4455 посетителей онлайн
6 212 21

Иран вызвал послов Франции, Германии и Великобритании из-за "двойных стандартов"

іран

Министерство иностранных дел Ирана вызвало послов Великобритании, Франции и Германии из-за их "двойных стандартов" относительно ударов Тегерана по Израилю.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Reuters.

Три страны ранее осудили беспилотную и ракетную атаку Ирана против Израиля, которая длилась в ночь с субботы на воскресенье.

Иран обвинил их в "двойных стандартах", поскольку они ранее в этом месяце выступили против разработанного Россией заявления Совета Безопасности ООН, которое должно было осудить атаку Израиля на комплекс посольства Ирана в Сирии.

"Военные действия Ирана против баз сионистского режима полностью вписываются в рамки права на законную оборону, предусмотренного статьей 51 Устава Организации Объединенных Наций, и являются ответом на ряд преступлений, включая недавнее нападение на посольский комплекс в Сирии", - заявили в МИД.

Напомним, ночью 14 апреля Иран совершил по Израилю массированный удар с использованием ракет и беспилотников. Было запущено более 200 воздушных средств нападения. 99% из них были перехвачены. Позже Президент Израиля Ицхак Герцог заявил, что Израиль считает ночную воздушную атаку Ирана – объявлением войны.

Топ комментарии
+25
їбанутися можна з цими чалмоголовими точкове знищення групи військових вони прирівнюють до хаотичної атаки на мирні міста сотнями ракет і дронів
показать весь комментарий
15.04.2024 09:45 Ответить
+22
сіоністський режим, київський режим.. таке враження що їм методички в одному дурдомі пишуть
показать весь комментарий
15.04.2024 09:46 Ответить
+16
Полотенцеголовые рашистские друзья будут рассказывать послам Франции,Великобритании и Германии о двойных стандартах.Лол,*****.
показать весь комментарий
15.04.2024 09:48 Ответить
Комментировать
Сортировать:
який жах
показать весь комментарий
15.04.2024 09:44 Ответить
їбанутися можна з цими чалмоголовими точкове знищення групи військових вони прирівнюють до хаотичної атаки на мирні міста сотнями ракет і дронів
показать весь комментарий
15.04.2024 09:45 Ответить
Вони ж дивляться на росію і бачать, що нахабство працює.
показать весь комментарий
15.04.2024 10:01 Ответить
Рушникоголові проситимуть щоб їх не бомбили ))
показать весь комментарий
15.04.2024 09:46 Ответить
сіоністський режим, київський режим.. таке враження що їм методички в одному дурдомі пишуть
показать весь комментарий
15.04.2024 09:46 Ответить
Полотенцеголовые рашистские друзья будут рассказывать послам Франции,Великобритании и Германии о двойных стандартах.Лол,*****.
показать весь комментарий
15.04.2024 09:48 Ответить
Це рушникоголових такому нахабству кацапня навчила,не інакше.
показать весь комментарий
15.04.2024 09:54 Ответить
Найближчі друзі по нещастю,кацапи і іранська хунта
показать весь комментарий
15.04.2024 09:56 Ответить
Іран +росія = це ЗЛО для всього світу на землі , тому їх потрібно
не ігнорувати , а просто знищити ,
поки вони не знищили цивілізований світ 🙁
показать весь комментарий
15.04.2024 09:54 Ответить
туди ще треба додати комуністичні Китай та кндр !!!
показать весь комментарий
15.04.2024 10:04 Ответить
Тобто - майже третину населення планети ...
показать весь комментарий
15.04.2024 12:07 Ответить
ніхто не каже нищити усе населення цих країн !!! достатньо знищити владу цих диктатур, окуповані імперіями народи наприклад цієї кацапії-мацковії (татари, дагестанці, буряти, чеченці і тд.тп.) мають здобути свою свободу і незалежність !!! те ж саме стосується ірану (курди, азербайджанці), китаю (уйгури) ...
показать весь комментарий
15.04.2024 12:59 Ответить
А вони того хочуть ?
От ільки в них забули спитати ...
показать весь комментарий
15.04.2024 23:21 Ответить
чому забьули ??? суверенна Ічкерія (т.о кацапами чечня) оголосила свою незалежність після перемоги над кацапією в 1-шій чечеській війні !!! )(уйло коли прийшло до влади на паРаші, похерило усі угоди з Ічкерією та розвʼязало, 2-гу чеченську війну !!!
і таких прикладів маса, а якщо плосити санції проти кацапії-паРаші то незалежними схочуть стати багото хто - наприклад якути зі своїми запасами алмазів, газу нафти !!!
показать весь комментарий
16.04.2024 07:08 Ответить
Не знав що в сраній террористичній країні Ірані є посли нормальних країн
показать весь комментарий
15.04.2024 09:56 Ответить
це зовсім різні "удари" ....
Порівняли члена-кореспондента з пальцем
показать весь комментарий
15.04.2024 09:57 Ответить
Мабуть посли послухали перську маячню в стилі "цар Кір наказав відшмагати море" та пішли в посольство Німеччини попити якісного пива.
показать весь комментарий
15.04.2024 10:15 Ответить
Пишіть хоч сяк, хоч так - а Ізраїлю ломиться пи.дак. Фатальною помилкою ХХ сторіччя було створення держави Ізраїль. Янки, брити, жабоїди і К заварили цю кашу а тепер не знають як її схавати. Саме звідти і почнеться світовий Армагедон: ж.ди планують, як завжди нацькувати народи один на одного і, як завжди, скористатися результатами побоїща.
Та цього разу "злиняти з базару" не вийде...
показать весь комментарий
15.04.2024 11:12 Ответить
фатальною помилою було народити тебе не цей світ ...
показать весь комментарий
15.04.2024 12:14 Ответить
це не помилка, а нармальна,справедлива річ надати народу свою автентичну територію, на якій вони жили останні 5 тис. років ...
показать весь комментарий
16.04.2024 07:17 Ответить
Требо зрозуміти одне -- в Сирії не існує лігітимної й визнанної світом влади й тому іранські чи будь які інші будинки де перебувають іноземні громадяни не можуть мати дипломатичного імунітету .

Іран офіційно усіми цівілізованними країнами визнаний як держава , яка організує й спонсорує терорістичні угрупування й через те теж жодного дипломатичного імунітету її військові радники не можуть мати .
показать весь комментарий
15.04.2024 12:12 Ответить