"Наступление российской армии терпит неудачу", - Сырский

Российские захватчики продолжают наступать на нескольких направлениях и имеют ресурсы для этого.
Об этом заявил Командующий Сухопутными войсками ВСУ генерал-полковник Александр Сырский, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на АрмияInform.
"Я бы больше сказал, что наступление российской армии терпит неудачу", - отметил Сырский, отвечая на вопрос о провале зимнего наступления армии РФ.
"Они неоднократно определяли для себя сроки захвата тех или иных населенных пунктов, выходы на определенные рубежи, затем их переносили – эти задачи у них действительно провалены", – добавил командующий.
Однако Сырский отмечает, что противник продолжает наступать на нескольких направлениях и имеет ресурсы для этого.
єдиний реальний варіант перемоги у війні - це бити їх так щоб вони зненавиділи своє ахвіцерйо і почали їх тупо валити. тобто я кажу про повторення сценарію ПСВ. інакше ніяк. і це треба розуміти.
ще рівно рік тому треба було як казав пригожин "закогтітся" від Харкова до Вугледара "лініями суровікіна-хєровікіна" і зайняти глуху оборону, щоб кацапи вбивались, а наступати виключно в Таврії великими силами і широким фронтом, щоб у кацапів не було свободи маневру військами.
але ЗЄлю попєрдоліло на реванш відбити "фортецю Бахмут".
це була саме його вимога, я на 100% впевнений, бо скакати когутом це в його психотипі, а не розважливого Валерія Хведоровіча.
в результаті - і контрнаступ просрали, і виснажили найбільш боєздатні бригади під Бахмутом, наприклад, ІІІ-тю штурмову
В тому і проблема. Командування - лайно повне. Рядовий склад - не набагато краще. Техніка - так собі. Але цього всього багато, і тому мета не досягається у визначений термін (як з Авдіївкою), але в кінці все ж русня бере своє (ДАП, Бахмут).