6 205 49

Макрон намерен просить РФ прекратить огонь во время Олимпийских игр

олімпіада

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на NV, по словам Макрона, важной задачей во время Олимпиады будет продемонстрировать миру "месседж мира", а российские спортсмены будут находиться под пристальным контролем во избежание злоупотреблений с их стороны.

"Мы являемся организатором Олимпийских игр. Правило страны-хозяина – это идти с олимпийским движением в ногу. То есть это месседж мира. Также мы следуем решению Олимпийского комитета.

Конечно, мы будем коллективно очень тщательно отслеживать их выступления, чтобы никто из спортсменов не воспользовался этой ситуацией.

Я хочу, чтобы мир услышал месседж мира, терпимости. Но при этом этот месседж не будет уступать ясности нашего анализа. Мы хотим, чтобы Украина полностью восстановила свой суверенитет и территориальную целостность.

Были уже раньше конфликты и раньше тоже были исключения в спорте. Мы это уже проходили. Мы уверены, что Россия останется Россией географически, то есть она – ваш сосед.

Российский народ – я не думаю, что он поддерживает этот режим. Поэтому нам нужно, думая о будущем, проводить разницу между российским народом и руководителями", – сказал Макрон.

Отвечая на просьбу журналистки попросить Россию прекратить огонь во время Олимпийских игр, Макрон заявил: "Так мы это попросим".

Напомним, МОК в декабре 2023 года объявил о допуске российских спортсменов на летние Олимпийские игры 2024 года в Париже в индивидуальном нейтральном статусе при соблюдении ряда критериев. Среди прочего на Олимпиаде будет запрещена демонстрация официальной символики России.

Топ комментарии
+12
показать весь комментарий
17.03.2024 00:23 Ответить
+11
> Ми певні, що Росія залишиться Росією географічно...

Два дні тому я писав "Якщо Макрон зробив [з подій в Африці] висновки, честь йому і хвала".

Ні, головних висновків він досі не зробив.
показать весь комментарий
17.03.2024 00:06 Ответить
+10
Оце даремно. Не можна припиняти вогонь, бо Пиня зализуватиме рани за час Олімпіади. Макрон знову розчаровує...
показать весь комментарий
17.03.2024 00:07 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Та все це заради Олімпійських ігор??
показать весь комментарий
17.03.2024 00:04 Ответить
> Ми певні, що Росія залишиться Росією географічно...

Два дні тому я писав "Якщо Макрон зробив [з подій в Африці] висновки, честь йому і хвала".

Ні, головних висновків він досі не зробив.
показать весь комментарий
17.03.2024 00:06 Ответить
держава це не географічне поняття, а політичне, про що Маккрон скромно промовчав
показать весь комментарий
17.03.2024 00:38 Ответить
потужно мляль
показать весь комментарий
17.03.2024 00:06 Ответить
Просити ху&ла?!

Припинити вогонь? Це Велика Франція Макрона буле просити?

Декілька днів тому представник уряду Франції заявив що він ( вона) разраховуе що команди РФ не буде у Франції на іграх.

Макрон забув Олімпійськи ігри 1936 року у Берліні ???

Тоді Гітлер їх відкривав.
Зараз Рашісти будуть брать участь. Невелика різниця.

