12472 посетителя онлайн
8 345 68

Завод по производству Bayraktar будет производить около 120 беспилотников в год

Bayraktar tb3

Строящийся в Украине завод турецкой оборонной компании Baykar будет производить более сотни беспилотников Bayraktar в год.

Об этом заявил генеральный директор Baykar Халук Байрактар, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Reuters.

"Наш завод строится... Нам нужно около 12 месяцев, чтобы закончить строительство, а затем мы перейдем к внутренней технике, оборудованию и организационной структуре", - сказал он.

Байрактар добавил, что на заводе будет работать около 500 человек.

По его словам, за год планируется производить около 120 беспилотников. Но пока не выбрана конкретная модель - TB2 или TB3.

Кроме того, он отметил, что планы по строительству завода реализуются и будут реализовываться, несмотря на войну России против Украины и "ничто" не может их остановить.

Топ комментарии
+15
Добре звісно, але зараз вони майже не використовуються. Але на початку війни вони принесли Україні багато користі.
показать весь комментарий
06.02.2024 21:53 Ответить
+14
це ж готова устрічна ферма!
показать весь комментарий
06.02.2024 22:06 Ответить
+11
Це той завод, який ще в 2019-му починали будувати? А завод снарядів - скільки часу потрібно для його будівництва?
показать весь комментарий
06.02.2024 22:00 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Добре звісно, але зараз вони майже не використовуються. Але на початку війни вони принесли Україні багато користі.
показать весь комментарий
06.02.2024 21:53 Ответить
продадуть, податки будуть
показать весь комментарий
06.02.2024 21:58 Ответить
Нині підор наситив фронт ппо, а цих бпла прекрасно видно на РЛС
показать весь комментарий
06.02.2024 22:01 Ответить
А як можна повноцінно використовувати те чого у нас толком і не було ? Коли це Байрактари у нас сотнями були чи хоча б сотня ? На початку широкомасштабного вторгнення найбільша користь від них - це інформаційна боротьба , тоді Байрактар був зрідні київському привиду і це було чудово для інформаційного поля -українцям дух підіймали , а кацапи від згадки про них сралися невпинно.
показать весь комментарий
06.02.2024 22:04 Ответить
Вони повноцінно і використовувалися на початку війни. Те саме знищення Москви відбулося за їх участі.
показать весь комментарий
06.02.2024 22:07 Ответить
Повноцінно - це коли вони повсюди і постійно , а за кількості у десяток одиниць ( якщо хоч скільки було ) навіть власні ППОшники над Києвом збили , бо сплутали з кацапським ((
показать весь комментарий
06.02.2024 22:13 Ответить
нормал. Когда ракетами AGM-88 HARM с МИГ-29 и F-16 вынесем все кацапское ПВО (радары), Байрактарам откроется оперативный маневр.
Байрактарам нужно отдать должное. В марте 2022-го года они спалили столько цистерн ГСМ кацапчиков, что те сели в лужу на севере Украины
показать весь комментарий
07.02.2024 01:01 Ответить
Вони поки його збудують і обладнання завезуть вже майже 2 роки пройде, це називається пізно всрались. Такий завод треба було будувати на самому початку війни із рішкою.
показать весь комментарий
07.02.2024 06:29 Ответить
А за 1000 років - 120000. Не мільйон звісно, але все ж таки щось!
показать весь комментарий
06.02.2024 21:55 Ответить
це не фпв дрон, їх виробництво складніше, але дійсно 120 штук на рік це практично ніщо, потрібно маштабувати виробництво, а також максимально розосередити.
показать весь комментарий
07.02.2024 01:12 Ответить
Будуть патрулювати береги Тиси
показать весь комментарий
06.02.2024 21:58 Ответить
Для тих хто вміє читати між ,,, ще мінімум +2 роки війни.
показать весь комментарий
06.02.2024 21:58 Ответить
Туркові вірю, а чи не пришле зелень рекетирів до нього...
показать весь комментарий
06.02.2024 21:59 Ответить
Це той завод, який ще в 2019-му починали будувати? А завод снарядів - скільки часу потрібно для його будівництва?
показать весь комментарий
06.02.2024 22:00 Ответить
Выгнать коробку - 3-6 месяцев. Завезти оборудование - до 3 месяцев. Отладка техпроцесса - до 2-х лет.
ПС. Это если без учета разработки.
показать весь комментарий
06.02.2024 22:17 Ответить
і етапів різноманітного хоч забюракритизованого (а куди ж без нього?) узгодження. А якщо ще додати проблеми фінансування, то ....
показать весь комментарий
06.02.2024 22:43 Ответить
Вже давно побудований разом з патронним заводом.
Не треба привласнювати собі здобутки попередньої влади.
показать весь комментарий
07.02.2024 06:17 Ответить
от суки, таки винайшли
показать весь комментарий
06.02.2024 22:02 Ответить
це ж готова устрічна ферма!
показать весь комментарий
06.02.2024 22:06 Ответить
Начиняєм устриць вибухівкою і запускаємо!
показать весь комментарий
06.02.2024 22:24 Ответить
це зайве, у них інше завдання. Просто устриці обліплюють корпус і гвинто-рульову групу, і корито втрачє хід.
показать весь комментарий
06.02.2024 22:31 Ответить
Нестиковочка планів - ті, що обліплюють могли попасти під дружній вогонь. Добре, що вчасно попередили!
показать весь комментарий
06.02.2024 22:35 Ответить
показать весь комментарий
06.02.2024 22:14 Ответить
Координати ще напишіть))) Зняти ракету на мобілу не можна, а попіаритись на заводі це так)))
показать весь комментарий
06.02.2024 22:02 Ответить
поки рано., владімалєксандрочів приїде на відкриття, https://twitter.com/i/status/1754491627236639191 тоді по відосику і буде зрозуміло місцезхнаходження.
показать весь комментарий
06.02.2024 22:09 Ответить
А звідки ви знаєте, що єрмак цього не зробив за допомогою своїх каналів?
показать весь комментарий
06.02.2024 22:23 Ответить
ермаку адрес не говорите только,а то прилетит сразу
показать весь комментарий
06.02.2024 22:02 Ответить
Так про ту ділянку де тільки не писали. Сподіваюсь що перенесли далі на захід або в закинуті підземні вч в Карпатах
показать весь комментарий
07.02.2024 04:46 Ответить
Хакеры из PRANA Network взломали и слили в интернет https://reactor.cc/redirect?url=https%3A%2F%2Fsimorgh.io%2Ffiles%2F дампы с почтового сервера иранской компания IRGC Sahara Thunder.

