10094 посетителя онлайн
20 863 380

"Батькивщина" будет блокировать подписание закона о медицинском каннабисе

тимошенко

Группа депутатов партии "Батькивщина" во главе с Юлией Тимошенко внесла проект постановления об отмене закона о регулировании обращения медицинского каннабиса.

Инициаторами проекта отмечены депутаты от "Батькивщины": Юлия Тимошенко, Сергей Тарута, Алексей Кучеренко, Сергей Евтушок, Григорий Немыря и Валерий Дубиль, информирует Цензор.НЕТ, ссылаясь на hromadske.

В своем выступлении перед народными депутатами Юлия Тимошенко в очередной раз раскритиковала закон, назвав его законом о "наркоплантации" и решением "против будущего Украины". Также депутат высказала предположение, что принятие закона приведет к усилению наркотрафика через Украину.

"Как минимум наша команда видела в этом зале много героев. Они приходят, вспыхивают, что-то здесь понапринимают какой-то х*рни, а потом куда-то исчезают. Я хочу вам сказать, такая же судьба может ждать и вас. Поэтому когда вы уйдете, я надеюсь, что следующий созыв парламента будет абсолютно адекватным, проукраинским и поотменяет все то, что вы здесь напринимали, что разрушает страну и ее устои", — сказала Тимошенко депутатам перед голосованием за закон 21 декабря.

Напомним, что 21 декабря Верховная Рада приняла законопроект №7457 о легализации медицинского каннабиса во втором чтении.

Топ комментарии
+47
Кукуха в неї остаточно поїхала, цей канабіс дуже потрібен для ребелетації військовим які побували на фронті і не тільки.
показать весь комментарий
22.12.2023 15:20 Ответить
+45
Батьківщина це те саме опзж. Ця війна сталась в багато чому саме через цю партію.
показать весь комментарий
22.12.2023 15:10 Ответить
+45
Там законопроект про медичний канабіс, не треба слухати стару зміюку
показать весь комментарий
22.12.2023 15:17 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 4 из 4
Батьківщина категорично проти, ЄС вважають закон недороблений.
показать весь комментарий
22.12.2023 21:29 Ответить
Тимашонка, як була конченим дерьмом, так ним і залишилась.
Де твоя допомога фронту, ****?
показать весь комментарий
22.12.2023 17:32 Ответить
Список дерьма: : Юлія Тимошенко, Сергій Тарута, Олексій Кучеренко, Сергій Євтушок, Григорій Немиря та Валерій Дубіль Джерело:
показать весь комментарий
22.12.2023 17:35 Ответить
Ой, та все просто. Стара "Вонапрацює" тупо лобіює виробників опіатів в Україні. А це царина іншої жаби богатирьової. До речі Україна на другому місці в світі після кацабії по споживанню обезболів з опіатами. На все інше це кодло клало.
показать весь комментарий
22.12.2023 17:35 Ответить
а ти-мошонка в курсі, що ліки також роблять зі зміїної отрути і чомусь Україна при цьому не перетворилась на зміїне кубло? ну хіба що тільки образно і точково в деяких центральних районах Києва і на окупованих землях....
показать весь комментарий
22.12.2023 17:48 Ответить
Хотя юльки` мне - тоже омерзительны, но укуренным зебилам здесь никто слова не давал...
показать весь комментарий
22.12.2023 18:46 Ответить
В Канаді легалізували канабіс , здається можна навіть вдома вирощувати декілька кущів і я щось не бачу щоб кількість наркоманів збільшилась. Це те саме що і алкоголіки, забороняй, не забороняй, якщо людина нічого не хоче , а тільки випити, то ти її ніяк не зупиниш. Так що я за легалізацію канабісу не тільки медичного, а взагалі, хто хоче той нехай курить. Легалізація "вдарить" по мафії яка займається розповсюдженням і продажем.
показать весь комментарий
22.12.2023 17:49 Ответить
Щось "кремлівську зозулю" (с) понесло. В медицині саме зараз канабіс буде приносити користь.
показать весь комментарий
22.12.2023 17:49 Ответить
"Заблокує підписання закону "... Популістка така , ну от просто популістична... бачить , що модно стало щось блокувать, і одразу й собі подала голос, щоб не забули.
показать весь комментарий
22.12.2023 18:03 Ответить
Кокаїн канабісу не товариш?
показать весь комментарий
22.12.2023 18:33 Ответить
Але друг, товарищ,брат і сват. Шишка це тільки перша сходинка до неба…
показать весь комментарий
23.12.2023 16:49 Ответить
типичный представитель дауноголовых йулек
показать весь комментарий
23.12.2023 17:11 Ответить
Тобто - йух вам пацани а не вільний ганджубас!!! І це абсолютно правильно.
показать весь комментарий
23.12.2023 18:50 Ответить
Було б добре, щоб Тмошенко на своїй шкурі випробували ту біль, яка у хворих.
показать весь комментарий
22.12.2023 18:34 Ответить
О, Йуля намалювалась…
Знайшла вигідний спосіб нагадати про себе, не зачіпаючи інтересів Зе.
У нього все давно легалізовано.
показать весь комментарий
22.12.2023 18:37 Ответить
баба Юля в темі а хоче бути ще і в долі. дивовижна живучість в цеї злодюжки як згадаю на інвалідному возочкові бідося вже помирала і ожила ! і їі сопартійці вже починают стару пісню про те що треба білу жінку в презеденти наче країна вже забула як вона за газ Україну ***** продала (хоча може і забула і проголосуе за цю хижу суку)
показать весь комментарий
22.12.2023 18:39 Ответить
Нє, за останні роки уже забули за неї.
показать весь комментарий
22.12.2023 21:32 Ответить
Юлія Володимірвна, чи ваші помічники , подивіться всі ці коментарі:ви лузер і не маєте права вззагалі шось коментувати, ваш час пройшов, ви Ніхто.
показать весь комментарий
22.12.2023 18:44 Ответить
Вова, ніхто це ти, а Тимошенко це частина історії України. Але ти нічого не знаєш і просто базікаєш якусь дурню. Одним словом типовий дурник.
якщо б мав можливість розібратись, то дурні не писав би. Но це схоже не про тебе, Вов
показать весь комментарий
22.12.2023 23:12 Ответить

