от Вашингтона и стран-членов Европейского Союза. В течение часа Каленюк обрисовала мне неприукрашенную картину украинской политико-экономической структуры власти в эпоху Зеленского-Ермака. "Хорошая история, - сказала она мне, -состоит в том, что полномасштабное вторжение России в Украину в 2022 году в значительной степени уничтожило поколение олигархов, имевших полную свободу грабить экономику Украины с момента освобождения страны от Советского Союза в 1991 году. Старые титаны больше не имеют той власти, которой они когда-то обладали над парламентом и средствами массовой информации, и многие их промышленные активы лежали вне их досягаемости на территории, которую сейчас занимает российская армия.

Но "плохая история", - продолжила Каленюк, - заключается в том, что Ермак - которого она назвала "одурманенным властью" - создает новую систему олигархии, которой он руководит. По ее словам, Ермак через своих заместителей в Офисе президента и министров Кабинета министров маневрирует, чтобы установить контроль над значительной частью украинской экономики, а также ее правоохранительным и аппаратом по безопасности. Из-за этих махинации, по ее словам, "люди с хорошими связями" в бизнесе получают государственные контракты по завышенным ценам. "Он не строит сильную Украину", – сказала Каленюк. "Он наносит ущерб военным усилиям". Фактически то, что она описывала, является формированием случайной олигархии под прикрытием военного положения, на которое ссылается правительство Зеленского.

Как отмечает Старобин, согласно опросам, украинцы назвали коррупцию первым препятствием для развития предпринимательства в стране, даже впереди разрушений, вызванных войной. Впрочем, большинство опрошенных украинцев заявили, что военную помощь иностранным партнерам было бы "целесообразно" оказывать "только при условии эффективной борьбы с коррупцией в Украине". По последнему индексу "восприятия коррупции", составленному надзорной организацией Transparency International, Украина заняла 116 место из 180 стран — ненамного впереди России, занявшей 137 место.

"Ставки высокие. Украинский воин на фронте рискует своей жизнью ради возвращения контроля над правительством и экономикой своей нации ее наиболее хищными игроками. Этот результат, несмотря на поражение для России, означал бы пустую победу для Украины и Вашингтона. Тем временем Соединенные Штаты уже выделили на оборону Украины около 67 миллиардов долларов, и по одной оценке стоимость послевоенной реконструкции может превысить 1 триллион долларов. "Это будет безумное кормление акул", - сказал Роланд Шпиц, бывший инвестиционный банкир в Киеве. А самыми большими акулами, добавил он, являются "люди у власти". "Новая толпа, — продолжал он, — всегда самая голодная" .

Топ комментарии
+59
Яким,нах олігархам? Це ще півбіди. Кацапам здає. Зайвий привід впевнитися що ці всі"інсайдери"- просто проплачене лайно.
показать весь комментарий
20.12.2023 20:04 Ответить
+47
Джерело впливовості Єрмака- В.В. Зеленьський. Свідоме зміщення фокусу відповідальності за країну від Президента до особи, посада якої не навіть не прописана в Українському законодавстві носить штучний характер. Саме Зеленьський наділяє завгоспа державними функціями, саме Зеоеньський тим самим порушує Конституцію України.
показать весь комментарий
20.12.2023 20:10 Ответить
+46
Business Insider ще не розібрались шо зе є правою рукою ємрака
показать весь комментарий
20.12.2023 20:08 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Щось не дуже у вас, дуполизів зелених, це виходить, еге ж? Забули, як Пороха оббріхували перед виборами? І не муляло ж вам нічого, правда?
А зараз ваш лідор - запроданець, погань хрипата понаводило ворья і кротів (ті томи перевірених нформацій самі знайдете?) у владу, відкрило двері ворогу та мародерить і наживається на людській крові. Вам не повилазило ще?
показать весь комментарий
21.12.2023 01:55 Ответить
Безперечно їй, як і суспільству, відомо не все, але й того що відомо вистачає при здоровому глузді зробити висновки.
показать весь комментарий
20.12.2023 20:51 Ответить
Да, той глузд всім відомий, і цого наслідки у всіх на очах…
показать весь комментарий
20.12.2023 22:39 Ответить
Його наслідки
показать весь комментарий
20.12.2023 22:40 Ответить
ох ти ж і зебіл туполобий, це капець.
