5420 посетителей онлайн

Макрон заявил о создании новой коалиции дальнобойного оружия для Украины

макрон

Президент Франции Эмманюэль Макрон рассказал о создании новой коалиции для обеспечения Украины дальнобойным вооружением.

Об этом он заявил на пресс-конференции после встречи лидеров большинства государств ЕС в Париже, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

"Как вы знаете, Франция поставила несколько ракет такой дальности, поэтому мы приняли конкретные решения и здесь. Сейчас у нас есть восемь имеющихся коалиций, обладающих соответствующими возможностями. Мы также решили придать новый импульс коалиции по противоракетной обороне, о необходимости которой заявил украинский президент, и создать девятую коалицию сегодня вечером, коалицию для ударов на далекое расстояние, а значит, ракет и бомб средней и большой дальности", - отметил Макрон.

Он добавил, что начиная с этого вечера "Франция собирается мобилизовать всех желающих, все государства, имеющие возможности, которые начали или готовы доставить новое оборудование". Отметив, что "этот вопрос, чрезвычайно важный для украинцев, у которых огромная потребность именно в таком вооружении".

Франция также поддерживает предложение премьер-министра Эстонии по мобилизации финансирования – европейские страны должны взять на себя долговые обязательства и создать специальный фонд для "финансирования совместных военных инициатив в поддержку Украины".

