12001 посетитель онлайн
2 472 44

Ситуация в финансовой системе Украины стабильна, соцвыплаты обеспечиваются без эмиссии, - Зеленский

зеленський

Ситуация в финансовой системе Украины стабильна, социальные выплаты обеспечиваются в полном объеме без помощи эмиссии.

Об этом заявил в своем видеообращении президент Владимир Зеленский, передает Цензор.НЕТ.

"Премьер-министр доложил сегодня о ситуации в нашей финансовой системе. Ситуация стабильная, социальные выплаты обеспечиваются в полном объеме. И при этом – без эмиссии. И, кстати, хочу поблагодарить всех наших налогоплательщиков в государстве – каждого и каждую, кто в Украине поддерживает рабочие места, обеспечивает производство, работает легально и чисто.

За прошлый год мы имеем – несмотря на войну – и экономический рост 5%, и увеличение уплаты налогов, соответствующее росту в экономике. Это четкий признак силы Украины. И государство действительно ценит всех, кто в это время при всех сложностях работает, платит налоги и поддерживает таким образом нашу возможность – общую возможность – защищать государство и независимость", - отметил Зеленский.

Топ комментарии
+22
великий ЗЕ вже вивчив слово "емісія"..... правда, ще не розуміє значення
показать весь комментарий
18.01.2024 20:35 Ответить
+16
> І при цьому - без емісії

о, нове слово з листочка прочитав?
показать весь комментарий
18.01.2024 20:35 Ответить
+14
Авжеж стабільна: зе-офшори поповнюються, а все інше вже не так і важливо
показать весь комментарий
18.01.2024 20:36 Ответить
Комментировать
Сортировать:
> І при цьому - без емісії

о, нове слово з листочка прочитав?
показать весь комментарий
18.01.2024 20:35 Ответить
великий ЗЕ вже вивчив слово "емісія"..... правда, ще не розуміє значення
показать весь комментарий
18.01.2024 20:35 Ответить
А це точно щєля , як за два роки можна перетворитись на це жирне створіння? Сумніваюсь що винна міфічна мівіна. А може як і замість куйла якусь ляльку поставили з рукою дєрьмака в дупі?
показать весь комментарий
18.01.2024 21:25 Ответить
Авжеж стабільна: зе-офшори поповнюються, а все інше вже не так і важливо
показать весь комментарий
18.01.2024 20:36 Ответить
Всі готуємось на травневі шашлики.
показать весь комментарий
18.01.2024 20:38 Ответить
До "титулу " Найвеличніший пора додати Найцинічніший ))
показать весь комментарий
18.01.2024 20:39 Ответить
От придурок..економіст хрінов...

Простий приклад - пенсії підняв на 17 відсотків, а ціну на електрику в 2 рази. Що там з іншими цінами?

Дебіл, пля
показать весь комментарий
18.01.2024 20:40 Ответить
Ну хз, в мене мати як отримувала дві з копійками так і отримує,а піднімають суддям , прокурорам та іншій мерзоті.
показать весь комментарий
18.01.2024 21:27 Ответить
То я теж не розумію. Тобто. Повинні бути умови, однакові для всіх. Бо ні мати з батьком, ні мені не підняли. Добре, ще в мене практично максимальна (для звичайних людей), а в батьків - ото по три з копійками. За всі підняття - жодного разу не підняли. А спочатку комуналку платять..
показать весь комментарий
18.01.2024 21:38 Ответить
усі новини від влади щодо єкономіки та громодянах - лайно повне,вже бабці які на го...марафоні сидять другий рік плюють в екран.
з 22го підняли пенсію матері десь на 400 грн, світло х2 майже, в цьому році субсидія мінус 50+% платіжка за тепло 1кімнатної 2к+ за грудень.
Останні новини - пенсіонерів поменьшело по зрівнянню з 21-22р. Йде тупо вимирання по всім віковим ланкам суспільства, нас виживають з цієї теріторії.
показать весь комментарий
19.01.2024 08:45 Ответить
О, теж нова платіжка за тепло прийшла? Цікаво, а у Вас оплата була розбита помісячно, чи за тепло тільки в опалювальний період суму виставляли?

