8829 відвідувачів онлайн
1 495 22

Рішучість ЄС захищати Україну лише посилюватиметься, - Боррель

боррель

Високий представник ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки Жозеп Боррель відреагував на останні російські удари по енергетичній інфраструктурі України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на заяву Борреля у соцмережі X.

"Через два роки після звільнення Бучі Росія повторює масовані атаки на цивільне населення та енергетичну інфраструктуру України, щоб підірвати економіку та стійкість українського народу.

Рішучість ЄС захищати Україну буде лише посилюватися", - наголосив високий представник ЄС.

Топ коментарі
+5
Посилюватемиться у вигляді ще більших озабочень?
показати весь коментар
30.03.2024 12:39 Відповісти
+5
Прямо ураганна рішучість . Вантажі ідуть без затримки , облаштованих доріг не вистачає ,польські фермери тягнуть своїми траХторами фури полями . А лісами мисливці з ружжами супроводять грузи від недругів .
показати весь коментар
30.03.2024 12:44 Відповісти
+4
Боррель звісно класний мужик.А от на рахунок рішучості... Північна Європа, Нідерланди,Англія, ФРН, Прибалтика, Чехія. От власне і все... На жаль.
показати весь коментар
30.03.2024 12:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Але на вже готові снаряди грошей немає.
Рішучість до оплати не приймається, напевно.
показати весь коментар
30.03.2024 12:31 Відповісти
Є, те що написано унизу уже застара інфа, бо Сікорський чітко сказав,що снаряди і шляхи логістики уже обговорено. Якась дивні у вас анонси, читати не хочеться, бо так відверто писати про капітуляцію, вибачте, дивно і не прийнято.
показати весь коментар
30.03.2024 12:38 Відповісти
Деякі країни вже зробили свій внесок у чеську ініціативу із закупівлі *********** для України, але, попри це, грошей, як і раніше, не вистачає.

Про це заявив міністр оборони Естонії Ханно Певкур, повідомляє із посиланням на https://rus.err.ee/1609297833/pevkur-o-zakupke-snarjadov-dlja-ukrainy-deneg-po-prezhnemu-ne-hvataet ERR.

За його словами, у світі є місця, де можна купити снаряди, але питання про те, чи є на це гроші. Джерело:
показати весь коментар
30.03.2024 12:39 Відповісти
А де було "так відверто писати про капітуляцію"?

Якщо поставлять всі ці снаряди, та поставлять обіцяний 1млн снарядів
Та коли затвердять пакет на 60млрд, де на зброю 6-7млрд в 2024 році

Всі союзники, з початку року https://protectukrainenow.org/uk/report поставили техніки
ППО Skynex 1шт
БМП Мардер 10шт
РСЗО M270 2шт
Гелікоптери Мі17 - 2шт

Цього буде достатньо для чого?
показати весь коментар
30.03.2024 14:03 Відповісти
Боррель звісно класний мужик.А от на рахунок рішучості... Північна Європа, Нідерланди,Англія, ФРН, Прибалтика, Чехія. От власне і все... На жаль.
показати весь коментар
30.03.2024 12:33 Відповісти
Борель Виловив форель-
За гачок--\

Гостре вінздря за щоку-
Нівроку...

Гостре питання-
За що?
І вже пару років...
показати весь коментар
30.03.2024 13:44 Відповісти
Пік рішучості буде коли зермаки повністю здадуть країну?
показати весь коментар
30.03.2024 12:34 Відповісти
Посилюватемиться у вигляді ще більших озабочень?
показати весь коментар
30.03.2024 12:39 Відповісти
Прямо ураганна рішучість . Вантажі ідуть без затримки , облаштованих доріг не вистачає ,польські фермери тягнуть своїми траХторами фури полями . А лісами мисливці з ружжами супроводять грузи від недругів .
показати весь коментар
30.03.2024 12:44 Відповісти
Як казала "славетна ведуча" Мосейчук : " Рішучість на хліб не намажеш".
показати весь коментар
30.03.2024 12:47 Відповісти
Киздіти не воювати..Я киздіти і не на таке здатен
показати весь коментар
30.03.2024 12:47 Відповісти
Функції чиновників заключаються,щось кизданути...ранком встав,..попив каву ,прочитав газету, про черговий ракєтний обстріл--висловив занепокоєння,навіть можливо і глибоку,чи рішучість..День пройшов-жізнь удалась.
На що може вплинути ,ця кіздьож ? на політику,якоїсь країни? Ні ! кожна країна ,виходить зі своїх інтересів і спроможностей, на поставки озброєння ? НІ! Що після кіздьожі Бореля Рейнметал,буде випускати більше снарядів ? звичайно ні..Нам треба звикнути,до тих заяв,яких вже тонни в мусорці і не реагувати
показати весь коментар
30.03.2024 13:11 Відповісти
можна захопиться боррелєм, в нетрадиційний спосіб, через дію?
показати весь коментар
30.03.2024 13:15 Відповісти
Традиційна рішучість язиками, ближче до вечора чекаємо на чергову потужність або щоденну незламність.
показати весь коментар
30.03.2024 13:26 Відповісти
Дня не пройде, як хтось з євробалаболів тай виступить з словами підтримки, я більш нічого.
показати весь коментар
30.03.2024 13:27 Відповісти
Дэньги давай !
показати весь коментар
30.03.2024 13:31 Відповісти
Цікаво, а функція "рішучість" має границю?
показати весь коментар
30.03.2024 13:33 Відповісти
Точно таку ж як "стурбованість", "засудження", "обурення"...
показати весь коментар
30.03.2024 13:45 Відповісти
Впускай вже війська, путін тебе не боїться разом із сирським
показати весь коментар
30.03.2024 13:48 Відповісти
Все це, як у 1939 році -- Гітлер нищив Польшу,
а Сталін Фінляндію, Прибалтику.
Це все балачки для відмазки робити щось дійсне.
показати весь коментар
30.03.2024 14:10 Відповісти
Уже ни во что не верим! Сплошной понос слов ! Скажите главные слова:"Россия - страна террорист! И мы сделаем ВСЁ, чобы Украина победила!"
показати весь коментар
30.03.2024 19:25 Відповісти