7357 посетителей онлайн
2 855 31

Для Украины реально вернуть контроль над небом, - Кулеба

Глава МЗС Дмитро Кулеба

Министр иностранных дел Дмитрий Кулеба считает, что цель Украины - вернуть контроль над воздушным пространством, в том числе, благодаря истребителям F-16, достижима.

Об этом глава украинской дипломатии заявил на совместной с министром иностранных дел Литвы Габриелюсом Ландсбергисом пресс-конференции в Киеве, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укрінформ.

"Все реалистично, и этому научила нас война. Если мы получим F-16, если у нас будут собственные боевые и разведывательные дроны - именно в этом важность нашего сотрудничества с Литвой, если у нас будут средства РЭБ и ракеты, мы будем контролировать наше небо. Это все достижимо", - сказал Кулеба.

Он добавил, что все эти решения реализуются, и "ничего беспрецедентного здесь нет, нам просто необходимо получить все эти элементы в достаточном количестве и в должное время".

"Именно над этим мы работаем, и именно поэтому Европейский фонд мира очень важен, он создаст дополнительные возможности и средства для обеспечения этих элементов для Украины", - акцентировал глава МИД.

Топ комментарии
+11
Вы вначале подготовьте все для приема F-16. А то стыдоба полная выходит, мягко говоря. Недоумки хреновы.
показать весь комментарий
27.01.2024 17:01 Ответить
+5
Потягнув ковдру на себе -- заишов на поле Подоляка - бити по вухах аудиторію
показать весь комментарий
27.01.2024 16:54 Ответить
+4
Кулеба там кулеба сяк говорить про економіку і військову сферу.

А уладнати шоб не блокували кордони він не хоче? А найти "нових" союзників десь в південній Америці чи Азії яким РФ насолила не хоче? Зелені тільки те і роблять шо не свою роботу і то дуже погано
показать весь комментарий
27.01.2024 16:49 Ответить
Комментировать
Сортировать:
вхууххх...
отой автор писанини для зе!поца, повернувся.
тексти, такі ж дебілні.
показать весь комментарий
27.01.2024 16:49 Ответить
висер від нього за висером.... чепушило одним словом
показать весь комментарий
27.01.2024 16:56 Ответить
показать весь комментарий
27.01.2024 16:54 Ответить
Лавры Люси Арестовича голову маленько надавили. Вот и поперло.
показать весь комментарий
27.01.2024 17:02 Ответить
Схоже, там одні подоляки і є.
показать весь комментарий
27.01.2024 17:28 Ответить
Вы вначале подготовьте все для приема F-16. А то стыдоба полная выходит, мягко говоря. Недоумки хреновы.
показать весь комментарий
27.01.2024 17:01 Ответить
юра, ну зачем ты это чмо пиаришь, завтра оно скажет , что в мае будем кофу пить в сочи
показать весь комментарий
27.01.2024 17:02 Ответить
Министр иностранных дел говорит о поставках боевых самолётов в то время, как его прямые обязанности исполняет туалетный ёршик из *ОПы парашный агент Дерьмак.
показать весь комментарий
27.01.2024 17:18 Ответить
У Кулеби ніби і освіта непогана. Але ... з ким поведешся того і наберешся. Тепер це піздобол тіпа Арєстовіча. Мабуть вже й хатинку собі в Каліфорнії приглядує...
показать весь комментарий
27.01.2024 17:20 Ответить
Здається небо вже давно закрите для ворожої авіації, для ракет не буде закрите
показать весь комментарий
27.01.2024 17:20 Ответить
Там зелено-сині усі щось нюхають, чи через одного?
показать весь комментарий
27.01.2024 17:23 Ответить
А якщо не отримаемо?
показать весь комментарий
27.01.2024 17:28 Ответить
Тоді - план "Б", якого немає...
показать весь комментарий
27.01.2024 17:31 Ответить
Хіба цього кулебу надути як дирижабль, і хай летить, встановлює контроль.
показать весь комментарий
27.01.2024 17:31 Ответить
А ви інфраструктуру підготували? Чи літаки будуть на свіжозаасфальтовані дороги приземлятися, а ховатися в найближчій посадці з отого мільярда дерев?
показать весь комментарий
27.01.2024 17:32 Ответить
Не з цими, Зельоними, завзятими тільки в одному ділі - в дерибані бюджету.
показать весь комментарий
27.01.2024 17:33 Ответить
Кулеба і авіація -смішно
показать весь комментарий
27.01.2024 18:03 Ответить
Коли вкотре чую про F-16 у щасливому майбутті, починаю несамовито чухатись.
показать весь комментарий
27.01.2024 18:05 Ответить
Запит США і двох країн Європи на початок передачі першої партії F-16 у кількості 12 одиниць відхилено Україною в зв'язку з неготовністю інфраструктури і інженерних кадрів. "Потужна" робота Зеленського і К по саботажу постачання озброєнь.
https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_21.html
показать весь комментарий
27.01.2024 18:32 Ответить
Якщо, якщо, якщо...... Занадто якщо.....
показать весь комментарий
27.01.2024 18:54 Ответить
Для початку відновив би контроль за МЗС, а потім вже може дібрався і до неба контрольор, хренов.
показать весь комментарий
27.01.2024 19:06 Ответить
там дЄрмак головний
Кулібін на "підсосі"
показать весь комментарий
27.01.2024 20:32 Ответить
Так я про це ж.
показать весь комментарий
27.01.2024 20:39 Ответить
надіюся, нас не 2-є!)
показать весь комментарий
27.01.2024 20:45 Ответить
Посадити Кулебу на F-16, і одразу вдасться повернути контроль над небом
показать весь комментарий
27.01.2024 19:16 Ответить
Американці F-16 відправили в турецькі капоніри.А з тим мізером.котрий ніяк не може попасти до України контроль над небом України не повернеш ."зелена лапша" і в тому, що цей лицемірний зрадник, розказує українському народові, що українське небо можна контролювати з Литвою((( Війна, навчила цих "зелених" туристів" грабити Україну і її народ на любій дурниці...
показать весь комментарий
27.01.2024 19:17 Ответить
Канатове не можете захисти.
8 місяців говорили про літаки, а навчати специфічному сленгу пілотів - то не на часі.
Найбільший вантажний літак не полетів на запасний аеродром Німеччини.
Загибель трьох пілотів за ради свята.
Серед них був похилий.
Падіння гелікоптера в Броварах.
Де винний МЧС пілот, який літає над вогнем/дощем/інші негоди
Все буде добре.
показать весь комментарий
27.01.2024 21:45 Ответить
З кулєби хер#вий дипломат і він вирішив перекваліфікуватися в льотчики?
показать весь комментарий
27.01.2024 22:22 Ответить
Вже незабаром колонізують Марс! Мій заголовок виглядатиме цікавіше, ніж в пана міністра.
показать весь комментарий
27.01.2024 23:20 Ответить
А не здається, що це не парафія кулібіна -небо... Може дійсно б зайнявся більш земними справами-МЗС. Чи на цьому фронті все в ажурі? Всіх екскортниць прилаштував на "роботу"?
показать весь комментарий
28.01.2024 04:19 Ответить