11474 посетителя онлайн
18 545 90

С 1 января в Украине выросли минимальная зарплата и прожиточный минимум

зарплата,гроші,виплати,пенсія

С 1 января 2024 года в Украине выросла минимальная зарплата, достигшая 7100 грн, также повышен прожиточный минимум.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Экономическую правду.

С 1 января "минималка" повышается с установленных в октябре 2022 года 6 700 грн до 7 100 грн.

Второе запланированное на 2024 год повышение состоится 1 апреля – до 8 000 грн.

Меняется и размер прожиточного минимума: 3 023 грн – для трудоспособных лиц, 2 563 грн – для детей в возрасте до шести лет, 3 196 грн – для детей от шести до восемнадцати лет, 2 361 грн – для лиц, утративших трудоспособность.

Общий показатель прожиточного минимума возрастает с 2 589 грн до 2 920 грн.

Топ комментарии
+30
показать весь комментарий
01.01.2024 11:22 Ответить
+24
Гражданін України син або донтка якого захища Україну:
- мінімалка - 7100,
- спробуй прожить на 3023 грн - для працездатних осіб, 2563 грн - для дітей віком до шести років, 3196 грн - для дітей від шести до вісімнадцяти років, 2361 грн - для осіб, які втратили працездатність.

Полонений росіянець якій прийшов вбивати гражданіна України - 10 000 гр.
показать весь комментарий
01.01.2024 11:02 Ответить
+22
Змінюється і розмір прожиткового мінімуму: 3023 грн .Всі пенсіонери, котрі отримують пенсію менше прожиткового мінімуму, є бомжі ,котрих наплодила,чи то народила "зелена" влада.
показать весь комментарий
01.01.2024 10:56 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Із 1 січня "мінімалка" підвищується зі встановлених у жовтні 2022 року 6700 грн до 7100 грн.

