9717 посетителей онлайн
22 357 100

Формула мира – это запрет вести переговоры с Россией, - Путин

путін

Президент РФ Владимир Путин прокомментировал обсуждение в мире украинской Формулы мира.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Зеркало недели.

Во время встречи с главами муниципальных образований РФ Путин заявил, что якобы бывший премьер-министр Великобритании Борис Джонсон приказал Украине отказаться от мирного соглашения с Россией. "Ну придурки, нет? Если бы мы пошли на это, уже все давно было бы закончено полтора года назад. Ну это просто лишний раз подчеркивает, что они несамостоятельные люди. Это понятно для всех. Для всего мира это очевидно", - сказал российский диктатор.

В то же время президент РФ назвал "невозможным" отказ оккупантов от "завоеваний", совершенных во время войны против Украины. Это вроде бы "все понимают" и в Киеве, и на Западе.

"Вот эти так называемые формулы мира, о которых говорят на Западе и в Украине, это продолжение реализации декрета президента Украины о запрете вести переговоры с Россией. Вот что это такое. Это запретительные требования для переговорного процесса. Ну не хотят, не надо", – заявил Путин.

По его мнению, инициатива на поле боя "полностью" в руках россиян, а "украинской государственности может быть нанесен непоправимый, очень серьезный удар", если дальше будет продолжаться все то, что "имеет место" сейчас.

Топ комментарии
+48
Частеньк Цензор друкує прізвище сатани ***** з великої літери
показать весь комментарий
16.01.2024 21:36 Ответить
+38
Ще раз висрався повз чемодан..
показать весь комментарий
16.01.2024 21:37 Ответить
+33
Та здохни ти х.йло, вже нарешті !!!
показать весь комментарий
16.01.2024 21:37 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Частеньк Цензор друкує прізвище сатани ***** з великої літери
показать весь комментарий
16.01.2024 21:36 Ответить
Разве слово "*****" стало нормативной лексикой?

+++++++++++++
+++++++++++++
Если Вам не известно, то с некоторых пор,
указанное Вами слово, очень широко используется
во всем Мире и заменяет фамилию президента соседней с Украиной страны.

Администратор форума.
показать весь комментарий
16.01.2024 21:49 Ответить
Складно собако излагает....
показать весь комментарий
16.01.2024 21:48 Ответить
І що з того? Йому від того стане гірше? Чи кацапи воюватимуть не так азартно? Чи ракети не долітатимуть?
показать весь комментарий
16.01.2024 21:48 Ответить
Твоя мудрість і гостросюжетний інтелект завжди викликають захват і пошану...
показать весь комментарий
16.01.2024 22:48 Ответить
Знаєш - я якось обійдусь без твоєї "оцінки"... Бо ТВІЙ "інтелехт" у мене ні шани ні захвату не викликає ...
показать весь комментарий
16.01.2024 22:51 Ответить
"Це заборонні вимоги для переговорного процесу."
Добре викладає. Повністю підтримую.
показать весь комментарий
16.01.2024 21:36 Ответить
Та здохни ти х.йло, вже нарешті !!!
показать весь комментарий
16.01.2024 21:37 Ответить
Ще раз висрався повз чемодан..
показать весь комментарий
16.01.2024 21:37 Ответить
Щось там з валізки проплямкало. Саме висрало - і саме проковтнуло.
показать весь комментарий
16.01.2024 21:37 Ответить
когда дедушка становится бабушкой с разбитым корытом, к нему возвращается вменяемость

