45338 посетителей онлайн

Путин подписал указ о призыве на военную службу 150 тыс. граждан РФ

рф,армія,мобілізація

Президент РФ Владимир Путин сегодня, 31 марта, подписал указ о весеннем призыве на военную службу 150 тысяч граждан РФ в возрасте от 18 до 30 лет

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом говорится в тексте указа российского диктатора. 

Согласно подписанному Путиным документу, в период с 1 апреля по 15 июля в России на военную службу призовут 150 тысяч человек, не состоящих в запасе и военнообязанных.

Он также приказал уволить с военной службы солдат, матросов, сержантов и старшин, срок службы по контракту которых истек.

Топ комментарии
+10
Написано: выше
Читаем:
"уволить 150 000 человек-контрактников (которым надо платить)" и
"набрать 150 000 призывников (которым не надо платить)".
Как вы там говорите: "в расее денег много? А то я что-то не расслышал...".
показать весь комментарий
31.03.2024 13:39 Ответить
+7
Обычный призыв срочников, который два раза в год.
показать весь комментарий
31.03.2024 13:44 Ответить
+6
хло від України не відчепиться...

орда- москва ненавидить Українців більше, ніж «любит» своїх рабів..

раби москви ідуть вбивати вільного Українця, щоб залишитись рабами..

вибір за Українцями воля, чи рабство,
хв цей тяжкий, нелегкий час...
показать весь комментарий
31.03.2024 13:42 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Російськомовних серед них багато?
показать весь комментарий
31.03.2024 13:36 Ответить
Всі ті, що з Криму та Донбасу
показать весь комментарий
31.03.2024 13:38 Ответить
щось забагато як для звичайного призову
показать весь комментарий
31.03.2024 13:37 Ответить
Минулої осені було 130000. Цього року на 20000 більше, напевно через те, що вік збільшили, тепер не 18-27, а 18-30. У будь-якому разі, не схоже, що пуйло має намір поки що проводити відкриту мобілізацію, бо якби хотів, то не підписував би цей указ, адже військкомати в рашці не здатні потягнути і мобілізацію, і призов на строкову.
показать весь комментарий
31.03.2024 14:02 Ответить
срочники рашці все одно потрібні - на півдні та сході дірки позатикати, та й на Пєрвом Бєлгородськом фронті теж оборону тримають

питання, скільки ще бакланів залишилось в рашці гинути в мясних штурмах за кілька тисяч баксів на місяць ?
чи там всі поголовно пірнаті
показать весь комментарий
31.03.2024 14:07 Ответить
Судячи з усього достатньо, якщо пуйло вважає, що може обійтись без відкритої мобілізації. Адже зараз він має просто ідельну обставини, щоб її оголосити: і вибори "виграв", і теракт, який він завзято намагається спихнути на Україну і цим об'єднати російське суспільство - бери і оголошуй. Але ні, не оголошує, а натомість робить звичайний призов на строкову, який закінчується аж 15 липня, тобто вважає, що як мінімум до середини літа відкрита мобілізація йому не знадобиться.
показать весь комментарий
31.03.2024 14:23 Ответить
Багато залишилося. 90% населення рашки штуки баксів ніколи в руках не тримало - там різні буряти та інша *******. Крім того, в рашці контракти зроблені значно розумніше - є чітко визначений термін тривалості. Так що це як лотерея для них - так, є шанс здохнути чи покалічитися,, але і є досить великий шанс за півроку отримати грошей стільки, скільки він за 5 років заробить. Це у нас дорога в один бік - підписав контракт, і або до смерті/каліцтва або до перемоги *** знає коли, завдяки мудрому керівництву найвеличнішого та посіпак.
показать весь комментарий
31.03.2024 14:29 Ответить
у нас люди за свою землю воюют, а там - чтобы сделать украинцев рабами. Разницу ощущаем?
показать весь комментарий
31.03.2024 23:43 Ответить
Тому владі можна з людьми поводитися як із безправним скотом?
показать весь комментарий
01.04.2024 13:36 Ответить
тупой вопрос. Если вы бесправный скот - то да.
показать весь комментарий
01.04.2024 22:43 Ответить
как ток 1 апреля подкатило это ******** готов остаться сам но только быть сцарем **********..
показать весь комментарий
31.03.2024 13:38 Ответить
Написано: выше
Читаем:
"уволить 150 000 человек-контрактников (которым надо платить)" и
"набрать 150 000 призывников (которым не надо платить)".
Как вы там говорите: "в расее денег много? А то я что-то не расслышал...".
показать весь комментарий
31.03.2024 13:39 Ответить
"строк служби за контрактом яких завершився.... Джерело:
В кацапії немає ВС , тож тримати їх далі ее можна
показать весь комментарий
31.03.2024 15:20 Ответить
хло від України не відчепиться...

орда- москва ненавидить Українців більше, ніж «любит» своїх рабів..

раби москви ідуть вбивати вільного Українця, щоб залишитись рабами..