Потужно та незламно.
показать весь комментарий
01.01.2024 10:51 Ответить
І євро підвищелось з 40 грн за євро до 43 грн за 1 євро. Потужно незламне підвищення від ЗЕко-манди
показать весь комментарий
01.01.2024 11:12 Ответить
показать весь комментарий
01.01.2024 11:22 Ответить
**********
показать весь комментарий
01.01.2024 11:36 Ответить
судячи з її поступово збільшених габаритів, при Зелі вона стала їсти більше і смачніше
показать весь комментарий
01.01.2024 11:37 Ответить
Я не розумію, ЯК зявляються на світ Божій такі потвори як оця чорнорота **** **********. Мабуть нечистий породжує таких потвор для боротьби зі Світлом.
показать весь комментарий
01.01.2024 16:21 Ответить
Взагалі-то потрібно дивитись що Кабмін заклав на наступний рік 2024 курс долара близько 42 грн за долар тому курс євро буде орієнтовно 44
показать весь комментарий
01.01.2024 13:28 Ответить
2920 гривень це скільки в злотих? Який зараз реальний курс?
показать весь комментарий
01.01.2024 10:56 Ответить
В Польщі з Нового Року у вчителів і не тільки зарплата зросла на 30%! 2920 поділити на 9,5 = 584.
показать весь комментарий
01.01.2024 11:00 Ответить
а ти вчитель чи ухилянт?
показать весь комментарий
01.01.2024 11:02 Ответить
"Ухилянт" у віці 68 років з пенсією 2600 гр. який ще умудряється ЗСУ допомагати. Про польський прапорець теж пояснити?
показать весь комментарий
01.01.2024 11:07 Ответить
Мені на пару років менше, АЛЕ! - я ше рахую: 2920/9,5=307
показать весь комментарий
01.01.2024 11:13 Ответить
Вибачаюсь - це помилка.
показать весь комментарий
01.01.2024 11:15 Ответить
А може помножити?
показать весь комментарий
01.01.2024 11:49 Ответить
! Розтлумач мені, хоча б у цьому році, як тобі вдається вподобайкнути, діаметрально протилежні думки чи двох опонентів по срачу???????? А інколи, всю підряд гілку з обговоренням???
показать весь комментарий
01.01.2024 11:52 Ответить
А як інакше змусити Вас написати мені?
показать весь комментарий
01.01.2024 11:55 Ответить
Та сьогодні ж "Василя". Чого ви дивуєтесь?
показать весь комментарий
01.01.2024 19:38 Ответить
Я!!! Я вчитель географії і біології в Україні. На 20 годин (ставка 18) отримую живцем 10,9 тис. Це з максимальним стажем, вищою категорією і званням вчитель-методист. Тобто, практично максимум. Ну, ше можна тягти класне керівництво, більше годин... але ттреба дивитися на МОЛОДОГО, який тільки-но закінчив виш. Ось там і буде відповідь. Чи буде корчитися молодик за 120 долларів? Зараз тягнуть старі коні і кобили, яким немає куди подітися просто. Так що 600 грн. в плюс - рожиріємо. Проте.... кожен сам будує своє життя, немає на що скаржитися, шукай краще. Слава Україні, Друзі
показать весь комментарий
01.01.2024 11:17 Ответить
120 х 38 = 4560 грн ??
показать весь комментарий
01.01.2024 12:35 Ответить
Десь 290 злотих...
показать весь комментарий
01.01.2024 11:01 Ответить
Це ж знущання. Як на це прожити?
показать весь комментарий
01.01.2024 12:37 Ответить
Змінюється і розмір прожиткового мінімуму: 3023 грн .Всі пенсіонери, котрі отримують пенсію менше прожиткового мінімуму, є бомжі ,котрих наплодила,чи то народила "зелена" влада.
показать весь комментарий
01.01.2024 10:56 Ответить
І навіть ті, які отримують більше прожиткового: такі самі бомжі.
показать весь комментарий
01.01.2024 11:04 Ответить
15-20 тис. бомжі ??
показать весь комментарий
01.01.2024 12:36 Ответить
Тысячу раз напоминал на форуме сдесь, что нет большего позора чем разница между минимальной пенсией и прожиточным минимумом как у нас. А ведь такую пенсию получают 3 мил пенсов, и с полным стажем кстати они. Вот ещё вчера в декабре эта пенсуха была 2093 гр! Зацените вишенку! Вкусно живут такие, присмотритесь--- они рядом, и тоже люди. А с января примерно 260 гр добавили--- загудят свежие огурчики с универсамов на выход! Помни почти каждый--- завтра ты следующий!
показать весь комментарий
01.01.2024 16:15 Ответить
Відповідно, зростуть податки і ціни...
показать весь комментарий
01.01.2024 11:00 Ответить
Чому зростуть? Вчора купував ліки для дружини - місяць тому упаковка коштувала 200 гр. вчора за точнісінько таку саму в тій же аптеці заплатив 280 гр.
показать весь комментарий
01.01.2024 11:03 Ответить
То, типу, жарт такий?
показать весь комментарий
01.01.2024 11:04 Ответить
Так це мабуть такі "жарти" в наших аптеках але мені не до жартів.
показать весь комментарий
01.01.2024 11:09 Ответить
Тобто жарт?!?!?!?! Ви з якої планети???? Зайдіть в https://tabletki.ua/ - порівняйте ціни, а потім зайдіть в туж аптеку - і купіть за готівку - охренієте над накрутками + а представте пенсіонера, який не знає як користуватися "додаткоми"..
показать весь комментарий
01.01.2024 11:45 Ответить
Якщо сам не втямив, то тут нижче пояснює.
показать весь комментарий
01.01.2024 15:43 Ответить
От клацнув "Мені подобається". А тоді й думаю, щось мені очі ріже. Додивився, що ріже. З одного боку, подобається коментар, бо сам немолодий, та й дружина така ж, вже залежні від аптеки і цін на ліки. А з другої сторони, виглядає так, наче мені подобається підвищення ціни майже на 50 відсотків. Отакий намалювався парадокс на рівному місці.
показать весь комментарий
01.01.2024 12:55 Ответить
Мало того, "зростання" не як наслідок росту економіки, що природно і нормально, а тупо за рахунок друку папірців. Ну і знову ж - інфляція, ціни. І нахіба то все, питається?
показать весь комментарий
01.01.2024 11:03 Ответить
Та яке це зростання? У всіх держслужбовців (включаючи силові структури і суди) з/п привязана до цих показників.
От і все - кому щастя.
показать весь комментарий
01.01.2024 11:16 Ответить
казали не прив*язана, там ставки і надбавки за різне
показать весь комментарий
01.01.2024 12:37 Ответить
73% тихо радіють і плескають в долоні від підвищення мінімалки
показать весь комментарий
01.01.2024 11:03 Ответить
паралельно виростуть ціни. Тобто, й далі їмо останній хєр без солі
показать весь комментарий
01.01.2024 11:02 Ответить
Смачного.
показать весь комментарий
01.01.2024 11:04 Ответить
а ти й радий
показать весь комментарий
01.01.2024 11:06 Ответить
Ретельно пережовуйте.
показать весь комментарий
01.01.2024 11:07 Ответить
До речі, судячі з ваших слів, ви людина запаслива.
показать весь комментарий
01.01.2024 11:10 Ответить
самі винні, нічого тут кацапню цитувати, тим паче із діаметрально протилежним значенням.
показать весь комментарий
01.01.2024 12:11 Ответить
Гражданін України син або донтка якого захища Україну:
- мінімалка - 7100,
- спробуй прожить на 3023 грн - для працездатних осіб, 2563 грн - для дітей віком до шести років, 3196 грн - для дітей від шести до вісімнадцяти років, 2361 грн - для осіб, які втратили працездатність.