показать весь комментарий
16.01.2024 21:39 Ответить
до цього діда може повернутись лише друзяка альцгеймер...
показать весь комментарий
16.01.2024 21:41 Ответить
тому що в будь-якій формулі миру рососія може бути лише у вигляді множника, який множать на 0...
показать весь комментарий
16.01.2024 21:40 Ответить
Переговори це не ультиматимуми *уйла.Та й взагалі ПНХ -туди за крейсером!
показать весь комментарий
16.01.2024 21:40 Ответить
Там лише кількість сторінок із китайською формулою миру різна. Про кордони 1991 р нічого не йдеться. Тож Путлер може ще на неї погодиться.
показать весь комментарий
17.01.2024 07:03 Ответить
От же ***** бісновате! Наче в покер грає. Блефує, падлюка. І цей номер в нього завжди раніше проходив... Писдець тобі цього разу!
показать весь комментарий
16.01.2024 21:40 Ответить
Учитывая, что технологию NLP, которую использует хйло, я разрабытвал, отвечу в его же стиле:
"Украина полностью заинтересована в мирных переговорах калибра 12.7, и достижения мирных соглашений на одном из подмосковных кладбищ во время президентских похорон".
показать весь комментарий
16.01.2024 21:41 Ответить
а от і 3 пуда ботоксу образилось,
шо з ботоксом обісраним ніхто не бажає мати діла..
показать весь комментарий
16.01.2024 21:42 Ответить
Хто в психушці двері забув зачинити?
показать весь комментарий
16.01.2024 21:42 Ответить
Схоже, на раZZії психіатрію оголосили лже-наукою, лікарів звільнили з роботи, а пацієнтам наказали забиратися додому.
показать весь комментарий
16.01.2024 23:15 Ответить
стрижи бурятів недопіздок підерський...
показать весь комментарий
16.01.2024 21:43 Ответить
«Те, кто затевают эту русофобию, русофобию затевают, вот это вот это, затевают все вот это. Это я… Этим людям я это и адресовываю. Доиграетесь. С этой русофобией, которую вы затеваете»(с).
показать весь комментарий
16.01.2024 21:44 Ответить
показать весь комментарий
16.01.2024 21:44 Ответить
Ну и про гендерно-нейтральные туалеты Путин рассказал, не подвёл! Говорит: со всего Запада люди бегут в Россию, так как там всюду общие туалеты для мальчиков и девочек.
показать весь комментарий
16.01.2024 21:44 Ответить
Так кабінка спільна, зручна, двері автоматичні, там гадять і мальчікі і дєвачкі уZкіє.
Але у цивілізованому Світі ту кабінку називають ЛІФТОМ.
показать весь комментарий
16.01.2024 22:20 Ответить
показать весь комментарий
17.01.2024 10:18 Ответить
Для ввху життя це нові ходунки, нові штіблєти на особом каблучкє для вьісокіх, свєжєсть нового виду ботокса в потєрявшєє форму рьіло, запах нової губної помади, єфект нових аналоговнєтньіх свечей для полегшення виходу кала...

ну і гєополітіка канєшно...
показать весь комментарий
17.01.2024 04:39 Ответить
Вы заметили что у него опарыши между зубов шевелятся?
показать весь комментарий
16.01.2024 21:47 Ответить
Саме сидить на діжці з амоналом і ще й патякає. Не копай іншому яму- то для кого писалось ?
показать весь комментарий
16.01.2024 21:49 Ответить
Це маніпуляція.

ОК. Всі війни закінчуються миром. Які умови хоче РФ?

- віддати території? - ок а хто може це зробити про закону? - ні Парламент ні Президент це зробити не можуть і навіть винести це рішення на референдум не можна - заборонено Конституцією

- російська державна? - а для кого? Після вторгення більше 80% говорять українською включаючи всіх Харківян

- позаблоковий статус? - так а ми в якомусь блоці?

