5774 посетителя онлайн

Кабмин выделил еще 5,6 млрд грн на строительство фортификаций, - Шмыгаль

оборона,дніпропетровщина,фортифікації

Кабинет министров в дополнение к 20 млрд грн выделил еще 5,6 млрд грн на строительство фортификаций в Донецкой, Запорожской, Сумской, Николаевской и Херсонской областях.

Об этом сообщил премьер-министр Денис Шмыгаль, информирует Цензор.НЕТ.

"На строительство надежных фортификаций в этом году правительством уже выделено 20 млрд грн. Сегодня добавляем еще 5,6 млрд грн", - говорится в сообщении.

Так, 1,1 млрд грн выделят на строительство фортификаций в Донецкой области, более 1 млрд грн - для Запорожской области, 1,5 млрд грн - для Сумщины и 300 и 400 млн грн - для Николаевщины и Херсонщины соответственно.

Топ комментарии
+5
Це капець. Кинули мільйон дронів .... на волонтерів. Схопились за фортифікації. Через тиждень кинуть фортифікації, бо щось нове зеленСКИЙ вигадає. Наприклад, робити відео з кабінетів уряди та Ради. То давайте вже й не чекати відмашки зеленСКОГО. Проявіть .... ініціативу, якщо ви знаєте щось про неї.
показать весь комментарий
02.04.2024 14:38 Ответить
+5
Сітки плетуть жінки.
Решітки, генератори, бензин, бензопили везуть волонтери.
Дерево пилять, землю копають солдати.
- А "слуги" що?
- А "слуги" як завжди ПИЛЯТЬ МІЛЬЯРДИ!
показать весь комментарий
02.04.2024 15:04 Ответить
+4
Велике будівництво-2! Не асфальт, так бетон.
показать весь комментарий
02.04.2024 14:37 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Велике будівництво-2! Не асфальт, так бетон.
показать весь комментарий
02.04.2024 14:37 Ответить
Найбільший анекдот - зуби дракона на Одещині.
показать весь комментарий
02.04.2024 14:50 Ответить
Якій нах бетон?!!
"Мільярд ДЕРЕВ - наше ВСЕ!!!"
показать весь комментарий
02.04.2024 15:00 Ответить


Отвечу за них аргументированно - "Порох барыга фабрику в Липецке держал! Безвиз не Порох , а народ получил, Томос не Порох , а народ получил, при Порохе все устали от войны! Порох за руку с Путиным здоровался!Порох вместо того, чтобы победить, подписал позорные Минские соглашения! Свинарчуки дорого запчасти для танков в Рассее покупали!"

+


Еще "клистроны"! "Российские клистроны нам не нужны! Это зрада!"
+ "Какая разница, как называется улица..."
+ "Мы, кажется, нашли интересное решение как снизить цену на газ для коммуналки на 40% !!! " + "улыбка_любимого_президента.jpg"
+ "Да кому нужна эта никчемна "Богдана"?!"
+ Асфальт! Больше асфальта!! И чем дороже, тем лучше!!!
+ "миллиард деревьев!"...
+ завод им.Артёма перешел на однодневную рабочую неделю! УРА!!!
+ "На вас готовится вторжение русни! Мы готовы принять вашу "Мрию" на хранение. Вы только перелетите её в Германию, 3 часа лёта!!!!!" -- а в ответ ТИШИНА...
И так ТРИ мирных спокойных года...
показать весь комментарий
02.04.2024 15:23 Ответить
Ні, це не бетон, ці ЖИТТЯ солдат.
показать весь комментарий
02.04.2024 15:20 Ответить
А вони удвох хіба цим преймаються? Ви хіба бачите якусь їхню активність у цьому напрямку -- за життя солдат? Я не бачу
показать весь комментарий
02.04.2024 15:27 Ответить
Це капець. Кинули мільйон дронів .... на волонтерів. Схопились за фортифікації. Через тиждень кинуть фортифікації, бо щось нове зеленСКИЙ вигадає. Наприклад, робити відео з кабінетів уряди та Ради. То давайте вже й не чекати відмашки зеленСКОГО. Проявіть .... ініціативу, якщо ви знаєте щось про неї.
показать весь комментарий
02.04.2024 14:38 Ответить
зараз всі кошти, котрі не стосуються критичної інфраструктури та порятунку життя, мають виділятися на оборону! механізм прийняти тимчасовий закон (з обмеженим терміном дії) є: потрібно максимум 30 днів в Раді. але зелена пліснява й інша корумпована ******* ніколи не піде на те, щоб позбутися годівниці, навіть - ціною втрати країни
показать весь комментарий
02.04.2024 14:40 Ответить
5.6 персонально Тімошенку.
показать весь комментарий
02.04.2024 14:46 Ответить
гроші, самі себе не вкрадуть!
для цього потрібно їх виділити!
копаємо в одеській області!
показать весь комментарий
02.04.2024 14:50 Ответить
Сітки плетуть жінки.
Решітки, генератори, бензин, бензопили везуть волонтери.
Дерево пилять, землю копають солдати.
- А "слуги" що?
- А "слуги" як завжди ПИЛЯТЬ МІЛЬЯРДИ!
показать весь комментарий
02.04.2024 15:04 Ответить
А шо, на бетоні тоже нормально можна прібарахліцца, подумав зельонскій, возячи **** по піаніно.
показать весь комментарий
02.04.2024 15:08 Ответить
под Купянском нихрена не строят
показать весь комментарий
02.04.2024 15:08 Ответить
Шо, ті гроші шо виділяли вже тимошенко з умеровим попиляли?
показать весь комментарий
02.04.2024 15:18 Ответить
Ще до того, як їх "виділили"
показать весь комментарий
02.04.2024 15:28 Ответить
вони винайшли гарну схему, кожна! громада перераховує млни на будівництво укріплень, себпо потім буде нереально перевірити на що пішли ці кошти.
Кірюша стараіццо, побільше урвати ******* хочуть.
показать весь комментарий
02.04.2024 16:52 Ответить