9899 посетителей онлайн
5 949 44

СБУ начала производство по факту незаконного прослушивания и видеосъемки представителей Bihus.Info

сбу

Служба безопасности Украины начала уголовное производство по факту прослушивания представителей проекта журналистских расследований Bihus.Info.

Об этом говорится в комментарии пресс-службы СБУ, передает Цензор.НЕТ.

"Служба безопасности Украины расследует обстоятельства незаконного прослушивания и видеосъемки представителей проекта "Bihus.Info". По данному факту возбуждено уголовное производство по статье 359 Уголовного кодекса Украины (незаконное приобретения, сбыт или использование специальных технических средств получения информации)".

По убеждению СБУ, прозрачная и беспрепятственная работа независимых и профессиональных СМИ является важным условием развития Украины как демократического государства. Подобным фактам слежки следует дать правовую оценку, независимо от того, были или нет в материалах скрытой съемки обнародованы факты возможного нарушения закона, касающиеся обращения наркотических веществ", - говорится в сообщении.

Там отметили, что оценку этому могут дать правоохранительные органы согласно своей подследственности.

Накануне в сети появилось видео, на котором сотрудники Bihus.Info якобы употребляют наркотики на новогоднем корпоративе. Основатель проекта Денис Бигус отметил, что на видео – часть команды, а именно операторы. Журналисты, по его словам, наркотики не употребляли.

"Команда осознает всю жесть ситуации. Конечно, прослушивание и наблюдение были незаконными, а цели записывающих понятны. Но это не оправдание потому, что мы увидели на видео — а именно употреблению запрещенных веществ несколькими нашими коллегами", - отметили в команде.

Впоследствии Бигус заявил, что за членами команды Bihus.Info следили около года. А новогодний корпоратив стал частью операции силовиков.

Топ комментарии
+20
смірнов, єрмак, шурма, тимошенко, татаров....
показать весь комментарий
17.01.2024 15:35 Ответить
+16
лоол. внутрішньовідомче розслідування.
показать весь комментарий
17.01.2024 15:34 Ответить
+15
Через тиждень якось само розсмокчеться
показать весь комментарий
17.01.2024 15:33 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Іванов Петров і Сідоров???
показать весь комментарий
17.01.2024 15:29 Ответить
смірнов, єрмак, шурма, тимошенко, татаров....
показать весь комментарий
17.01.2024 15:35 Ответить
Головне щоб на своїх не вийти
показать весь комментарий
17.01.2024 16:35 Ответить
Через тиждень якось само розсмокчеться
показать весь комментарий
17.01.2024 15:33 Ответить
або іншим зашкваром затьмариться....
показать весь комментарий
17.01.2024 15:36 Ответить
Шановні форумчани,якщо "Інформація-третя влада",то все зрозуміло.Як і будь якій владі-йде боротьба.Гидка,відверто брудна.Нас втягують в цю боротьбу,не ведіться.Є надто гірший ворог,ніж те який ніготь на якому пальці відламали журналістці.Зараз журалістів рівня Тані Чорновол-на пальцях однієї руки можна перерахувати...
показать весь комментарий
17.01.2024 16:32 Ответить
то ж як завжди
сьогодня пісєц який резонанс та порушння справи,
через місяць підозра, в кращому випадку
далі, справа закрита або винуватий, хузнахто
як з закупками резніка
казлів відбувайлі мори
лиш башляй
показать весь комментарий
17.01.2024 17:19 Ответить
лоол. внутрішньовідомче розслідування.
показать весь комментарий
17.01.2024 15:34 Ответить
"На переконання СБУ, прозора і безперешкодна робота незалежних і фахових ЗМІ є важливою умовою розвитку України, як демократичної держави. " (с) Джерело:

Певно, з цією метою вимкнули з загальнонаціонального ефіру Прямий, П'ятий та Еспресо?
показать весь комментарий
17.01.2024 15:34 Ответить
у кожному розслідуванні саме важливе у підсумку не вийти на самих себе (с)
показать весь комментарий
17.01.2024 15:37 Ответить
Та ти шо! А казали, що збагатився в 82 рази!
показать весь комментарий
17.01.2024 15:38 Ответить
Боже помилуй, - це ж харакірі.
показать весь комментарий
17.01.2024 15:39 Ответить
Так треба спитати у голови СБУ хто це робив , він у курсі .
показать весь комментарий
17.01.2024 15:39 Ответить
Уроборос.
показать весь комментарий
17.01.2024 15:41 Ответить
Все верно очередное постановочное шоу по надуванию щек они себя не посадят а Татарова не сдадут а Ермака вообще не знают
показать весь комментарий
17.01.2024 16:21 Ответить
«Головне - перед тим, як починаєш розслідування, не вийти сам на себе»,- Порошенко.
28.12.2021, Високий Замок

