7365 відвідувачів онлайн
7 150 24

Удари по хуситах в Ємені мають гарний ефект - Білий дім

джон,кірбі

Білий дім офіційно підтвердив, що Сполучені Штати в вівторок завдали ракетного удару по позиціях хуситів у Ємені, пригрозивши новими атаками, якщо бойовики продовжать блокувати Червоне море.

Як інформує Цензор.НЕТ, із відповідною заявою виступив координатор Ради нацбезпеки США Джон Кірбі, передає Укрінформ.

"Ми завдали додаткових ударів по балістичних ракетах, які, на нашу думку, були підготовлені до запуску з території Ємену, та знищили їх", - сказав представник Білого дому.

Він підкреслив, що Сполучені Штати готові захищати власні інтереси, свої кораблі та безпеку торговельного судноплавства в Червоному морі.

"Ми не прагнемо війни, ми не прагнемо її розширення. Хусити мають вибір, і вони також мають час, щоби зробити правильний вибір, тобто зупинити ці безрозсудні атаки", - вказав Кірбі.

Він також констатував, що удари США і союзників мали "гарний ефект" з погляду послаблення спроможності хуситів до подальших атак. За словами представника Білого дому, бойовики досі намагаються завдавати ударів у відповідь, однак вони не є ефективними.

Топ коментарі
+17
По кацапах був би ще кращий ефект!!!!
показати весь коментар
17.01.2024 01:14 Відповісти
+10
хусит не кацап, а Червоне море не Чорне, якщо його слова перефразувати,то унас небуло їх кораблів та бізнесу який би вони зголосилися захистити,що є неправда, виходить просто вибирають собі ворога по силі.
показати весь коментар
17.01.2024 01:21 Відповісти
+10
Цікаво - а оті "хусити", які командують ракетами, арабську мову знають? Чи тільки фарсі (Як "іспанські" танкісти, що говорили іспанською з "рязанським" акцентом?
показати весь коментар
17.01.2024 04:09 Відповісти

Завантаження...