Топ комментарии
+11
Хлопці скоріше , ми не Китай нас реально мало
показать весь комментарий
27.02.2024 02:05 Ответить
+11
У нас менпауер 11,5 млн. чоловіків від 18 до 49 років без обмежень придатних до військової служби. Так, частина з них воювати не хоче, адже жодна нормальна людина не хоче вбивати незнайомців доти доки вони не причинили йому зло. А кацапи-окупанти прийшли нас винищувати. Кацапи це зло. То ж доведеться воювати усім. І всі мають звикнути до цієї думки. Що тут такого? Покоління чоловіків народжувались і жили, давали потомство і помирали захищаючи свої країни, свої землі, свою власність. Вбивати кацапів це навіть не доля. Це проста чоловіча робота. І у нас непогано виходить! А от для кацапських окупантів доля це здохнути в Україні. Нас не мало! Нас більш ніж достатньо для повного винищення ******* кацапні, якої 22,5 мільйонів придатни до війни. 1 до 2х це не кілограмами на вагах. Ми праві, ми захищаємо своє тому ми кращі за кацапських покидьків і перемога буде за нами.
показать весь комментарий
27.02.2024 03:19 Ответить
+9
ми ще від попередньої ніхера не отримали, а Макрон вже нову створює. Мда... такі справи.
показать весь комментарий
27.02.2024 02:37 Ответить
Комментировать
Сортировать:
ну дай то Боже спростувати японське прислів'я
"коли на кораблі 8 капітанів, він ніколи не прийде в порт призначення"...
показать весь комментарий
27.02.2024 02:03 Ответить
Хлопці скоріше , ми не Китай нас реально мало
показать весь комментарий
27.02.2024 02:05 Ответить
Ну не так вже і мало.
Найбільша армія в Європі по чисельності.
Друга по чисельності армія, серед армій країн НАТО.
показать весь комментарий
27.02.2024 02:19 Ответить
У нас менпауер 11,5 млн. чоловіків від 18 до 49 років без обмежень придатних до військової служби. Так, частина з них воювати не хоче, адже жодна нормальна людина не хоче вбивати незнайомців доти доки вони не причинили йому зло. А кацапи-окупанти прийшли нас винищувати. Кацапи це зло. То ж доведеться воювати усім. І всі мають звикнути до цієї думки. Що тут такого? Покоління чоловіків народжувались і жили, давали потомство і помирали захищаючи свої країни, свої землі, свою власність. Вбивати кацапів це навіть не доля. Це проста чоловіча робота. І у нас непогано виходить! А от для кацапських окупантів доля це здохнути в Україні. Нас не мало! Нас більш ніж достатньо для повного винищення ******* кацапні, якої 22,5 мільйонів придатни до війни. 1 до 2х це не кілограмами на вагах. Ми праві, ми захищаємо своє тому ми кращі за кацапських покидьків і перемога буде за нами.
показать весь комментарий
27.02.2024 03:19 Ответить
Не слід свої судження і оцінки видавати за реальність і утверджувати їх як вірні. Розумні люди роблять тільки припущення, і не більше того. Здолати кількість можна тільки високими технологіями які в рази передовіші, це як калаш проти списів.
показать весь комментарий
27.02.2024 04:20 Ответить
Навіть сьогодні ЗСУ в порівнянні з кацапською армією, завдяки допомозі, більш технологічна. Якщо розрив буде збільшуватися то шансів у кацапні не буде зовсім. Проблема не "могутність" кацапів, а наша корупція.
показать весь комментарий
27.02.2024 04:30 Ответить
Ця технологічність ілюзорна, бо коли тупо немає снарядів до арти, ніякі технології ворога не зупинять.
показать весь комментарий
27.02.2024 05:15 Ответить
Снарядів нема через те, що не задіяні інші компоненти - авіація й ракери, тому відбувся перекіс в бік артилерії.
показать весь комментарий
27.02.2024 09:17 Ответить
Може треба не кількістю снарядів, а влучністю?
показать весь комментарий
27.02.2024 10:37 Ответить
В чем превалирование в технологи?? Мужики сидят в окопах а на них сыпят КАБы безнаказанно.
Технология, это когда самолёты противника даже на 100 км к фронту боятся подлететь, это когда твоя артиллерия херачит на 10-15 км дальше артиллерии противника и нет дефицита снарядов, это когда крылатые ракеты уводятся РЭБом с курса в поля, а не обломками засыпают дома и улицы городов, когда балистика уничтожается в точке старта вместе с пусковой установкой.
В технологии у нас пока есть два удачных аспекта:1) морские дроны, сугубо наша заслуга; 2) разведка но это за счёт партнёров и НАТО.
В остальном учитывая дефицит снарядов мы пока как бушмены с копиями против канала, в последнее время изменения на карте это ярко демонстрируют.
показать весь комментарий
27.02.2024 08:12 Ответить
Попасти російським КАБом в окоп майже нереально. Том Купер давав оцінку цим виробам. Інша справа якийсь будинок, тощо.
показать весь комментарий
27.02.2024 10:40 Ответить
Етап утилізації совкової зброї в Україні закінчується. На нашу користь. Ми знищуємо наступаючого противника з мінімально можливими втратами - 1 до 5. На деяких ділянках співвідношення досягало 1 ЗСУ до 18 кацапів. За час війни ставлення до українців та до кацапів в світі стрімко змінилося на нашу користь - нам поступово почали допомагати більш далекобійною і більш просунутою зброєю та військовим обладнанням. То ж ***** песимізм! Поразка кацапні в Україні створить умови для розвалу агресивного і тупого **********. В цьому зацікавлені всі. Навіть "союзники" *****.
показать весь комментарий
27.02.2024 16:13 Ответить
ну якщо воювати доведеться "усім" - то я піду в роту разом з ахметовим, косюком чи мамояном
показать весь комментарий
27.02.2024 09:39 Ответить
"Бєдняжка". Будеш сидіти в бункері. Це гірше ніж тюрма...
показать весь комментарий
27.02.2024 16:14 Ответить
Афганістан з населенням в 6 міліонів показав як потрібно імперії раком ставити. Від малу до велика населення України має знати що оккупантів потрібно нищити без зайвих але.
показать весь комментарий
27.02.2024 03:27 Ответить
Повна дурня.
показать весь комментарий
27.02.2024 04:25 Ответить
На повну дурню не відповідаю
показать весь комментарий
27.02.2024 06:20 Ответить
В Афганістані населення не 9 а 40 мільйонів "з хвостиком".
показать весь комментарий
27.02.2024 04:34 Ответить
Афганистан/Популяция

10,24 миллиона (1984 г.)
показать весь комментарий
27.02.2024 07:25 Ответить
1984 - це 40 років тому. Зараз (2020) 40 млн. "з хвостиком".
показать весь комментарий
27.02.2024 16:17 Ответить
В Афгане немає йо.нутих правителів-хоплофобів, блазнів.
Традиція афганців така, що з народженням хлопчика до нього у колиску кладуть кінжал.
Зброї на руках у населення - у кожного по десять!!!
І не мисливських "пукалок", а автоматичної зброї, гранатометів, тощо.
Скільки автоматів, короткостволів у населення України?
У бандитів, депутатів, прокурви-суддів, футболістів,- так, є.
Деяка кількість нагородної зброї у дійсно, тих, хто заслуговує.
Фсьо!
"Вільні люди мають ЗБРОЮ!"
Це - не про Україну.
показать весь комментарий
27.02.2024 09:39 Ответить
За підсумками зустрічі в Парижі Макрон оголосив про створення нової коаліції, яка постачатиме Україні ракети та ********** більшої дальності. Він також заявив, що не варто виключати відправку західних сухопутних військ для боротьби з російською агресією в майбутньому.