- відмова від ЕС? - а ви впервнені шо це збере більше 5% ? - всі хочуть в ЕС хоча особисто я вважаю шо це таке собі

І того які умови ми можем прийняти? - а головне, РФ уже взяла Крим і "ніби все все", потім анексувала донбас, потім ще 2 області і тд - і те шо вона робить розуміє і ідіот - взїсть все до Португалії якщо їй дозволити
показать весь комментарий
16.01.2024 21:49 Ответить
Це вже ваша маніпуляція. Куйло хоче позбавити нас армії, провести це законом елементарно, просто зменшується регулярна армія до 10 тисяч да і все, а всю серьйозну зброю віддаємо. По друге позаблоковий статус він може захотіти і на майбутнє, тобто підписати що ми не будемо вступати в ніякі блоки і зкаріпити це яким небудь референдумом. І т.д., не все так просто.
показать весь комментарий
16.01.2024 23:54 Ответить
Коли Путлєр здохне - обов'язково, ОБОВ'ЯЗКОВО викопати труп і забити осиновий кілок в серце. А ще краще замовити в Маска ракету і відправити його на Сонце. Про всяк випадок.
P.S. Ракету брати Falcon Heavy, щоб вистачило вантажомісткості запхнути туди Медвєдєва, Шойгу... коротше кажучи штабелями усіх кремлівських потвор, скільки влізе.
показать весь комментарий
16.01.2024 21:49 Ответить
Ну якщо вже ти хочеш УСІХ - то треба їх кремувать перед цим Тоді і вага і об"єм будуть меншими "ЕКОНОМІЯ"!
А якщо вже "економить" то тоді й відправлять нікуди не треба Піднять у стратосферу та розвіять Знаєш - для чого? Дощові краплі та сніжинки конденсуються на мікроскопічних часточках пилу яку вітри піднімають у Сахарі та інших пустелях і розносяться над землею Сахарський пил навіть в Амазонії виявили! І вони стануть гарним органічним добривом для всієї землі
показать весь комментарий
16.01.2024 21:58 Ответить
На такому добриві виростуть лише нові покоління рашистів. Тому геть їх з планети, "щоб його душка полетіла. К чортам і щоб і дух не пах". с)
показать весь комментарий
16.01.2024 22:07 Ответить
Не люблю "красивостей" та "мітинговшини" Неонацизм і неосталінізм існують не тому що Гітлера та Сталіна з планети не прибрали Бо вони - не "фізичні тіла" а "ІДЕЇ" А вони існують уже давно незалежно від тих двох трупів
показать весь комментарий
16.01.2024 22:26 Ответить
Не допоможе! Там за 300 років виведена нація путіних, які називають себе "руськими". Вбий, знищи одного - прийде інший! Навіть навальнятко чи собчучка такий самий імперець, як і ботоксне.
Хіба що, на де-який час, це зменшить агресію московитів на нашій землі, але вона не зупиниться ніколи, допоки існує імперсько-совково-федеративна пухлина, вихована на брехні, сліпо віруюча в неї і кожного дня вигадуючи нову брехню, в яку свято вірить майже стовідсотково.
показать весь комментарий
16.01.2024 22:02 Ответить
Звісно не допоможе, але ж як це буде приємно..... Особливо, якщо запускати їх живцем.
показать весь комментарий
16.01.2024 22:08 Ответить
Ну как Путину не стыдно?!!! В его годы Ленин уже в Мавзолее лежал!!!
показать весь комментарий
16.01.2024 21:52 Ответить
Давно пора провести ротацию Вованов в Мавзолее.
показать весь комментарий
16.01.2024 21:56 Ответить
Суддя у Гаазі дивіться на трьох @уйлів, які сидять перед ним та просто ахренєває. Охоронник бачить це та намагається заспокоїти суддю:
- Не хвилюйтеся Ви так, я зараз четвертого @уйла приведу, він до туалету попросився попісяти
показать весь комментарий
16.01.2024 22:02 Ответить
Он уже готовит место:
https://spektrnews.in.ua/news/s-vysoty-ptich-ego-pometa---andrey-orlov-orlusha/55016#gsc.tab=0
показать весь комментарий
16.01.2024 22:10 Ответить
У мене цей вірш уже давно у збірнику анекдотів Файл "Путин"
показать весь комментарий
16.01.2024 22:22 Ответить
Якось колега Вельт порадив мені прочитати https://mrakopedia.net/wiki/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D0%B5_%D0%BF%D0%BE%D0%B7%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5 ось цю штуку . Якщо Ви не читали, рекомендую.
показать весь комментарий
16.01.2024 23:41 Ответить
Років два уже є у тому ж файлі!

