15339 посетителей онлайн
7 229 35

Госдеп США осуждает удары Ирана по иракскому городу Эрбиль

ракети,іран

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу Госдепартамента США.

"Соединенные Штаты решительно осуждают нападения Ирана в Эрбиле и выражают соболезнования семьям погибших. Мы выступаем против безрассудных ракетных ударов Ирана, подрывающих стабильность Ирака", - говорится в сообщении Госдепа.

Также отмечается, что США поддерживают усилия правительства Ирака и регионального правительства Курдистана по удовлетворению стремлений иракского народа.

Ранее сообщалось, что Иран нанес удары баллистическими ракетами по иракскому городу Эрбиль вблизи консульства США.

Топ комментарии
+17
А де стурбованість?
показать весь комментарий
16.01.2024 07:40 Ответить
+13
Та ні. Вони і надалі сопельки розмазуватимуть по своїй мордяці, толерасти хренові.
показать весь комментарий
16.01.2024 07:51 Ответить
+13
засудження - це вже вищий ступінь стурбованості...тобто пук в калюжу і де перебувая могутня флотилія, здатно спопілити Іран - в Сан Дієго.
показать весь комментарий
16.01.2024 07:59 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А де стурбованість?
показать весь комментарий
16.01.2024 07:40 Ответить
засудження - це вже вищий ступінь стурбованості...тобто пук в калюжу і де перебувая могутня флотилія, здатно спопілити Іран - в Сан Дієго.
показать весь комментарий
16.01.2024 07:59 Ответить
Я так і знав,супер стурбованість!!!!
показать весь комментарий
16.01.2024 08:44 Ответить
я не зрозумів, обстріляли їх посольство, чи українське ?
показать весь комментарий
16.01.2024 13:05 Ответить
Поряд з посольством США прилетіло
показать весь комментарий
16.01.2024 14:28 Ответить
та влупіть у відповідь по тих чучмеках
показать весь комментарий
16.01.2024 07:41 Ответить
Та ні. Вони і надалі сопельки розмазуватимуть по своїй мордяці, толерасти хренові.
показать весь комментарий
16.01.2024 07:51 Ответить
Мені здається що вартові влупили у відповідь на обстріл військових об'єктів ********
показать весь комментарий
16.01.2024 08:56 Ответить
Якшо так розбиратися, то ланцюжок може добігти до Каїна і Авеля.
показать весь комментарий
16.01.2024 10:25 Ответить
Це як би помста за вибухи на цвинтарі чи щось інше?
показать весь комментарий
16.01.2024 07:54 Ответить
Парашка отвлекает внимание США от войны в Украине. Значит, получает хороших киздюлей.
показать весь комментарий
16.01.2024 07:55 Ответить
Іранці розбомбили американське консульство в Ербілі = Держдеп США засуджує удари Ірану по іракському місту Ербіль " жувати соплі - звичайна справа для Байдена
показать весь комментарий
16.01.2024 07:55 Ответить
"Іранці розбомбили американське консульство в Ербілі" і "Іран завдав ударів балістичними ракетами по іракському місту Ербіль поблизу консульства США" -
різницю відчуваєте чи аби написати?
показать весь комментарий
16.01.2024 08:04 Ответить
https://haqqin.az/news/305633 Иран уничтожил американское консульство и ударил по израильским объектам: убит курдский миллионер - обновлено 02:58 - Haqqin
показать весь комментарий
16.01.2024 13:35 Ответить
Консульство в курсі що їх розбомбило?
показать весь комментарий
16.01.2024 08:08 Ответить
По хуситах шмальнули - а по Ірану - ждуть поки зовсім озвіріє
показать весь комментарий
16.01.2024 08:06 Ответить
"Закликаємо сторони "конфлікту" терміново сісти за стіл переговорів. Держдеп США висловлює глибоку стурбованість з приводу нештатної взаємодії іранських ракет із консульством США. У свою сергу, Держдеп засмучений таким способом самовираженням Корпусу вартових ісламської революції і підкреслює, що поважає їх право на протест і висловлює сподівання, що цей протест можна перевести в площину дипломатії"

Імпотенти х***ві. Колишня наддержава, що могла тягатись із совком та пережила його, перетворилась на збіговисько переляканих торгашів і балакучих політиканів
показать весь комментарий
16.01.2024 08:17 Ответить
Ага. І ще "нас надихає ваша боротьба"
показать весь комментарий
16.01.2024 08:25 Ответить
"скликаємо термінове засідання РадБезу ООН"
показать весь комментарий
16.01.2024 08:40 Ответить
,,думкою ми з вами,,
показать весь комментарий
16.01.2024 09:49 Ответить
Імпотенти. Корея і Тайвань наступні
показать весь комментарий
16.01.2024 08:33 Ответить
Якби й до Японії і Європи не полетіли наступні ракети...
показать весь комментарий
16.01.2024 08:46 Ответить
но-ноно- ну-нуну
нечемні рушникоголові, ай-яяй
показать весь комментарий
16.01.2024 08:48 Ответить
От теперь они сильно испугаются , и перестанкт хулиганить.
показать весь комментарий
16.01.2024 08:52 Ответить
Засудження має супроводжуватись ударом у відповідь. Може, дійсно хай краще Трамп прийде до влади?
показать весь комментарий
16.01.2024 09:14 Ответить
Хто ще не витер ноги об США?
показать весь комментарий
16.01.2024 09:21 Ответить
Українські ухилянти розказують США як ті мають воювати.
кумедія
показать весь комментарий
16.01.2024 09:33 Ответить
А Пентагон не хоче рішуче засудити?
показать весь комментарий
16.01.2024 10:36 Ответить
Покажчик стурбометра зафіксував 1,776 меркеля
показать весь комментарий
16.01.2024 10:56 Ответить
Разбудите уже наконец маразматика-деда...он обосрался с ног до головы со своей политикой,начиная с Афганистана.Скоро уе.ут уже по Америке
показать весь комментарий
16.01.2024 13:05 Ответить
Над, США уже издеваться, все кому не лень. Страна - куколдов.
показать весь комментарий
16.01.2024 16:58 Ответить