І продукти, ліки здорожчали. А медицина перестала бути безоплатною. Вірною дорогою нас ведуть зелені.
показать весь комментарий
19.01.2024 11:44 Ответить
тільки в опалювальний, по зрівнянню з 20-21-22 навіть весь початок 23го субсідії більшменьш хватало перекрити комуналку (надавали десь від 1500 до 1800 по рокам), зараз повний треш, за грудень надали 750 грн, тепло+усе іньше 2500+.
Сугубо математично не рахуючи інфляцію та ціни в магазині, підвищєння пенсії на 400 грн з'їло допомогу , держава в плюсі так її.Як пенсіонерам виживати хз, про любов до батьківщіни вже не йдеться.
показать весь комментарий
19.01.2024 11:54 Ответить
Ясно, я тепер очікую - що це було у новій платіжці, нова сума, чи буде тільки в опалювальний..

А пенсіонери - по маркетах просрочку купують. Й чекають на колекторів з віджиму майна за комунальні борги.
показать весь комментарий
19.01.2024 13:04 Ответить
Інфляція - (0), НОЛЬ....
Він просто не дочитав текст до кінця!!!!
показать весь комментарий
18.01.2024 20:41 Ответить
"...кожному й кожній, хто в Україні підтримує робочі місця..." Джерело:

"Ви ще працюєте? Тоді ми йдемо до вас!" (с) ДАСУ, БЕБ, НАЗК, ДБР, СБУ, ГПУ і "група таваріщєй"
показать весь комментарий
18.01.2024 20:42 Ответить
Він сказав правду про емісію. У нас її замінала ЗЕмісія з такими ж наслідками!
показать весь комментарий
18.01.2024 20:43 Ответить
щодо ситуації в нашій фінансовій системі. Ситуація стабільна ...
Джерело:
Більш схоже на вечірню доповідь чергового лікаря по палаті інтенсивної терапії ...
показать весь комментарий
18.01.2024 20:46 Ответить
М. ЖВАНЕЦКИЙ: "Однажды в телевизоре появился бледный как смерть Министр Финансов и заявил: - Финансовый кризис нас не затронет. Потому что. . Я вам точно говорю Население, знающее толк в заявлениях официальных лиц, выматерилось негромко и отправилось закупать соль, спички и сахар. На следующий день в телевизоре появился смущенный донельзя Министр Торговли и сказал: - Запасы хлеба и товаров первой необходимости позволяют нам с гордостью утверждать , что голод и товарный дефицит нам не грозит. Вот вам цифры. - Ох! - Сказало население и докупило еще муку и крупы. Министр Сельского Хозяйства для убедительности сплясал на трибуне и сказал радостно: - Невиданный урожай! Надежды на экспорт! Возрождаемся! Закрома трещат! - Во даже как! - Ужаснулось население и побежало конвертировать сбережения в иностранную валюту. - Цены на недвижимость упадут! Каждому студенту по пентхаузу! В ближайшем будущем! - Не поморщившись выпалил Министр Строительства. - Да что ж такое, а? - Взвыло население и побежало покупать керосин, керосиновые лампы, дрова и уголь. - Современная армия на контрактной основе. Уже завтра. И гранаты новой системы. В мире таких еще нет. - Солидно сказал Министр Обороны. - Ну а чего нам? Денег же - тьма тьмущая. Резервы, запасы и вообще профицит. - Мама ... -пискнуло население и начало копать землянки!. - Все о-фи-ген-но! Вы понимаете? ! О-ФИ-ГЕН-НО !! ! - Внушал Президент. - Мы уже сегодня могли бы построить коммунизм. Единственное что нас останавливает - нам всем станет нефиг делать. Потому можете спать спокойно!
показать весь комментарий
18.01.2024 20:46 Ответить
показать весь комментарий
18.01.2024 20:50 Ответить
Ситуация в финансовой системе Украины стабильно херовая, если не дадут сша и ес- то дно
показать весь комментарий
18.01.2024 20:51 Ответить
не нужно президенту с такой херней выступать, пусть и для поддержки морального духа населения,ведь в такое не верит никто
показать весь комментарий
18.01.2024 20:53 Ответить
Вова, хто тобою рулить -Єрмак? Чи обома вамиТатаров?
показать весь комментарий
18.01.2024 20:53 Ответить
прєстiж крепчає, мощно возростаєт