така собі історія
показать весь комментарий
23.12.2023 17:20 Ответить
Славік, подивись як той кого неможна називати, будучі міністром в Кабміне Азірова на зустрічі з Путіним подобострастно жме фуйлу руку. Ці фото доступні в сеті.Це з відомої серії «жму руку, обнімаю»
показать весь комментарий
24.12.2023 18:37 Ответить
ЮЛI КОНЧЕ ТРЕБА БУЛО ЮЩЕНКОВI ПIДМОГТИ,
бо давно самiй хотiлось того трону досягти.
А чи в тузi меркантильнiй Ганця робить що не так?
Лише Бог, бо Вiн всесильний, крапку ставить на свiй смак.

Юля крiсла позбулася - не туди базiкала.

В Ганцi сина вже не стало - про сiм*ю не бiдкала.

Тiльки Юля, наша киця, поки не казиться.

Але ж термiн - до кiнця, й свиня пороситься.
показать весь комментарий
22.12.2023 19:06 Ответить
https://censor.net/user/396108
чому я ніколи не проголосую за косу
вона крала разом з лазаренко
вона два рази на початку 90х в аеропортах
попадалась з контрабандною валютою
вона лобіювала призначення медвечука першим віцепримєром україни
вона пропонувала януковичу широку коаліцію із зміною конституції і розділу країни на сфери впливу
вона заключила кабальнi газові контракти з путіним
вона хіхікала з путіним коли той бомбив грузію та глузував над президентом Украiни.
вона два рази вперто не голрсувала за визнання росії агресором
вона в 14ому вимагала відмовитись від збройного супротиву путіну
вона брала гроші в кадафі світового терориста
вона в 2008р зривала надання україні пдч по нато
вона цинічно грала роль інвалідки і кричала що готова ачолити країну
вона завела в парламент шепелєва гадю олійника портнова лозинського каралєвську тєрьохіна жванію буряків
вона відала групі приват укрнафту
вона і група приват це одне і теж там тільки чого варта афера з приватбанком на 5,5 міліарда доларів вкрадених в кожного українця
вона брехала що зробить контрактну армію а насправді армію скоротила на треть і все
вона виступає за підтримку таких телеканалів як нюз ван і інтер
вона пропонує мирний план який точ в точ співпадає з російським
вона жодного разу невідвідала солдат ні на фронті ні в госпіталі
вона не пожертвувала ні копійки на армію
вона постійно бреше маніпулює важкою ситуацією в яку такі як вона і завела українців ! бреше бреше бреше бреше бреше
показать весь комментарий
22.12.2023 19:11 Ответить
Чисто Гебельсовський підхід - трохи правди, а більшість тексту брехня, брехня, брехня.
показать весь комментарий
22.12.2023 23:16 Ответить
Реально пацієнтам з тяжкими діагнозами потрібен недорогий знеболювач.
Що саме більше бісить - ці наркомани думають що пацієнт куритиме дурь...
Ніодна тварина не поцікавилась - у якому вигляді прийматиме канабіс пацієнт.
показать весь комментарий
22.12.2023 19:36 Ответить
Висновок лише один - весь" наркотрафік" (вирощування,зберігання і реалізація канабісу) лежить на ніжних плечах Юлії Володимирівни🙂
показать весь комментарий
22.12.2023 19:49 Ответить
Я вже подумав що Юлі генерал- лейтенанта присвоїли, ого ще в ген. штаб піде)
показать весь комментарий
22.12.2023 19:55 Ответить
Коли в цих вилупків буде рак із нестерпними судомами, тоді згадають і про коноплю і про право на евтаназію
показать весь комментарий
22.12.2023 20:01 Ответить
Юле ще не в будинку престарілих? Їй давно туди пора а вона ще в Раду лізе.
показать весь комментарий
22.12.2023 20:17 Ответить
Огидно читати аргументи противників медичного каннабісу.
Огидно тому що, в сьогоднішній Україні, купити наркоту легше ніж пляшку пива о 7 ранку.
Огидно, бо в новинах про ловлю закладчиків постійно фігурують важкі синтетичні (і не тільки) наркотики - метамфетаміни, LSD, кокаїн....
Огидно, бо всі чудово знають хто контролює продаж наркоти.
Огидно, бо в регіонах багато хто знає тих фермерів, хто промислово вирощує коноплю для наркоти.
Огидно, бо щодня читаєш в новинах про п'янь котра когось вдарила ножем, або намагалась згвалтувати дитину.
Огидно, бо всі ці борці за здоров'я нації не бачать ні вищепереліченого, ні сигарет, та навіть продуктів "заряджених" хімією не бачать. Зате цих моралістів, аж трясе від факту, що хворі зможуть купити ліки з вмістом каннабісу.
показать весь комментарий
22.12.2023 20:40 Ответить
А пробники будут? Есть ведь каннабис который жёстко курится.
показать весь комментарий
22.12.2023 21:18 Ответить
Ця погань, июлька уворовка нічого не розуміє, що скільком страждалим медичний каннабіс може допомогти. Пацієнти, наприклад, які лікуються від раку хіміотерапією не можуть істи, їх рве, а каннабіс знімає цей синдром, дозволяє хоч трошки отримати нормальне життя. Такі паціенти від каннабсу точно не помруть. А ця погань лишає їм тільки страждання. Нехай Господь накаже цих покідькив та шахраїв такою же хворобою!
