4751 посетитель онлайн

Атаки на российские НПЗ являются ответом на разрушение энергосистемы Украины, – Зеленский

зеленський

Президент Владимир Зеленский назвал атаки на нефтеперерабатывающие заводы в РФ ответом на российские ракетные атаки на энергосистему Украины.

Об этом Зеленский сказал в интервью Washington Post, передает Цензор.НЕТ.

Зеленский отметил, что он может остановить российские атаки на энергосеть Украины, лишь вынудив Россию заплатить такую же цену. "Если нет противовоздушной обороны, чтобы защитить нашу энергетическую систему, и россияне ее атакуют, мой вопрос: почему мы не можем им ответить? Их общество должно научиться жить без бензина, без дизеля, без электричества… Это справедливо".

"Когда Россия прекратит эти шаги, мы остановимся", – добавил он.

По словам президента, реакция США на это "не была положительной", но Вашингтон не мог ограничить применение Украиной собственного отечественного оружия. "Мы использовали наши дроны. Никто не может сказать нам, что вы не можете".

Топ комментарии
+16
Зачем было идти в Президенты! ?Вот вопрос? Стучал бы писюном сейчас где нибудь на рашке. И болдел
показать весь комментарий
30.03.2024 00:13 Ответить
+12
Придурок, а чого це Україна повинна зупинятись?
показать весь комментарий
29.03.2024 23:30 Ответить
+12
Деньги. Большие деньги. Все дело в них.
И в непомерной жадности клиента.
И мания величия. Огромная, как Эверест.
Что с детства мамой с папою ростилась.
показать весь комментарий
30.03.2024 06:40 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Придурок, а чого це Україна повинна зупинятись?
показать весь комментарий
29.03.2024 23:30 Ответить
Зачем было идти в Президенты! ?Вот вопрос? Стучал бы писюном сейчас где нибудь на рашке. И болдел
показать весь комментарий
30.03.2024 00:13 Ответить
Деньги. Большие деньги. Все дело в них.
И в непомерной жадности клиента.
И мания величия. Огромная, как Эверест.
Что с детства мамой с папою ростилась.
показать весь комментарий
30.03.2024 06:40 Ответить
Навіть після гімна яке кинули на вентилятор ваші кацапські недоінфоресурси, все одно Україна ******* ще один нпз.
То ото як воно почуватися довбойобо?
показать весь комментарий
30.03.2024 07:18 Ответить
Так Америка забороняла бити по нпз, чи то ото ********??
показать весь комментарий
30.03.2024 08:56 Ответить
А я думала атаки цими днями на Україну- це відповіді на знищені НПЗ. Рашка одну сьому палива вже імпортує. Сира нафта у світі впала віні разом з впавшими НПЗ у Рашці - слава героямм України!
показать весь комментарий
29.03.2024 23:33 Ответить
Саме так, Мозирський НПЗ заправляє танки рф тому це законна ціль!
показать весь комментарий
29.03.2024 23:47 Ответить
Но по Мозырскому Зеля бить не будет. А Омский слишком далеко. А это два крупнейших
показать весь комментарий
30.03.2024 00:12 Ответить
тоді кацапів не зупинити,техніки до.уя і заправити її буде чим..
показать весь комментарий
30.03.2024 00:19 Ответить
Тому треба продовжувати бити по тим вісімнадцяти крупних НПЗ, до яких ми дотягуємось, бо це сумарна потужність переробки білше ніж 160 млн\тон сирої нафти на рік, тобто більше ніж половина всієї загальної переробки на росії. Тоді стане все - і віськова техніка, і сільське господарство, і ні Омський (21 млн\тон), ні Мозирський НПЗ (7,6 млн\тон) ***** вже не допоможуть.
показать весь комментарий
30.03.2024 00:45 Ответить
пока мы пристреливались, они там усилили пво
показать весь комментарий
30.03.2024 00:54 Ответить
є великі сумніви, що там на двох десятках НПЗ несподівано з'явилась якась ППО. Бо поки що там "спасєніє утопающих - дєло рук саміх утопающіх". І цим треза зараз швидко користатись.
показать весь комментарий
30.03.2024 02:07 Ответить
Это вопрос приоритетов. В начале я бы положил их все ГРЭС и ТЭС, которые гораздо ближе и гораздо доступнее. И узловые подстанции. Мне кажется эффект был бы гораздо больше. Без энергии у них бы стало абсолютно все.
показать весь комментарий
30.03.2024 00:57 Ответить
з точки зору вразливості та незахищеності самі вразливі цілі - це НПЗ. Бо все обладнання там знаходиться під відкритим небом, вкрай ніжне та крихке, товщіна металу трубопроводів та різного роду колон від трьох до восьми міліметрів, і все це заповнене горючими\вибухонебезпечними вуглецевими сполуками, або кислотами чи воднем, які теж виробляються на НПЗ. Попадання дрона з б\ч у 70 кг у колону АВТ знищує її назавжди. Крупні НПЗ мають зазвичай від двох до чотирьох установок АВТ. Захєрачив дві колони - НПЗ став. Попасти у колону на відстані у 900 км зараз не проблема.
Поряд з НПЗ слідом по вразливості стоять ПС. Кожна область має десь від двохсот до трьохсот ПС, з яких півтора-два десятки більш-менш потужних. Там достатньо влучання дрона з б\ч 5-10 кг, навіть просто влучання у трансформаторне поле, яке мінімум 100х100 метрів розміром. Ураження пів-десятка найпотужніших ПС в області приводить до блекауту та розбалансуванню енергетичної системи.
