9390 посетителей онлайн
10 267 50

В Телеграме есть ряд угроз для безопасности Украины, - ГУР

telegram,телеграм

В украинской разведке признают, что Телеграме есть ряд угроз для безопасности Украины, и нужно искать варианты решения этой проблемы.

Об этом заявил представитель ГУР Минобороны Украины Андрей Юсов, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укрінформ.

"Что касается Телеграма, то угрозы, которые он несет для общества, реальны. Речь идет не об отдельных пользователях или отдельных медиа, представленных на этой платформе, - вопросе к самой платформе. Она включает в себя целый ряд угроз для информационной, и не только информационной, безопасности нашей страны. Да, на этот вопрос надо давать ответ, и я думаю, это обязательно произойдет", - сказал он.

По словам Юсова, всем хотелось бы ответить на все вопросы и хотелось бы иметь "волшебную кнопку", которая выключает все, что несет угрозу, однако таких простых ответов, к сожалению, нет. Поэтому Украина, отметил он, выстраивает сейчас коммуникацию с администрациями всех платформ, в том числе - с Телеграмом, чтобы работать по прозрачным правилам: и согласно украинскому законодательству, и в соответствии с международными стандартами.

"С кем-то это получается решать проще, с кем-то - сложнее. С Телеграмом выходит тяжелее всего. Это постоянная работа, многоуровневая: как на территории самой платформы, путем создания контента, который бы разрушал мифы, разъяснял и покрывал целевую аудиторию, так и работа с точки зрения нормирования деятельности этих площадок. Все эти меры принимаются, но работы еще действительно много", - подытожил представитель ГУР.

Топ комментарии
+20
А ви все там забийте зеленим шмарафоном
показать весь комментарий
14.02.2024 17:16 Ответить
+15
А чому тоді купа держаних організацій там мають свої канали для звернень споживачів, передачі данних? І реєструватись там треба.
показать весь комментарий
14.02.2024 17:16 Ответить
+13
Найбільша небезпека то є - гниди
показать весь комментарий
14.02.2024 17:22 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А ви все там забийте зеленим шмарафоном
показать весь комментарий
14.02.2024 17:16 Ответить
А чому тоді купа держаних організацій там мають свої канали для звернень споживачів, передачі данних? І реєструватись там треба.
показать весь комментарий
14.02.2024 17:16 Ответить
Бо dybily. Мої друзі і я ніколи не користувались Telegram. Бо ж мокшанська платформа. Хіба треба щоб ГУр повідомляв аби розуміти небезпеку?
показать весь комментарий
14.02.2024 17:20 Ответить
Да?? А як показники лічильника за гарячу воду передати, бо по телефону не додзвонитись, а Портмоне й ЦКС організація Є@лореконструкція ігнорує? Я всі показники передаю чи через ЦКС чи через банк, а цим удодам от тільки телеграм.
показать весь комментарий
14.02.2024 18:57 Ответить
Навіть наш жековський чат перевели на Телеграм з просто якимось нахрапом.
показать весь комментарий
14.02.2024 17:33 Ответить
Шукайте кому це вигідно і хто за цим стоїть!
показать весь комментарий
14.02.2024 17:42 Ответить
У Вас хоч чат з жеком є. У нас нафіга)) тільки гроші за щось беруть))