показать весь комментарий
22.12.2023 21:29 Ответить
Їй би про Лазаренка турбуватися, оцій газовій бабці від Артеміди та газових схематозів!! Де тільки ця бабця не назаробляла на дурнях, що ведуться на таких …
Мабуть, у Дубаї, немає дурнів, що на неї ведуться!
Їй би покаятися за власні гріхи та Крим, перед Українцями, а вона знову, про своє!
показать весь комментарий
22.12.2023 22:43 Ответить
Тобі би покаятись, за брехню, але ти ж на зарплаті. Так, ботяра. Чи ти від природи такий?
показать весь комментарий
22.12.2023 23:20 Ответить
Батьківщина - політична партія для люмпенів. Наступний крок - боротьба з ЛГБТ.
показать весь комментарий
22.12.2023 22:46 Ответить
"Батьківщина"- це про багаторічний розграбунок Батьківщини.Інші політичні угруповування- про те ж саме.Хто що б не "вибирав" собі до вподоби-результат завжди був однаковий на протязі всіх 30 років.Але комусь хочеться,щоб історія про незалежність чомусь починалась з 2019 року.А зараз питання на наявність критичного мислення.Хто винен,що війна прийшла в наш дім? Підказую.На першому місті звісно ж ***** з кацапами. А що до 2 го місця?
показать весь комментарий
22.12.2023 22:50 Ответить
На другому місті Іуда Ющенко, який привів в премʼєри, а потім в президенти Януковича. А на третьому місці ти йолопи які цього не розуміють. Подивіться в дзеркало.
показать весь комментарий
22.12.2023 23:22 Ответить
Слабувате критичне мислення.Хто кого перший привів до влади?Подивіться краще ще раз самі в дзеркало.Може побачите там себе,а не іуду ющенка?
показать весь комментарий
22.12.2023 23:32 Ответить
Якщо готов розмовляти аргументами, то давай спробуємо. Що, тільки прийшовши до влади став робити Ющенко? Не країною займатися, а обкладати червоними прапорцями Тимошенко. Ющенко навіть назначив Петра премьером і той в Липському Особняку відсвяткував своє призначення, але вже вилітаючи до Путіна на зустріч в літаку Ющенко підписав призначення премьєром Тимошенко, а Петра назначив секретарем СНБО з майже премєрськими повноваженнями. І почалось - як розказував глава Адміністрації Ющенко Рибачук ( це інтервʼю є в відкритому доступі) в Адміністрації президента Ющенко збиралась вся «королівська рать» і кожний ранок думала і планувала як «удєлать» премьера Тимошенко, а ввечері вони знову збирались і обговорювали як їх знову «удєлаоа» Тимошенко. То есть кожного дня Ющенко і вся його гоп-компанія думала планувала і робили все щоб вставити якусь палку в колеса премьера України. Наприклад, якщо ви памʼятаєте був такий час коли все ринки віддали перекупки і фермери не могли безпосередньо продати продукцію містянам, жителям міст. І фермери не доотримували і люди в містах страждали. Що робить Тимошенко? Вона збирає голів обладміністрацій ( яких до речі призначав Ющенко) і дає вказівку на площах і вулицях міст розгорнути виїзд ну торгівлю фермерів безпосередньо для людей. Минаючи ринкі, та перекупив і всякі там моли і торговельні центри. Всім вигідно, але не Ющенко. Всіх голів облдержадміністрацій потім збирає помічник президента Третьяков ( памʼятаєте отих любих друзів президента Ющенко?) і цей пам Третьяков каже - Президент Ющенко сказав нічого такого робити не потрібно. Голови обладміністрацій беруть під козирок і і ріст цін на овочі і фрукти робить ще один стрибок у гору. Таких прикладів руйнівної діяльності Ющенко вагон і ще більше. Але для більшості людей це скрито і по телебаченню про це не розповідають і Тимошенко сама мовчить щоб не вносити розбрату в Помаранчеву команду. І так було не один рік. Це я привожу приклад як патологічна хвора заздрість до Тимошенко робила з Ющенко руйнівника не тільки премʼєрства Тимошенко але і України. Потім Ющенко запросив Януковича, який десь заховався і не відсвічував роки за два, на пост премʼєра. І пішло нове життя Януковича і він зрозумів що з цим президентом Ющенко можна і в президенти пропхатися. Потім Ющенко домовився з Януковичем і став його виводити на президентство. Ющенко зрозумів що йому як дуже недолугому президенту, якому в плюс можна поставити хіба що підняття на національний рівень теми Голодоиору, в наступному президентському циклі нічого не світить. І наступним президентом скоріш за все буде Тимошенко. Він ще добавив зусиль по оббріхуванні Тимошенко. Ви вже не памʼятаєте, як зам голови Адміністрації президента, кожен вечір у прайм-тайм виходив з десятихвиликами оббріхування прмьєра Тимошенко. Десь таке було в парі Ющенко - Єхануров, або Янукович - Азіров. Та навіть кучма- Ющенко. Ні такого не було. Потім