показать весь комментарий
21.12.2023 01:57 Ответить
А що правоохоронні органи..!?!? Очко- жим жим, прищучити цю паскуду, Ермака ???????
показать весь комментарий
20.12.2023 20:27 Ответить
Єрмак, як Смирнов, Татаров та інші паскуди, непідслідний НАБУ, тому що юридично він всього завгосп ОПи без прописаних повноважень державного рівня.
показать весь комментарий
20.12.2023 20:54 Ответить
В КАРМАНі у ПЕРЕВЕРТНЯ 🤢🤡З БУЛАВОЮ !
показать весь комментарий
21.12.2023 08:14 Ответить
Зараз татаров мобілізується з малюком і будуть щучити, розмріявся. Все схоплено. Дяк ідіотам за вибір 2019
показать весь комментарий
21.12.2023 12:21 Ответить
Окрім " подяки ідіотам", якийсь конструктив ще буде ?
показать весь комментарий
21.12.2023 14:41 Ответить
жодного, в даній ситуації тільки фізичне знищення мосалів і московських агентів може допомогти.
показать весь комментарий
21.12.2023 14:45 Ответить
Велич єрмака не має меж, невже він нездоланний?
показать весь комментарий
20.12.2023 20:28 Ответить
І Європа та Америка так кажуть, так кажуть абсолютно всі, а кацапи просто моніторять міжнародні новини.
показать весь комментарий
20.12.2023 20:43 Ответить
А Єрмак - це Україна?
Не плутайте грішне з праведним.
Всі проти кацапського крота Єрмака, а не проти України.
Не маніпулюйте, ви ж не клоун, хоч і явний любитель Зебздюка.
показать весь комментарий
21.12.2023 01:46 Ответить
Там, швидше всього, зейло служить хріном єрмака!
показать весь комментарий
20.12.2023 20:30 Ответить
Часто виглядає ніби Єрмак "няньчить Зеленського" .
Теж помічав, що на сумісних фото вигляд, ніби, Зе "під" Дєрмаком. Якийсь вічно неадекватний, як нашкодивший шалапай, що дуже боїться суворого вихователя.
показать весь комментарий
20.12.2023 20:39 Ответить
Пікне - куратор лишить понюшки.
показать весь комментарий
21.12.2023 00:02 Ответить
Так і є...
https://www.youtube.com/watch?v=uJbrBes7Kgk&ab_channel=%23%D0%A2%D0%B0%D0%BA%D1%96%D0%9B%D1%8E%D0%B4%D0%B8
показать весь комментарий
21.12.2023 10:58 Ответить
Треба вимагати його відставки
показать весь комментарий
20.12.2023 20:40 Ответить
Треба, але Зебздо не дасть. А у нього вся влада в руках. Вся.
показать весь комментарий
20.12.2023 20:44 Ответить
Він НЕ держслужбовець. Він ніхто. Як можна відставити завгоспа?
показать весь комментарий
20.12.2023 20:47 Ответить
питання до снайпера
якщо наша корупційна правоохоронна система недієздатна і стоїть рачки перед завхозом
показать весь комментарий
20.12.2023 20:48 Ответить
Всі (кроме любителів сонцеликого) знають як.
показать весь комментарий
21.12.2023 11:14 Ответить
если олигархов засунуть на передовую - то там появится приличный бункер, укрепрайон, снаряжение, техника и т.д. и т.п. и тогда как в анекдоте "лучше будем евреев разводить". дело вроде как за малым ...
показать весь комментарий
20.12.2023 20:43 Ответить
І хто ж їх туди засуне?
показать весь комментарий
20.12.2023 20:45 Ответить
Що попало написав! "Ворон ворону..........."
показать весь комментарий
21.12.2023 11:19 Ответить
Україна? Нічого особистого, тільки бізнес!
показать весь комментарий
20.12.2023 20:45 Ответить
Так, там тіки є помилка - не віддає, а продає.
показать весь комментарий
20.12.2023 21:19 Ответить
у цієї влади фантазії менше ніж у регіаналів
те саме, тільки більш дебілкувате
показать весь комментарий
20.12.2023 20:47 Ответить
Ці крадуть нагліше,більше, та й ще під час війни. Захід закрив очі на їхній дерибан.
показать весь комментарий
21.12.2023 11:58 Ответить
"Paul Starobin, a former Moscow bureau chief for BusinessWeek". Москва не шкодує бабла для своїх агентів.
