4787 посетителей онлайн

Россия не полностью восстановила Крымский мост, оружие перевозят паромами, - Малюк

василь,малюк

Керченский мост не полностью восстановлен после украинских ударов, поэтому россияне вынуждены перевозить паромами.

Об этом рассказал глава Службы безопасности Украины Василий Малюк, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на УП.

"Вы должны понимать, что Крымский мост не восстановлен врагом полноценно и пока не используется для вражеской логистики, а именно для перемещения оружия, средств поражения, то есть их БК", - отметил он.

По его словам, России приходится использовать для перевозки оружия паромные переправы.

Топ комментарии
+6
Росія не повністю відновила Кримський міст, ми його не повністю знищили...
показать весь комментарий
25.02.2024 19:09 Ответить
+4
...."підсиджує" головного розвідника?
показать весь комментарий
25.02.2024 19:16 Ответить
+4
В мене тільки одне питання - чому міст досі функціонує.
показать весь комментарий
25.02.2024 19:24 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Втішаємось...
показать весь комментарий
25.02.2024 19:00 Ответить
Та ти шоооооооо..........
показать весь комментарий
25.02.2024 19:08 Ответить
Росія не повністю відновила Кримський міст, ми його не повністю знищили...
показать весь комментарий
25.02.2024 19:09 Ответить
Кілька опор мосту зруйновано, тому неможливе повне навантаження. Пасажирські потяги ходять із трьох вагонів.
показать весь комментарий
25.02.2024 19:15 Ответить
Де? Те все давно відновили.
показать весь комментарий
25.02.2024 19:35 Ответить
опори неможливо відновити без припинення експлуатації мосту
показать весь комментарий
25.02.2024 20:34 Ответить
Тому й міст більше дронами не чіпають щоб остаточно не рухнув?
показать весь комментарий
27.02.2024 01:07 Ответить
О ще один кришеватель гріхів ЗЕ влади - спасітель Бені від екстрадиції до США!
А як же відстати від Буданова- дрон імен МАЛЮКА вражає рашистів !!! Навіть Буданов не назвав ще ніяку придумку своїм йменням!
показать весь комментарий
25.02.2024 19:15 Ответить
...."підсиджує" головного розвідника?
показать весь комментарий
25.02.2024 19:16 Ответить
Так хочеться запитати- він до Буданова в гості заходить теж в шкарпеточках , як й до Бєні на обшук? Захисник демократії у демократичній країні
показать весь комментарий
25.02.2024 19:47 Ответить
в шкарпеточках не походиш - важкі метали не дадуть!
показать весь комментарий
25.02.2024 19:56 Ответить
НУ ТАК МАГУРЫ В ПОМОЩЬ !)
показать весь комментарий
25.02.2024 19:16 Ответить
Цензор ! Вже давно Національна комісія зі стандартів державної мови
ухвалила рішення не вважати написання «росії» з маленької літери за порушення норм української мови в неофіційних текстах...
показать весь комментарий
25.02.2024 19:18 Ответить
А ***** ПІДЕР не вважається матюками.
показать весь комментарий
25.02.2024 19:49 Ответить
не зовсім зброя, а вибухові речовини.
снаряди, ракети...

до речі і іншими мостами, стратегічного призначення. завжди охорона та вибухонебезпечні вантажі під особливим контролем.
показать весь комментарий
25.02.2024 19:20 Ответить
тобто їхнього БК", - зазначив він
----
доки знайдеш істину
показать весь комментарий
25.02.2024 19:21 Ответить
В мене тільки одне питання - чому міст досі функціонує.
показать весь комментарий
25.02.2024 19:24 Ответить
Тому що він потрібен для доставки зброї на фронт і як безпечне з'єднання з окупованим Кримом
показать весь комментарий
27.02.2024 01:09 Ответить
Казав би вже всю правду про доставку зброї поромами, а саме, що ці пороми тягуть бурлаки!
показать весь комментарий
25.02.2024 19:56 Ответить
А, по паромам ******* дЕрмак не разрешает???
показать весь комментарий
25.02.2024 20:00 Ответить
Россия не полностью восстановила Крымский мост, оружие перевозят паромами, - Малюк Источник: Я
==========
не понял, к чему это? Типа:
1. продолжение шоу "Дрон-МАЛЮК повредил мост?" Хвалите меня!
2. Пирсы это стационарные оъекты, разбейте их. Вы же можете, когда рейтинг клоуна падает.
3. Мы никчемные дебилы, не можем поломать мост и потопить паромы?
показать весь комментарий
25.02.2024 20:16 Ответить
Сегодня что, конкутрс ТУПОЙ И ЕЩЕ ТУПЕЕ? Кто круче про победу расскажет? Буданов, зеленский, вот и Малюк подтянулся.
Авдеевку просырили, Ласточкино просырили. Опять что-то просырили, а мы еще не знаем?
показать весь комментарий
25.02.2024 20:20 Ответить
То топіть пароми. Що не ясно?
показать весь комментарий
25.02.2024 21:29 Ответить