8954 посетителя онлайн
17 633 100

Вражеский истребитель-бомбардировщик Су-34 уничтожен на Восточном направлении, - Олещук

рф,су34

Сегодня, 27 февраля, уничтожен вражеский истребитель-бомбардировщик Су-34 на Восточном направлении.

Об этом сообщил в телеграм-канале командующий Воздушных сил Николай Олещук, информирует Цензор.НЕТ.

"Минус еще один Су-34 на Восточном направлении! Вчера российским пилотам удалось увернуться от наших ракет, но так будет не всегда! Поэтому советую оккупантам перед каждым вылетом на всякий случай увидеться с родными. Потому что кто его знает, повезет или нет в этот раз. Всех благодарю за боевую работу! Работаем для победы!", - отметил он.

Су

Топ комментарии
+61
Потроху помалу ....
як кпжуть одна краплина переповнює чашу
показать весь комментарий
27.02.2024 11:12 Ответить
+37
Кацапи побачаться з рідними в пеклі

Наші хлопці молодці 👍🏼🙏🏼❤️
показать весь комментарий
27.02.2024 11:13 Ответить
+33
Кожного дня по декілька пілотів!!! Билят, що з вами люди? Свідомість жертви завжди притягне свого ката..
показать весь комментарий
27.02.2024 11:19 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Потроху помалу ....
як кпжуть одна краплина переповнює чашу
показать весь комментарий
27.02.2024 11:12 Ответить
Кожного дня по декілька пілотів!!! Билят, що з вами люди? Свідомість жертви завжди притягне свого ката..
показать весь комментарий
27.02.2024 11:19 Ответить
"Зате у русні літак за літаком роблять"

