Держдеп США засуджує удари Ірану по іракському місту Ербіль

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Держдепартаменту США.
"Сполучені Штати рішуче засуджують напади Ірану в Ербілі та висловлюють співчуття сім'ям загиблих. Ми виступаємо проти безрозсудних ракетних ударів Ірану, які підривають стабільність Іраку", - йдеться у повідомленні Держдепу.
Також зазначається, що США підтримують зусилля уряду Іраку та регіонального уряду Курдистану щодо задоволення прагнень іракського народу.
Раніше повідомлялося, що Іран завдав ударів балістичними ракетами по іракському місту Ербіль поблизу консульства США.
Топ коментарі
+17 Олександр #586715
показати весь коментар
16.01.2024 07:40 Відповісти Посилання +13 Анат Ващ
показати весь коментар
16.01.2024 07:51 Відповісти Посилання +13 Гоша Фантомас #478094
показати весь коментар
16.01.2024 07:59 Відповісти Посилання
і де перебувая могутня флотилія, здатно спопілити Іран - в Сан Дієго.