коли в другий тур всеодно вийшла Тимошенко з Януковичем, то Ющ запустив ще одну політтехнологію голосуєм проти всіх. До речі Ющ в першому турі набрав два чи три відсотки. Народу вже цей іуда набрид і вони хотіли від нього позбутися. Але ця істота працювала на Януковича до останнього дня виборів. Сенс був в тому що виборці Януковича мотивовані і прийдуть на вибори за Яника. А виборців Тимошенко потрібно було демотивувати і Ющ працюва на всі триста відсотків. Ви скоріш за все не памʼятаєте, але я памʼятаю все як будто це відбувалось сьогодні. Тому що я розумів що це не просто Янукович, а це йде в Україну велике лихо. Так ось навіть на виборчий дільниці діючий Президент Ющенко намагаючись демотивувати помаранчевих виборців сказав - « мені соромно за цей Вибір України!» він не просто сам це доводив були й інши шленди типа Забужко Оксани, Андруховича та інших як кричали на кожному розі що Тимошенко і Янукович однакові. І що в підсумку? Дійсно вони змогли привести в ніздря в ноздрю на фініш обох кандидатів. Ну так як вибори в областях організують і контролюють не тільки ЦВК а саме голови Ющенковських обладміністрацій то ці хлопці ще натянули три відсоткі Януовичу і він тіпа переміг. Ура! Ющенко був дуже задоволений тому що прийшов до президентства пан з яким він домовився заздалегідь. Тому до Юща у Яника не було ніяких претензій, а Тимошенко він посадив незаконно ( це доведеного судами і не тільки українськими) за ґрати. І після цього почались усі ці справи з харківськими Угодами і тому подібне. потім Майдан , а потім і Путін во всю. А треба було Ющенко просто не бути Іудою і зараз ми жили б зовсім іншим життям. Це зрозуміло всім хто реально цікавився подіями і знає що ж дісно відбувалося. Цю розмову можливо доповнювати це безліччю прикладів які підтверджують що саме так як я пишу і відбувалось. І останнє, Тимошенко не свята і хворіє тими ж хворобами що і всі інші політики. І на початку коли вона працювала в ЄЕСУ, і потім коли вона, на тлі повної деструкції з боку Ющенко, намагалась відбудовувати звʼязки з Януковичем. Там є досить до чого приклепатися. Але все в порівнянні. І на тлі рідкого Іуди Ющенко, вона ще більш менш . Хоча час всіх цих політиків вже проходить. Тимошенко та іншим на Ко, включно з Вовоючас майже вийшов . Нам як країні потрібно йти далі. Зараз вже інші герої і надія. Один з них Залужний. Дай Бог, можливо нам буде в цьому таланити.
показать весь комментарий
23.12.2023 00:40 Ответить
Слухай,шановний,не треба багато букв.Мені до ноги прізвища всієї постсовкової владної погані.Головний аргумент тобі-це сьогоднішній результат правління всіх тварюк,яких приводили до влади власними ногами і руками тупоголові "виборці",за що зараз і розраховуються.Якщо хочеш щось зрозуміти в цьому житті оцінюй в першу чергу свої дії,а не тих,хто завдяки тобі ж, обібрав тебе до нитки.Не доходить?Тоді відкритим текстом. В тому, як ми живемо винні МИ самі! Коли це зрозуміє більшість-ми будемо жити краще.Все, дискус закінчений.
показать весь комментарий
23.12.2023 07:54 Ответить
+++++ Дурні повинні страждати.
показать весь комментарий
23.12.2023 11:05 Ответить
Я показав тобі на фактах що твій Ющенко, кого ти захищаєш є стовідсотковий Іуда. Ти зрозумів, що аргументів в тебе проти цього майже нуль і відразу злився і перейшов на моралізаторство. Все це ще раз доказує що Ющенко Іуда. Ось тепер крапка. За відсутності з твоєї сторони аргументів дискусія закінчилась. Ти некомпетентен
показать весь комментарий
24.12.2023 18:43 Ответить
ще одне довбануте вилізло із лона ТЮльки і сипить.
показать весь комментарий
23.12.2023 10:54 Ответить
Я розмовляю аргументами, а ти навіть не розумієш що таке аргумент. Пустишка
показать весь комментарий
24.12.2023 18:44 Ответить
ТЮльок аргу, що мент, облизуй клаповуху видру та не відволікайся.
показать весь комментарий
24.12.2023 18:52 Ответить
Гадаю, з почесним другим місцем проблема. Там кандидатів дохолєри. І, мабуть, щоб визначити з-поміж них "найдостойнішого достойника", потрібно влаштувати їм бій на виживання. Хто вижив - посів друге місце. Усе чесно. Та й заперечувати вже ніхто не стане, бо нікому буде заперечувати.
показать весь комментарий
23.12.2023 12:55 Ответить
Ну дик якщо у Юлечки геморой знову стрельне, то лікувати вона його буде в Німеччині і з найкращими знеболювальними. А холопи нехай лопухами і пивонією біль знімають
показать весь комментарий
22.12.2023 22:51 Ответить
Kobyla tupa !!!! CTce vkray potribno v pershu chergu dlya onkoxvoryx i ne til'ky !
показать весь комментарий
23.12.2023 01:03 Ответить
Яка цікава фотографія!