Вирішив Путін посвататься до України І поліз нахабно під спідницю А та йому вліпила червоним черевичком прямо по яйцях!
І боляче, і соромно перед сусідами Крекче, матюкається, навприсідки скаче, кулаками махає, грозиться, а добиться свого не може!
показать весь комментарий
16.01.2024 23:48 Ответить
"Соглашения с Россией не достойны даже той бумаги, на которой написаны." - Бісмарк.

Ніякі домовленості, ніякі угоди, ніякі договори з московією, навіть звільнення окупованих територій, Україні миру не принесуть , тільки перемога у війні з московією принесе Україні мир. Перемога це дезінтеграція московії. Мир наступить лише в одному випадку - після дезінтеграції московії. Перемога це шлях, до дезінтеграції московії, це довгий шлях: війна не закінчиться ні в цьому, ні в наступному році. Теперішньому режиму в Україні потрібно працювати на перемогу, а не на домовленості про мир. Для перемоги необхідна консолідація всього українського суспільства, якщо Зеленський хоче перемоги над московією, то зобов'язаний:

1.Створити Уряд національної єдності залучивши представників всіх політичних партій представлених в ВРУ ( "слуг" позбавити монополії на владу в Україні, бо тирять фінанси, ресурси)
Законодавчо заборонити всяким єрмакам, мар'янам, арахаміям і іншим любим друзям Зеленського давати вказівки Залужному, як воювати, а Верховному Головнокомандувачу заборонити піариться на крові бійців, а займатись тим, що записано в Конституції : зовнішньою політикою та безпекою держави, а значить забезпечити ЗСУ зброєю та особовим складом (провести мобілізацію) з цим у Верховного провал. Притягнути до відповідальності внутрішніх ворогів України це ті хто сприяв швидкому просуванню ворога в Україні з 24.02 2022 р. (давав команду розмінування, призначав на посади в органах безпеки України московських агентів, краде у ЗСУ фінанси виділені Заходом для війська, ....).
показать весь комментарий
16.01.2024 21:53 Ответить
І ви в це вірите?
показать весь комментарий
17.01.2024 10:53 Ответить
Для чого фото цього крисюка ? - шоб було куди плюнути ? -- падло блд
показать весь комментарий
16.01.2024 21:53 Ответить
Яке воно припижджяне. У нього половина країни замерзає, круті літаки збиваються, а йому б лиш попіздєть.
показать весь комментарий
16.01.2024 21:53 Ответить
да ему это всё пофуй...!!!
показать весь комментарий
16.01.2024 22:49 Ответить
Ну точно: Трамп і ОЦЕ стопудово домовляться, якщо лікарі не встигнуть їм ліки дати!

