4214 посетителей онлайн
2 746 20

"Полноправное место Украины - в НАТО", - Сунак

сунак

Премьер-министр Великобритании Риши Сунак подчеркнул, что Украина должна быть в НАТО.

Об этом он заявил во время выступления в британском парламенте, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

Премьер напомнил, что с начала полномасштабного вторжения Великобритания предоставила Украине помощь почти на 12 миллиардов фунтов стерлингов и стала первой страной, передавшей Украине летальное оружие, танки и дальнобойные ракеты.

Сунак также отметил, что Великобритания стала первой страной, которая выполнит обещание принять новые двусторонние обязательства в области безопасности, очерченные на саммите НАТО в 2023 году.

"Полноправное место Украины – в НАТО, и НАТО будет сильнее, когда в нем будет Украина. Но эти обязательства помогут перекрыть разрыв до тех пор, пока этот день не наступит", – сказал британский премьер.

Топ комментарии
+4
НАТО добре воює з "бармалєями" які немають ні потужних ракет ні ППО ,ні новітньої зброї ....і то незавжди/Афганістан/.
показать весь комментарий
16.01.2024 13:03 Ответить
+3
... Але спочатку переможіть ***** лопатами.
показать весь комментарий
16.01.2024 13:22 Ответить
+2
І коли конкретно можна зайняти це місце?
А ось тут починаються, як то кажуть, "нюансики" і "моментики"
показать весь комментарий
16.01.2024 13:21 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Але Зелі це не потрібно!
показать весь комментарий
16.01.2024 12:57 Ответить
Саме так. Ось https://t.me/zelyazradnik/24266 інфа від Волоха:
https://t.me/zelyazradnik/24266 Karl Volokh :
Не сумніваюся, що вчора ви читали звіт про розмову з нашим Головнокомандувачем голови Обʼєднаного комітету начальників штабів США генерала Брауна. Про неї Залужний нам розповів.
А ось про що змовчав.
17 січня в Брюселі відбудеться засідання Військового комітету - найвищого військового органу НАТО.
- Ви ж там будете, адже ми вас запросили? - запитав генерал Браун.
- Я поки що не впевнений, що вдасться, - ніяково відповів Залужний.
Навряд чи Браун здивувався. Він так само ясно, як і ми, розуміє сьогодні, що Україна знаходиться в заручниках у інфантильної, закомплексованої особи, чиїми основними мотивами є самолюбство, мстивість і заздрість. І коли вони входять у суперечність із інтересами країни, то останні точно вирішальним фактором не будуть.
П.С. Найбільша іронія, що відбувається це одночасно з урочистим оголошенням зеленими про створення у ВР спеціального комітету по інтграції в НАТО.
П.П.С. Станом на цей момент дозволу на участь у нараді Залужний так і не отримав. Пропоную поширити допис і показати зермакам, що нам про цей саботаж уже відомо
показать весь комментарий
16.01.2024 13:26 Ответить
Мрії..мрії України про колективний захист і мрії Заходу ,про підсилення НАТО.Адже НАТО немає такого досвіду ведення війни.
показать весь комментарий
16.01.2024 13:00 Ответить
НАТО добре воює з "бармалєями" які немають ні потужних ракет ні ППО ,ні новітньої зброї ....і то незавжди/Афганістан/.
показать весь комментарий
16.01.2024 13:03 Ответить
Так и с бармалеями НАТО не очень воевало! Тут классика! Кто кому больше нужен! Кто на кого свои надежды возлагает! Это балачки про ВТО. Свободную торговлю. Коллективную защиту и т.п. уже очень себя дискредитировали! Ситуация развивается по экспоненте, а жирные мозги даже "по прямой работать не хотят" Не успевают придумать "нову казку" в замен обанкротившейся!
показать весь комментарий
16.01.2024 13:16 Ответить
НАТО як організація досвіду мож не має - але її учасники мають . Ірак в 1990 році мав все - і ППО і балістичні ракети і авіацію , ну все він мав - а по танкам навіть на рівні США був ( їх кількості ).
показать весь комментарий
16.01.2024 13:17 Ответить
Все стареют! 10 лет назад! Можно зачеркнуть! Не только тактику, но и стратегию! Думаю то, что сейчас происходит, наглядно мой тезис... ( короче не совсем маячня!)
показать весь комментарий
16.01.2024 13:46 Ответить
Саме тому і беруть Україну в НАТО, щоб не отримати такий досвід країнам НАТО у найближчому час
показать весь комментарий
16.01.2024 13:36 Ответить
Приємно це чути . !! Ну що ж ,, мені все більше подобається цей хлопець . !!
Хоча спочатку був про нього гіршої думки .
показать весь комментарий
16.01.2024 13:01 Ответить
І коли конкретно можна зайняти це місце?
А ось тут починаються, як то кажуть, "нюансики" і "моментики"
показать весь комментарий
16.01.2024 13:21 Ответить
... Але спочатку переможіть ***** лопатами.
показать весь комментарий
16.01.2024 13:22 Ответить
Не тільки лопатами, а ще й мільйоном снарядів із Європи
показать весь комментарий
16.01.2024 13:45 Ответить
Тими мільонами, які вони не здатні поставити? Ну-ну.
показать весь комментарий
16.01.2024 13:52 Ответить
500 тисяч і здатна і вже поставила, а решта півмільйона снарядів не змусять себе чекати
показать весь комментарий
16.01.2024 13:54 Ответить
Вони не змогли поставити обіцяний мільон, то про які "мільони" взагалі мова? І де ці мільони, коли США відкрито кажуть, що допомога фсьо, переходьте до оборони? Ц
показать весь комментарий
16.01.2024 14:02 Ответить
Україна так, але не оті, з 2019 року особи з асфальту!
показать весь комментарий
16.01.2024 13:23 Ответить
Вступ України в НАТО, для "зе влади" ,смертельна доза,
показать весь комментарий
16.01.2024 13:35 Ответить
Не буде Україна в НАТО ніколи.Не потрібно це ні НАТО,ні Європі.Їм потрібна буферна зона,щоб ми їх захищали,а вони нам обіцяли.
І хоч які хоч їхні вимоги не виконуй причину знайдуть.
показать весь комментарий
16.01.2024 13:40 Ответить
Вимоги НАТО для України мені нагадують вимоги мачехи для Попелюшки. Так ти підеш на бал, але спочатку перебери десяток мішків з крупою.
І це вже тягнеться з 2008 року, коли Меркельша тупо заблокувала нам вступ.
показать весь комментарий
16.01.2024 13:54 Ответить
Ага, якщо переможе Трамп, то від того НАТО що залишиться? Німота голова воювати за Естонію? Та вони за себе не хочуть воювати, колись войовничий народ перетворився на безвільну гедоністичну масу.
показать весь комментарий
16.01.2024 14:50 Ответить