Це в неї пагони генерал-лейтенанта, чи прапорщика?
показать весь комментарий
23.12.2023 02:16 Ответить
Люди добрі! Про що тут тільки не написано, а мова про законопроект про канабіс.

Ніхто не проти застосування канабісу в медицині. Для цього не потрібно прийняття окремого Закону. Верховною Радою України 15 лютого 1995 року був прийнятий Закон України № 60/95-ВР "Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори". Зокрема, в Законі вказано, що наркотичні засоби згруповані у списки наркотичні засобів…, включені до Переліків https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/770-2000-%D0%BF#n12 таблиць I-IV згідно із законодавством України та міжнародними договорами України. Перелік та зміни до нього затверджуються Кабінетом Міністрів України за поданням міністрества охорони здоров'я і публікуються в офіційних друкованих виданнях. На виконання цього Закону Кабінет міністрів прийняв Постанову від 6 травня 2000р. №770 "Про затвердження переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів". Перелік складається з 4 таблиць, так у 1 таблиці є список 1 " Особливо небезпечні наркотичні засоби, обіг яких заборонено", туди включений і Канабіс. У 2 таблиці є список 1 " Наркотичні засоби, обіг яких обмежено", включає близько 100 найменувань препаратів, ті, що відпускаються із аптек на спецбланках рожевого кольору, загальновідомі - Трамадол, Морфін, Метадон, Кокаїн, Кодеїн, Етилморфін, Бупренорфін (до речі, ніхто не приймав окремих законів для їхнього застосування). Тобто для застосування Канабісу у медичній практиці необхідно кабінету міністрів за поданням мінздраву змінити Перелік, внести Канабіс до списку 1 таблиці 2. Участі депутатів для цього не потрібно, Закон уже був прийнятий у 1995 році. А ухвалений 21 грудня законопроект №7457 про легалізацію медичного канабісу у другому читанні направлений на легалізацію вирощуваня сировини коноплі, її переробки і реалізації, тобто цей законопроект про бізнес на наркотиках, а не про медицину. І тут Юля, на жаль, права.
P.S. Ще влітку було звернення стосовно цього законопроекту https://risu.ua/ru/zakonoproekt-o-legalizacii-kannabisa---eto-o-biznese-na-narkotikah-a-ne-o-medicine---vrciro_n140856
показать весь комментарий
23.12.2023 02:29 Ответить
https://www.facebook.com/PavloPotapenko Павло Потапенко