Дж. Оруел, мабуть, споглядаючи на це все з небес, думає: "Я ж писав не інструкцію до дії, а застереження! Як же ж так?"
показать весь комментарий
16.01.2024 21:55 Ответить
- Вы знаете, экстрасенсы установили что черти в аду для Путина персональный казан приготовили!
- А как же его двойники, говорят у Путина их целых шесть.
- Спецслужбы убирают всех двойников после смерти оригинала. Так что все они туда же попадут. Черти даже надпись на казане сделали: "Суп из семи ..." Последнее слово экстрасенсы сообщать отказались, но заметно смутились, покраснели а позже сильно смеялись…
показать весь комментарий
16.01.2024 22:04 Ответить
***** відійшов, після чергових убивств Українців, і знову лайно погнав нести у СВІТ!
Симптоматично для *****!!
показать весь комментарий
16.01.2024 21:56 Ответить
Ху@ло уже хотя бы называет все как есть - что это было именно завоевание территорий суверенного государства а не весь бред что был в начале про ''освождение от фошистов ''
показать весь комментарий
16.01.2024 22:02 Ответить
И при том оно 24.02 звиздело, что у сво нет цели оккупации Украины. Как всегда - спиз...ел. Теперь это недоношенное удивляется, почему никто не хочет с ним о чем-то договариваться
показать весь комментарий
16.01.2024 22:08 Ответить
А зе енд пу розмовляють однаково. Ні, не смисл, а побудова речень, та ні, і смисл фіговий
показать весь комментарий
16.01.2024 22:03 Ответить
В нормальной бы стране этого закомплексованного психа уже б санитары ногами бы забили в какой-нибудь районной психбольнице. И об этом у..бище никто в мире вообще ничего не знал бы
показать весь комментарий
16.01.2024 22:05 Ответить
Смерть путлеру! Смерть кацапії!
показать весь комментарий
16.01.2024 22:08 Ответить
Якщо відповідати в тоні путіна то має звучати "Сам дурак".А якщо зі здоровим глуздом то всьому світу крім росії зрозуміло що саме росія порушила міжнародне право здійснивши воєнну агресію проти України.,і саме росія і путін несе повну відповідальність за всі смерті людей і воєнні злочини.І тут він чуток прогнав: все могло і не починатися якби придуркам на росії не захотілося чужої території.І таки да.Все б давно вже закінчилося якби спрацювала ООН міжнародний трибунал та інші світові безпекові інституції.
показать весь комментарий
16.01.2024 22:15 Ответить
Вчора дивився відео діалогу "русскава эвенка" з "українським калмиком" Українці його абсолютно не цікавлять Але він з батьком зібрався вже їхать з Красноярського краю до Маріуполя і створювать там конеферму - на тій землі яку їм виділять Чим це відрізняється від мрій німецьких селян часів Гітлера - не знаю
показать весь комментарий
17.01.2024 06:13 Ответить
мені цікаво:
про Джонсона та його заборону
розповідають дві мавпи
хламідія та фуйло....
сам Джонсон про це но останнього не знав!!!
тож хто в кого "ідєю" скіздив-
хламідія у фуйла чи навпаки???
А може то патрушев з єрмаком видумали
та мавпам підкинули???
показать весь комментарий
16.01.2024 22:15 Ответить
мне несколько англичан рассказывали, что они ненавидят Джонсона и его сняли, потому что он тогда смотался в Украину и отговорил зе от капитуляции. Говорят, если б не он, война б уже давно закончилась и это все Джонсон виноват. Коренные инглишы... я в шоке был
показать весь комментарий
17.01.2024 00:12 Ответить
Жопі слово не давали… це по дитячому і без матів….
показать весь комментарий
16.01.2024 22:19 Ответить
Одного коменданта крепости спросили,
почему он в высокоторжественный день не произвел салюта?
Он ответил: "Тому было 18 причин:
во-первых, у меня не было пороха..."
-- Продолжать ему не дали.

В формуле Зеленского нет одного пункта:
1. Победить Россию.
показать весь комментарий
16.01.2024 22:21 Ответить
Лише Путін може зупинити цю війну, тому в України немає іншого вибору, окрім як іти з ним на переговори - ЗЕЛЕНСЬКИЙ

"Сьогодні Україні не залишається нічого іншого, як сісти за стіл переговорів.
А в Росії жодна інша сила не може зупинити цю війну.

