10317 посетителей онлайн
7 901 62

Путин отложил свой визит в Турцию, - росСМИ

ердоган,путін

Визит российского диктатора Владимира Путина в Турцию для встречи с Реджепом Таипом Эрдоганом, который был запланирован на 12 февраля, отложен. Его перенесли на несколько месяцев.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на российский ТАСС.

Согласно данным росСМИ, визит Путина предварительно может состояться в конце апреля или начале мая.

Встреча может быть после местных выборов, которые пройдут 31 марта в Турции, и президентских выборов, которые пройдут 17 марта в России.

В комментарии РосСМИ пресс-секретарь Путина Дмитрий Песков заявил, что не может подтвердить эту информацию, поскольку "никаких сроков не объявляли".

В то же время он добавил, что подготовка к контактам на самом высоком уровне продолжается.

Путин намерен встретиться в Анкаре с президентом Турции Реджепом Эрдоганом. Основной темой их переговоров должна стать война в Украине.

Топ комментарии
+18
https://t.me/generalsvr Генерал СВР

Дорогие подписчики и гости канала! Президент Турции Реджеп Эрдоган не видит смысла встречаться с двойником президента России, по крайней мере до предстоящих президентских выборов. Российский МИД прилагает все усилия для того, чтобы встреча всё же состоялась в ближайшее время, но пока все усилия тщетны. Напомним, что визит "Путина" в Турцию и переговоры с Реджепом Эрдоганом были анонсированы на 12 февраля. Помимо того, что Эрдоган не хочет видеть самозванца до выборов (а выборы должны создать для двойника хоть какое-то подобие легитимности), так президент Турции ещё и не видит перспектив решения насущных проблем. Российское руководство после предложения турецкой стороны перенести визит дублера в Турцию, отправило сразу несколько вариантов уступок по основным вопросам, пытаясь сохранить текущие даты переговоров. Сейчас турки взяли паузу, но надежды на личную встречу двойника с Эрдоганом до апреля, мало.

Секретарь Совета Безопасности РФ Николай Патрушев высказал недовольство темпами развития ВПК и импортозамещения. До этого министр обороны РФ Сергей Шойгу остался недоволен, как минимум на словах, инспекцией одного из предприятий ВПК, и высказал примерно такие же претензии. В общем отсутствие больших и быстрых побед на фронте, это проблема не Генштаба, министерства обороны и уж тем более не Совета Безопасности РФ, а предприятий ВПК и тех кто за развития ВПК отвечает. Выборы президента ещё не состоялись, транзит даже примерно не запущен, а разногласия в "политбюро 2.0" уже выливаются в информационное пространство.

Переписанное интервью двойника президента России скандально известному американскому журналисту Такеру Карлсону вряд-ли можно назвать эпическим, как это пытаются преподнести. Сенсаций там нет, но есть бред, конспирология и вранье. Хотя первый вариант интервью с разоблачившим себя двойником был куда более интересным.

https://t.me/generalsvr/2103 08:00 07.02.24
показать весь комментарий
08.02.2024 13:42 Ответить
+11
Хмм. Значить соловей правду написав,що Ердоган не має ніякого бажання спілкуватися з двійником. Може справжнє ***** дійсно в морозилці півроку лежить.🤔
показать весь комментарий
08.02.2024 13:43 Ответить
+11
У циклах передач, Громадянська оборона та Секретний фронт коли фото або відео з пуйлом показують, навіть якщо період приблизно один й той самий, видно що відмінності присутні..так що навіть хз, скільки воно в морозилці валяється..може патрушев всі заправляє..
показать весь комментарий
08.02.2024 13:49 Ответить
Комментировать
Сортировать:
https://t.me/generalsvr Генерал СВР


https://t.me/generalsvr/2103 08:00 07.02.24
показать весь комментарий
08.02.2024 13:42 Ответить
Не довіряе Ердогану .
ось візьме і припреться без запрошення