Скільки винищувачив було виготовлено у 2023 році?
показать весь комментарий
27.02.2024 11:23 Ответить
Зараз вони десь по одному літаку в місяць роблять. Новому. Плюс ремонтують зі зберігання.
показать весь комментарий
27.02.2024 11:24 Ответить
Україна за місяц знищила 7 штук
показать весь комментарий
27.02.2024 11:26 Ответить
ну так застрелься чи шо
показать весь комментарий
27.02.2024 11:29 Ответить
https://www.radiosvoboda.org/a/rosiya-vyrobnytstvo-litaky-viyna/32619926.html Ось статистика російського Центру аналізу стратегій та технологій - це єдині дані із відкритих джерел. За перший рік повномасштабної війни проти України Росія, за даними Центру, поставила на крило 27 фронтових бортів (літаків тактичної авіації).
показать весь комментарий
27.02.2024 11:38 Ответить
Твої пропозиції?
показать весь комментарий
27.02.2024 11:40 Ответить
Не зупинятись і продовжувати, бо навіть ********* темпами парк тактичної авіації рашистів зійде на нівець вже протягом цього року!
показать весь комментарий
27.02.2024 11:46 Ответить
ну порывннно з лутом 2022 року- зара докую і найліпшого. Ішось меніпідсказує що буде ще більше. Що коштує дорожче літак чи ракета?
показать весь комментарий
27.02.2024 11:31 Ответить
Тактичний літак типу Су-35 або 34 дорожче у декілька разів, спеціалізований, типу А 50, або стратегічний типу Ту 160 ще дорожчий у рази!
показать весь комментарий
27.02.2024 11:40 Ответить
За один тиждень 7.
показать весь комментарий
27.02.2024 13:27 Ответить
А скікі А-50 роблять?
показать весь комментарий
27.02.2024 12:31 Ответить
Схоже, нуль.
Це літаки-розвідники, вони бомби не кидають. Без засобів ураження - просто летюча тарілка, загрози не становить.
показать весь комментарий
27.02.2024 12:33 Ответить
Становлять. Вони бачать всю територію України, і передають дані винищувачам. Без А-50 сушки сліпі кошенята.
показать весь комментарий
27.02.2024 12:53 Ответить
прямої загрози від нього немає, він не стріляє.
показать весь комментарий
27.02.2024 14:28 Ответить
пряма загроза з нього є - как ********* на місто ...
показать весь комментарий
27.02.2024 15:14 Ответить
А-50 - це повітряний командний пункт, який параша використовує для дальнього радіолокаційного виявлення, управління та наведення для ударів по Україні ракетами зі стратегічної авіації.
показать весь комментарий
27.02.2024 12:59 Ответить
Допоміжний літак. Без ракетоносіїв бойового толку мало.
показать весь комментарий
27.02.2024 13:00 Ответить
ну конечно мало толку. подумаешь оперативная обстановка в воздушном пространстве противника в реальном времени.разположение пво рлс... да сущий пустяк....это типа да он нам и не нужен был особо..
показать весь комментарий
27.02.2024 15:33 Ответить
Має сенс лише тоді, коли є чим стріляти. У русні є, тому він їм важливий.
показать весь комментарий
27.02.2024 15:39 Ответить
ну да конечно .. увидеть пуск ракет в сторону венного аэродрома и увести оттуда самолеты..какой в этом смысл..
показать весь комментарий
27.02.2024 17:29 Ответить
Давно вже не літають наші ракети на їх аеродроми.
показать весь комментарий
28.02.2024 08:18 Ответить
Полководець теж сам шаблею не махає Його "шаблі" - це ті підрозділи що ним у бій направляються і ним керуються Німці вигравали до 1943 року в танкових битвах з-за того що мали координацію дій За рахунок наявності радіозв"язку між танковими екіпажами Те саме - й з літаками! У 1941 році радіопередавачі на борту у нас мали тільки командири ескадрилій Навіть бомбардувальних!
показать весь комментарий
04.03.2024 12:12 Ответить
Зараз будувати такі літаки рашисти не можуть. На параші було 9 літаків А-50. 3 старі, не модернізовані і їх використовувати не можуть. Рік тому на військовому аеродромі біля мінська в результаті вибуху 1 був пошкоджений і відновити його не можуть. ЗСУ знищили 2. В строю залишилось 3. Дай Боже нашим воїнам знищити ще 1, а краще 2 і тоді рашистській бойовій авіації настане гаплик!
показать весь комментарий
27.02.2024 12:50 Ответить
написали, что рабочих 5. Так что 1 мало
показать весь комментарий
28.02.2024 01:29 Ответить
Було 5 модернізованих, знищили 2, залишилось 3. Це те що я чув. Але у різних експертів різні цифри.
показать весь комментарий
28.02.2024 01:47 Ответить
+- 24 за рік
показать весь комментарий
27.02.2024 11:25 Ответить
мало. тепер ще пілотів треба рожати
показать весь комментарий
27.02.2024 11:26 Ответить
По декілька штук в день!
показать весь комментарий
27.02.2024 11:29 Ответить
СУ 34 в минулому році 12 шт, пілот в училищі навчається 4 роки і має наліт по закінченню близько 200 годин. Де ви бачили безліч пілотів і літаків?
показать весь комментарий
27.02.2024 11:29 Ответить
Пілоти навчаються групами. Можна і по сто кожного року одночасно навчати та випускати.
показать весь комментарий
27.02.2024 11:30 Ответить
да треба ім навчатися-новим пілотам- ракети чекають НАТІВськи
показать весь комментарий
27.02.2024 11:32 Ответить
"Деніс Войцеховський", знаний "спеціаліст" по навчанню пілотів, от тільки цим навченим не буде на що сідати аби літати, бо темпи знищення літаків явно зростають, а виробництво ні,
показать весь комментарий
27.02.2024 11:53 Ответить
Щось мене більше цікавлять темпи постачання нам ЗКР. Бо про темпи виробництва власних мова навіть не йде.
показать весь комментарий
27.02.2024 12:32 Ответить
Тільки не всі ті навчені пілоти, що кожного року випускають здатні вести реальний бій. Фахівці кажуть, щоб отримати висококласного пілота треба 15 років навчать і посилених тренувань.
показать весь комментарий
27.02.2024 13:03 Ответить
Щоб скинути КАБ, висока кваліфікація не потрібна. Повітряні бої в минулому.
показать весь комментарий
27.02.2024 13:04 Ответить
Пилоту после училища на таком самолете даже за крыло подержаться не дадут.
показать весь комментарий
27.02.2024 11:45 Ответить
А за яке крило дадуть потриматись?Це разом з Су-24 основні фронтові бомбардувальники раші.Різниця між Су-27 іСу-34 не така вже й велика в пілотуванні.
показать весь комментарий
27.02.2024 11:51 Ответить
Скільки часів налітав "Юрий Викторович"?! Бо якщо ти так впевненно про це пишеш то "не може бути" що в тебе не має ВЛАСНОГО досвіду. Так?!
показать весь комментарий
27.02.2024 11:54 Ответить
На Ютюбі канал є hackmyt називається. Там досить доступно все розповідається і про не різницю між СУ-27 і СУ-34.
показать весь комментарий
27.02.2024 12:43 Ответить
Вибачте,так у них і території як в дурня фантиків чи по вашому вони всі на війні з Україною.
показать весь комментарий
27.02.2024 11:31 Ответить
Як показав марш Пригожина- вся їх армія тутуа- московія всередині пуста. Пару БТРів для захисту столиці москалі ледь знайшли тоді
показать весь комментарий
27.02.2024 11:34 Ответить
Та що ви таке кажете, не рахували скільки їй у штабах, на складах та у ВУЗах?! Вони як вийдуть, як стрибнуть, і покатиться голова по закоулочках! Це з у тилу "найкваліфікованіщі" бійці, ім навіть зброя не потрібно, як бровь підіймуть і "Україна все зрозуміє", сам Соловьйов сказав!
показать весь комментарий
27.02.2024 11:58 Ответить
Тому театру з Пригожиним вірити то себе не поважати.
показать весь комментарий
27.02.2024 12:04 Ответить
Русня пригожина сцяла і тому розбігалась.
ЗСУ русня не сцить зовсім.
показать весь комментарий
27.02.2024 12:47 Ответить
Пилотов такого уровня, которого готовят 20 лет и одного только авиационного керосина сжигают несколько железнодорожных составов - они тоже несколько штук в месяц из пробирки достают?
показать весь комментарий
27.02.2024 11:44 Ответить
З огляду на те що серед збитих пілотів був навіть старший за 60 років мабуть пробірки забруднились і товар виходить якійсь не дуже якісний!
показать весь комментарий
27.02.2024 12:02 Ответить
Радісна новина!
показать весь комментарий
27.02.2024 11:13 Ответить
Кацапи побачаться з рідними в пеклі