Полонений росіянець якій прийшов вбивати гражданіна України - 10 000 гр.
показать весь комментарий
01.01.2024 11:02 Ответить
я то живу на 3000 гр
показать весь комментарий
01.01.2024 11:04 Ответить
Ну живі.
показать весь комментарий
01.01.2024 11:05 Ответить
свистить, так ретельно тут вилизує ОПу, що хліб на чорну ікру намазує.
показать весь комментарий
01.01.2024 11:44 Ответить
На 3000 не живут, а выживают.
показать весь комментарий
01.01.2024 11:26 Ответить
Субсидію отримують пенси з таким доходом.
показать весь комментарий
01.01.2024 12:43 Ответить
Я ничего не писал про субсидию. Я написал, что жить на 3000 невозможно. Даже если убрать оплату коммунальных услуг. Я в Киеве тратил с женой на еду в неделю такую сумму. Не считая одежды и досуга. Просто покушать.
показать весь комментарий
01.01.2024 12:51 Ответить
Ну Ви і їсте Проте, пишуть, що дойчі таки багато споживають.

Якщо серйозно - таких чимало, якось же викручуються. Без субсидій навряд чи.
показать весь комментарий
01.01.2024 14:05 Ответить
Мы просто ели в Украине сбалансированно. Ничего особенного - средиземноморская диета. Без колбас и салями, но со свежим мясом и рыбой, и много овощей.
Я еще повторюсь. Я не против субсидий, я против факта их необходимости. Относительно "якось же викручуються".... Я не считаю это нормальным.
показать весь комментарий
01.01.2024 14:12 Ответить
+5
показать весь комментарий
01.01.2024 21:55 Ответить
Увы, но вы правы.
показать весь комментарий
01.01.2024 11:05 Ответить
А шо воно таке: "гражданіно" ?
Це як агурец з кохфем чи нема сечі терпіти пекельні борошна ?
показать весь комментарий
01.01.2024 11:09 Ответить
Яка ви розумна людина, аж лячно.
Дві доби від народження а опечатку вже помітили.
Якім же буде ваш могутній розум за тиждень!
показать весь комментарий
01.01.2024 11:12 Ответить
Ойц, це ви мені накляпали ?
Щось там про народження і таке інше, але про "гражданіно" так і не аб'яснілі..
А взагалі - мерсі за компліман ! (Олега Івановича Борисова дуже люблю)
показать весь комментарий
01.01.2024 11:37 Ответить
Бачу, за ваш розум я помилився.
показать весь комментарий
01.01.2024 11:41 Ответить
Ви забули, що їм за легку роботу - склеювання подарункових пакетів, коробок платять у євро. А ще в них безплатна медицина. Вони до нас їдуть зуби вставляти.
показать весь комментарий
01.01.2024 11:14 Ответить
Ні, шановна, я не забув. 10 000 це тількі утримання у полоні. А от згідно конвенції, кожному з них повинно нараховуваться ще і грошове забезпечення. Як шо воно було рядовин - грошове за безпечення рядового ЗСУ, як шо воно капітан то капітана ЗСУ .....
показать весь комментарий
01.01.2024 11:26 Ответить
у рублях, чи гривнях ?? Це точно ??
показать весь комментарий
01.01.2024 12:41 Ответить
Женевская конвенция от 12 августа 1949 года об обращении с военнопленными

Принята 12 августа 1949 года Дипломатической конференцией для составления международных конвенций о защите жертв войны, заседавшей в Женеве с 21 апреля по 12 августа 1949 года