Він один
(Путін - ред.) вирішує, коли закінчиться ця війна", -
ЗАЯВИВ ЗЕЛЕНСЬКИЙ.

https://tsn.ua/ato/lishe-putin-mozhe-zupiniti-cyu-viynu-tomu-v-********-nemaye-inshogo-viboru-okrim-yak-iti-z-nim-na-peregovori-zelenskiy-2032720.html

https://www.bbc.com/russian/news-60164297
показать весь комментарий
17.01.2024 10:26 Ответить
Остап это нам с тобой эта война нужна как зайцу курево. (Причем меня никто не бомбит)
Однако есть куча народа, кто на этой войне делают охрененные бабки. Не преувеличивайте роль Путина и Зеленского, короля играет свита. И если даже 1 января 2025 года к власти придет Трамп и скажет:"Баста карапузики, война кончилась!" Еще 10-25 лет будут мстить другу. Лично я не думаю, что доживу до конца войны. Успехов Вам всем.
показать весь комментарий
17.01.2024 20:21 Ответить
Якби ми пішли на це вже все давно було б закінчено півтора року тому...
Ага тобто Херсон на той час тю-тю, хитре ***** може Хасав'юртівські угоди нагадати? 31 серпня 1996 підписали, вже 8 жовтня 1996 року фактично відреклись, а через три роки - друга Чеченьска
показать весь комментарий
16.01.2024 22:36 Ответить
Ніхто не буде вести переговори -з п"дорами !
показать весь комментарий
16.01.2024 22:52 Ответить
Ммдя ,, а хвороба на кацапії , замість зникати - все більше прогресує .
Сьогодні дегенерат- спікер кацапської госдупи , нєкто - валодін , з трибуни заявив що - расійа начав спєцапєрацию - предотвратіла третью міровую вайну . Отак млять .. !! Цілу - вайну !
Але це ще не все . Цирк продовжився .
Далі він як ні в чому не бувало видав в ефір - і защітіла граждан європейскіх стран ат нацизма , гуманітарной катастрофи і міліонних жертв .

Тобто русня - захищає Європу від нацизму .!!! Прямо зараз !! пц
Є тут психіатри , щоб це прокоментувати ?
показать весь комментарий
16.01.2024 22:55 Ответить
показать весь комментарий
16.01.2024 23:15 Ответить
нагадує облізлу мавпу з апельсином у лапі, що не може витягнути з клітки, тим часом вигрібає по зубах з видом що п***ять не її...
показать весь комментарий
16.01.2024 23:59 Ответить
Перемовини з террористами не ведуть
показать весь комментарий
17.01.2024 01:01 Ответить
Не підписали капітуляцію де Крим і Донбасс визнавались російськими,роззброєння,відмову від НАТО,якраз тоді коли армія рашки з розбитою мордою звалювала з під Києва.
показать весь комментарий
17.01.2024 01:20 Ответить
На фото это не путин ,какой то двойник.
показать весь комментарий
17.01.2024 03:07 Ответить
з кожним роком він молодшає і молодшає, тварина!!!
показать весь комментарий
17.01.2024 08:39 Ответить
Ну тупий, ну тупий, - його ж вчитель його вчив: - не кидають бісер перед свинями, мабуть проспав, чи то так вчився: -"чому небудь та як небудь"(Пушкін піддивився). Сходи в загін чи то в свинарник й там похрюкай. АРХ М
показать весь комментарий
17.01.2024 03:29 Ответить
Коли покійний Задоронов говорив про тупість американців, то він зумисно не вказав, що має на увазі корінних жителів Амазонії(червону расу) бо всі інші ПРИБУЛЬЦІ З Европи, та ПЕРЕСЕЛЕНЦІ з Африки, звідти й три тупих царьки: - Ленін, Сталін та Путін, це про них вів мову Г.Распутін, що сказав далі прочитайте самі, - то й є доля завтрішня рашки. АРХ М
показать весь комментарий
17.01.2024 03:37 Ответить
...здохни пуйло.
показать весь комментарий
17.01.2024 04:03 Ответить
А з Московією ніхто перемовини вже вести не буде !
показать весь комментарий
17.01.2024 06:44 Ответить
Те що це пйло меле зрозуміло, а для чого арахамія підтвердив в інтерв ю Мосійчук його слова ?????
показать весь комментарий
17.01.2024 08:30 Ответить
Формула миру - перемога України, знищення росії і суд над віськовими злочинцями!!!
показать весь комментарий
17.01.2024 09:03 Ответить
..кто вообще решил с болотами мацковии есть смысл разговаривать...Ось зла,это состояние толпы,у которой нет и не будет никакой мысли жить мирно.Зло должно быть уничтожено..
показать весь комментарий
17.01.2024 09:06 Ответить
Киев брал, Херсон брал и в рот возьмет. Завоеватель, ***
показать весь комментарий
17.01.2024 09:11 Ответить
https://t.me/BerezaJuice/40890 Борислав Береза нагадує , що це "