показать весь комментарий
17.01.2024 15:41 Ответить
А що там за «наркотики» були, кто в курсі? Трава?
показать весь комментарий
17.01.2024 15:45 Ответить
Бігус сам на відео розповідає, що трава та "кристали"

https://www.youtube.com/watch?v=7fjBEpSMkj8
показать весь комментарий
17.01.2024 15:48 Ответить
Відмажуться -- скажуть шо полювали за розповсюдженням і збутом наркотиків
показать весь комментарий
17.01.2024 15:48 Ответить
Хто ж це замовив? Хто ж це може бути? Мабуть Порошенко або Кличко керують сбу імені простого русского парня вані баканова?
показать весь комментарий
17.01.2024 15:48 Ответить
показать весь комментарий
17.01.2024 15:50 Ответить
показать весь комментарий
17.01.2024 15:52 Ответить
Сама справедливість...
показать весь комментарий
17.01.2024 15:55 Ответить
Журналисты хотят проверить коллектив на наркозависимость.
Может, тогда наш найвеличнейший Зеленский пройдет тест. В 2019 он так и не прошел, показали какие-то бумажки от российского агента Пальчевского.
показать весь комментарий
17.01.2024 16:41 Ответить
Сами на себе выйдут , и на ОП ?
показать весь комментарий
17.01.2024 16:01 Ответить
СБУ це силовий орган президента, тому він ніяк не вийде на офіс президента)
Доречі, а що там з розлідуванням прослуховування Залужного?
показать весь комментарий
17.01.2024 16:07 Ответить
а що там з розстріляним шефіром?
зе!скоронелегітимний, в оон з трибуни, про це, розповідав.
показать весь комментарий
17.01.2024 16:28 Ответить
те саме,що й отруєною жінкою Буданова та його найближчими развєдчікамі ГУР....пшик!
показать весь комментарий
17.01.2024 16:37 Ответить
Він вже навіть і забув про це
показать весь комментарий
18.01.2024 04:27 Ответить
А откуда наркотики у представителей второй древнейшей профессии, СБУ уже расследовало ? Или это не важно ?
показать весь комментарий
17.01.2024 16:38 Ответить
https://www.facebook.com/leros.geo?__cft__[0]=AZU-UrzosmUIuTl-bwLrCB-63U2Uv3_zAV8nUR91C476kOEA91HFZN1KpgIWcAvLF1xZReHZZrl6fYgYKWlFRfTvyEeBFo-SakhXlEPh2Vp55bDunzM3YQSuV0qd-kGlaJ5h8I0qSuidCrcq_x-lw2OqZBaKm9smmy-Tb17qVxFUzA&__tn__=-UC%2CP-R Geo Leros

https://www.facebook.com/leros.geo/posts/pfbid02bEWb9PjdwxEadzPAQ2P27RVVDZmtcsTgJ22Kb3NqiawfBpv1cQtSZzZowdLdMuMdl?__cft__[0]=AZU-UrzosmUIuTl-bwLrCB-63U2Uv3_zAV8nUR91C476kOEA91HFZN1KpgIWcAvLF1xZReHZZrl6fYgYKWlFRfTvyEeBFo-SakhXlEPh2Vp55bDunzM3YQSuV0qd-kGlaJ5h8I0qSuidCrcq_x-lw2OqZBaKm9smmy-Tb17qVxFUzA&__tn__=%2CO%2CP-R 6 ч. ·

Зеленський мабуть доручить правоохоронним органам розібратись кто стежить та тисне на журналістів!

В результаті розслідування буде знайдено кремлівський слід!

Кремлівський слід із кабінету Андрія Єрмака.
показать весь комментарий
17.01.2024 17:04 Ответить
Із кабінету янелоха і він вже давно тягнеться
показать весь комментарий
17.01.2024 17:09 Ответить
Ну раз СБУ то звісно ж винен Порошенко
показать весь комментарий
17.01.2024 17:08 Ответить
Может все дело в том что сбушники курируют ручную журналистику, а на них наехали другие спецы. Разборка в курятнике кого будет журналистика обслуживать.
показать весь комментарий
17.01.2024 17:28 Ответить
Може бути. Тим більше, якщо вони влізли, значить може бути там багато зашкварів понапрослуховувано було. Наприклад, інструкції для Бігуса від ОПи на кого пора зараз лайно метати.
показать весь комментарий
17.01.2024 22:19 Ответить
Так, так, так, утиск журналістів і все таке. Все розумію, співчуваю. Та після тієї сс...учої діяльності 2018 - 2019 мені пох на нелюдські страждання обдовбаних бігусів та навколобігусної сволоти.
показать весь комментарий
17.01.2024 18:27 Ответить
Не кіпішуйте, просто нарешті хтось взявся розслідувати продажні репортажі мерзенного бігуса.
Заплатить пару мільйонів штрафу і буде вільний
показать весь комментарий
17.01.2024 20:09 Ответить
Це ти будеш розповідати про продажність?
показать весь комментарий
17.01.2024 20:26 Ответить
Цікаво що саме СБУ взялось це розслідувати хоча цей випадок не має ніякого відношення до шпигунства, держзради, тероризму чи будь якої справи які підслідні цій "славній" конторі.
Щось мені каже про те, що вони швиденько підхватили цю справу щоб хтось інший не вийшов на них.
показать весь комментарий
17.01.2024 20:25 Ответить
Підкінути наркоту людині під час затримання чи обшуку - це класичний прийом кдб/мвс часів срср.

Що було, те і буде; і що робилося, те і буде робитися, і немає нічого нового під сонцем (Екклезіаст, 1.9)
показать весь комментарий
17.01.2024 22:02 Ответить
Черговий зелений цирк? Це всі зараз по підсумку мають повірити про захист журналістів і забути про тотальне захоплення телебачення в Країні? СБУ не хоче розслідувати розмінування Чонгару а не займатись дурницями?
показать весь комментарий
17.01.2024 22:17 Ответить
Зараз все зроблять навпаки, а єдинийм марофон розкаже що це було зроблено в інтересах народу.
показать весь комментарий
18.01.2024 07:36 Ответить