А взагалі, я не розумію - чому той телеграм не заборонять. Він ж й всю телефонну книгу відразу палить..
показать весь комментарий
14.02.2024 19:00 Ответить
А навіщо ви надали йому дозвіл?)) Він же вас питав))
показать весь комментарий
14.02.2024 20:41 Ответить
Ото ж бо й воно. Дозвіл не надавала, а він сам мені вивалив відразу купу контактів по книжці
показать весь комментарий
14.02.2024 20:44 Ответить
Головна загроза - це анонімні ТГ-канали.
Чомусь цієї проблеми немає на росії.
Там аноніми не мають такого впливу на суспільство, як в інших демократичних країнах.
Може, тому, що русня інстинктивно користується простим правилом інформаційної гігієни: до самого кінця не вір у те, що тобі не вигідно.
показать весь комментарий
14.02.2024 17:18 Ответить
так але термін гігієна не доречний, скоріш інформаційна безпека диктатури
показать весь комментарий
14.02.2024 17:28 Ответить
Можна і так назвати.
показать весь комментарий
14.02.2024 17:32 Ответить
Та ви шо! Яка несподіванка!
показать весь комментарий
14.02.2024 17:19 Ответить
Нарешті роздуплились, цифрові ідіоти?
показать весь комментарий
14.02.2024 17:22 Ответить
В чому роздуплились?
п.с. Я тільки без «теорій про ключі у фсб.
показать весь комментарий
14.02.2024 19:01 Ответить
Найбільша небезпека то є - гниди
показать весь комментарий
14.02.2024 17:22 Ответить
зелені.
показать весь комментарий
14.02.2024 17:38 Ответить
За кацапські гроші тут постиш? Телеграм--кацапська платформа й смердить кацапнею! Що не зрозуміло?
показать весь комментарий
14.02.2024 17:32 Ответить
показать весь комментарий
14.02.2024 19:18 Ответить
Ніколи ним не користувався і не планую. А от від родичів освітян чув, що керівництво вимагає, аби цей непотріб встановлювали для дистанційного навчання і викладачі, і учні.
показать весь комментарий
14.02.2024 17:30 Ответить
Більшого бреда не чув сьогодні...
показать весь комментарий
14.02.2024 21:29 Ответить
Цікаво, "найвеличніший" вже видалив з свого телефону яндекс диск, чи так і користується...
показать весь комментарий
14.02.2024 17:33 Ответить
Ніт! Використання Тєлєги Зельою прописано в Мінських угодах.
показать весь комментарий
14.02.2024 17:47 Ответить
А памʼятаєте вкид фсб , що нібито ватсапп ненадійний а от телеграм надіцний і навітт представники зсу на це повелися і говорили особовому складу видалити ватсап і користуватись телеграм, навіть медичні працівники теж промили їм мізкі .

отак відсутність державної політики в цьому плані дуже шеодить Україні.

А заблокувавши цей фсбешний дотаток пішлоб тільки на корить Україні
показать весь комментарий
14.02.2024 17:36 Ответить
73% зомбувати мають право лише з опи, ясне діло. Кому ж і для чого в Україні треба платформа, в якій не закликають спокійно готуватися до шашличків, а постять реальну ситуацію...
Яскравий приклад - крайній масовий ракетний обстріл, коли орки по Києву влупили цирконом. Офіційна інфа від ПС - відсутня була взагалі в принципі, зато моніторингові канали попередили про вихід балістики з криму через 30 сек після власне виходу балістики. Звичайно, тому, хто живе в бімбосховищах, це не важливо, а от людям, які якось намагаються працювати в умовах війни - дуже.
показать весь комментарий
14.02.2024 17:44 Ответить
Ой *** телеграмм опасный,а агент сивковича и агент фсб козырь ну совсем не опасны.
показать весь комментарий
14.02.2024 17:44 Ответить
Та ну, сівкович, хоча і з малої літери. сЯвковіч - ото так буде правильно: сявка він #уйловська
показать весь комментарий
14.02.2024 18:10 Ответить
Тому мене там і немає!
показать весь комментарий
14.02.2024 17:52 Ответить
А як вас тоді знайти?
показать весь комментарий
14.02.2024 17:55 Ответить
А ви з сбу, що лайкнули таке важливе запитання? Камери встановлюйте в публічних туалетах, може знайдете
показать весь комментарий
14.02.2024 18:12 Ответить
жирафа, по швидкості сприйняття інфи, це просто реактивний йожег в порівнянні з гур ))
показать весь комментарий
14.02.2024 17:58 Ответить
А у мене його немає. Як і хфєйсбука, як і екс-твітера. І нічого, якось живу без усього цього лайна
показать весь комментарий
14.02.2024 18:07 Ответить
Що глгіщвілі дав добро????
показать весь комментарий
14.02.2024 18:24 Ответить
Найбільшу небезпеку для України несуть *********,в яких нетримання язика.
показать весь комментарий
14.02.2024 18:45 Ответить
М'ясо, масло і цукор теж дуже шкодять українцям )))
показать весь комментарий
14.02.2024 19:02 Ответить
Тому що публічно кажуть правду , яку не забаніш, як на приклад на ЦН
показать весь комментарий
14.02.2024 19:05 Ответить
Это детище лаборатории кашперского по заказу фсб, а прикрылись двумя "гениальными"малолетками.
показать весь комментарий
14.02.2024 19:18 Ответить
согласно украинскому законодательству, и в соответствии с международными стандартами.
Это взаимоисключающие вещи.
показать весь комментарий
14.02.2024 19:44 Ответить
ПНХ зе дебіли вже вирішили корею зробити ну довбні аж не разу не зпалилися
показать весь комментарий
14.02.2024 19:49 Ответить
Березовый сок
Дві новини, які натякають на те, що влада починає боротьбу з телеграмом. Боротьбу, яку їй не виграти, але нерви попортить.

