5474 посетителя онлайн
1 180 15

Блокирование украинско-польской границы: Вопрос решится в течение нескольких недель, - председатель комитета Сейма Польши Коваль

протест,кордон,польща

На украинско-польской границе ситуация остается напряженной. Польские фермеры не пропускают украинских перевозчиков. Но вопрос должен быть решен в течение нескольких следующих недель.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом в интервью Украинскому радио рассказал глава комитета Сейма Польши Павел Коваль.

"Я думаю, что в течение нескольких недель это будет". Таким образом, председатель комитета иностранных дел Сейма Польши Павел Коваль ответил на вопрос Украинского Радио о том, когда возможно решение вопроса блокирования границы с Украиной польскими фермерами. "Проблема с фермерами и проблема с защитой определенных сегментов сельхозпроизводства будет решена. Нужно несколько недель переговоров", – говорит Коваль.

Также он призвал не отождествлять внутренние проблемы ЕС и Польши с украинской стороной. По словам Коваля, протесты фермеров касаются фундаментальной проблемы, не имеющей прямого отношения к Украине. Ранее в Европе уже проходили подобные митинги и акции протеста, но они решались мирно.

Коваль подчеркнул, что "дело непростое, но оно будет решено".

Топ комментарии
+13
А на білоруському кордони і питань нема
показать весь комментарий
14.03.2024 10:41 Ответить
+9
І так 6 місяців говорять. Доречі попробуйте блокувати кордон між будь якими Європейськими країнами хоча би кілька днів, приїде поліція з кийками і розжене. Те що поляки називають демократичним протестом, є звичайним саботажем.
показать весь комментарий
14.03.2024 10:56 Ответить
+8
Польські товари без проблем їдуть в Україну. І польські перевізники без проблем їх ввозять на польських фурах.
Саботаж тільки для українських фірм і товарів.
показать весь комментарий
14.03.2024 11:03 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А на білоруському кордони і питань нема
показать весь комментарий
14.03.2024 10:41 Ответить
Треба було українцям нелегалів позвозити до польського кордону щоб штурмували.
показать весь комментарий
14.03.2024 11:04 Ответить
Пройдуть місцеві вибори, тай вирішиться. А польські хвермери крім блокувань, щось на землі своій роблять?
показать весь комментарий
14.03.2024 10:51 Ответить
Не пройдуть. польські вибори у жовтні це довели.
показать весь комментарий
14.03.2024 12:38 Ответить
І так 6 місяців говорять. Доречі попробуйте блокувати кордон між будь якими Європейськими країнами хоча би кілька днів, приїде поліція з кийками і розжене. Те що поляки називають демократичним протестом, є звичайним саботажем.
показать весь комментарий
14.03.2024 10:56 Ответить
Причому робиться то на рівні уряду Польщі. "Фермери" то щось типу апалчєнцєв дамбаса...
показать весь комментарий
14.03.2024 11:05 Ответить
Десь так,не розумію як може фермер 6 місяців протестувати.Хто поле обробляє і худобу обходжує?
показать весь комментарий
14.03.2024 13:14 Ответить
Польські товари без проблем їдуть в Україну. І польські перевізники без проблем їх ввозять на польських фурах.
Саботаж тільки для українських фірм і товарів.
показать весь комментарий
14.03.2024 11:03 Ответить
Тижнів 20-30?
показать весь комментарий
14.03.2024 11:05 Ответить
Ось так. Коли українці почали копирсатися що не так з українським зерном, то і полізло з усіх шпарин ... польське лайно з кацапським та білоруським ДЕРЬМОМ. То чого тягти з ним ? Всіх на смітник, бо Польща ... засмердить як і мацква.
показать весь комментарий
14.03.2024 11:06 Ответить
а коли рольнікі будуть посівною займатись? чи то не рольнікі?
показать весь комментарий
14.03.2024 11:46 Ответить
Тітушки-нероби.
показать весь комментарий
14.03.2024 12:25 Ответить
Дуже цікаво, а чому польські рагулі фермери не блокують російський і білоруський кордони?! Чи від орків іде тільки кошєрне зерно, а з України - ні? А може тому, що рольники - це дуже успішна спецоперація кремля по знищенню української економіки!
показать весь комментарий
14.03.2024 12:50 Ответить
Ніколи не був фанатом польського, однак після того як польща заборонила ввезення української агропродукції і почала блокувати кордони, принципово нічого не купую ні польських торгівельних марок, ні товарів виготовлених у польщі. І нічого не втратив. Ті ж українські сири є дуже пристойної якості, особливо "витримані", а солодощі у них коштують якихось незрозумілих грошей, ну і всякі sinsay, cropp, house, reserved, 4f - це взагалі дніще на фоні h&m, zara, nike і тд. Тому вибір очевидний - бойкот всьому польському! Хай курви самі це споживають
показать весь комментарий
14.03.2024 13:01 Ответить
Черговий польський гумовий нацюцюрник пояснює воюючій Україні, що "це не питання українського кордону і української продуктової групи, а це питання сільського господарства Польщі".

Десь таке ми вже всі чули : "нас там нєт", "ето сіли самаабарони", "ета нє ми, ета украінци самі сєбя убівают".

Він дійсно вірить в тещо в ого недолугі виправдовування повірять? Чи це вплив "глобальної імбіцилії" ?
показать весь комментарий
14.03.2024 13:53 Ответить