9571 посетитель онлайн

100 дронов отправляются к защитникам Авдеевки - в 53-ю бригаду, - Кличко

кличко

В Киев прибыла следующая партия FPV-дронов, которые братья Кличко приобрели для защитников Авдеевки. Эти 100 беспилотников предназначены для 53-й Отдельной механизированной бригады имени князя Владимира Мономаха.

Об этом сообщил мэр Киева Виталий Кличко, передает Цензор.НЕТ.

"Получили следующую партию FPV-дронов, которые заказывали с братом Владимиром. 100 птичек оперативно отправятся в 53-ю бригаду под Авдеевку", - написал Виталий Кличко в Telegram-канале.

Мэр также сообщил, сколько средств из бюджета Киева в 2023 году потрачено на закупку дронов для военных.

"Что касается помощи столичной громады. Отмечу, что из бюджета столицы в этом году на закупку дронов, на запросы ВСУ, Генштаба и Минобороны, город выделил 1 миллиард 550 миллионов гривен", - отметил Кличко.

Ранее сообщалось, что 100 дронов, которые братья Кличко приобрели для защитников Авдеевки, уже получили бойцы 47 Отдельной механизированной бригады "Магура".

Топ комментарии
+28
Те, що ми отримали і отримуємо зброю від Німеччини багато в чому заслуга братів Кличко хочу їм за це подякувати, вони зробили там те, що мав зробити дипломатичний корпус. Якби ОПа не ставила перепони відомим людям які можуть зрушити гори то ми б мали ще більше підтримки.Порошенко нещодавно мав вирушити до США де на нього чекали інтенсивні переговори впливовими людьми,його тупо не випустили через вказівку самі знаєте кого.
показать весь комментарий
23.12.2023 19:34
+24
Що за самодіяльність! Брати Кличко дрони надсилають, волонтери від рук відбилися, Залужний ігнорує вказівки з ОП, а що говорити про "клятого Порошенко" - той взагалі розперезався, і чим може допомагає військовим.
І жоден не подякував найвеличнішому, а це підриває куці залишки авторитету, і цим дуже ображає Боневтіка.
показать весь комментарий
23.12.2023 19:32
+13
А у Зєлі 25 тисяч дронів лежать на складах. І винуваті в цьому призначені ним гниди.

Інакше він назвав би прізвища цих гнид, назвав би їх бандитами, як любить робити цей юрЬІст.
показать весь комментарий
23.12.2023 19:44
Комментировать
Сортировать:
Ні - Курочка Ряба не купить!

Та й інша Зелень теж.
показать весь комментарий
23.12.2023 19:27 Ответить
от цим ми та підарська влада відрізняємось
що ми віддамо своє до останнього
а підари дадуть 000,3% від вкраденого
а про своє, сказав катлєта
чесно та зрозуміло
це мій гараж на 2 ляма!!!
і ****** а не машини
чи я не правий???
показать весь комментарий
23.12.2023 19:38 Ответить
Ога- давай іди покажи як треба
показать весь комментарий
23.12.2023 19:53 Ответить
Що за самодіяльність! Брати Кличко дрони надсилають, волонтери від рук відбилися, Залужний ігнорує вказівки з ОП, а що говорити про "клятого Порошенко" - той взагалі розперезався, і чим може допомагає військовим.
І жоден не подякував найвеличнішому, а це підриває куці залишки авторитету, і цим дуже ображає Боневтіка.
показать весь комментарий
23.12.2023 19:32 Ответить
Янетряпкі
показать весь комментарий
23.12.2023 20:56 Ответить
Те, що ми отримали і отримуємо зброю від Німеччини багато в чому заслуга братів Кличко хочу їм за це подякувати, вони зробили там те, що мав зробити дипломатичний корпус. Якби ОПа не ставила перепони відомим людям які можуть зрушити гори то ми б мали ще більше підтримки.Порошенко нещодавно мав вирушити до США де на нього чекали інтенсивні переговори впливовими людьми,його тупо не випустили через вказівку самі знаєте кого.
показать весь комментарий
23.12.2023 19:34 Ответить
Шмигаль з резніковим+умєровим, дивляться упевнено у светлоє майбутнє!!!

Вони до такого, непричетні!
показать весь комментарий
23.12.2023 19:35 Ответить
молодец! 👍
показать весь комментарий
23.12.2023 19:36 Ответить
А у Зєлі 25 тисяч дронів лежать на складах. І винуваті в цьому призначені ним гниди.

Інакше він назвав би прізвища цих гнид, назвав би їх бандитами, як любить робити цей юрЬІст.
показать весь комментарий
23.12.2023 19:44 Ответить
Говорити можна будь-що, дякуємо ,що не 250 тисяч лежить , стоїть ...
показать весь комментарий
23.12.2023 20:07 Ответить
Зєля збрехав про 25 тисяч дронів, які завалялись на складах?
показать весь комментарий
23.12.2023 20:08 Ответить
Від боневтіка немає жодної копійки , зі своєї кишені,
для нашоі армії ,
це вже занадто , бо він дуже багата людина та і накрав багатенько 😡
показать весь комментарий
23.12.2023 19:59 Ответить
У нього гроші в зворотньому напрямку йдуть: з кишень платників податків у його кишені.
А какая разніца куда і аткуда дєньгі ідут?
показать весь комментарий
23.12.2023 20:09 Ответить
пишу вже в сотий раз...Янетряпка мила даже не купив воякам..це писець...армія йому до сраки ,да і весь народ.... жадний до безтями.
показать весь комментарий
23.12.2023 21:00 Ответить
Ти заплатив не банді КМДА , а мусорам !!
показать весь комментарий
23.12.2023 20:16 Ответить
ставь машину в правильном месте и вопрос за отскок у тебя не возникнет! а если станешь скучно то отдай немного денег банде зеленского