11634 посетителя онлайн
5 638 54

НАТО недооценило способность России производить боеприпасы и пополнять войска, - командующий Силами обороны Эстонии Херем

мартін,герем,херем

Новые разведывательные данные о способности России производить боеприпасы и пополнять свою армию побудили союзников по НАТО к переоценке и ряду предупреждений о необходимости подготовки к длительному конфликту.

Об этом он заявил в интервью ERR, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Bloomberg.

По словам Херема, прогнозы НАТО о том, что российские войска достигнут предела своих ресурсов, не оправдались, поскольку Россия способна производить несколько миллионов артиллерийских снарядов в год, что значительно опережает европейские усилия.

"Многие думали, что они не могут выйти за рамки этого – сегодня факты говорят нам о другом. Они могут производить еще больше – в разы больше – боеприпасов", - подчеркнул командующий Силами обороны Эстонии.

Кроме того, армия РФ способна набирать сотни тысяч новых солдат, добавил Херем.

Топ комментарии
+14
Ви все недооцінили придурки і як ви з руснею воювать будете, це жах. Не дарма русня така нахабна з вами.
показать весь комментарий
25.01.2024 09:47 Ответить
+12
А ми вас попереджали.
показать весь комментарий
25.01.2024 09:42 Ответить
+12
Я б не насміхався над естонською розвідкою: ніхто краще не знає сусідів, ніж сусіди...
показать весь комментарий
25.01.2024 10:12 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А ми вас попереджали.
показать весь комментарий
25.01.2024 09:42 Ответить
"нато не дооцінило" - тупа отмазка
якщо не дооцінило - скількох аналітиків нато звільнили чи виписали штраф чи понизили в посаді?
ні одного?
показать весь комментарий
25.01.2024 11:59 Ответить
А аналітики тутка до чого - рішення приймають політики а не аналітики .
показать весь комментарий
25.01.2024 12:14 Ответить
політики приймають рішення на основі аналітики і єкспертніх висновків
але не переймайся дурним - це не для середнього розуму
показать весь комментарий
25.01.2024 12:19 Ответить
Живете в світі рожевих единорогів ? Я вас розчарую - рожевих єдинорогів не існує а політики звичайні люди, а люди буває не дослухаються до розумних порад - але не переймайтесь дурним це інфа не для середнього розуму ( вертаю вам вашу ж пораду - я не водовіз а ось чи ви водовіз я не знаю).
показать весь комментарий
25.01.2024 12:27 Ответить
та плюнь ти на політиків
аналітики росії прогнозували Кієв за 2-3 дня - ось де лохі
показать весь комментарий
25.01.2024 15:52 Ответить
В НАТО поверили эээээстоооонской разведке.
показать весь комментарий
25.01.2024 09:42 Ответить
Я б не насміхався над естонською розвідкою: ніхто краще не знає сусідів, ніж сусіди...
показать весь комментарий
25.01.2024 10:12 Ответить
лишайте вже ці ксенофобські москальскі нарративи.
прибалти - тормознуті
хохли - тупі
кавказці - багаті
і тд.
це все совок насаджував
показать весь комментарий
25.01.2024 10:16 Ответить
Нє, вони кажуть шо американці тупі, а хахли хітриє і салоєди Хоча самі свинособаки жруть салА за два вуха. Правда шо сало з України вони чмакають краще ніж з кацапсячини
показать весь комментарий
25.01.2024 10:30 Ответить
https://patrioty.org.ua/ecomomic/poshkodzhenyi-vnaslidok-ataky-ukrainskykh-droniv-terminal-v-ust-luzi-vidnovyv-zavantazhennia-palyva--zmi-500274.html https://patrioty.org.ua/ecomomic/poshkodzhenyi-vnaslidok-ataky-ukrainskykh-droniv-terminal-v-ust-luzi-vidnovyv-zavantazhennia-palyva--zmi-500274.html