Наші хлопці молодці 👍🏼🙏🏼❤️
показать весь комментарий
27.02.2024 11:13 Ответить
Амінь!!..
показать весь комментарий
27.02.2024 11:13 Ответить
БРАВО!
показать весь комментарий
27.02.2024 11:14 Ответить
Можем
показать весь комментарий
27.02.2024 11:16 Ответить
Таки не люди кацапи. Вони навіть не кури, які спостерігають, як хазяїн рубає їм голови, але і далі продовжують радісно дзьобати кинуте хазяїном зерно, не роблячи жодних спроб втекти. Я не знаю, з чим їх порівняти. Кури зоча б яйця несуть.
показать весь комментарий
27.02.2024 11:17 Ответить
коли б у ***** були яйця, то він був би курицею ))
показать весь комментарий
27.02.2024 11:21 Ответить
Тоді порівнюйте з півнями.
Вони яєць не несуть і кацапи яйця від турків та казахів імпортують.
Сафпадєніє?
показать весь комментарий
27.02.2024 12:09 Ответить
обожнюю такі новини)... це просто ковток свіжого повітря на фоні лютого триндеця...
показать весь комментарий
27.02.2024 11:19 Ответить
Скоро обід. Апетит буде хороший, настрій теж...
показать весь комментарий
27.02.2024 11:20 Ответить
Слава ЗСУ!
показать весь комментарий
27.02.2024 11:21 Ответить
вечного помета, мразья
показать весь комментарий
27.02.2024 11:22 Ответить
Слава Україні!!!
Героям слава!!!
Слава Нації!!!
Смерть ворогам!!!
показать весь комментарий
27.02.2024 11:23 Ответить
пленных и катапультировавшихся на машину не меняют...

показать весь комментарий
27.02.2024 11:24 Ответить
Шо, апять ???
показать весь комментарий
27.02.2024 11:33 Ответить
еще раз, еще раз, еще много много раз
показать весь комментарий
27.02.2024 14:31 Ответить
Это должно не удивлять, а радовать!
показать весь комментарий
27.02.2024 14:35 Ответить
У японських смертників було більше шансів залишитися живими, ніж у кацапських асів на "найкрутіших" у світі кацапських літаках. Тому раджу окупантам перед кожним вильотом про всяк випадок не бачитись із рідними, а прощатися
показать весь комментарий
27.02.2024 11:37 Ответить
Північнокорейські льотчики теж хочуть стати, як японські камікадзе. Принаймні, такі плакати в них є.
На плакаті написано - "За наказом нашого верховного головнокомандувача Кім Чен Іра ми готові стати живими бомбами!" 최고사령관 김정일장군님을위하여 육탄이 되자!