Цитата потапенка про пенсіонерів з телеграму: "Ну так там самі "зубожілі" пенсіонери з IQ меншим ніж в мого собаки."
показать весь комментарий
23.12.2023 05:26 Ответить
Часи такі, що або упорюєшся травою і алкоголем або відвідуєш психіатра.
Або ти зебіл, дивишсь телемарафон і в тебе все *******
показать весь комментарий
23.12.2023 06:08 Ответить
юлю з газової голки зелені посунули на травку перейти не комільфо
показать весь комментарий
23.12.2023 07:07 Ответить
Як захворіє, не давати їй обезболюючих, хай здихає в муках.Падлюка.
показать весь комментарий
23.12.2023 07:12 Ответить
Для тих у кого коротка пам'ять, я просто нагадаю часи прем'єрства цієї потвори: при свиному грипі від якого померло аж 3 чоловіка, у бюджеті знайшлося на фуфломіцин "таміфлю" 1млрд грн яким ніхто не користувався. А на лікування хворих на туберкульоз у всій країні (тоді була пандемія саме туберкульозу в країні, сотня тисяч хворих у різних формах), вона виділила аж 150-170 млн! В ті роки, навіть київські туб диспансери були з ободраними стінами і гнилою підлогою. Карл, і ця тварюка розказує нам що медичний канабіс неможна дозволяти! поверніть її в качанівську колонію!
показать весь комментарий
23.12.2023 07:47 Ответить
поверніть її в качанівську колонію!