показать весь комментарий
20.12.2023 20:54 Ответить
Дуже раджу прочитати статтю в оригіналі. Мене теж засмутило авторство. та й узагалі варто все читати в оригіналі. Стаття довжелезна, і знаєте хто там основний персонаж, який викриває Єрмака? Це Олексій Арестович, який зображений таким собі "героєм",котрий "відважно захищав" Укрвїну на фронті у 2014, а потім став жертвою розправи з боку Єрмака. Це класичний приклад ІПСО. де правда перемішана з брехнею, де зміщені в потрібному (кому?) напрямку акценти, і де відбувається вміла маніпуляція думкою читача, експлуатуючи цілком виправдане обурення діями і самою постаттю Єрмака. А мета. очевидно, полягає в тому, щоб посіяти додатковий сумнів у доцільності подальшої підтримки України з боку США. Огидно...
показать весь комментарий
21.12.2023 00:17 Ответить
Немає сумніву. Останнім часом трендом світових ЗМІ стала горезвісна "українська корупція". Корумповані кацапами ЗМІ волають про корупцію.
показать весь комментарий
21.12.2023 00:22 Ответить
А є там українці ?
показать весь комментарий
20.12.2023 21:03 Ответить
Якщо їх не зупинити нам пі...да
показать весь комментарий
20.12.2023 21:10 Ответить
Ніхто йьому нічого не зробить - батько генерал фсб. сбу і гавкнути проти нього сситья.
показать весь комментарий
20.12.2023 21:12 Ответить
у мене лише одне питання - ці олігархи не кацапські?
показать весь комментарий
20.12.2023 21:22 Ответить
Народ втомився. Почитайте коми і ви пересвідчитесь у цьому. Рік назад всі закликали ЄДНАТИСЬ ! Чого втомився чи від чого ? Від Єрмака у першу чергу ! Він - бельмо у телевізорі, на всіх зустрічах, за кордоном на на пресконференціях. Зеленський тримається за нього як за палочку виручалочку. А ця палочка - дрючок ! Який розганяє хвилі ненависті до всіх патріотів, до опозиції замість ЄДНАТИСЬ. І така втома росте й росте. Бо ніхто не бачить цього ЄДНАННЯ з боку ініціатора всієї цієї історії. Трясця, коли вони вдавляться в ОП ?
показать весь комментарий
20.12.2023 21:23 Ответить
Українцям доводиться воювати на два фронти, і якщо на зовнішньому бійці стримують навалу, то на внутрішньому - поразка за поразкою. З цим треба щось робити , вони самі не «вдавляться в ОП»

Щодо втоми - коли у мене настає втома, я згадую що десь в шанцях сидить боєць під дощем і снігом, в котрого гатить ворог всім що є. Втома проходить.
показать весь комментарий
21.12.2023 09:23 Ответить
Це хто у кого "права рука"?
показать весь комментарий
20.12.2023 21:32 Ответить
Но мудрый нарид же снова проголосует за Зеленского на выборах президента
показать весь комментарий
20.12.2023 21:36 Ответить
Зеленському треба зрозуміти, що він президент України, а не покровитель організованого злочинного угрупування, яке утворилося єрмаком в ОП. Підтвердження цьому. єрмак нахабно призначив своїм заступником і куратором надзвичайно впливового сектору правоохоронних органів татарова, активного члена антиукраїнського, антидержавного ОЗУ зЕКА януковича, організатора переслідувань учасників Революції Гідності. татаров уник відповідальності за злочинну діяльність при януковичу , і більше того, розгорнув бурхливу корупційну діяльність. татаров тісно пов'язаний з іншим активним колаборантом портновим. татаров у спілці з портновим доклали чимало зусиль, аби паралізувати переслідування відомих колаборантів давно всім відомого агента російських спецслужб а. деркача, суддю вовка і багато інших виродків. А також організовували фабрикування кримінальних переслідувань українських патріотів. татаров з єрмаком паралізували роботу антикорупційних органів, зокрема ще і через блокування призначеного, давно обраного(!) прокурора САП, та конкурсу на посаду голови НАБУ. В ОП єрмак створив справжнє кубло корупціонерів і аферистів.