Блин, а може хутин хотів збігти до ГААГІ, доки його свої табакеркою не вдарили ?
показать весь комментарий
08.02.2024 14:09 Ответить
можна сміятись але патрушев взявся за війну вкрай серйозно.якщо цього ідіота не зупинять (свої) нам буде дуже погано.
показать весь комментарий
08.02.2024 14:34 Ответить
Патрушев балотуется на президента ?
показать весь комментарий
08.02.2024 14:36 Ответить
ні,"президент" у нього й так у кишені.від резінової попи він може здихатися в будь-який момент.є ще варіант з я устал я ухожу
далі можливий транзит влади своєму синочку міністру сільського господарства дмитру патрушеву.спочатку голова уряду потім в.о президента.
показать весь комментарий
08.02.2024 14:41 Ответить
Хутин - трус, тому може патрушева знищити , як почуе про конкуренцію. Драка крис під ковдрою 🤣🤣
показать весь комментарий
08.02.2024 15:28 Ответить
1.путєн-труп тому знищити вже нікого не може.цей ефект мені нагадує радянський ефект ленін-вечно живой.
2.а у мене путен 24 роки перед очима і я можу відрізнити справжнього від двійника.бо грав у гру знайди 10 відмінностей.достатньо порівняти старі та нові виступи.наприклад на останній пресконференції "путєн" вибачається (питання про яйця) при чому робить це кілька раз(по іншим питанням).це свідчить по-перше про невпевненість. диктатор який 24 роки при владі невпевнений? справді? ущіпніть мене .по-друге цар кацапів повинен наводити жах на своїх рабів чи можна це робити вибаченнями? оригінал відповів би на якесь занадто гостре питання що це провокація (тобто людина яка його задала провокатор) обрав би наступальну позицію (відповідь если нет дороги зачем вам машина 2017 рік).це свідчить що двійник ще не війшов в роль не скурвився і в нього залишилось досить багато людського.
ще один момент у оригінала була маніакальна ненависть до України цей лише безбарвно бубнить погано вивчений текст.оригінал в цьому сенсі був справжнім єзуїтом.
14 дек. 2023 г. - Конфликт на Украине является трагедией, он похож на гражданскую войну между братьями. Об этом заявил президент РФ Владимир Путин на пресс-конф.
проблема моїх опонентів в тому що вони занадто ліниві та дурні щоб перевірити мої слова.порівняйте виступ орігінала путєна про початок сво і виступи двійника про бліни резіновую попу та конференцію.
3.Багато зовнішніх факторів;зійшли нанівець спроби сосії анексувати білорусь,совпаденіє?лука різко наприймав кучу законів які б його захищали.від впевненості в підтримці сосії?різке зникнення погроз застосування такичної ядерної зброї,з порядку денного зник культів дзюдо та хоккею улюблених видів спорту на тв сосії,кадиров самоприбрався на другий план,тощо
Бог дав людині мозок щоб думати а не повторювати побрехеньки піськова чи дарвіна
показать весь комментарий
08.02.2024 16:00 Ответить
А як же його будуть обирати , якщо він труп ????
показать весь комментарий
08.02.2024 16:07 Ответить
фсбешно-кацапський лохотрон шах і мат
показать весь комментарий
08.02.2024 16:14 Ответить
Мабудь електронне голосування підготували для цього
показать весь комментарий
08.02.2024 16:43 Ответить
підлоходовочка ***** .
показать весь комментарий
08.02.2024 16:46 Ответить
Машина їхала, колеса терлися...
показать весь комментарий
08.02.2024 15:22 Ответить
генерал свр - це професор соловей.
показать весь комментарий
08.02.2024 14:20 Ответить
а те що у них різні голоси то нічого?
показать весь комментарий
08.02.2024 14:32 Ответить
комп'ютерний ефект
показать весь комментарий
08.02.2024 14:53 Ответить
і ти 5 лютого цього року тут зареєструвався щоб розповідати що путєн вічно-живой.фуй тобі в рот кацап всі смертні...із праха в прах в твоєму випадку з гівна у гівно.
показать весь комментарий
08.02.2024 15:10 Ответить
показать весь комментарий
08.02.2024 13:42 Ответить
Сказав би я, що він там відклав...
показать весь комментарий
08.02.2024 14:23 Ответить
сьогодні Генерал СВР накалякав що Ердоган не хоче зустрічатись з двійником, принаймні до виборів на рашкє. Натомусть турки багато плюшек пропонується щоб зробити це до...
показать весь комментарий
08.02.2024 13:43 Ответить
******** pravila , nipiar ****** ( neputati s geiami ) , kish abratna v balota !!
показать весь комментарий
08.02.2024 13:50 Ответить
ти виклав якраз коли я писав
показать весь комментарий
08.02.2024 13:57 Ответить
так.вибач.переплутав з іншим постом.
показать весь комментарий
08.02.2024 13:58 Ответить
Хмм. Значить соловей правду написав,що Ердоган не має ніякого бажання спілкуватися з двійником. Може справжнє ***** дійсно в морозилці півроку лежить.🤔
показать весь комментарий
08.02.2024 13:43 Ответить
У циклах передач, Громадянська оборона та Секретний фронт коли фото або відео з пуйлом показують, навіть якщо період приблизно один й той самий, видно що відмінності присутні..так що навіть хз, скільки воно в морозилці валяється..може патрушев всі заправляє..
показать весь комментарий
08.02.2024 13:49 Ответить
достатньо подивитись відео з тим путєним який об'явив сво і тією пустишкою з останьої пресконференцї.різна енергетика та психотип.
показать весь комментарий
08.02.2024 14:07 Ответить
Турки це НАТО - чи вони і нашим і вашим
показать весь комментарий
08.02.2024 13:46 Ответить
Ні вони все собі
показать весь комментарий
08.02.2024 13:50 Ответить
Хотели договориться как поделить украинское зерно? Ето же мечта ***** и Едика контролировать выход Украины к Черному морю. Киев будет ездить к сцарю коленями обтирать пол и выпрашивать разрешение на пропуск корабля а Ердоган будет иметь свои 20% с каждого груза. Короче без украинского крыма Украине будет конец.
показать весь комментарий
08.02.2024 13:47 Ответить
Видно просочилась інфа, що Султан хоче ще 40 штук F-16 виміняти за карлика.
показать весь комментарий
08.02.2024 13:48 Ответить
Теж читаю цього "Генерала" думав шо киздякає , аж ні трохи якоїсь і правди є . Там ще за інтервʼю тому члєну писалось . Так щеписав що перше інтервʼю дуже цікаве , але переробили
показать весь комментарий
08.02.2024 13:49 Ответить
Вибачте, а що може бути цікавого у балаканині пуйла/васіліча та прокремлівського/трампівського клоуна карлсона? Це все одно, що зомбомарафон від буратінки дивитися та "ключові" моменти у нотатничок заносити.
показать весь комментарий
08.02.2024 14:49 Ответить
Почитайте, тут на Цензорі якраз написали про початок Другої Світової війни в баченні полудурка .
показать весь комментарий
09.02.2024 13:40 Ответить
Ще раз: читати маячню хворих людей про історію Другої світової--втрачати час свого життя. Дякую, я добре знаю історію тієї війни. Віктор Суворов (Владімір Рєзун) у подробицях виклав усі факти.
показать весь комментарий
09.02.2024 14:54 Ответить
Та читати того Рещуна Суворова шо слухати ❌ уйла - з пустого в порожнє , товче воду в ступі .
показать весь комментарий
09.02.2024 16:38 Ответить
а шо таке ? засцяв отримати ятаган нижче спини ? ))
показать весь комментарий
08.02.2024 13:50 Ответить
Двійник путіна теж заявив , що не буде зустричатися з Муслімом Магомаєвим !
показать весь комментарий
08.02.2024 13:54 Ответить
Місяців!!! Ото людина, вибачаюсь, нелюдь, завантажена.
показать весь комментарий
08.02.2024 14:05 Ответить
Путін відклав свій візит