показать весь комментарий
23.12.2023 09:56 Ответить
Стара шлюха, тільки популізм для лохів
показать весь комментарий
23.12.2023 08:00 Ответить
В 2001 году Португалия первой в мире отменила наказание за употребление всех наркотиков, включая героин. Новая стратегия предполагала, что потребителям наркотиков нужно помогать, а не сажать в тюрьму. Смена стратегии привела к радикальному снижению смертности от передозировок и числа случаев заражения ВИЧ.
показать весь комментарий
23.12.2023 08:02 Ответить
Наркотикам не место в цивилизованном обществе.
показать весь комментарий
23.12.2023 08:39 Ответить
канабис не наркотик

Канада цивилизованное общество или нет?
показать весь комментарий
23.12.2023 09:59 Ответить
А что это?
показать весь комментарий
23.12.2023 10:13 Ответить
Гугл в помощь
показать весь комментарий
23.12.2023 13:56 Ответить
Если Канада цивилизованное общество, почему там власть передаётся по наследству, как в Азербайджане у семейки Алиевых?
показать весь комментарий
23.12.2023 11:15 Ответить
А ты, вижу, уже отметил "легалайз" ))))
показать весь комментарий
23.12.2023 13:52 Ответить
проснулась
показать весь комментарий
23.12.2023 11:36 Ответить
А нахіба цей медичний канабіс виробляти з сировини, вирощеної в Україні, чи, взагалі, виробляти в Україні? Враховуючи теперішній рівень корупції у нашій державі, безпечіше і, можливо, в кінцевому рахунку, дешевше буде імпортувати ці дійсно необхідні препарати. Контроль буде простішим і дешевшим.
показать весь комментарий
23.12.2023 11:53 Ответить
Йуля тільки за кокс.
показать весь комментарий
23.12.2023 12:53 Ответить
А баба яга-против!
показать весь комментарий
23.12.2023 13:30 Ответить
Долю вона хоче в такій справі) як завжди
показать весь комментарий
23.12.2023 13:46 Ответить
У баби Юлі просто бізнес з виробництва ліків та знеболювальних для онко хворих. Я думав та стара швабра вже у дерев'яному макентоші. Перший раз її бачу після початку війни
показать весь комментарий
23.12.2023 13:52 Ответить
У Йулі перший зятьок-рокер дуже ганджубас поважав. Я думаю що і донечка до цієї справи у ті часи залучалася. Тому йуля досвід вже має, і а ви курці дурні та молоді що.
показать весь комментарий
23.12.2023 16:52 Ответить
Підтримую вето на закон про фактичне перетворення офісом президента України на європейську Колумбію. Медичний канабіс для хворих у вигляді пігулок треба закупати в інших країнах. Не при владі мародерів.
показать весь комментарий
23.12.2023 17:04 Ответить
Україна вистояла, тут ще й F-16 на підході, - час повертатися старій гвардії з-за кордону. Тим паче така тема цікава як канабіс, треба ввійти в долю.... Доля людей хворих на рак, що вкорочують собі життя викидаючись з вікон, вішаюються, ріжуть собі вени . п"ють отруту.. а скільки захисників , що отримали тяжкі поранення або лишились кінцівок терплять адські муки??!! Двуногі, що при владі, вспомніть нарешті, що ви люди!!
показать весь комментарий
23.12.2023 17:52 Ответить
Скотина кінчена, заткни писок і не маякуй. Підстилка кацапська