"На сьогодні немає консенсусу щодо відправки сухопутних військ, але нічого не можна виключати. Ми зробимо все можливе, щоб Росія не змогла виграти цю війну", - сказав Макрон. Ми переконані, що поразка Росії необхідна для безпеки та стабільності в Європі».
показать весь комментарий
27.02.2024 02:36 Ответить
оскільки європейці є прагматичні, то перед відправкою своїх солдатів в Україну, вони мабуть спочатку постараються якось повернути в Україну українських чоловіків, які втекли від війни.
показать весь комментарий
27.02.2024 06:39 Ответить
ми ще від попередньої ніхера не отримали, а Макрон вже нову створює. Мда... такі справи.
показать весь комментарий
27.02.2024 02:37 Ответить
По три--- но маленькие, а вот по пять--- ну большие, ну очень большие --- но по пять
показать весь комментарий
27.02.2024 02:41 Ответить
У кінці 2025 році паРаша капітулює.
показать весь комментарий
27.02.2024 02:45 Ответить
а ніяк не можна прискорити буданговщіну?
показать весь комментарий
27.02.2024 03:25 Ответить
Кацапи не капітулюють без знищення москви. Просто відповзуть врешті за поребрик.
показать весь комментарий
27.02.2024 04:46 Ответить
Макрона не впізнати.
показать весь комментарий
27.02.2024 02:54 Ответить
Не наврочте))
показать весь комментарий
27.02.2024 05:44 Ответить
Процеси запущені. Бункерний буде зараз із шкіри вискакувати щоб ці процеси зупинити. Дійсно 2024 рік буде дуже важким для України. Зараз час єднання між військом та тилом. Україна єдина - без заходу і сходу. Україна з Кримом та Донбасом.
показать весь комментарий
27.02.2024 03:25 Ответить
нема там вже давно бункерного. є політбюро з гебні. один з найближчих друзів і гаманців бункерного - сєчін нещодавно втратив свого 35-річного сина від "тромба" (теж саме сталося і з Навальним). був би бункерний живий, то навряд би він таке допустив із своїм близьким другом. все виглядає зараз так, що патрушев старший хоче перебрати на себе повністю управління тим політбюро, щоб не було тих різних кремлівських веж. і якщо хтось буде брикатися, то.. з величезною вірогідністю їх або членів їхніх сімей буде чекати доля сина сєчіна..
показать весь комментарий
27.02.2024 06:50 Ответить
ОТЛИЧНО !!! НУ И ПРОИЗВОДСТВО ДЕЛАТЬ ОБЯЗАТЕЛЬНО !!!
показать весь комментарий
27.02.2024 04:49 Ответить
буба кривлявся і хрипів з 9pm по CNN.
i як ви того полудурка витримуєте щовечора?
показать весь комментарий
27.02.2024 04:51 Ответить
Заявивити заяви, розглядати розгляди та закликати заклили - то вони можуть
показать весь комментарий
27.02.2024 05:43 Ответить
гарні новини:

"створення коаліції"

"активно співпрацюватиме"

"може отримати"

"хоче залучити"

чисто протокол намірів, який нічого не означає, тільки показує непосильну працю влади й союзників

Достало вже це!!...
показать весь комментарий
27.02.2024 06:36 Ответить
Вже є коаліція з мільйона *********** та ф16, ні *********** ні ф16, думаю з далекобійною зброєю так саме.
показать весь комментарий
27.02.2024 06:40 Ответить
Шольца взяли в коаліцію?
показать весь комментарий
27.02.2024 07:18 Ответить
Це поки що заяви, ними фронт не втримаєш.
показать весь комментарий
27.02.2024 07:26 Ответить
Можна припустити, що більш-менш це запрацює після...травня. Заява Шольца це вистава після попереднього дня - щось типа на каву) І всі, всі міцно його обнімають...
показать весь комментарий
27.02.2024 08:37 Ответить
Скальпов бы побольше, хорошая ракета!
показать весь комментарий
27.02.2024 09:09 Ответить
Скільки вже цих коаліцій! Поки що результат від них не більший, чим від тих "гарантій безпеки"від зєрмаків!
показать весь комментарий
27.02.2024 10:02 Ответить
показать весь комментарий
27.02.2024 11:21 Ответить
Крестьяне гоняют Макрона как вшивого по бане, что он вообще может, хватит уже лапшу на уши набрасывать!
показать весь комментарий
27.02.2024 12:51 Ответить