9915 посетителей онлайн
4 037 24

На оккупированной Луганщине россияне усиливают принудительную мобилизацию

окупанти

На оккупированных территориях Луганской области участились случаи задержания мужчин на блокпостах или при получении паспорта РФ.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщил начальник Луганской ОВА Артем Лысогор.

В частности, такие случаи зафиксированы в Сорокино, Должанске, Хрустальном, Ровеньках и Антраците.

"Оккупанты уверяют, будто "меры безопасности" усилены в связи с увеличением дезертиров.

Так сказать, "отработку" начали с юга региона. И, как всегда, цинично проводят принудительную мобилизацию под прикрытием "мер безопасности", - отмечает Лысогор.

Кроме того, в оккупационной администрации Луганщины заявили, что местная молодежь не готова работать в "органах власти" из-за недостаточного уровня знания законодательства РФ. Вернее, полного отсутствие этих знаний.

Топ комментарии
+22
а це щоб показати що ми не такі...
у нас же черги в тцк що аже воєнкоми плачуть....
БО!!!!!!
бо на ворі шапка горить, *****
у них мобілізація, примусово по беспрєдєлу
у нас беспрєдєльно законна мобілізація.
знайдіть різницю...
а її нема нікуя...
призвемо, законно, робочих та селян, аби не нас.
їнвалідів, аби лиш не нас...
жінок, аби ****, лиш не нас
і недалеке майбутнє
підлітків та вагітних, але ми один куй воювати не будемо!!!!
ось головна мета зеленого болота.
показать весь комментарий
11.02.2024 13:01 Ответить
+12
Слава богу, у нас такого нема!
(регоче)
показать весь комментарий
11.02.2024 13:18 Ответить
+9
ну у нас в Бучі у багатьох були "стволи"! багато людей стріляло з вікон по москалям!
от тіки москалота у підповідь стріляла з бмп-шних гармат... не дуже повоюєшь рушницею проти гармати
показать весь комментарий
11.02.2024 13:02 Ответить
Комментировать
Сортировать:
в самих очі не повилазили ? до чого ця інформація ?
показать весь комментарий
11.02.2024 12:53 Ответить
"І, як завжди, цинічно проводять примусову мобілізацію під прикриттям "безпекових заходів"" - це просто якесь свавілля? вибачте, я заплутався
показать весь комментарий
11.02.2024 13:00 Ответить
а це щоб показати що ми не такі...
у нас же черги в тцк що аже воєнкоми плачуть....
БО!!!!!!
бо на ворі шапка горить, *****
у них мобілізація, примусово по беспрєдєлу
у нас беспрєдєльно законна мобілізація.
знайдіть різницю...
а її нема нікуя...
призвемо, законно, робочих та селян, аби не нас.
їнвалідів, аби лиш не нас...
жінок, аби ****, лиш не нас
і недалеке майбутнє
підлітків та вагітних, але ми один куй воювати не будемо!!!!
ось головна мета зеленого болота.
показать весь комментарий
11.02.2024 13:01 Ответить
Напоминают
Не хотите воевать за свою страну - будете воевать за чужую
показать весь комментарий
11.02.2024 15:00 Ответить
Могу даже показать (по секрету), с кого они пример берут.
показать весь комментарий
11.02.2024 12:55 Ответить
Он,як московіти «затривожилися» по мережі, гадять як можуть!!
Виходить ми правильно все робимо, тому сруськай мір і штирить …
Слава Україні!
показать весь комментарий
11.02.2024 13:09 Ответить
ганьба Україні ! за вбитого владою сержанта Журавля,за проданих Азовців,за продаж чужинцям святої землі,за терпіння ТЦК і за відсутність в управлінні державою українців.ГАНЬБА !!!
показать весь комментарий
11.02.2024 13:16 Ответить
Пан хворий? Ганьба зеленій кодлі і тим, хто привів їх до влади. А кацапам - смерть!
А ті, хто вдодобав твій висер, теж так думають?
показать весь комментарий
11.02.2024 13:53 Ответить
пан галасував за наріка і тепер кричить слава ? та ганьба тобі бідар опущений.
показать весь комментарий
11.02.2024 14:29 Ответить
Ти, падло, кацапськими методами працюєш? Ходиш кругом до около. Ще раз повторюю, ганьба твоєму Зеленському, якого ти, падло, вибирав, але схоже, гнидо, ти вибирав його заради ****************, какаяразніца і янікамунічєвонєдолжен!
А Україні слава! А тим, хто лайкає, всілякі висери манкуртів, прохання просто уважно читати
показать весь комментарий
11.02.2024 15:48 Ответить
падло твого батька син,хлопці без рук і без ніг викинуті напризволяще а ви гниди позеленські коли київради танцюєте останню копійку громад ******* в офшори.заткнись **** і не диринчи.
показать весь комментарий
11.02.2024 17:20 Ответить
Чого падло хвостом виляєш? Боїшся твого кумира Зеленського назвати? Прямо кажи, Зеленський - підар? Чи так і будеш викручуватись? А я, до речі, в Переяславському районі, якщо, то покажись, падло, сюди, спробуй моєму тут мені в очі або брату сказати ганьба Україні. Звідки ти, вилупок?
показать весь комментарий
11.02.2024 17:45 Ответить
ІНХ придурок.
показать весь комментарий
11.02.2024 18:15 Ответить
Кацапи завжди так робили, ще коли були улусом Золотої орди. Вони захоплювали території, з місцевих формували війська і кидали їх спереду себе на захоплення інших територій. Нічого нового
показать весь комментарий
11.02.2024 15:18 Ответить
ну у нас в Бучі у багатьох були "стволи"! багато людей стріляло з вікон по москалям!
от тіки москалота у підповідь стріляла з бмп-шних гармат... не дуже повоюєшь рушницею проти гармати
показать весь комментарий
11.02.2024 13:02 Ответить
Потому что перед вторжением депутаты провалили закон об оружии а один депутат Олесь Доний вообще тогда на телеканалах заявил что украинцы еще не доросли до владения оружием и расстрелянные патриоты ему ночью не снятся и видосики снимать не мешают.
показать весь комментарий
11.02.2024 14:54 Ответить
Ще рік тому писали, що там уже чоловіків не залишилося. Де ж вони беруться на мобілізацію?
показать весь комментарий
11.02.2024 13:14 Ответить
Хто писав? Це зелені страшилки, не більше.
показать весь комментарий
11.02.2024 14:56 Ответить
Я давно писав, що ті, хто має можливість і не покидає окуповані кацапами наші території, є або ждунами "руссково міра", або тупі, бо не розуміють, що їх путлєр першими кине в мясні штурми проти своїх же українців
показать весь комментарий
11.02.2024 15:21 Ответить
Значить в Україні можна чекати посилення мобілізації.
показать весь комментарий
11.02.2024 13:14 Ответить
Слава богу, у нас такого нема!
(регоче)
показать весь комментарий
11.02.2024 13:18 Ответить
То заїхала дрг з оболонського тцк, 100%.
показать весь комментарий
11.02.2024 13:33 Ответить