Що стосуєтьс ТЕЦ та ГРЕС - то там складніше. Там треба щоб дрон типу "лютого" з 75 кг б\ч пробив бетонний дах цеху з енергоустановками, як це було п'ять днів тому на Новочеркасській ГРЕС, коли вдалось вивести з ладу дві енергоустановки з дев'яти. Можете погуглити фото Новочеркасської ГРЕС, відкрити його через VPN, збільшити та роздивитись, щоб ви могли уявити, наскільки не просто вивести з ладу установки, які знаходяться у такій споруді.
, як важливо обрати правильну ціль, щоб втрати були відчутними у економічному і у військовому плані.
показать весь комментарий
30.03.2024 02:03 Ответить
якби попадали в які треба - то не було би. Можете тут запитати у - він енергетик. На щастя, кацапи не мають свого аналогу ********** з BLU-114/B, а то би ми із світлом були би так часто, як у нас трапляються свята у календарі. Але все може різко помінятись, і тоді ми станемо у ролі доганяючих, а наші західні партнери будуть знов чухати свою сраголову.
показать весь комментарий
30.03.2024 07:29 Ответить
ну, це теж позиція.
показать весь комментарий
30.03.2024 07:34 Ответить
Вот я об этом и говорю. Лишить энергии их предприятия оборонки - намного эффективнее. А заодно и население на себе испытает дополнительные "прелести" СВО.
показать весь комментарий
30.03.2024 11:59 Ответить
підстанцій тисячі, а колон ЕЛОУ-АВТ, які у нашій досяжності, і ще працюють, можно порахувати на пальцях обох рук і ніг. А це половина переробки нафти, тобто все паливо для техніки, броні , кораблів і літаків, а також паливо для посівної. Звісно, одне іншому не заважає, тим більше, що для уражень колон НПЗ і ПС застосовуються різні дрони.
показать весь комментарий
30.03.2024 12:09 Ответить
Но ПС, в отличие от русни, мы пока не трогаем. И узловых не так и много, особенно тех, что рядом с генерацией.
показать весь комментарий
30.03.2024 12:22 Ответить
це правда, рік тому були ураження по мілким ПС у прикордонних теріторіях невеликими дронами, але потім ця практика припинилась. І так, крупних критичних ПС на 500 та 330 кV не так вже і багато, деякі з них вкрай критичні для енергетики цілого регіону. Наприкад, відключення ПС"Железногорская", яка знаходиться на відстані 100 км від нашого кордону (потужність 1680 MVA) спричинить не тільки зупинку одного з найбільших у росії підприємства з видобутку та збагачення залізної руди, але і може призвести до певних проблем у генерації Курської АЕС. Це теж треба мати на увазі.
показать весь комментарий
30.03.2024 21:30 Ответить
Именно так. И разбалансирует целый регион. Посмотрел - положить Новобрянскую, Железногорскую и Южную - и мощность Курской АЭС остается запертой. АЭС можно тушить.
показать весь комментарий
30.03.2024 22:18 Ответить
Ти зараз яким VPNом користуєшся? Бо у мене Planet VPN глючить вже два дні і на хромі, і на фаєрфоксі, і я не маю можливості слідкувати за кацапами. Може ще є якійсь безкоштовний VPN?
показать весь комментарий
30.03.2024 22:30 Ответить
Browser в фаерфоксе. Иначе как бы я залез посмотреть?
показать весь комментарий
30.03.2024 22:44 Ответить
дякую. Встановив його. Начебто нормально працює.
показать весь комментарий
30.03.2024 22:56 Ответить
а для хрома який є безкоштовний VPN?
показать весь комментарий
30.03.2024 22:58 Ответить
Он же и есть.
показать весь комментарий
30.03.2024 23:33 Ответить
для хрома встановив Troywell. Працює нормально, досить зручний.
показать весь комментарий
31.03.2024 00:37 Ответить
Провокувати вусатого таргана зараз недоцільно. Сидить собі там тихенько вже півтора року, "перевіряє готовність" бульбашівської армії - нехай перевіряє і далі...Нам додатковий фронт на півночі зараз не потрібен.
показать весь комментарий
30.03.2024 10:44 Ответить
після візиту Саллівана вже Куйбишевський і сусідній біля нього нпз уже мочканули.
показать весь комментарий
30.03.2024 00:33 Ответить
Героям слава!
показать весь комментарий
30.03.2024 00:46 Ответить
І асфальтом, НПЗ орків, асфальтом, щоб знали падлюки, як Зеля їх мудро заманив в Україну, щоб потім, заасфальтувати і гудроном залити, отих клятих вагнерівців, що злив особисто Зеля з ОПУ, сипатому самозванцю …. СРАТЬєх, з цілою ставкою з ОПУ ! Ох і башковитий, аж страшно..
показать весь комментарий
29.03.2024 23:33 Ответить
Нажаль, економічні втрати та руйнування, не співмірні від наших атак на НПЗ та від рашистських атак на нашу енергетику.
Але, якщо і так, то все одно, треба частіше бити по рашистських НПЗ.
А не так як це зараз відбувається, один удар по НПЗ за тиждень.
Рашисти б'ють кожний божий день.
показать весь комментарий
29.03.2024 23:33 Ответить
За словами президента, реакція США на це "не була позитивною", але Вашингтон не міг обмежити застосування Україною власної вітчизняної зброї. "Ми використовували наші дрони. Ніхто не може сказати нам, що ви не можете". Джерело:

А за словами Бутусова ЄРМАКОДЕРЖАВА ПРокремлівського олігархату виготовляє лиш одну шосту дронів
показать весь комментарий
29.03.2024 23:35 Ответить
Чомусь здавалось що атаки на НПЗ це відповідь на агресію росії.
Припинять бити по енергетиці, почнуть по інших об'єктах, а за язик ніхто не тягнув. Скоріше за все США дійсно вимага припинити обстріли НПЗ.
показать весь комментарий
29.03.2024 23:35 Ответить
то був рашистський фейк ота стаття у ЗМІ США
показать весь комментарий
29.03.2024 23:39 Ответить
Рашиський фейк у ЗМІ США - Вам не здається така подача дивною? Я розумію коли б росіяни розповсюджували це у соцмережах чи в своїх ЗМІ, а так диму без вогню не бува.
показать весь комментарий
29.03.2024 23:45 Ответить
11хв розтлумачить Вам тонкість інтерпретації реакції держдепу - й взагалі корисно трампістам послухати все
https://www.youtube.com/watch?v=U21S9BPgO9I&t=1883s
показать весь комментарий
30.03.2024 07:15 Ответить
ну точно не протрампіським скотинякам з ферм Подляка
показать весь комментарий
30.03.2024 07:16 Ответить
Тільки мене дістало, що це недолуге спілкується з журналістами світових ЗМІ, але не дає жодної відповіді вітчизняним журналістам (окрім мосєйчучко подібних жополизів)? 🤔
показать весь комментарий
29.03.2024 23:39 Ответить
Все ще попереду
показать весь комментарий
29.03.2024 23:40 Ответить
Воно як завжди хоче якось спетляти, та вже кажи правду..., це відповідь на ваші санкції, які фактично не діють... якщо б діяли санкції то у РФ не було б грошей нас убивати...
показать весь комментарий
29.03.2024 23:44 Ответить
Зеленський зазначив, що він може зупинити російські атаки на енергомережу України Джерело:

Охреніть!!!
показать весь комментарий
29.03.2024 23:55 Ответить
Пф.., і це ще не травень. Далі буде.
показать весь комментарий
30.03.2024 06:56 Ответить
Ага, значить якщо кацапи продовжуть просто знищувати міста і села , не гатячи по ГЕС - то і відповіді ніякої не буде? Так виходить? Бо коли вони влуплять наступного разу по якомусь супермаркеті або багатоповерхівці з десятками жертв, то як відповіси на це бл? Знову потужно язиком у вечірньому гундосі?
показать весь комментарий
29.03.2024 23:58 Ответить
Помилкою Хмельницького було покладання на зовнішні сили замість внутрішнього розвитку.
показать весь комментарий
29.03.2024 23:58 Ответить
А я не дуже здивуюсь, якщо виявиться, що i виробництво українських далекобiйних ракет це тiло просрало не просто з власної недалекостi, а за вказiвками того ж Держдепу та кураторiв агента Козира.
показать весь комментарий
29.03.2024 23:59 Ответить
Чому тут дивуватися? Так все насправді і було
показать весь комментарий
30.03.2024 00:16 Ответить
А хто сказав, що це не один і той самий халдейський культ, який написав сценарій десятиліття вперед?
показать весь комментарий
30.03.2024 01:02 Ответить
>Коли Росія припинить ці кроки, ми зупинимося
И войска еще надо отвести под Львов.
показать весь комментарий
30.03.2024 00:24 Ответить
какой цинизм надо иметь со стороны сша, чтобы запрещать бить по нпз нашим же оружием, не финансируя Украину ни на копейку. Конченые гниды.
Отдайте яо, ракеты и самолеты. Если не дадут финансирование, на них надо подавать в суд за Буд. меморандум. Клинтон недавно покаялся. Будет важным свидетелем.
показать весь комментарий
30.03.2024 00:58 Ответить
Клинтон думав "братья". Вот и е*али всех братьев подряд.
показать весь комментарий
30.03.2024 17:08 Ответить
Держдеп не робив такої заяви не офіційно, не неофіційно. Його робота це відхреститись від допомоги Україні в цих атаках, бо це якось мілкувато для такої сильної країни так по маленькому пакостити своїм ворогам.
показать весь комментарий
30.03.2024 19:14 Ответить
показать весь комментарий
30.03.2024 06:46 Ответить
Як завжди у нього не все добре з розумінням причинно-наслідкових зв'язків. Хоча б хронологію подій продивився, а то виходить Україна заздалегідь, авансом, відповіла на руйнування енергетичної енергетичної системи. Чи може це була відповідь на руйнування 2022-го року? Так, вже відповідали, принаймні він так казав колись...
показать весь комментарий
30.03.2024 07:03 Ответить
сша благополучно проглотило то что российские террористы захватили ЗАЕС. Представьте реакцию сша , если бы такое случилось на территории страны-террориста...
показать весь комментарий
30.03.2024 07:43 Ответить
А я думав на нас напали і у нас війна. Тому ЗСУ і нищать те, що важно про кацапів. Але сьогодні дізнався що це відповіді на щось
показать весь комментарий
30.03.2024 07:47 Ответить
Гарна відповідь. Кацапи цього майже не помітили, зато нашій енергосистемі майже гаплик. Йому в бункері звісно насрати, що Харків наступою зимою буде без опалення і т.д.
показать весь комментарий
30.03.2024 09:16 Ответить
Вова причину со следствием спутал. Им конечно наверху виднее, но для всего мира это "обмен ударами", только у нас теперь минус несколько электростанций. А Турбоатом и Электротяжмаш в Харькове. Пусть они там всем офисом турбины и генераторы производят
показать весь комментарий
30.03.2024 14:52 Ответить
Вся совковые заводы никому в мире не нужный хлам.
показать весь комментарий
30.03.2024 19:16 Ответить
грустно, конечно, что жертве агрессии приходится вообще оправдываться. и что кацапы до сих пор в оон и магате. неприлично прямо-таки. потому то Хйло и напал, в принципе. сгнила немного международная общественность и штаты в том числе. вопрос только - полностью, или еще есть шанс?
показать весь комментарий
30.03.2024 18:30 Ответить
показать весь комментарий
30.03.2024 19:07 Ответить
показать весь комментарий
30.03.2024 19:08 Ответить
показать весь комментарий
30.03.2024 19:10 Ответить
показать весь комментарий
30.03.2024 19:11 Ответить
Цей меншовартісний манкурт відомого походження знов став раком і виправдовується перед москалями. Як же ж хочеться його переїпати і змити в унітаз!
показать весь комментарий
30.03.2024 23:19 Ответить
Володька каже про відповіді, бо вже получив від москальського ушлєпана по картузу, а також листочок з промовою як йому привласнити ті провтики.
Цього піструна варто би в діжку з ла.ном та возити на передовій - 1оо% покращить настрій хлопців. А поруч ще таких діжок парочку тисяч, для агрохімій, єлдаків, татарових та інших арестовичів-подоляків, ну і ще для друзів та сім'ї.
Ніколи не зрозумію, як можна було обрати президентом ухилянта та пісюнькового маестро. Не кажучи про те, що ЗеБеньчик являвся відкритим кандидатом міжнародного злочинця Коломойського.
показать весь комментарий
31.03.2024 09:35 Ответить
Бовдур, включай кнопку "ВИКЛ" і вали ... на вілу.
показать весь комментарий
31.03.2024 10:28 Ответить
******* так почему без света сидят у нас, а не в ******?
показать весь комментарий
31.03.2024 14:41 Ответить
Самое интересантное, что атаки на нпз на россии начались за месяц до 22 березня. Семесяднатцатвотные придурки вы в это верите?
показать весь комментарий
31.03.2024 15:21 Ответить
Неймовірно гидко, в День гідності і свободи, чути що говорить про це Зеленський, використовуючи слово "МИ".
Коли "МИ" вмирали на Майдані "ТИ"
в Росії на корпоративах грав причинним місцем на роялі 😠
показать весь комментарий
31.03.2024 17:26 Ответить