показать весь комментарий
20.12.2023 21:48 Ответить
Зеленський не краде. (як і путін-*****). Він збирає податі. (як і путін-*****). А податі (дарунки) з підданих - не карна справа. Ось і чисті руки. Перед своїм електоратом. Це ж не так як у Порошенко. Шоколадний бізнес. Виробництво. Реалізація. Краде ... у себе. Шкода, що не з бюджету ? А то ..., то його б до Коломойського враз. Проте щось не клеїться на фронті боротьби з опозицією. Якась опозиція ... неправильна. Волонтерять на користь армії. А це погано ?
показать весь комментарий
20.12.2023 22:22 Ответить
Ви по дитячому думаєте, що Зеля нерозумний і наївний? Та він і керує цим "злочинним угрупованням" - ОП і др. Хто йому ці кадри скомандував набрати - Байден, Шольц, Орбан? "Скажи хто твої друзі і я скажу хто ти".
показать весь комментарий
21.12.2023 12:55 Ответить
Агенти фсб вже в відкриту здають Україну рашистам...
показать весь комментарий
20.12.2023 22:07 Ответить
Я давно казав, шо вся эта ЗЕермачня должна уйти от корыта. Но нет. То ,,не раскачивайте лодку", то ,,нэначаси", то ,,выборы пид час вийны нэможлыви", то он депутаты подписали бомажку про выборы только после войны. Мы сами руйнуем свою державу, позволяя ЗЕгнидам править Украиной
показать весь комментарий
20.12.2023 22:10 Ответить
Пора вже єрмаковщину виперти к радним бєрьозкам:
показать весь комментарий
20.12.2023 23:26 Ответить
А з якого часу Кравець та Кошовий стали вважатись олігархами ? Ні, вони - п'явки на ВОЄННОМУ бюджеті України ! Але вони розважають .... українських олігархів ! Не відняти.
показать весь комментарий
20.12.2023 22:13 Ответить
Правильніше буде - призначає олігархів. В цьому дуеті Гнусавий головний, тільки він тупотить ніжками. Дерьмак виконавець. Всі його вояжі, візити, переговори не залишають слідів на папері - бо ж частноє ліцо. Тому і засунули під лавку весь МІД.
показать весь комментарий
20.12.2023 22:27 Ответить
У нас зелені слуги олігархів, нічого нового, Шмигаль працював у Ахметова, Пінчук іКоломойський, а ще і Медведчук і Квартальні поділили ВР
показать весь комментарий
20.12.2023 22:39 Ответить
Так образити єрмака…
Це зеленський шавка на побігеньках у єрмака: навіть на ліву руку не тягне.
А права рука у нього татаров.
показать весь комментарий
20.12.2023 22:40 Ответить
Доля Мусоліні, Чаушеску, Каддафі, Хусейна, сраліна, члєніна, кучми, якунОвоча, лазаренка, невблаганно стає усе ближче, до сьогоднішніх привладних!
Пильнуймо Україну! Дякуємо за допомогу Українцям, Західних Партнерів!!
показать весь комментарий
20.12.2023 22:54 Ответить
Кучма в цьому ряду явно зайвий, бо й досі є одним з основних "бенефіціарів" України.
показать весь комментарий
21.12.2023 08:22 Ответить
взагалі то, шут зеленський просто спікер єрмака, відео-спікер
показать весь комментарий
20.12.2023 23:22 Ответить
дЕрмак по факту очень талантливый Штирлиц Мавзолейной помойки... такой же Штирлиц сидит рядом с Байденом..имя его все знают Джейк Салливан...
показать весь комментарий
20.12.2023 23:26 Ответить
он так с парашютом и ходит
показать весь комментарий
21.12.2023 07:04 Ответить
показать весь комментарий
20.12.2023 23:47 Ответить
От хоч тут не треба хароших рускіх рекламувати, бо нудить вже від них. З кожної праски москвороті вєщают.
показать весь комментарий
21.12.2023 09:10 Ответить
Все что написано - так.
показать весь комментарий
21.12.2023 00:15 Ответить
ЕРМАК
КОЗЫРЬ
КРЕМЛЯ
показать весь комментарий
21.12.2023 01:35 Ответить
показать весь комментарий
21.12.2023 00:46 Ответить
показать весь комментарий
21.12.2023 01:29 Ответить
А звідки все це шобло взялось? Результати виборів знаєте по регіонах? Так хто кому винен?