Відновив роботу.
показать весь комментарий
25.01.2024 09:47 Ответить
треба ще раз ********, бажано щоби три долетіли.
показать весь комментарий
25.01.2024 09:50 Ответить
Очевидно пан генерал хотів сказати - НАТО недооцінило здатність Росії випрошувати у П Кореї і Ірану ********** Джерело:
показать весь комментарий
25.01.2024 09:47 Ответить
лапті не виробляють нічого. руки криві.
лапті завозять з кндр, ірану, сирії, та ще фіг знає звідки.
показать весь комментарий
25.01.2024 09:47 Ответить
Ага, тисячі станків з китаю просто так замовили.
показать весь комментарий
25.01.2024 09:52 Ответить
можна завести, хоч млн станків.
виробництво, будь чого, це технологічний, багатоємкий процес.
виробництво високоточної продукції, потребує фах та досвід.
показать весь комментарий
25.01.2024 09:55 Ответить
А хто шо каже про високоточні? Гівноракети, які запускаються ледь не з катапульти і летять кудись туди за небокрай, і викруткової збірки шахєди - це "високоточна" продукція? Не смішіть. Намаз он з лайна і палок "виробляє" в нормах під землею крилаті ракети, які досить успішно пойобуть славнозвісний Залізний купол.
показать весь комментарий
25.01.2024 09:59 Ответить
Досить бути самодурами, кацапи випускають набагато більше військової продукції ніж ми.
показать весь комментарий
26.01.2024 09:17 Ответить
валєнкі? ватнікі?
показать весь комментарий
26.01.2024 09:21 Ответить
Для бриття ??
показать весь комментарий
25.01.2024 09:57 Ответить
забожись!
показать весь комментарий
25.01.2024 10:06 Ответить
Ви все недооцінили придурки і як ви з руснею воювать будете, це жах. Не дарма русня така нахабна з вами.
показать весь комментарий
25.01.2024 09:47 Ответить
А у європейців так і написано в оборонній стратегії, протриматися три дні поки Америка не прийде і налякає ядерною зброєю.
показать весь комментарий
25.01.2024 09:54 Ответить
никто с кацапами бтрами и артой воевать не будет,єто тут окопные войны с артой(пво только норм дают😉современное))а так ну разве что кенинсберг немного поутюжат не более..в случаи ескалированой ескалационной ескалации просто ракетами с самолетов и флота закидают впк кацев на єтом и все)
показать весь комментарий
25.01.2024 09:54 Ответить
Ой бл#ть не смішіть..... авіацією, своїми БПЛА й своїми ракетами розї#уть тих рашистов за пару тижднів. Ніхто не вестиме окопні війни з кацапами.
Але рашисти не полізуть на країни НАТО, по-перше бо тоді точно будуть санкції, як мають бути - без можливості купувати компоненти для зброї.
показать весь комментарий
25.01.2024 09:58 Ответить
@Росія здатна виробляти кілька мільйонів артилерійських снарядів на рік @ только у кндр на 50% неликвидом закупаеться)))) вся от хорошей жизни.
показать весь комментарий
25.01.2024 09:50 Ответить
Да все вони оцінили добре, тому ***** воює з маленькою позаблоковою країною, а не нато
показать весь комментарий
25.01.2024 09:51 Ответить
Таки да, 10 років інфантільної політики керівництва НАТО щодо московського воєнного злочинця, який показував свою сутність ще з війни у Чечні та скуповував для себе посадовців у країнах НАТО за гроші з нафти та газу, які їм і продавав🤑🤑🤑‼️‼️‼️
показать весь комментарий
25.01.2024 09:52 Ответить
Та це НАТО взагалі ВСЕ недооцінило і продовжує недооцінювати бо шось там в штанях ззаду розбухло, а спереду фаберже кудись поділось...
показать весь комментарий
25.01.2024 09:55 Ответить
VОLODYMY.UА

ЧУДОВИЙ РОЗБІР ПОЛЬОТУ Іл-76,на якому «загинуло»65 військовополонених бійців ЗСУ-16 з яких обміняли ще 3 січня 2024-го