Але вона е. У 1936 році Гітлер ще не почав війни. А у 2023 РФ вже почалала та пролила море крові…
показать весь комментарий
17.03.2024 00:52 Ответить
дуже!!!
дуже потужно!!!
цинічно та принизливо щодо нас...
ви перекуріть, ми погуляємо...
показать весь комментарий
17.03.2024 09:05 Ответить
Оце даремно. Не можна припиняти вогонь, бо Пиня зализуватиме рани за час Олімпіади. Макрон знову розчаровує...
показать весь комментарий
17.03.2024 00:07 Ответить
так це кацапи мають припинити, а не ми
показать весь комментарий
17.03.2024 07:53 Ответить
Знов почав співати як Еманюель Вермішель
показать весь комментарий
17.03.2024 00:09 Ответить
Під час глобальної війни Олімпійські Ігри не проводять (приклад - WW2).
показать весь комментарий
17.03.2024 00:11 Ответить
І під час WW1 теж (у 1916 ОІ не проводили)
показать весь комментарий
17.03.2024 07:28 Ответить
Чи то такий наївний - чи то дурний. Ще й як народ свого путлєра підтримує. Особливо упороті загони путіна. Чи йому тільки одиничні приклади притямних роїсян показують?
показать весь комментарий
17.03.2024 00:11 Ответить
Сподіваюсь, що грає. Типу: а ось на це що ти відповіси?
показать весь комментарий
17.03.2024 01:43 Ответить
Та фіг їх маму вже розбере.
показать весь комментарий
17.03.2024 02:10 Ответить
Під час олімпіади, кацапські недолюдки будуть знищуватися ще інтенсивніше.
показать весь комментарий
17.03.2024 00:12 Ответить
А вроде бы , сначала , производил впечатление адекватного . Завуалированное перемирие ? Спалился , на кого работает .
показать весь комментарий
17.03.2024 00:12 Ответить
игорЬ не буде ! тїльки дурень не розумїє риск загрози N 1 !
показать весь комментарий
17.03.2024 00:12 Ответить
Хтось не знає відповідь? Підчас Олімпіади він Крим забрав.
показать весь комментарий
17.03.2024 00:15 Ответить
А також П. Осетію та Абхазію.
показать весь комментарий
17.03.2024 07:45 Ответить
Что то Макарончик херню порет. ***** только и нужно етих пару месяцев прекращения огня чтобы после выборов обявить мобилизацию и новую армию создать и вооружить
показать весь комментарий
17.03.2024 00:17 Ответить
Давайте не забывать как в 2014 когда все готовились к олимпийским играм и хороводы водили, ***** готовил армию к нападению.
показать весь комментарий
17.03.2024 00:21 Ответить
Невиправний.
показать весь комментарий
17.03.2024 00:19 Ответить
Нє, Макрон говорить діло. Хай кацапи припиняють, а ми будемо продовжувати.
показать весь комментарий
17.03.2024 00:19 Ответить
По факту кацапи теж не будуть нічого припиняти
показать весь комментарий
17.03.2024 00:28 Ответить
На колінах, губами буде просити
показать весь комментарий
17.03.2024 00:20 Ответить
показать весь комментарий
17.03.2024 00:23 Ответить
Сдувся Макро"супермен"
показать весь комментарий
17.03.2024 00:25 Ответить
Зупинять, десь на момент запалу вогню в чаші стадіону..
показать весь комментарий
17.03.2024 00:26 Ответить
Цікаво, чи не може це бути пошуком приводу для введення французських військ? Не може ж бути, щоб Макрон не розумів, що ніякого припинення за одними тільки проханнями по факту не вийде.
показать весь комментарий
17.03.2024 00:30 Ответить
Ось тобі і «здрасьте»! Московське бидло -це одне, а керівники -це інше? Це одне і те саме бидло і непотріб, вбивці і бандити. У Макрона чергове загострення толерантності.
показать весь комментарий
17.03.2024 00:35 Ответить
а "шторм-z" в курсі такої гарної ініціативи Макрона?
показать весь комментарий
17.03.2024 00:41 Ответить
Дуже багато "условій" від мікрона до х%йла, щоби виглядати "голубєм міра". Мабуть мікрон так нічого і не зрозумів про "рузкій нарот" і його "алімпійскіє ігри" х%йлу до сраки. Але "цікаво": перш ніж "просити", він визнає х%йло "прєзідєнтом балотних рабов" - той може поставити йому таку "умову"?
показать весь комментарий
17.03.2024 00:58 Ответить
Макрона ковбасить.....
показать весь комментарий
17.03.2024 01:02 Ответить
Та не хвилюйтеся так сильно, друзі! 😅 ***** нікому не дасть схибити, всіх поверне до тями, як би хто не хотів пропєтляти. Думаю це станеться дуже скоро
показать весь комментарий
17.03.2024 01:23 Ответить
А папа на паску не планує попросити ***** про послугу ?
показать весь комментарий
17.03.2024 01:26 Ответить
Просить РФ? Надеюсь на коленях, как они любят?
показать весь комментарий
17.03.2024 02:17 Ответить
Ще на коліна стань перед ***...лом під..ар!!! Він це любить!!!!
показать весь комментарий
17.03.2024 02:28 Ответить
Немає ніякої різниці між народонаселенням рашки та її владою ...
показать весь комментарий
17.03.2024 02:44 Ответить
А пiсля олiмпiади, що скаже? Давай, *****, тепер можно *******!!!
показать весь комментарий
17.03.2024 03:53 Ответить
"Ми певні, що Росія залишиться Росією географічно, тобто вона ваш сусід",-

Бундесвер у 2026му чекає нападу РФ/РБ на країни НАТО.
На капітуляцію Польщі німці відводять 1÷3 місяці, свою- стільки ж.
А далі Росія вже ваш сусід
показать весь комментарий
17.03.2024 04:15 Ответить
Цікаво, а Шольц проситиме на припинення вогню під час ЧЄ з футболу, який проходитиме в червні-липні в Німеччині?
показать весь комментарий
17.03.2024 07:31 Ответить
Дядя Эмма
Ты дурак?
показать весь комментарий
17.03.2024 08:41 Ответить
Где то мы уже слышали это "нужно просто перестать срелять" Не знаете где?
показать весь комментарий
17.03.2024 08:50 Ответить
люблю читати коментарі на цензорі. так ось тут завжди повторюється наступний сценарій. люди роблять собі кумирів,потім розчаровуються та починають їх обсирати.
показать весь комментарий
17.03.2024 09:15 Ответить
Та зараз. Чого це він має припинити вогонь. Марно звертатись
показать весь комментарий
17.03.2024 10:05 Ответить
"....Я хочу, чтобы мир услышал месседж мира, терпимости. Но при этом этот месседж не будет уступать ясности нашего анализа.... " , - Это он сейчас с кем разговаривал ?
показать весь комментарий
17.03.2024 10:57 Ответить
.. має намір просити.. хай мікрон у своєї бабусі захоче мати намір попросити
показать весь комментарий
17.03.2024 11:10 Ответить
Макрон піариться. А, я думав, він серйозно. Ну не може друг ***** зробити реверанс. Якщо ***** для макрюші зробить паузу, то буде ясно все, хто з ким.
показать весь комментарий
17.03.2024 13:56 Ответить
просить? На коленях? А потребовать не хватает смелости? У тебя же есть атомные ракеты. Отправь несколько в кремль и не надо будет больше просить ничего.
показать весь комментарий
17.03.2024 16:30 Ответить