8692 посетителя онлайн
7 086 24

Удары по хуситам в Йемене имеют хороший эффект, - Белый дом

джон,кірбі

Белый дом официально подтвердил, что Соединенные Штаты во вторник нанесли ракетный удар по позициям хуситов в Йемене, пригрозив новыми атаками, если боевики продолжат блокировать Красное море.

Как информирует Цензор.НЕТ, с ответным заявлением выступил координатор Совета нацбезопасности США Джон Кирби, передает Укринформ.

"Мы нанесли дополнительные удары по баллистическим ракетам, которые, по нашему мнению, были подготовлены к запуску с территории Йемена, и уничтожили их", - сказал представитель Белого дома.

Он подчеркнул, что Соединенные Штаты готовы защищать свои интересы, свои корабли и безопасность торгового судоходства в Красном море.

"Мы не стремимся к войне, мы не стремимся к ее расширению. У хуситов есть выбор, и у них также есть время, чтобы сделать правильный выбор, то есть остановить эти безрассудные атаки", - указал Кирби.

Он также констатировал, что удары США и союзников имели "хороший эффект" с точки зрения ослабления способности хуситов к дальнейшим атакам. По словам представителя Белого дома, боевики до сих пор пытаются наносить ответные удары, однако они не являются эффективными.

Топ комментарии
+17
По кацапах був би ще кращий ефект!!!!
показать весь комментарий
17.01.2024 01:14 Ответить
+10
хусит не кацап, а Червоне море не Чорне, якщо його слова перефразувати,то унас небуло їх кораблів та бізнесу який би вони зголосилися захистити,що є неправда, виходить просто вибирають собі ворога по силі.
показать весь комментарий
17.01.2024 01:21 Ответить
+10
Цікаво - а оті "хусити", які командують ракетами, арабську мову знають? Чи тільки фарсі (Як "іспанські" танкісти, що говорили іспанською з "рязанським" акцентом?
показать весь комментарий
17.01.2024 04:09 Ответить
Комментировать
Сортировать:
По кацапах був би ще кращий ефект!!!!
показать весь комментарий
17.01.2024 01:14 Ответить
хусит не кацап, а Червоне море не Чорне, якщо його слова перефразувати,то унас небуло їх кораблів та бізнесу який би вони зголосилися захистити,що є неправда, виходить просто вибирають собі ворога по силі.
показать весь комментарий
17.01.2024 01:21 Ответить
Це, нажаль, правда. Я думаю, умовне Монако, чи Люксембург, у разі спротиву США було б швидко і рішуче поставлене в стойло. А ось з хусітами вже здалеку. Про росіян я навіть не хочу починати розмову. Там також здалеку, але сідницями вверх. В очікуванні. Тьфу, ***, американці. Ви забули все.
показать весь комментарий
17.01.2024 01:41 Ответить
та ладно, Ель Марьянку ж взяли....
показать весь комментарий
17.01.2024 01:52 Ответить
Жим-жим
показать весь комментарий
17.01.2024 01:59 Ответить
Точна, надо лечить не симптом а его причину!
показать весь комментарий
17.01.2024 10:17 Ответить
это максимум на что вы способны
показать весь комментарий
17.01.2024 01:19 Ответить
200 томагавків по бедуїнам - то ефектно, звичайно.
показать весь комментарий
17.01.2024 07:24 Ответить
по кремлю був би просто чарiвний
показать весь комментарий
17.01.2024 01:27 Ответить
Придет к власти Трамп он предложит сесть за стол переговоров с террористами и выведет войска США с региона чтобы небыла ескалации
показать весь комментарий
17.01.2024 01:41 Ответить
показать весь комментарий
17.01.2024 01:57 Ответить
то їбаште щє вдогон
показать весь комментарий
17.01.2024 02:13 Ответить
DW

У результаті багаторічного конфлікту, влада Ємену, що спирається на підтримку Саудівської Аравії, сьогодні контролює південь країни, а хусити - північ. У цьому хуситів підтримує Іран.

Таким чином громадянська війна в Ємені по суті стала війною, що насправді ведеться чужими руками - Саудівською Аравією та Іраном.

У арсеналах хуситів є авіація, танки, ракети, інша військова техніка, яку вони, за їхніми словами, відвоювали у єменської армії або затрофеїли в боях проти коаліції на чолі з саудитами.

Ідеологічний курс хуситів виражений в їхньому гаслі, що містить прокляття на адресу євреїв, побажання загибелі США та Ізраїлю - і перемоги ісламу. Хусити виступають проти Америки та Ізраїлю і вважають себе частиною очолюваної Іраном "осі опору".

ЗРК хуситів під час військового параду в Сані в вересні 2023 року.
показать весь комментарий
17.01.2024 03:37 Ответить
Хусити вже багато років контролюють північну частину Ємену.

показать весь комментарий
17.01.2024 03:40 Ответить
Заголовок статті щодо гарності нагадало мені уривок з безсмертного Швейка: Швейк тим часом оглядав кабінет слідчого. Не можна сказати, щоб обстановка його справляла дуже приємне враження, особливо фотографії, розвішані по стінах. Вони зображали різні екзекуції, вчинені армією в Галичині і в Сербії. Це були мистецькі знімки спалених хат і дерев, гілля яких згиналося під вагою повішених. Особливо гарною була фотографія з Сербії - повішена родина: маленький хлопчик, батько й мати. Двоє солдатів з багнетами охороняють дерево із страченими, а якийсь офіцер гордовито, як переможець, стоїть на передньому плані і курить сигарету.
показать весь комментарий
17.01.2024 08:22 Ответить
Цікаво - а оті "хусити", які командують ракетами, арабську мову знають? Чи тільки фарсі (Як "іспанські" танкісти, що говорили іспанською з "рязанським" акцентом?
показать весь комментарий
17.01.2024 04:09 Ответить
Ось у тому те й питання, що дві арабські країни, що мають найбільш вражаючий ракетний арсенал, Ємен і Ліван, одночасно і найбідніші з усіх арабських країн, з нульовою економікою, з нестабільною політичною системою, що роздирається зсередини етнічними угрупованнями.
У Лівані перманентна політична криза, вже 6-й рік намагаються створити уряд. Партія християн йде на вибори з одним гаслом - "Не дамо перетворити Ліван на четверту країну керовану з Тегерану". Але все одно керують - Ліван, Ємен, Сирія, Ірак, по суті, стали колоніями та маріонетками Ірану.
показать весь комментарий
17.01.2024 06:54 Ответить
треба бити по ірану знищувати їх нафто газовий комплекс
показать весь комментарий
17.01.2024 06:48 Ответить
https://youtu.be/uNw315T9hIA?si=d-oP7KTEdZ9r_dWj ...

Задача спецслужб Украины сегодня следить за блогерами и журналистами Украины,а не за безопасностью страны...Потому и рвались в жилье Юрия Николова, который раскрыл,почему яйца по 17 были у Резникова 😋
показать весь комментарий
17.01.2024 08:43 Ответить
По Ирану, емену это хорошо. И граждан их надо ещё из страны депортировать если есть. Как и афганских граждан и закрывать с ними торговлю. Террористов надо выгонять. И исламских всякого толка тоже..а то торгуют всякими казанами из Кабула в открытую.
показать весь комментарий
17.01.2024 09:28 Ответить