1. Керівник Головного управління радіоелектронної боротьби та кібербезпеки Генерального штабу ЗСУ полковник Іван Павленко радить українцям не користуватися соцмережею Телеграм.

- Я вам скажу відверто: в телефоні не повинно бути нічого, крім телефонної книги, - заявив він.

2. Представник ГУР Міноборони Юсов визнав, що Telegram містить низку загроз для безпеки України, і потрібно шукати варіанти розв'язання цієї проблеми

Що на це можна сказати? Загрози можна знайти будь-який програмі чи аплікації. Наприклад, в тій самій Дії. І є ті, хто вважає, що русня може отримувати якусь інформацію через телеграм, що не заважає мати в телезі офіційні аккаунти всім від президента до Голови ГУР МО Буданова. Але тут інше. Телеграм став альтернативою офіційним новинам, в яких рожеві поні гадять веселками. На Єдиному телемарафоні немає корупції, хабарництва, ганьби слуг та провалів влади. Там немає проблем та втрат на фронті. Там є слуги, представники ОП, ОПЗЖ та лояльні Банковій голови. Важаю, що саме тому в Офісі президента і хочуть взяти під контроль телеграм або взагалі поставити його поза законом. До речі, саме Зеленський та його команда почала комунікації через телеграм і зробили його таким популярним в Україні. А зараз він їх лякає, тому це альтернатива їх Єдиному телемарафону.

А тим, хто пропонує, щоб на телефоні була лише телефонна книга, то раджу їм провести додому лінію і встановити кнопочний телефон. А краще дисковий. І телефону книгу покласти поряд. Паперову.
показать весь комментарий
14.02.2024 19:51 Ответить
Ну, це нормальна позиція безпечника. У нас на підприємстві такі ж - для них безпечним є тільки той робочий комп'ютер, який не виходить в мережу, а краще - не включається. А на питання - а як працювати з виключеним компом? відповідають - а це вже не наша сфера, щось придумуйте. Так і тут - телефон з телефонною книгою, типовий дегенерат від "кібербезпеки".
показать весь комментарий
15.02.2024 10:12 Ответить
Ось тут цікаво розповідається про небезпеку телеграма:

https://www.youtube.com/watch?v=q8kl6LX-Vts
показать весь комментарий
14.02.2024 20:01 Ответить
Заборонити потрібно все! Потрібно довіряти лише лідеру держави та єдиному лохотрону! За різні телеграми та фейсбуки до буцигарні! Прийняти Закон про карну відповідальність за фейки! "Дякуємо, дуже дякуємо" за ваші намагання зробити з України диктаторський )(уйлостан!
показать весь комментарий
14.02.2024 20:14 Ответить
показать весь комментарий
14.02.2024 21:23 Ответить
Не те всіх цікавить. Бандюки у владі, аккуратно під білі рученьки підведуть, а потім затиснуть. Красиво всіх зроблять.
показать весь комментарий
14.02.2024 21:31 Ответить
Труху першою закриють?
показать весь комментарий
14.02.2024 23:10 Ответить
Дурова випустили з ********** лише після того як згодився злити ФСБ всі коди "тєлєгі". Інакше сидів би голодранцем довічно, або недовго і здох від туберкульозу в лєфортово. Мене дивує державна підтримка і реклама на всіх можливих ресурсах "тєлєгі" незважаючи на те що "тєлєга" викорстовується фсб на повну і вся інформація яка там проходить ретельно просіюється спецслужбами ворога. Схоже що "тєлєгу" зробили чимось на зразок шахової дошки для ігрищ спецслужб. Отака домовленість - ми паскудимо вам, а ви спробуйте напаскудити нам. От тільки оригінал "ключів" до "тєлєгі" у фсб...