вибір за Українцями воля, чи рабство,
хв цей тяжкий, нелегкий час...
показать весь комментарий
31.03.2024 13:42 Ответить
Всіх порішаємо
показать весь комментарий
31.03.2024 13:44 Ответить
Обычный призыв срочников, который два раза в год.
показать весь комментарий
31.03.2024 13:44 Ответить
Срочникам в воинских частях создадут такие "условия" службы,что они через пол-года превратятся в контрактников-и на убой поедут.
показать весь комментарий
31.03.2024 13:51 Ответить
90% из них через год отправятся домой хвастаться в соцсетях армейской формой.
показать весь комментарий
31.03.2024 14:09 Ответить
90% из них,через пол-года превратятся в фарш и корм для бродячих собак в украинских полях и посадках.
показать весь комментарий
31.03.2024 14:12 Ответить
Реально у орков дофига молодых, в отличие от украинских 27-летних "анижедетей".
показать весь комментарий
31.03.2024 14:18 Ответить
Мне посрать на вас,кацапов, хотите дохнуть -дохните.
показать весь комментарий
31.03.2024 14:28 Ответить
Их после 27-и в армию танком не затащишь, глупейшая политика.
показать весь комментарий
31.03.2024 14:33 Ответить
на контракт раніше брали 5-10%. Це досить престижно і оплачувано.
зараз може побільше, але навіщо там моряки або космонавти, хіміки та інші.
показать весь комментарий
31.03.2024 17:10 Ответить
Які морякі та космонавти,у штурмовикі всі підуть,на м'ясо.
показать весь комментарий
31.03.2024 20:49 Ответить
такі в чергу стоять...
показать весь комментарий
31.03.2024 20:50 Ответить
Вже давно не стоять,непальців та сомалійців дурних загрібають
показать весь комментарий
31.03.2024 20:53 Ответить
ціна найманця дешевше, ніж свого громадянина.
Начебто таке просте питання і ставить вас в глухий кут.
показать весь комментарий
31.03.2024 21:00 Ответить
мене ніщо не ставить ні в який кут,я брав у полон та спілкувався з полоненими кацапами,й я маю право грворити те,що я від них чув,а вони говорили не те що я хотів чути,а те що насправді,які є у вас аргументи?
показать весь комментарий
31.03.2024 23:14 Ответить
вони вже дома в теплі і спокої
показать весь комментарий
31.03.2024 23:48 Ответить
Там є кадри які по третьому разі у полоні,то такі собі "везунчики",а основна маса після полону йде знову на м'ясо й просто тут дохне,от такі "тепло і спокій"
показать весь комментарий
01.04.2024 08:19 Ответить
були ще зеки,та й вони закінчуються
показать весь комментарий
31.03.2024 20:54 Ответить
Ой куда жє ти Ваньок, ой куда ти,
За ***** пайдьош Ваньок подихати.
показать весь комментарий
31.03.2024 13:44 Ответить
Официально 150тыщ. Еще неофициально 150тыщ *добровольцев* наловят. Вот и 300тыщ
показать весь комментарий
31.03.2024 13:47 Ответить
Це звичайний призив на строкову службу. З цих на війну відправлять тільки за власним бажанням.
показать весь комментарий
31.03.2024 13:49 Ответить
Им создадут такие "условия" службы,что они через пол-года перейдут на контракт и будут превращаться в фарш.
показать весь комментарий
31.03.2024 13:52 Ответить
льогко!
це на гражданці можна пропетляти від запрошення на контракт, а в армії "зроблять пропозицію, від якої не можна відмовитись"
показать весь комментарий
31.03.2024 14:09 Ответить
А готувати де ? Центри підготовки не здатні пропусти 300 тисяч за такі короткі терміни
показать весь комментарий
31.03.2024 13:52 Ответить
пару рожків роззстріляють і вперьод
показать весь комментарий
31.03.2024 14:12 Ответить
Це плановий призив в армію для молоді , яких як правило не використвують безпосередньо в бойових діях . Оскільки ресурси підготовки рекрутів обмеженв московії (тисяч 100 з а три місяці ) то загальної молбілізації протягом 2 місяців навряд чи варто чекати . І відповідно - великиго літнього наступу по всій ліній теж - через брак людей .
Але однозначно буде великий наступ в одній -двох точках - для цього ресурсів достатньо
показать весь комментарий
31.03.2024 13:51 Ответить
Но они их могут направить на "свои новые территории", ведь это для них Россия, а значит срочники могут там нести службу.
показать весь комментарий
31.03.2024 14:05 Ответить
А навіщо слово "сосія" писати з великої літери?
показать весь комментарий
31.03.2024 20:50 Ответить
Це тактика пуйла. З чечні. Чоловік розповідав.
показать весь комментарий
31.03.2024 14:07 Ответить
Замінив дорогих підстаркуватих контрактників молодими безкоштовними биками. Через пару міс будуть в "зоні сво"
показать весь комментарий
31.03.2024 14:26 Ответить
..а Світан, оце, на 24-мУ запевнює, що Україні мобілізація зовсім не потрібна... і там вже какаразнічні-шашличні дебіли-малороси радіють, бо "світан разрєшил"
зе дермаки працюють?
показать весь комментарий
31.03.2024 14:45 Ответить
Це строковики від 18 років. В нас Зеленський навіть не написав з 25 років призив.
показать весь комментарий
31.03.2024 16:11 Ответить
Ну а ми третій рік сидимо, шмарклі жуємо. А скільки це дозволило б вивільнити солдатів з тилових частин та блокпостів... Та ще й задарма. Нє, то не наш метод. Довб********* не знає меж.
показать весь комментарий
31.03.2024 15:06 Ответить
Який 3-й рік? В нас взагалі зелені відмінили срокову службу
показать весь комментарий
31.03.2024 16:12 Ответить
Так а я за шо? А уявіть скільки можна було б заощадити людських та грошових ресурсів, якби вона була.
показать весь комментарий
31.03.2024 16:21 Ответить
Забагато відомо про дії ворога, звідки така плідна співпраця? Спільне розвід минуле...
показать весь комментарий
31.03.2024 15:19 Ответить
Когда кацапские зомби мозги включат, идя зловонные военкоматы.
показать весь комментарий
31.03.2024 15:23 Ответить
Незабаром поповнення...