Эта компания лицензировала производство Шахед-136 (Герань-2 по номенклатуре РФ). Изначальная цена была $375.000 за штуку, после переговоров цену сбили до $193.000 за один БПЛА для 6000 единиц или $290.000 за один для 2000 дронов.

Среду документов есть также документация о производстве БПЛА в специальной экономической зоне "Алабуга" в Татарстане. В соответствии с планами на 2022 год на мощностях завода планировали выпустить 6000 БПЛА на протяжении двух с половиной лет.
Это соответствует данным которые https://reactor.cc/redirect?url=https%3A%2F%2Fwww.washingtonpost.com%2Finvestigations%2F2023%2F08%2F17%2Frussia-iran-drone-shahed-alabuga%2F публиковала The Washington Post в августе 2023 года .
Общая цена контракта на производство, включая передачу технологий, оборудования, 6000 комплектов БПЛА, программного обеспечения, составляет 108,5 млрд рублей (1 млрд 750 млн долларов). Это около 2% всего военного бюджета РФ за 2023 год.

https://img2.reactor.cc/pics/post/full/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D0%90%D0%BB%D0%B0%D0%B1%D1%83%D0%B3%D0%B0-%D1%81%D0%BB%D0%B8%D0%B2-%D0%92%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%B2-%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%83-8312026.png

Как минимум часть оплаты передали в виде 2 тонн золота в слитках:


А по планам на 2023 год, при полной локализации производства, себестоимость Шахеда должна составить 4,4 млн рублей (около $50.000 за борт).