https://twitter.com/i/status/1750285146652017055


показать весь комментарий
25.01.2024 10:02 Ответить
Тур Хеєрдал
@ThorHeyerdahl5
·
13 год
Ще не все зрозуміло з історією про ІЛ-76, але попередньо виглядає так, що росія поставила під удар свій борт з нашими полоненими, не повідомивши нас, що літак перевозитиме наших людей.
Звичайно, це їхній черговий злочин.
Але: заради провокації пожертвували екіпажем. Злили їх теж
показать весь комментарий
25.01.2024 10:28 Ответить
я вчора цілий день провів пояснюючи в ютубах таким як ви - все то рашистське іпсо про військовополонених. Бо політ літака чомусь від Бєлгорода аби кудись(?) везти полонених не виглядає на підготовку для обміну.
Вже купа нових експертних даних а ви сюди тягнете інфу вчорашню, що вже засмерділася. І тим самим підігруєте раші.
показать весь комментарий
25.01.2024 11:03 Ответить
Ну ну да..
Такі як ви з піною у рота розвіювали "іпсо" про вірогідний напад на початку 2022
показать весь комментарий
25.01.2024 11:59 Ответить
не бреши, ач як завелася від мною сказаного. попав у точку. Я тобі шо скажу - у нашої влади дійсно правди не багато. але шукати правду у москалів - це бути разом з ними. чи тобі до сих пір це не зрозуміло?
показать весь комментарий
25.01.2024 14:49 Ответить
А пам'ятаєш як москалі сказали. що взяли у полон захисників Зміїного, а наша влада збрехала і нагородила як загиблих. Ти кому тоді повірив ?
показать весь комментарий
25.01.2024 14:51 Ответить
нікому, я не знаю - які там украплення, але при серйозних бомбардуваннях там би ніхто не вижив. Певно наші військові припустили найгірше. А кацапи брешуть завжди. А якщо й кажуть правду, то лише частину. От ви на ту частину й купилися. Ви і зараз продовжуєте тему хороших руцьких, правдивої інфи з москви на відміну від нашої брехливої влади. Якщо ви в Україні, то заслуговуєте аби вас відвідала "служба божа". І не за те, що не вірите телемарафону. А за те, що пропагуєте кацапські наративи. А чи з дурного ума, чи з любові до ржублів, то хай спеціалісти розбираються.
показать весь комментарий
25.01.2024 17:24 Ответить
Ніби то не кацапи вбили наших в Оленівці.
показать весь комментарий
25.01.2024 17:41 Ответить
А щодо Зміїного, то наші здались в полон, як стверджували кацапи, а не марафон з абристовичем.
Їх потім ще і вимінювали на камери.
Так що це ви думайте. Не бійтесь правди, навіть якщо її кажуть вороги.
показать весь комментарий
25.01.2024 17:43 Ответить
Та і чесно, такі як ви вже задовбали. Вам все не віриться.
Ідіотам пишеш, що це не правда коли змі пише привезли одне тіло воїна, бо вигружають їх більше 10.
Але ж ви буде всиратись і доказувати своє. Що все ж позитивно.. Наші не вмирають.
І вам посрати, що військові жменями жеруть гідазепам і прегабалін, бо їхні нерви вже стресу не витримують.
показать весь комментарий
25.01.2024 12:02 Ответить
Путін вбиває москалів. Продовжимо?
показать весь комментарий
25.01.2024 10:23 Ответить
Тому в Другу Світову союзники і бомбили Дрезден
показать весь комментарий
25.01.2024 10:06 Ответить
та вони взагалі ні до чого не готові, імпотенти й пздуни...
показать весь комментарий
25.01.2024 10:11 Ответить
Не вірю.
Скоріш за все це питання політики. Саме вони не захотіли почути
показать весь комментарий
25.01.2024 10:21 Ответить
Кожне "НАТО недооцінило", "НАТО не очікувало", "НАТО не розраховувало"додає путінину впевненості, що можна йди далі, на Берлін, Париж, Рим, далі, далі. .. КОЛИ ВИ ВЖЕ ЗРОЗУМІЄТЕ????
показать весь комментарий
25.01.2024 10:22 Ответить
что тот всратый рим с берлином,мелочь периферийная.... тут бы что то с крынками порешать а то санитарные потери уже по 3 кругу гнить начинают и санитарное кладбище коробочек все больше и больше)
показать весь комментарий
25.01.2024 10:40 Ответить
Здорова позиція воїна. Навіть якщо русня нездатна, то кажи що ворог здатний на більше і тоді його принаймні перестануть недооцінювати. А якщо переоцінять, то добре, бо ти будеш готовий до битви з сильним ворогом, а із слабака замість нього зможеш відбивну зробити. Європейська політика і дипломатія - це вам не гівнофон і українська клептократія, там люди знають як доносити людям необхідні наративи.
показать весь комментарий
25.01.2024 10:24 Ответить
кацапів недооцінили, НАТО переоцінили
показать весь комментарий
25.01.2024 10:53 Ответить
От раніше думав, що три близнючкі балтійські країни короткозорі, на відміну від натівських локомотивів. Пле останнім часом експерти вз Латвії, Естонії та Литви реальну аналітику та прогнози дають. Та ще й гучніше усіх вимагають прокинутися Захід. Або ті натівські мамонти роблять вигляд, що не розуміють.
показать весь комментарий
25.01.2024 11:40 Ответить
НАТО дедалі все більше починає нагадувати ООН у своїх ефективності...
показать весь комментарий
25.01.2024 11:47 Ответить
НАТО недооцінило!? А НАТО взвгалі на щось здатне? Ці 2 роки показують що ні. Вам два роки не хватило часу щоб почати виробляти **********. Правда нам для цього не хватило 8 років. Ну, ладно. Ми дебіли і це факт. Але ж НАТО позиціонує себе як суперефетивне об,єднання. Але напевно лише позиціонує але позиції немає.
показать весь комментарий
25.01.2024 12:45 Ответить
І знов одні балачки, а де дія, чи дія це повчати Україну як воевать