7243 посетителя онлайн
6 172 25

РФ вывела все корабли из акватории Черного и Азовского морей, в Средиземном держит 4 корабля, - ВМС

корабель

По состоянию на утро вторника, 9 апреля, в Черном и Азовском море российские военные корабли отсутствуют.

Об этом сообщают Военно-Морские Силы ВСУ, информирует Цензор.НЕТ.

В Средиземном море 4 вражеских корабля, среди которых 3 носителя крылатых ракет "Калибр" общим залпом до 20 ракет.

В ВМС отметили, что в интересах России за сутки через Керченский пролив прошло 9 судов к Азовому морю, из них 2 двигались из пролива Босфор, а также 12 судов к Черному морю, ни одно судно не продолжило движение в направлении пролива Босфор.

"РФ продолжает нарушать Международную конвенцию по охране человеческой жизни на море 1974 г. (SOLAS), выключая системы автоматической идентификации (AIS)", - подчеркнули в ВМС ВСУ.

Кораблі РФ в акваторії морів

Топ комментарии
+13
Написано якось по-дебільному...
показать весь комментарий
09.04.2024 08:42 Ответить
+9
Я теж не зрозумів куди вивели ці кораблі, мабуть на орбіту.
показать весь комментарий
09.04.2024 08:43 Ответить
+5
Вивела... А далі введе... А потім знов виведе...
Цікаві ці новини, чорт забирай!
показать весь комментарий
09.04.2024 08:32 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Куди вивела?
показать весь комментарий
09.04.2024 08:31 Ответить
Я теж не зрозумів куди вивели ці кораблі, мабуть на орбіту.
показать весь комментарий
09.04.2024 08:43 Ответить
Є ще підводний човен-ракетоносець проекту "варшавянка". Так і проситься на дно
показать весь комментарий
09.04.2024 08:31 Ответить
Є інформація що московити наробили морських дронів, тепер ними будуть атакувати.
показать весь комментарий
09.04.2024 08:31 Ответить
шо атакувати ?

Нікополь ?
показать весь комментарий
09.04.2024 08:38 Ответить
Мабудь цивільні судна.
показать весь комментарий
09.04.2024 08:42 Ответить
Очікувано. Чи буде відповідь по їх нафтовим танкерам, які у тому ж морі плавають?
показать весь комментарий
09.04.2024 08:50 Ответить
то як насрати самому собі в штани, бо їх цивільних суден там в рази більше, ніж наших. До того ж, майже всі цивільні судна ходять під прапорами то Панами, то Египту
показать весь комментарий
09.04.2024 09:11 Ответить
Панами так, Єгипту ні.
показать весь комментарий
09.04.2024 10:22 Ответить
про Їгіпєд то я образно. Хоча Суетьський канал належить Єгипту і для своїх там пільги, як і в Панамі
показать весь комментарий
09.04.2024 10:31 Ответить
Прощаю
показать весь комментарий
09.04.2024 10:34 Ответить
А без дронів у них не було чим цивільні судна атакувати?
показать весь комментарий
09.04.2024 09:24 Ответить
Вивела... А далі введе... А потім знов виведе...
Цікаві ці новини, чорт забирай!
показать весь комментарий
09.04.2024 08:32 Ответить
Цікаво, якщо рашка вивела в Середземне море бойові кораблі, то Туреччина дозволить ввести їх назад у Чорне море через Босфор? Побачимо чергові дива гнучкості у хребті хитрожопого пЄрдо-ґана.
показать весь комментарий
09.04.2024 08:38 Ответить
Рух односторонній. Вивести кацапи їх можуть хоч сьогодні.
Не розумію, навіщо нам надають (не вперше) інформацію про лоханки та їх озброння в Середземному морі?
показать весь комментарий
09.04.2024 10:44 Ответить
Написано якось по-дебільному...
показать весь комментарий
09.04.2024 08:42 Ответить
Дописувач нахватав ніяк не пов'язаних між собою фактів і виніс на люди. Може студент готував?
показать весь комментарий
09.04.2024 21:14 Ответить
Вивести можливо тільки в волгодонський канал ,волгу, або каспій ,це якщо осадка дозволяє . В Середземному морі вони опинились ще до війни, а далі діє доктрина Монтре-зась воєнним кораблям через Босфор. Для великих кораблів Чорне море це пастка. Кацапи погано вчать історію. В 2 світову німці так загнали чф під Батумі ,що він там не рипався до кінця війни.
показать весь комментарий
09.04.2024 08:53 Ответить
Мається на увазі, що кацапські корита сидять в портах, як миші в норах.
По морю (акваторії) - не шастають.
показать весь комментарий
09.04.2024 09:00 Ответить
Куди вивели? В Воронєж?
показать весь комментарий
09.04.2024 09:09 Ответить
Написано в режимі «здогадайся сам». Відсутні в акваторії, тобто знаходяться в портах (типу Новоросійськ …).
Навряд чи вийшли в Середземне море чи потягнули Волго-Донським каналом на Каспій
показать весь комментарий
09.04.2024 09:32 Ответить
Щєля і без всяких там кораблів їм південь за день віддав.
показать весь комментарий
09.04.2024 10:10 Ответить
Так де ті кляти корита?Часом не в Грузіі..?
показать весь комментарий
09.04.2024 15:12 Ответить