9692 відвідувача онлайн
7 138 35

Держдеп США засуджує удари Ірану по іракському місту Ербіль

ракети,іран

США засуджують напад іранського Корпусу вартових ісламської революції (КСІР) на іракське місто Ербіль.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Держдепартаменту США.

"Сполучені Штати рішуче засуджують напади Ірану в Ербілі та висловлюють співчуття сім'ям загиблих. Ми виступаємо проти безрозсудних ракетних ударів Ірану, які підривають стабільність Іраку", - йдеться у повідомленні Держдепу.

Також зазначається, що США підтримують зусилля уряду Іраку та регіонального уряду Курдистану щодо задоволення прагнень іракського народу.

Раніше повідомлялося, що Іран завдав ударів балістичними ракетами по іракському місту Ербіль поблизу консульства США.

Топ коментарі
+17
А де стурбованість?
показати весь коментар
16.01.2024 07:40 Відповісти
+13
Та ні. Вони і надалі сопельки розмазуватимуть по своїй мордяці, толерасти хренові.
показати весь коментар
16.01.2024 07:51 Відповісти
+13
засудження - це вже вищий ступінь стурбованості...тобто пук в калюжу і де перебувая могутня флотилія, здатно спопілити Іран - в Сан Дієго.
показати весь коментар
16.01.2024 07:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А де стурбованість?
показати весь коментар
16.01.2024 07:40 Відповісти
засудження - це вже вищий ступінь стурбованості...тобто пук в калюжу і де перебувая могутня флотилія, здатно спопілити Іран - в Сан Дієго.
показати весь коментар
16.01.2024 07:59 Відповісти
Я так і знав,супер стурбованість!!!!
показати весь коментар
16.01.2024 08:44 Відповісти
я не зрозумів, обстріляли їх посольство, чи українське ?
показати весь коментар
16.01.2024 13:05 Відповісти
Поряд з посольством США прилетіло
показати весь коментар
16.01.2024 14:28 Відповісти
та влупіть у відповідь по тих чучмеках
показати весь коментар
16.01.2024 07:41 Відповісти
Та ні. Вони і надалі сопельки розмазуватимуть по своїй мордяці, толерасти хренові.
показати весь коментар
16.01.2024 07:51 Відповісти
Мені здається що вартові влупили у відповідь на обстріл військових об'єктів ********
показати весь коментар
16.01.2024 08:56 Відповісти
Якшо так розбиратися, то ланцюжок може добігти до Каїна і Авеля.
показати весь коментар
16.01.2024 10:25 Відповісти
Це як би помста за вибухи на цвинтарі чи щось інше?
показати весь коментар
16.01.2024 07:54 Відповісти
Парашка отвлекает внимание США от войны в Украине. Значит, получает хороших киздюлей.
показати весь коментар
16.01.2024 07:55 Відповісти
Іранці розбомбили американське консульство в Ербілі = Держдеп США засуджує удари Ірану по іракському місту Ербіль " жувати соплі - звичайна справа для Байдена
показати весь коментар
16.01.2024 07:55 Відповісти
"Іранці розбомбили американське консульство в Ербілі" і "Іран завдав ударів балістичними ракетами по іракському місту Ербіль поблизу консульства США" -
різницю відчуваєте чи аби написати?
показати весь коментар
16.01.2024 08:04 Відповісти
https://haqqin.az/news/305633 Иран уничтожил американское консульство и ударил по израильским объектам: убит курдский миллионер - обновлено 02:58 - Haqqin
показати весь коментар
16.01.2024 13:35 Відповісти
Консульство в курсі що їх розбомбило?
показати весь коментар
16.01.2024 08:08 Відповісти
По хуситах шмальнули - а по Ірану - ждуть поки зовсім озвіріє
показати весь коментар
16.01.2024 08:06 Відповісти
"Закликаємо сторони "конфлікту" терміново сісти за стіл переговорів. Держдеп США висловлює глибоку стурбованість з приводу нештатної взаємодії іранських ракет із консульством США. У свою сергу, Держдеп засмучений таким способом самовираженням Корпусу вартових ісламської революції і підкреслює, що поважає їх право на протест і висловлює сподівання, що цей протест можна перевести в площину дипломатії"

Імпотенти х***ві. Колишня наддержава, що могла тягатись із совком та пережила його, перетворилась на збіговисько переляканих торгашів і балакучих політиканів
показати весь коментар
16.01.2024 08:17 Відповісти
Ага. І ще "нас надихає ваша боротьба"
показати весь коментар
16.01.2024 08:25 Відповісти
"скликаємо термінове засідання РадБезу ООН"
показати весь коментар
16.01.2024 08:40 Відповісти
,,думкою ми з вами,,
показати весь коментар
16.01.2024 09:49 Відповісти
Імпотенти. Корея і Тайвань наступні
показати весь коментар
16.01.2024 08:33 Відповісти
Якби й до Японії і Європи не полетіли наступні ракети...
показати весь коментар
16.01.2024 08:46 Відповісти
но-ноно- ну-нуну
нечемні рушникоголові, ай-яяй
показати весь коментар
16.01.2024 08:48 Відповісти
От теперь они сильно испугаются , и перестанкт хулиганить.
показати весь коментар
16.01.2024 08:52 Відповісти
Засудження має супроводжуватись ударом у відповідь. Може, дійсно хай краще Трамп прийде до влади?
показати весь коментар
16.01.2024 09:14 Відповісти
Хто ще не витер ноги об США?
показати весь коментар
16.01.2024 09:21 Відповісти
Українські ухилянти розказують США як ті мають воювати.
кумедія
показати весь коментар
16.01.2024 09:33 Відповісти
А Пентагон не хоче рішуче засудити?
показати весь коментар
16.01.2024 10:36 Відповісти
Покажчик стурбометра зафіксував 1,776 меркеля
показати весь коментар
16.01.2024 10:56 Відповісти
Разбудите уже наконец маразматика-деда...он обосрался с ног до головы со своей политикой,начиная с Афганистана.Скоро уе.ут уже по Америке
показати весь коментар
16.01.2024 13:05 Відповісти
Над, США уже издеваться, все кому не лень. Страна - куколдов.
показати весь коментар
16.01.2024 16:58 Відповісти