9307 посетителей онлайн

Решимость ЕС защищать Украину будет только усиливаться, - Боррель

боррель

Высокий представитель ЕС по внешней политике и политике безопасности Жозеп Боррель отреагировал на последние российские удары по энергетической инфраструктуре Украины.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на заявление Борреля в соцсети X.

"Через два года после освобождения Бучи Россия повторяет массированные атаки на гражданское население и энергетическую инфраструктуру Украины, чтобы подорвать экономику и устойчивость украинского народа.

Решимость ЕС защищать Украину будет только усиливаться", - подчеркнул высокий представитель ЕС.

Топ комментарии
+5
Посилюватемиться у вигляді ще більших озабочень?
показать весь комментарий
30.03.2024 12:39 Ответить
+5
Прямо ураганна рішучість . Вантажі ідуть без затримки , облаштованих доріг не вистачає ,польські фермери тягнуть своїми траХторами фури полями . А лісами мисливці з ружжами супроводять грузи від недругів .
показать весь комментарий
30.03.2024 12:44 Ответить
+4
Боррель звісно класний мужик.А от на рахунок рішучості... Північна Європа, Нідерланди,Англія, ФРН, Прибалтика, Чехія. От власне і все... На жаль.
показать весь комментарий
30.03.2024 12:33 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Але на вже готові снаряди грошей немає.
Рішучість до оплати не приймається, напевно.
показать весь комментарий
30.03.2024 12:31 Ответить
Є, те що написано унизу уже застара інфа, бо Сікорський чітко сказав,що снаряди і шляхи логістики уже обговорено. Якась дивні у вас анонси, читати не хочеться, бо так відверто писати про капітуляцію, вибачте, дивно і не прийнято.
показать весь комментарий
30.03.2024 12:38 Ответить
Деякі країни вже зробили свій внесок у чеську ініціативу із закупівлі *********** для України, але, попри це, грошей, як і раніше, не вистачає.

Про це заявив міністр оборони Естонії Ханно Певкур, повідомляє із посиланням на https://rus.err.ee/1609297833/pevkur-o-zakupke-snarjadov-dlja-ukrainy-deneg-po-prezhnemu-ne-hvataet ERR.

За його словами, у світі є місця, де можна купити снаряди, але питання про те, чи є на це гроші. Джерело:
показать весь комментарий
30.03.2024 12:39 Ответить
А де було "так відверто писати про капітуляцію"?

Якщо поставлять всі ці снаряди, та поставлять обіцяний 1млн снарядів
Та коли затвердять пакет на 60млрд, де на зброю 6-7млрд в 2024 році

Всі союзники, з початку року https://protectukrainenow.org/uk/report поставили техніки
ППО Skynex 1шт
БМП Мардер 10шт
РСЗО M270 2шт
Гелікоптери Мі17 - 2шт

Цього буде достатньо для чого?
показать весь комментарий
30.03.2024 14:03 Ответить
Боррель звісно класний мужик.А от на рахунок рішучості... Північна Європа, Нідерланди,Англія, ФРН, Прибалтика, Чехія. От власне і все... На жаль.
показать весь комментарий
30.03.2024 12:33 Ответить
Борель Виловив форель-
За гачок--\

Гостре вінздря за щоку-
Нівроку...

Гостре питання-
За що?
І вже пару років...
показать весь комментарий
30.03.2024 13:44 Ответить
Пік рішучості буде коли зермаки повністю здадуть країну?
показать весь комментарий
30.03.2024 12:34 Ответить
Посилюватемиться у вигляді ще більших озабочень?
показать весь комментарий
30.03.2024 12:39 Ответить
Прямо ураганна рішучість . Вантажі ідуть без затримки , облаштованих доріг не вистачає ,польські фермери тягнуть своїми траХторами фури полями . А лісами мисливці з ружжами супроводять грузи від недругів .
показать весь комментарий
30.03.2024 12:44 Ответить
Як казала "славетна ведуча" Мосейчук : " Рішучість на хліб не намажеш".
показать весь комментарий
30.03.2024 12:47 Ответить
Киздіти не воювати..Я киздіти і не на таке здатен
показать весь комментарий
30.03.2024 12:47 Ответить
Функції чиновників заключаються,щось кизданути...ранком встав,..попив каву ,прочитав газету, про черговий ракєтний обстріл--висловив занепокоєння,навіть можливо і глибоку,чи рішучість..День пройшов-жізнь удалась.
На що може вплинути ,ця кіздьож ? на політику,якоїсь країни? Ні ! кожна країна ,виходить зі своїх інтересів і спроможностей, на поставки озброєння ? НІ! Що після кіздьожі Бореля Рейнметал,буде випускати більше снарядів ? звичайно ні..Нам треба звикнути,до тих заяв,яких вже тонни в мусорці і не реагувати
показать весь комментарий
30.03.2024 13:11 Ответить
можна захопиться боррелєм, в нетрадиційний спосіб, через дію?
показать весь комментарий
30.03.2024 13:15 Ответить
Традиційна рішучість язиками, ближче до вечора чекаємо на чергову потужність або щоденну незламність.
показать весь комментарий
30.03.2024 13:26 Ответить
Дня не пройде, як хтось з євробалаболів тай виступить з словами підтримки, я більш нічого.
показать весь комментарий
30.03.2024 13:27 Ответить
Дэньги давай !
показать весь комментарий
30.03.2024 13:31 Ответить
Цікаво, а функція "рішучість" має границю?
показать весь комментарий
30.03.2024 13:33 Ответить
Точно таку ж як "стурбованість", "засудження", "обурення"...
показать весь комментарий
30.03.2024 13:45 Ответить
Впускай вже війська, путін тебе не боїться разом із сирським
показать весь комментарий
30.03.2024 13:48 Ответить
Все це, як у 1939 році -- Гітлер нищив Польшу,
а Сталін Фінляндію, Прибалтику.
Це все балачки для відмазки робити щось дійсне.
показать весь комментарий
30.03.2024 14:10 Ответить
Уже ни во что не верим! Сплошной понос слов ! Скажите главные слова:"Россия - страна террорист! И мы сделаем ВСЁ, чобы Украина победила!"
показать весь комментарий
30.03.2024 19:25 Ответить