показать весь комментарий
21.12.2023 06:33 Ответить
Майже все правда. тільки присутня важлива хитра кацапська маніпуляція, малопомітно вставлена в правду. Через яку кацапня намагається завадити військовій допомозі Україні:
"Втім більшість опитаних українців заявили, що військову допомогу іноземним партнерам було б "доцільно" надавати "лише за умови ефективної боротьби з корупцією в Україні"". Джерело:
Кацапські технології. Більшість українців точно так не вважають. Вони вважають, що військова допомога понад усе.
показать весь комментарий
21.12.2023 06:49 Ответить
Люди, які очолюють владу в країні дають можливість кацапні маніпулювати, публікуючи подібні хитрі статті.
показать весь комментарий
21.12.2023 07:13 Ответить
Це зеленський середня рука у єрмака!
показать весь комментарий
21.12.2023 06:52 Ответить
Вихід один. Артист розмовного жанру - квартальщик має подати у відставку й призначити тимчасово виконуючого обов'язки президента. Того, якого таємно США у вигляді їх президента запропонують.
показать весь комментарий
21.12.2023 06:59 Ответить
Україну взяли в жорстке кільце зі всіх сторін -брати сусіди-ви пропонуєте поставити крапку в існуванні України. Любі політичні -тьорки-і приведуть до цього.
показать весь комментарий
21.12.2023 07:14 Ответить
Действительно, марадерить без терок гораздо продуктивней
показать весь комментарий
21.12.2023 09:49 Ответить
Никого он не должен и не имеет права назначать вместо себя. По закону обязанности президента в этом случае будет выполнять председатель Верховной рады.
показать весь комментарий
21.12.2023 09:51 Ответить
Нехай Верховна Рада затвердить ту людину виконуючим обов'язки. А в такий напружений час голові Верховної Ради дві функції виконувати це вже занадто.
показать весь комментарий
21.12.2023 10:50 Ответить
В нас по закону не дозволено, щоб в політиці були люди в яких є ще громадянства крім українського. Погано, що при Порошенкові не заборонили громадянам інших країн володіти телеканалами в країні. ЗМІ це четверта влада, а недопустима влада таких. Тоді б може і квартальщик не став би президентом.
показать весь комментарий
21.12.2023 07:09 Ответить
Про кремлівського крота, внутрішнього ворога України дЄрьмака, в офісі якого Зєбанат працює пріпіздєнтіком, іноземне ЗМІ написало ще досить м'яко.
показать весь комментарий
21.12.2023 08:27 Ответить
показать весь комментарий
21.12.2023 08:30 Ответить
"..Она - вяземская, товариСЧ пеструхин и товариСЧ жаровкин..")))
показать весь комментарий
21.12.2023 10:14 Ответить
Верная Рука - друг индейца🤛
Правая Рука- друг еврейца🤚
показать весь комментарий
21.12.2023 08:57 Ответить
надо ещё почитать что ****ло написало об Украине.
показать весь комментарий
21.12.2023 10:13 Ответить
Майже все правда. Тільки ціллю майже правди - технологія через яку кацапня намагається завадити військовій допомозі Україні:
"Втім більшість опитаних українців заявили, що військову допомогу іноземним партнерам було б "доцільно" надавати "лише за умови ефективної боротьби з корупцією в Україні"". Джерело:

Кацапські технології. Заради такої дії, дуже вигідної москалям, запущена та стаття, яка перепублікована тут. Більшість українців точно так не вважають. Вони вважають, що військова допомога понад усе.
показать весь комментарий
21.12.2023 11:16 Ответить
Tcya potvora mae vysity na stovpi !!!
показать весь комментарий
21.12.2023 11:29 Ответить
Так чего ж не победили Элдака? Не так просто оказывается? Это ж не рабсиян попрекать, что они путена не "снесли". На деле все не так просто оказывается.
показать весь комментарий
21.12.2023 12:01 Ответить
Вони знущаються з громадян України.
Вони грабують нас що разу з більшим цинізмом і зухвалістю не криючись а просто в лице . Таке враження що вся верхівка має москальське громадянство і знову нічого не відбувається - всі на своїх постах . Напевно регочуть з нас недолугих. Принижували , грабували , і нехтували і думають так буде вічно
НЕВЖЕ ВІЧНО ???
НЕВЖЕ МИ І ДАЛІ БУДЕМО СТАДОМ БАРАНІВ ???
показать весь комментарий
21.12.2023 16:27 Ответить
Страница 2 из 2