13138 посетителей онлайн

Белый дом о возможной передаче контроля над "Рамштайном" НАТО: США продолжат возглавлять контактную группу

дім,білий

В Белом доме заявляют, что США продолжат возглавлять Контактную группу по обороне Украины, известную как формат "Рамштайн".

Об этом сообщил советник Белого дома Джон Кирби, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

"Я не буду спекулировать относительно гипотетических разговоров, которые могут вести или не вести некоторые члены НАТО. Контактная группа очень и очень эффективна. Мы продолжим возглавлять и созывать ее", - отметил он.

Кирби подчеркнул, что американское лидерство в Контактной группе по вопросам обороны Украины ценится со стороны партнеров, и США "получают отличные отзывы со стороны всех участвующих стран".

В этой связи представитель Белого дома акцентировал внимание на двух моментах. Во-первых, по его словам, эта группа больше НАТО и охватывает полсотни стран по всему миру, включая Индо-Тихоокеанский регион.

"Их объединило американское лидерство, их удерживает вместе американское лидерство", – подчеркнул советник.

Во-вторых, подчеркнул он, НАТО остается частью этого процесса с самого начала.

"Йенс Столтенберг присутствовал на каждом из заседаний, включая первое. Поэтому мы, безусловно, ценим вклад как самого Альянса, так и отдельных членов Альянса в Контактной группе. И, конечно, ожидаем, что это будет продолжаться", - резюмировал Кирби.

Топ комментарии
+11
Продовжать спостерігати як вбивають українців... Щоб недай Бог Україна не виграла!
Де безпека для України за забрану ядерну зброю в України?!
показать весь комментарий
03.04.2024 18:59 Ответить
+11
Лідерство Америки вже під знаком запитання!
показать весь комментарий
03.04.2024 19:13 Ответить
+5
Нема вже ніякого американського лідерства.
Було і загуло.
Хабадники при владі і опікуються максимум інтересами Ізраілю.
А Європа буде буде будувати свою оборону без постороннього втручання,
без Орбанів, Фіцо, і решти усіляких безсовісних Джонсонів.
показать весь комментарий
03.04.2024 20:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Продовжать спостерігати як вбивають українців... Щоб недай Бог Україна не виграла!
Де безпека для України за забрану ядерну зброю в України?!
показать весь комментарий
03.04.2024 18:59 Ответить
Так головну ролю "за забрану ядерну зброю" відігравала мацква та вся ця зброя отримана саме мацквою, а не США . Тоді, після "гласнасті" та нібито "демакратическага направлєнія" мацкви, - саме мацква тиснула на США, щоб розброїти Україну, - в США тоді була насправді другорядна роля, а головним двигуном та ініціатива - належала саме мацкві.
показать весь комментарий
03.04.2024 22:50 Ответить
У-гу. Зручна позиція. Як у посіпаки гвалтівника.
«Я її не їбав, я тільки притримував».
показать весь комментарий
03.04.2024 23:55 Ответить
Ось трохи цитат з авторитетного джерела:
"Меморандум 1994 не є зобов'язальним міжнар.-правовим документом, а має політ. характер..."
"...Однак їхня реакція щодо надання Україні юрид. гарантій безпеки виявилася стриманою..."
https://archive.org/details/enmzpr01/page/323/mode/1up?view=theater&ui=embed&wrapper=false Будапештський меморандум // Енциклопедія міжнародного права
показать весь комментарий
04.04.2024 01:07 Ответить
Увімкніть гугл-перекладач та почитайте щодо аналізу Будапешського меморандуму. Цей документ не ратифікований (немає юрідичних гарантій), він має деклоративне значення... політичне але нажаль... не зобов'язує юрідично: https://en.wikipedia.org/wiki/Budapest_Memorandum#Analysis https://en.wikipedia.org/wiki/Budapest_Memorandum#Analysis

