9709 посетителей онлайн

Оккупанты били по Харькову ракетами не российского производства, - Синегубов

харків,університет,каразіна

Российские оккупационные войска обстреливали Харьков ракетами, страной-производителем которых была не РФ.

Об этом сообщил глава ОВА Олег Синегубов, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

По его словам, в Харькове обнаружили остатки "Искандер-М", но не российского производства, маркировка на них стерта.

"Мы сейчас проводим все необходимые исследования для того, чтобы установить страну-производителя. Предварительно скажу, что маркировка стерта с этих ракет. Однако то, что мы можем просмотреть, страна-производитель - это не Российская Федерация, скажем так. Когда будет уже больше точная информация от Генштаба, нашей разведки, мы об этом сообщим сразу", - рассказал он.

Напомним, координатор Совета национальной безопасности Белого дома Джон Кирби сообщил, что Россия обстреливала Украину баллистическими ракетами, полученными от КНДР.

Топ комментарии
+14
ЧОМУСЬ ПОСТАВКИ РАКЕТ ДО РОСІЇ ПРОХОДЯТЬ ЗА СПРОЩЕНОЮ ПРОЦЕДУРОЮ.
ЩОДО УКРАЇНИ - ЗНАЧНО СКЛАДНІШЕ...
показать весь комментарий
05.01.2024 15:22 Ответить
+10
КНДР, Китай. Більше нікому.
показать весь комментарий
05.01.2024 15:19 Ответить
+6
*****, ходять колами... А то важко визначити, що то корейська КN-23.
показать весь комментарий
05.01.2024 15:39 Ответить
Комментировать
Сортировать:
КНДР, Китай. Більше нікому.
показать весь комментарий
05.01.2024 15:19 Ответить
А Іран?
показать весь комментарий
05.01.2024 15:24 Ответить
Іран робить свої ОТРК. Вони інші.
показать весь комментарий
05.01.2024 15:28 Ответить
та похєр хто, з'ясувати і покарати !

це чудовий привід передати нам Атакамси, а Байден мовчить

.
показать весь комментарий
05.01.2024 15:32 Ответить
А яка країна була виробником? Чи ієрогліфи роздивитися важко? Чи там зовсім не ієрогліфи?
показать весь комментарий
05.01.2024 15:20 Ответить
маркування стерте, тут написано
показать весь комментарий
05.01.2024 15:25 Ответить
ЧОМУСЬ ПОСТАВКИ РАКЕТ ДО РОСІЇ ПРОХОДЯТЬ ЗА СПРОЩЕНОЮ ПРОЦЕДУРОЮ.
ЩОДО УКРАЇНИ - ЗНАЧНО СКЛАДНІШЕ...
показать весь комментарий
05.01.2024 15:22 Ответить
Бо вони погані,їм можна,а ми хороші - на ніззя.
показать весь комментарий
05.01.2024 15:27 Ответить
Збігав на сайт МЗС КНДР, там нема нічого ні про пакети допомоги рашні, ні списків поставок. Не вони.
показать весь комментарий
05.01.2024 15:23 Ответить
ага, пупсік зараз зізнається
показать весь комментарий
05.01.2024 15:33 Ответить
Великий ікспєрд Сінєгубов. "Стерте маркування". Нікому у світі технологію по виробництву саме Іскандерів роісія давати не буде. Тим більше такому потенційному проитивнику як Китай.
показать весь комментарий
05.01.2024 15:26 Ответить
Для параші Китай е не «потенційний противник», а головний босс та « партнер».

Який може забрати все, що заманеться.
показать весь комментарий
05.01.2024 15:33 Ответить
Погано, що ти не маєш доступу до тіла карлика, ти б йому цю галіматью втирав там.
показать весь комментарий
05.01.2024 15:37 Ответить
Не можуть через дві причини - перша Вєтнам ( вони не знають як піде конфлікт з кацапами - а ше один Вєтнам їм не тре ) друге Три ущелини і подібні греблі ( збивати балістичні ракети китайці не мають чим ).
показать весь комментарий
05.01.2024 15:58 Ответить
"Стерте маркування" - та китайці виробляють деталі із маркуванням "зроблено в Ірані"
показать весь комментарий
05.01.2024 15:34 Ответить
ткніть носом Ігната в допис Синєгубова. бо той навіть не зна, меле хто зна що.
показать весь комментарий
05.01.2024 15:33 Ответить
Я не за Игната ....
Он на зарплате и в звании - он говорит только то , что ему сказали и " ни миллиметра в сторону " ...
показать весь комментарий
05.01.2024 15:43 Ответить
*****, ходять колами... А то важко визначити, що то корейська КN-23.
показать весь комментарий
05.01.2024 15:39 Ответить
Ну, зараз світові сили зла як об'єднаються, то у нас буде летіти все, що літає та все, що вибухає.
показать весь комментарий
05.01.2024 16:02 Ответить
вони вже об'єдналися
показать весь комментарий
05.01.2024 19:50 Ответить
А що нам дає інформація про виробника ракети, яка впала нам на голову і ми вже вмерли?
показать весь комментарий
05.01.2024 16:52 Ответить
Та заради всього святого , перестаньте ляпать тими язиками неузгоджено. Кірбі ж ясно сказав, а вони ще не помилялись.
показать весь комментарий
05.01.2024 18:16 Ответить
Верните нам ядерное оружие! Мы покажем как надо с проблемными диктаторами разбираться.
показать весь комментарий
05.01.2024 20:23 Ответить