Браво Арахамія, браво Наталка Мосейчук! Мосейчук - узагалі може собі пам`ятник поставити. Вона хотіла, аби її чули росіяни. Вони - її чують!"
показать весь комментарий
17.01.2024 10:42 Ответить
З бидлом маніакальним треба вести переговори? Залити напалмом кацапстан і переговорів не треба
показать весь комментарий
17.01.2024 11:10 Ответить
Формула - ПТН ПНХ.
І ГААГА. Для кремлівської челяді
показать весь комментарий
17.01.2024 11:18 Ответить
Так это-же Арахамия ляпнул что Джонсон приказал Зеленскому не вести переговоры с рашкой. Зеленые гниды крутятся как ужи на сковороде только что-бы отвести от СЕБЯ отвесттвенность в гибели десятков тыс Украинцев. Зеленые гниды во главе с Зеленским-давно бы сдали Украину и подписали любую капитуляцию на условиях Путина если-бы не позиция подавляющего большинства Украинцев и поддержка Запада.
Зееные-это приговор для Украины. Надеюсь Украина выживет, а зеленые аферисты-нет
показать весь комментарий
17.01.2024 11:28 Ответить
Вспомните предыдущую "формулу мира" Зеленского в Стамбуле

Переговоры украинской и российской делегаций в Стамбуле принесли неожиданный результат -

Киев впервые https://www.rbc.ua/rus/news/peregovory-ukrainy-rossii-zavershilis-pervye-1648546758.html представил свою концепцию мирного урегулирования:


Переговоры о Крыме и Севастополе предлагают проводить на протяжении 15 лет, без использования вооруженных сил.

Вопрос оккупированных территорий Донбасса хотят отдельно вынести на прямые переговоры Владимира Зеленского и Путина.

Взамен Киев может согласиться на нейтральный безъядерный статус, отказ от размещения на своей территории иностранных военных баз, проведения учений без согласия стран-гарантов, а также вступления в военно-политические союзы.
https://www.rbc.ua/rus/news/kapitulyatsii-ukraina-rossiya-realno-dogovorilis-1648604138.html
показать весь комментарий
17.01.2024 12:34 Ответить
Прежде всего, стоит сказать, что последний раунд переговоров был посвящен в основном нейтралитету Украины и гарантиям по безопасности.

Украина даже ухудшает свое текущее положение, поскольку отказывается от евроатлантической интеграции на неопределенное будущее, членства в других военно-политических альянсах. А совместные с партнерами учения будут невозможны без согласия стран-гарантов - той же РФ или Китая.

Пока что нет объяснений того, зачем Украина сама предлагает возможность проведения учений только с согласия стран-гарантов.

https://www.rbc.ua/rus/news/kapitulyatsii-ukraina-rossiya-realno-dogovorilis-1648604138.html
Расеянам понравилось, им дали карты в руки... Они ждут
показать весь комментарий
17.01.2024 12:36 Ответить
Про Джонсона на стамбульских переговорах рассказал Арахамия.
показать весь комментарий
18.01.2024 18:40 Ответить