Цена реализации же 14,9 млн рублей за дрон (около $165.000)


Согласно некоторым https://reactor.cc/redirect?url=https%3A%2F%2Fsimorgh.io%2Ffiles%2F%D0%90%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BB%D1%8C_2023%D0%B3_%D0%98%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%A0%D0%B5%D1%81%D0%BF%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0_%D0%98%D1%80%D0%B0%D0%BD_%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BA%D0%B0.pdf документам , идет процесс локализации реактивных шахедов и шахедов серии 107:



Ориентировочная стоимость:
- 236 Seeker (с системой наведения) - 900 тыс. долл.
- 236 Реактивный - 1,4 млн долл.
- 107 разведчик/камиказде - 460 тыс. долл.

UPD Для сравнения, украинский "Бобер" стоит $108.000

показать весь комментарий
06.02.2024 22:03 Ответить
Уже печатал и не раз. За последние 10 лет примерно, РФ закупала на внешнем рынке золото в слитках, пополняя золотовалютный запас, данных по внутренним запасам нет конечно точных. 2 тонны ерунда в целом для них. Таковы реалии.
показать весь комментарий
07.02.2024 09:47 Ответить
зовсім без потреби ці розпіарені турецькі безпілотники.Дорогі у виробництві ,дороге обслуговування і інфраструктура теж.
показать весь комментарий
06.02.2024 22:05 Ответить
Тебе ніхто не питав, генію.
показать весь комментарий
06.02.2024 22:06 Ответить
тут геніїв без мене докуя, і Ти в тому числі...
показать весь комментарий
06.02.2024 22:08 Ответить
вони використовуються, і не переставали використовуватись по сьогодняшній день.
показать весь комментарий
06.02.2024 22:33 Ответить
500 людей виготовлятимуть 1 дрон на місяць ? Неймовірно !
показать весь комментарий
06.02.2024 22:07 Ответить
десять
показать весь комментарий
06.02.2024 22:12 Ответить
Справді, 10. Чекаємо з нетерпінням.
показать весь комментарий
06.02.2024 22:24 Ответить
А скільки, по-Вашому, треба?