Відклав цеглою?
показать весь комментарий
08.02.2024 14:07 Ответить
Карлсон, который Такер, нашептал чего-то плешивому. А очко не резиновое.
показать весь комментарий
08.02.2024 14:08 Ответить
хтось здав шо арештують
показать весь комментарий
08.02.2024 14:08 Ответить
невже все вперлось у передачу турецьких С-400?
показать весь комментарий
08.02.2024 14:10 Ответить
Утіпутін
показать весь комментарий
08.02.2024 14:14 Ответить
боїться, що його там вб'ють.
показать весь комментарий
08.02.2024 14:16 Ответить
згадав як російського посла розстріляли.
показать весь комментарий
08.02.2024 14:17 Ответить
прикиньте, путін приїжджає до туречиини, парламент туреччини збирається на закрите засідання, приймає римський статут, і путіна там арестовують.
показать весь комментарий
08.02.2024 14:18 Ответить
Пу..ін відклав візи… у чемодан.
показать весь комментарий
08.02.2024 14:20 Ответить
Отакої... васіліч "почуствовал нєладноє"?
показать весь комментарий
08.02.2024 14:32 Ответить
То Ердоган не хоче виглядати бовдуром
показать весь комментарий
08.02.2024 15:03 Ответить
Вчора якраз Михайло Шейтельман на YouTube казав, що через те, що ССО України знищили пункт контролю росіян над надводною обстановкою (поблизу Криму), то одразу зривається спроба росіян з турками обговорювати відновлення участі росії в зерновому коридорі - мол, кораблі і так ходять попри небажання росіян, а тут ще і об'єктивні засоби контролю росії "на нуль поділили". Типу "вони тепер не так добре бачать", а "їх кораблі Україна з північного заходу Чорного моря відігнала" = в гробу ми тепер його коридори бачили, обійдемося самі.

Може правий був Шейтельман і тепер тем для розмови стало менше у двох дідів, тому і сенсу їхати немає, результат своїм суспільствам показати не зможуть.
показать весь комментарий
08.02.2024 14:35 Ответить
На нуль не ділять (бо ніззя!), а множать.
показать весь комментарий
08.02.2024 14:57 Ответить
Я в курсі, того в лапки і взяв просто вислів такий
показать весь комментарий
08.02.2024 15:24 Ответить
Нічого особистого, але результатом ділення на нуль є нескінченність, а множення на нуль буде нуль. То що ви мали на увазі?
показать весь комментарий
08.02.2024 15:55 Ответить
А шо, ***** сподівається до травня дотягне?
показать весь комментарий
08.02.2024 14:56 Ответить
А що йому станеться у холодильнику?
показать весь комментарий
08.02.2024 14:58 Ответить
А шо, голоса уже подсчитали? Может кого другого выберут 17 марта, придется ему ехать в Турцию
показать весь комментарий
08.02.2024 15:07 Ответить
Відклав ? Путін ПОКЛАВ на свій візит до Туреччин.
показать весь комментарий
08.02.2024 15:32 Ответить
Проміняв Ердогана та Такера?
показать весь комментарий
08.02.2024 15:52 Ответить
показать весь комментарий
08.02.2024 16:03 Ответить
а шо так? ботоксний х.й не прижився? чи щока в шию витікла?
показать весь комментарий
08.02.2024 16:11 Ответить