Статья 60

Держащая в плену держава будет ежемесячно выплачивать всем военнопленным аванс в счет денежного довольствия, размер которого определится путем пересчета на валюту указанной державы следующих сумм:..............
показать весь комментарий
01.01.2024 14:38 Ответить
А яке грошове забезпечення в ЗСУ? Наприклад, у стрільця, рядового, по 6-му розряду, (не всі ж офіцери, я щось не чув про офіцерські полки у ЗСУ).Якщо не помиляюсь, 2700 грн. А все інше - додаткові види грошового забезпечення, які ще треба заробити. Ні, вибачаюсь, ще до основних видів відносится оклад за звання (якщо є, але це вже буде не рядовий) та доплата за вислугу років, яка починає нараховуватись після року служби
показать весь комментарий
01.01.2024 13:04 Ответить
Женевская конвенция от 12 августа 1949 года об обращении с военнопленными

Принята 12 августа 1949 года Дипломатической конференцией для составления международных конвенций о защите жертв войны, заседавшей в Женеве с 21 апреля по 12 августа 1949 года

Статья 60

Держащая в плену держава будет ежемесячно выплачивать всем военнопленным аванс в счет денежного довольствия, размер которого определится путем пересчета на валюту указанной державы следующих сумм:

Категория I: пленные в звании ниже сержанта - восемь швейцарских франков;

Категория II: сержанты и прочие унтер-офицеры или пленные соответствующего звания - двенадцать швейцарских франков;

Категория III: офицеры до звания капитана включительно или пленные соответствующего звания - пятьдесят швейцарских франков;

Категория IV: майоры, подполковники, полковники или пленные соответствующего звания - шестьдесят швейцарских франков;

Категория V: генералы или пленные соответствующего звания - семьдесят пять швейцарских франков.

Однако заинтересованные стороны, находящиеся в конфликте, могут путем специальных соглашений изменить размер авансов в счет денежного довольствия, причитающегося военнопленным перечисленных выше категорий.

Кроме того, если указанные в первом абзаце суммы будут несоразмерно большими по сравнению с денежным довольствием, получаемым лицами из состава вооруженных сил держащей в плену державы, или по какой-либо причине будут вызывать серьезные затруднения для держащей в плену державы, последняя до заключения специального соглашения с державой, за которой числятся военнопленные, об изменении размеров указанных выше сумм:

а) будет продолжать зачислять на лицевой счет военнопленного указанные в первом абзаце суммы,

b) может временно ограничить размер сумм, выплачиваемых военнопленным в счет этих авансов для удовлетворения их нужд, суммами, размер которых является достаточным, но который для лиц первой категории не должен быть меньше сумм, выплачиваемых держащей в плену державой лицам из состава собственных вооруженных сил.

Причины такого ограничения должны незамедлительно сообщаться державе-покровительнице.
показать весь комментарий
01.01.2024 14:37 Ответить
Зарплата в руки 25200 грн - стрілець, солдат, 128 ОГШБ. Все інше - доплати/премії (30000+70000). Ден ви взяли 2700? Нулик згубили?
показать весь комментарий
01.01.2024 16:44 Ответить
"Щомісячні основні види грошового забезпечення: посадовий оклад; оклад за військовим званням; надбавка за вислугу років. Відповідно до п. 4 Постанови КМУ 704 від 30.08.17 р. розмір посадового окладу розраховується виходячи з розміру 1762 гривні та визначається шляхом множення на відповідний тарифний коефіцієнт". Ніяких нуликів я не губив. Я сам був шокований, коли доля мене з цим зіштовхнула. І написав я саме про основні види грошового забезпечення, а додаткові, які й дають можливість одержувати великі суми (левова частина яких, до речі, йде не в сім'ю, а на нагальні потреби по службі, але це вже окрема і дуже об'ємна тема), це вже як заробиш, як напише командування, тобто, це може бути, а може й ні. Та ж історія з виплатами за участь у бойових операціях, оті самі 100 тисяч. До речі, розмір виплат впливає на оформлення суми пенсії у разі загибелі військовослужбовця. Я вже не кажу про свавілля воєнкоматів та пенсійного фонду, там усе робиться для того, щоб виплатити якомога менше. І якщо хтось одержує усі виплати на війні у повному об'ємі, при цьому не купуючи взуття, одяг, бронік, транспорт у складчину для підвозу БК на позиції, не говорячи про такі дрібниці, як газові балони, електростанції, запчастини для того ж транспорту, то хлопцям повезло, якщо, звісно, взагалі таке слово можна вживати по відношенню до тих, хто постоянно ризикує життям на фронті. Так що рекомендую, почитайте вказану постанову, і побачите, де я взяв такі цифри.
показать весь комментарий
01.01.2024 18:20 Ответить
Дешевше придушити, ніж утримувати. Якби ж їх можна було нормально на наших обміняти. Але й тут мокши морозяться.
показать весь комментарий
01.01.2024 13:44 Ответить
Хто платить, той і замовляє послугу утримання полонених ворогів України, згідно міжнародним конвенціям. Фінансування утримання Україною військовополонених, як відомо, відбувається здебільшого за рахунок закордонних джерел.
Значна частина бюджету України на фінансування соціальних виплат українцям під час війни з рашистами надходить також від закордонних джерел.
При очевидній соціальній несправедливості, утримувати полоненого рашиста для України вигідніше, ніж воювати з ним на полі бою, коли він озброєний і вбиває там наших бійців та цивільних.
показать весь комментарий
01.01.2024 12:50 Ответить
..чому ригоанал Гнидьманцев з подєльніками-зрадниками досі не у СІЗО СБУ?
- мабуть тому, що ця контора на Володимирській є персональною охранкою дермака та його підопічного неповносправного Зєлі (як і ДБР татарова)?
показать весь комментарий
01.01.2024 11:10 Ответить
А якщо когрес США не проголосує за допомогу, чим же вони виплачувати збираются ?
показать весь комментарий
01.01.2024 11:18 Ответить
А хіба в нас дефіцит паперу?
показать весь комментарий
01.01.2024 11:24 Ответить
Нідерланди мабуть обіцяли підстрахувати. У них профіцит 1,6 трлн, не знають куди дівати.