Маєте якісь розрахунки?
показать весь комментарий
06.02.2024 22:14 Ответить
Спитайте у військових скільки треба. У скільки десятків разів більше.
показать весь комментарий
06.02.2024 22:26 Ответить
Я не про потреби. А про виробничий процес, який саме Ви і згадали.
показать весь комментарий
07.02.2024 19:31 Ответить
Это фуфло даже Зимбабвэ за бананы не купит.
Будут с ган@оном Эрдоганом деньги разворовывать.
А Пердоган дальше кацапо-нефть в обход санкций покупать
показать весь комментарий
06.02.2024 22:10 Ответить
По перше, сам факт інформації стосовно заводу по виробництву байрактарів, просто бісить: невже за два роки війни, не було можливості побудувати чи знайти приміщення для їх будівництва?!
Бо виходячи зі статті, навіть станом на сьогоднішній день, для цього потрібно мінімум рік!
По друге, на даний момент, найбільш актуальними є дрони-камікадзе і мегадорогій роект, просто втратив сенс: з такою щільністю ППО, байрактари стануть одноразовими!
показать весь комментарий
06.02.2024 22:11 Ответить
Ну не зовсім так. Там моделі ідуть вперед, розвиток буде.
показать весь комментарий
06.02.2024 22:23 Ответить
Які моделі?!
І як вони прорвуть ППО рашистів?
Гадаєте, що втратити безпілотник, який вартує як бойовий літак, через два-три вильоти, це буде доцільно?
Просто оцініть статистику використання рашистами шахедів.
Дві третини знищуються системами ППО.
Не має значення: ракетами, зенітними гарматами, чи взагалі стрілецькою зброєю.
Кацапи, це зовсім не клінічні ідіоти, якими їх представляє пропаганда, а їх озброєння це не іржавий мотлох.
Для нас, найкращім рішенням буде, скопіювати шахед, або зробити щось схоже!
Згадайте битву за Атлантику: Німеччина ледь не паралізувала Британію не мегадорогими лінкорами, а підводними човнами, яки навіть назв не мали, а лише номери!
показать весь комментарий
06.02.2024 22:42 Ответить
Реактивні Байрактари незабаром, а ППО загалом, це і Байрактари в тому числі
показать весь комментарий
06.02.2024 22:59 Ответить
ЭТО ЧИСТО ДЛЯ МАМЫ ЗЕЛЕНСКОГО !?) НАМ НУЖНО 120 РАКЕТ В МЕСЯЦ !!!
показать весь комментарий
06.02.2024 22:20 Ответить
А чому до сих пір не зробили?
показать весь комментарий
06.02.2024 22:29 Ответить
байрактары сейчас годятся только чтоб отсталое приднестровье бомбить.
показать весь комментарий
06.02.2024 22:48 Ответить
разведка. Оптика там офуенная
показать весь комментарий
07.02.2024 01:10 Ответить
Нет там офуенной канадской оптики. Весь проект - упрощенный израильский
показать весь комментарий
07.02.2024 02:05 Ответить
байрактары изначально создавались как беспилотные средства поражения наземных целей высокоточными управляемыми ракетами либо кабами.
а для разведки лучше использовать что менее заметное для кацапского ПВО и более дешовое.
показать весь комментарий
07.02.2024 06:00 Ответить
Я хрєнєю від количества 120штук на рік. Нахрена такий завод, проще тупо купить.
показать весь комментарий
06.02.2024 22:54 Ответить
Хіба в Україні немає жодного вільного приміщення, щоб зразу завезти обладнання та вже почати виробляти? все роздерибанили, чи хочуть заробити на будівництві?
показать весь комментарий
06.02.2024 23:11 Ответить
як на мене Байрактар це вже неактуальна і доволі тупіковий напрям розвитку. Він жахливо дорогий, потребує взлітно-посадкову смугу, обслуговування, навчених операторів, літає високо і тому його видно далеко на радарах ППО. А вихлопу з нього дуже мало. Реальна війна проти ворога який має ешелоноване і різноманітне ППО показала що його оптимальне призначення - це десь у горах або важкодоступних місцях моніторити державний кордон і вести розвідку. Всі наші Байрактари посбивали у перші місяці війни
показать весь комментарий
07.02.2024 00:09 Ответить
В прошлом году слышал мнение что его единственно возможное применение - вылететь на минимально возможной высоте в заданную точку с разведанной целью. Запустить с одного захода сколько успеешь ракет (на втором уже скорее всего встретят), и прижавшись к земле лететь домой.

Спокойно летать и искать цели, атаковать их по нескольку раз - хрен позволят.
показать весь комментарий
07.02.2024 00:19 Ответить
Забули написати адресу і точні координати заводу.
показать весь комментарий
07.02.2024 00:29 Ответить
На дефенс експрес і мілітарному писали навіть біля якого міста, про це не знав лиш лінивий. Сподіваюсь після 2022 таки перенесли подалі
показать весь комментарий
07.02.2024 04:51 Ответить
це дуже мало. це 0,3 на день.

росія 30 в день запускає.

це в 100 раз менше, ніж росія виробляє.
показать весь комментарий
07.02.2024 00:29 Ответить
під землею будуєте?
показать весь комментарий
07.02.2024 00:30 Ответить
Скорійше б вже почали виробляти.... хоча зрадники з ОПи, аудіту та іньших владних структур будуть намагатися заважати усіма силами.
показать весь комментарий
07.02.2024 03:41 Ответить
байрактар сейчас бесполезен,
лучше производить аналог ланцета.
показать весь комментарий
07.02.2024 06:18 Ответить
Якщо цей проект фінансується українським коштом, то мабуть доцільніше було б побудувати завод для серійного виробництва вільхи чи артилерійських снарядів.
показать весь комментарий
07.02.2024 06:40 Ответить