показать весь комментарий
27.02.2024 12:44 Ответить
путінські підарАСИ вєрнулісь дамой.курочка по зернишку клюйот.
показать весь комментарий
27.02.2024 11:39 Ответить
Схоже, що Олещук єдиний у тому кодлі запроданців і зрадників залишився, кому перемога України потрібна.
Чекаємо указу верховного зеленого блазня на звільнення командувача з призначенням на його посаду чергової кацапської маріонетки.
показать весь комментарий
27.02.2024 11:40 Ответить
Такими темпами українці скоро дозволять китайським льотчикам втілити без зусиль у реальність "народну китайську пісню" зі словами - "Під крилом літака про щось там співає зелене море Тайги!"
показать весь комментарий
27.02.2024 11:45 Ответить
пилоты сгорели благополучно
показать весь комментарий
27.02.2024 11:48 Ответить
Черный февраль. Как украинская ПВО сбивает российскую авиацию в режиме нон-стоп
показать весь комментарий
27.02.2024 11:47 Ответить
сбили с гибрида - Патриот + С-200
показать весь комментарий
27.02.2024 11:51 Ответить
Патриот радар , С-200 ракета , так и А-50 сбивали
показать весь комментарий
27.02.2024 11:52 Ответить
Почему радар именно Патриот?
показать весь комментарий
27.02.2024 13:19 Ответить
бачить далеко ))
показать весь комментарий
27.02.2024 15:31 Ответить
У Кабздона уже свои ВВС собираются . Половина черноморского флота у него уже есть.
показать весь комментарий
27.02.2024 11:58 Ответить
Гарна новина! Сатана на літаку полетіла в пекло!
показать весь комментарий
27.02.2024 11:59 Ответить
два Сатана
показать весь комментарий
27.02.2024 12:00 Ответить
Дуже. дуже радію! Тільки трішечки шкода , не над морем , удобрєнія з них ніякого
показать весь комментарий
27.02.2024 12:03 Ответить
кости - фосфор
показать весь комментарий
27.02.2024 12:05 Ответить
Та і солі калію теж стійкі до до термообробки...
показать весь комментарий
27.02.2024 14:57 Ответить
Якщо б ще пілотів як собак відстрілювали взагалі було б файно, бо так вони вже по третему колу літають, обмін - обміном, а знищення кваліфікованих пілотів має бути пріорітетом №1
показать весь комментарий
27.02.2024 12:10 Ответить
Хоч одна хороша новина за день . Слава ЗСУ!
показать весь комментарий
27.02.2024 12:12 Ответить
Бравісімо ! Просимо на біс ! Слава ЗСУ!
показать весь комментарий
27.02.2024 12:22 Ответить
Може, це вже пішли ті літаки, в яких мікросхеми від китайських вібраторів ?
Регулярно щось іде не так, чи не туди ...
показать весь комментарий
27.02.2024 12:33 Ответить
Не важливо що в тому літаку було так чи не так. Важливо, що, ДЯКУЮЧИ ЗСУ, воно більше не літає й ніколи не злетить. імхо.
показать весь комментарий
27.02.2024 14:37 Ответить
Та ясно, що дякуючи ЗСУ.
Треба ж трохи позубоскалити.
показать весь комментарий
27.02.2024 14:42 Ответить
То я на емоціях. Все ОК.
показать весь комментарий
27.02.2024 14:59 Ответить
Ну да сбили один самолёт и три села под Авдеевкой потеряли .Как бы радостно не было но всё равно обмен не равнозначный
показать весь комментарий
27.02.2024 12:34 Ответить
Їх уже більше тижня тому втратили, бо після втрати Авдіївки почали планомірно відходити на нову лінію оборони.
показать весь комментарий
27.02.2024 13:34 Ответить
Браво! На бис!!!
показать весь комментарий
27.02.2024 12:39 Ответить
отстрел куропаток