Зе* на зворотньому шляху з США до короля заїзджав. Хех ... конституційна монархія у них там. Камінний вік.
показать весь комментарий
01.01.2024 12:48 Ответить
нарешті Кінець епохи бідності
показать весь комментарий
01.01.2024 11:18 Ответить
Я йшов на пенсію в 2014,пенсія була.півтори мінімалки або 35% середньої.
То у мене повинна зараз бути пенсія
~11 тис без доплат.
А маю третю частину.Отака арифметика.
показать весь комментарий
01.01.2024 11:24 Ответить
Фізичні особи-підприємці усіх груп будуть платити більші податки у наступному році, оскільки їх розмір деяких з них залежить від мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму.

Джерело: https://pro100media.com.ua/novyny-kramatorska/podatky-dlya-biznesu-skilky-platytymut-fopy-u-2024-rotsi/
показать весь комментарий
01.01.2024 11:26 Ответить
А пенсія ???
показать весь комментарий
01.01.2024 11:38 Ответить
Заявлять що діти повинні утримувати батьків-пенсіонерів.
показать весь комментарий
01.01.2024 12:23 Ответить
прислів'я - на діти напердіти,на тата насрати,буду сам собі раду давати.
показать весь комментарий
01.01.2024 12:48 Ответить
Наш Дурак и "его команда", Вов, это БАНДА, а не КОМАНДА, огласите вес список, пожалуйста + статей УК

https://www.youtube.com/watch?v=csBk1U1gY2M https://www.youtube.com/watch?v=csBk1U1gY2M
показать весь комментарий
01.01.2024 12:17 Ответить
Циніки.. ****... мільярдами, а впихають людям копійки.
показать весь комментарий
01.01.2024 12:49 Ответить
незнаю що зі мною не так , працюю кладовщиком на складі , на руки отримую 16 000 грн , на все мені вистачає , не розумію людей які ниють що в нас мало платять , може просто змініть роботу тай усе , або повчіться фінансової грамотності , бо кругом лиш чую ниття та скигління , а може то я якийсь неправильний ... Колись їздив на заробітки в польщу , пахав там як раб , якщо віднімав всі витрати на дорогу на документи то максимум що вдавалось відкласти чистими в місяць це 500ує . А тут в дома працюю не сильно напружуючись отримую 16000 грн і мені нормально ... або я здурів
показать весь комментарий
01.01.2024 13:04 Ответить
А "кладовщикам на складі" ще зарплату видають?
показать весь комментарий
01.01.2024 15:25 Ответить
видають регулярно , якби не видавали я б звільнився
показать весь комментарий
01.01.2024 18:53 Ответить
А якщо задіяти ті 2,2 мільярди, американської допомоги які пішли в офшори ?
показать весь комментарий
01.01.2024 13:16 Ответить
Хтось мені скаже це вже кінець епохи бідності чи пенсіонерам таки викидати холодильники?
показать весь комментарий
01.01.2024 19:58 Ответить