день ото дня процент жиров у маслi,

довольнi хами, ситi в них ї...ала...
показать весь комментарий
18.01.2024 20:58 Ответить
Культ особистості за відсутності особистості...
показать весь комментарий
18.01.2024 20:58 Ответить
*****..ол!..гроші друкують по повній програмі...до прикладу, за минулий тиждень ціна товарів на Аліекспрес підросла відсотків на 10..а там знають реальний курс гривні до долара..
показать весь комментарий
18.01.2024 21:00 Ответить
да и цены растут стабильно, что на те соцвыплаты даже на еду с трудом хватает, не говоря про лекарства, одни воюют, другие наживаются, все стабильно для Украины.
показать весь комментарий
18.01.2024 21:01 Ответить
Соцвиплати в Україні платять американські і європейські платники податків. зепідр і його шапіто тут ні до чого
показать весь комментарий
18.01.2024 21:09 Ответить
Главная ошибка великого ученого папы саши заключается в том, что он по своей жлобский натуре многократно применял использованные презервативы!
показать весь комментарий
18.01.2024 21:09 Ответить
Та ні, зовсім не користувався.
показать весь комментарий
19.01.2024 13:06 Ответить
У когось стабільна - тому прикупив собі новий Rolls-Royce Spectre за $610 тис. і не париться, що в країні війна.
показать весь комментарий
18.01.2024 21:10 Ответить
Чергова брехня,долар піднявся до небес не просто так.
показать весь комментарий
18.01.2024 21:20 Ответить
Про яку фіНСИСТЕМУ в Україні, глаголить Зеленський???
Готовий та завізований керівниками ЦОВВ проект Закону «Протфінансову систему України», у свій час заблокував спочатку Яценюк, а потім Міністерство фінансів, уряду Шмигаля, УЛЮТІН ДЕНИС ВАЛЕРІЙОВИЧ - ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК МІНІСТРА ФІНАНСІВ, також активно його саботував!

Співпадіння чи активні дії московської агентури впливу гадили в Україні!!
Тому, тут привладні від МінФіну, підставили вчергове, немудрого свого преЗЕдента!
БезЗаконна Система Фвнансів, відсутня в Україні, як казав, великорозумний хлопчик Улютін Д.,… «у нас є Державний Бюджет і цього досить, ми можемо ПЕРЕКИНУТИ кошти куди завгодно і скільки завгодно» …
Йому, першому заму міністра Мінфіну так і не дійшло, що Держбюджет є лише однією із СКЛАДОВИХ великої системи фінансів України!!

Але ж, такі діячі в ЦОВВ, призначені на таку посаду, за результатами не КОНКУРСУ, а телефонних балачОк!! Тому і несе Зеленський маячню про те, чого в ЗАКОНОДАВСТВІ України немає, або через саботаж або НЕБАЖАННЯ це зробити за функціоналом, отаких безтолкові керОвніков «від телефону»!!
А Зеленському хтось написав текст, про те чого і немає в Україні, але ПОВИННО було бути, у вигляді діючого Закону!

Ось така херня, малята, з писарчуками з ОПУ!
показать весь комментарий
18.01.2024 21:21 Ответить
В тлумачних словниках час писати нове означення слова "zeкономити" - тотальна корупція влади під час війни.
показать весь комментарий
18.01.2024 21:32 Ответить
Соцвиплати це слабке місце режима Зеленського - перекрити бюджетну підтримку і режим впаде. Зброю давати, гроші ні копійки не давати.
показать весь комментарий
18.01.2024 21:37 Ответить
Значить біда скоро...
показать весь комментарий
18.01.2024 21:48 Ответить
брехня за соціальні виплати. Якщо в грудні мені погасили мої чорнобильські за три місяці (а був боргчотири місяці), то нині - боргу вже два місяці (15-число - термін виплати - вже минуло.)

А в принципі - на цю брехню я не дивуюся. Звик за 4,5років.
показать весь комментарий
18.01.2024 22:19 Ответить
Організму для зачитки текстів подають любі тексти. Він їх читає не аналізуючи. Навіть якщо б і захотів, то не зрозуміє нібільмеса.
показать весь комментарий
18.01.2024 22:49 Ответить
ВилекийНай ЗЕ знає "бухви"!!! Він навіть...може їх... ....випускати із себе...в голос!!! Зефани в можете пишатися вашим ВеликимНай ЗЕ!!!
показать весь комментарий
18.01.2024 23:42 Ответить
І тут партнёри подумали: якщо у вас усе так добре, то й допомагати вам нах треба. Ну шо, хіба не дибіл?!...
показать весь комментарий
19.01.2024 00:14 Ответить
А чего 500 грн 2023 года уже ходят?))
показать весь комментарий
19.01.2024 07:42 Ответить
Ще і е місія буде ? Тоді 100% інфляції буде.
показать весь комментарий
19.01.2024 08:36 Ответить
Кращебвтік.а то додовбе країну' поки буде стояти.
показать весь комментарий
21.01.2024 13:13 Ответить