показать весь комментарий
04.04.2024 01:24 Ответить
Rusin - писака перед тим як що писати ти спочатку почитай інформацію. Будапештський меморандум це - міжнародний договір відповідно до пункту а ч. 1ст 2 Віденської про право мвжнародних договорів1969р укладений між державами в письмовій формі та регульована міжнародним правом. Він не потребує ратифікації. В самому меморандумі зазначено слово про гарантії безпеки для України. Згідно зі статті 60 Віденської конвенції про право міжнародних договорів, якщо одна сторона порушує положення договору то інші сторони мають право: зупинити чи припинити дію в цілому або в частині у ввдносинах між собою і державою яка порушила договір, або у відносинах між учіма учасниками, посилаючись на це порушення як на підставу зупинення дії договору в цілому.
показать весь комментарий
04.04.2024 07:42 Ответить
= Rusin - писака перед тим як що писати ти спочатку почитай інформацію... =
Якщо б Ви це собі казали, то можна казати - самокритика, але ж ні...
Я надав Вам посилання на українське аторитетне джерело академічного рівня: "Енциклопедія міжнародного права" - Академперіодика, 2014 року від Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, яку писали фахівці, - це академічне джерело про міжнародні права. Якщо Вам щось не сподобалось, то Ви враз почли "перехід на особистість". - Чому Ви так дієте? - А тому, що не маєте відповідного рівня культури, який мають фахівці міжнародного права чи фахівці з правознавства, бо мають добру осіту. Висновок: Ви звичайний форумний невіглас, з відповідним рівнем освіти (https://www.inmo.org.ua/sum.html?wrd=%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D1%96%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D1%81 невіглас , це - не є образа, до Вашого відома ).
показать весь комментарий
06.04.2024 20:19 Ответить
Rusin - ти бреши та не **********. Висосав з пальця що москва тиснула а не США. Лапшу свою їж сам.
показать весь комментарий
04.04.2024 07:24 Ответить
Вибачте за не точність. Але я не брехав, а вже давно читав за https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%AF%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B0_%D0%B7%D0%B1%D1%80%D0%BE%D1%8F_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8 "Ядерне розброєння України" . Тому помилки, бо миноло багато часу. Ок, не тиснула, а "просила":
"Так з 1992 року в Україну почали направлятися делегації з Вашингтону і Москви. Американці пропонували знищити весь ядерний арсенал, а росіяни просили передати всю ядерну зброю Росії. Всі тактичні ядерні ********** були оперативно переміщені на російські заводи для знищення ще в першій половині 1992 року, і останній ешелон прибув до Росії на початку травня, на 25 днів раніше запланованої дати. Після цього до Росії мала бути переміщена і стратегічна зброя через приєднання України до радянсько-американського Договору про скорочення і обмеження стратегічних наступальних озброєнь.
У 1994 році Україна підписала угоду про передачу цієї зброї Росії та стала учасником Договору про нерозповсюдження ядерної зброї в обмін на запевнення Росії, Сполучених Штатів і Сполученого Королівства поважати українські незалежність і суверенітет в існуючих кордонах."
показать весь комментарий
06.04.2024 20:40 Ответить
Американське що .... ???
показать весь комментарий
04.04.2024 10:56 Ответить
Лідерство Америки вже під знаком запитання!
показать весь комментарий
03.04.2024 19:13 Ответить
М'яко кажучи. Дуже м'яко.
показать весь комментарий
03.04.2024 20:16 Ответить
"Їх об'єднало американське лідерство, їх утримує разом американське лідерство", - наголосив радник. Джерело:
***********
Жалюгідний піарний триндьож. Дуже схоже на "радників" зеленої ОПи. Видно, вчилися разом в "трускавєцкіх унівєрсітєтах".
Цей світ має ду-у-у-же великі проблеми з адекватністю сприйняття реальності.
Прикро, що Америка стала настільки немічною язикатою Хвеською.

показать весь комментарий
03.04.2024 19:31 Ответить
Нема вже ніякого американського лідерства.
Було і загуло.
Хабадники при владі і опікуються максимум інтересами Ізраілю.
А Європа буде буде будувати свою оборону без постороннього втручання,
без Орбанів, Фіцо, і решти усіляких безсовісних Джонсонів.
показать весь комментарий
03.04.2024 20:14 Ответить
Коли Америці допекло, то вона не полінувалася прилетіти на інший кінець землі
і скинути атомні бомби на Хіросіму і Нагасакі.
А Україні вна забороняє бити поросійських НПЗ, не зважаючи на те, що ракетні
обстріли сягають аж до Польщі.
Оце вам правда про американських демократів.
Ракет потрібної дальності не дають, але хочуть накласти лапу на рішення "Рамштайну".
показать весь комментарий
03.04.2024 20:37 Ответить
Во первых Украина США не ровня, а во вторых США нужно чтобы война продолжалась и корпорации всех мастей в США продолжали зарабатывать на войне, им не нужна победа или поражение, а именно продолжение войны.
показать весь комментарий
04.04.2024 02:43 Ответить
Робоча група по перенесенням строків вісково-технічной допомогі Україні. Так тут США в лідерах. Велике дякуем.
показать весь комментарий
04.04.2024 02:53 Ответить
Член Палати представників США Вікторія Спартц виступила проти виділення нового пакету допомоги Києву. Про це повідомляє The Wall Street Journal (WSJ).

Республіканка від штату Індіана заявила, що не підтримує американський пакет допомоги на $60 млрд, кошти з якого підуть, зокрема, для надання допомоги Україні. "Ми не можемо допустити цих нескінченних воєн", - сказала Спартц.

Спартц зазначила, що будь-яка допомога Києву має надаватися у вигляді кредиту.
показать весь комментарий
04.04.2024 08:23 Ответить
виходить, що і ядерну зброю ми мали віддавати їм в "оренду" ((
показать весь комментарий
04.04.2024 13:13 Ответить
коли був перший,другий навіть третій - була надія що ось зараз, щє чуток і все,всі зберуться в кулак та все буде добре, буде і купа зброї і підтримка і багато іньшого.Але це вже серіал, яка там на сьогодні серія?
показать весь комментарий
04.04.2024 12:48 Ответить
здулася Америка.. Не дуже гучно, але здулася. Чесно кажучі, не очикуване явище. Мені здавалося, що Європа буде більш нерішучою у наданні допомоги і підтримці. А виявилося, що надуті щоки американців так і залишилися лише надутими щоками((
показать весь комментарий
04.04.2024 13:07 Ответить
не зважаючи на те, що саме американці ініціювали будапештський фарс, і відповідальність за безпеку України лежить саме на них.. По факту маємо: один підписант кривавий загарбник, другий відвертий імпотент, третій хоч якось допомагає, звісно не вистачає, але принаймні хоч не прикривається лише "озабочєнностью" та обіцянками. God Save the King або God Save the Queen!
показать весь комментарий
04.04.2024 13:11 Ответить