9779 посетителей онлайн
1 848 17

Зеленский прибыл в Эстонию

зеленський,естонія,візит

Президент Владимир Зеленский утром 11 января прибыл в эстонскую столицу Таллинн.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом в Twitter (X) написал глава МИД Эстонии Маргус Цахкна.

"Большая честь приветствовать добрых друзей и союзников Владимира Зеленского и Дмитрия Кулебу в Таллинне. Мы даем мощный сигнал и заверение Украине, что Эстония твердо стоит на их стороне, и вместе мы победим в этой войне", – написал Цахкна.

Топ комментарии
+8
Дурне поїхало в турне
показать весь комментарий
11.01.2024 08:33 Ответить
+7
Вместо того чтобы взять ответственность на себя и внести в Раду закон про мобилизацию как это предусмотрено законом и конституцией, он перекинул это на других и сцыкливо сдрыснул со страны.
показать весь комментарий
11.01.2024 08:52 Ответить
+4
Неберить із собою єрмака бо недоговоритесь нічого.
показать весь комментарий
11.01.2024 08:29 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Мабуть, єрмак не забув дати йому, отой подарований велосипед, щоб незабував, хто він для Країн Балтії, отой говнобородько!
Можливо, Зеля, навіть і Конституцію почитав України, бо залишилося до БЕРЕЗНЯ, зовсім нічого!
Слава Україні!
показать весь комментарий
11.01.2024 08:26 Ответить
Неберить із собою єрмака бо недоговоритесь нічого.
показать весь комментарий
11.01.2024 08:29 Ответить
Радость-то какая.
показать весь комментарий
11.01.2024 08:29 Ответить
він такий прудкий та спритний
показать весь комментарий
11.01.2024 09:51 Ответить
Дурне поїхало в турне
показать весь комментарий
11.01.2024 08:33 Ответить
Хоть би Ленка, оту фліску з ісподнім випрала, бо він з ними, як отой Ясіф Арарат з рушником на голові, носиться! Видно, Зеленський усі ВЛАСНІ ГРОШІ на дрони та сили ППО віддав, тому і костюма немає за що купити, а Беня калаМойський скупий…,усе в офшорах!
показать весь комментарий
11.01.2024 08:44 Ответить
Нам у Естонїі є чому повчитись.
У них теж спільний кордон із росією з усіма витікаючими...
А тримаються як належить !
показать весь комментарий
11.01.2024 08:46 Ответить
ьо це крана НАТО там їм нічого і триматися
показать весь комментарий
11.01.2024 13:26 Ответить
Вместо того чтобы взять ответственность на себя и внести в Раду закон про мобилизацию как это предусмотрено законом и конституцией, он перекинул это на других и сцыкливо сдрыснул со страны.
показать весь комментарий
11.01.2024 08:52 Ответить
Боневтік !
показать весь комментарий
11.01.2024 09:31 Ответить
Гастроли, гастроли.....
показать весь комментарий
11.01.2024 08:57 Ответить
через цю падлюку центр Таллінна перекрили, а могли б і у аеропорті послухать гундосика і подарувати йому рояль ))
показать весь комментарий
11.01.2024 09:22 Ответить
"Зеленський прибув до Естонії". Нехай Естонія готується - бідоносець прибув
показать весь комментарий
11.01.2024 09:22 Ответить
Землетрус чи повінь?
показать весь комментарий
11.01.2024 09:35 Ответить
флюгер старого томаса на міській ратуші
показать весь комментарий
11.01.2024 09:55 Ответить
Хочь би тут ГАНДОН не проїбало нічого і не посварився ні з ким.
показать весь комментарий
11.01.2024 11:30 Ответить