11458 відвідувачів онлайн
6 212 21

Іран викликав послів Франції, Німеччини та Великої Британії через "подвійні стандарти"

іран

Міністерство закордонних справ Ірану викликало послів Великої Британії, Франції та Німеччини через їхні "подвійні стандарти" щодо ударів Тегерану по Ізраїлю.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Reuters.

Три країни раніше засудили безпілотну та ракетну атаку Ірану проти Ізраїлю, яка тривала в ніч із суботи на неділю.

Іран звинуватив їх у "подвійних стандартах", оскільки вони раніше цього місяця виступили проти розробленої Росією заяви Ради Безпеки ООН, яка мала б засудити атаку Ізраїлю на комплекс посольства Ірану в Сирії.

"Військові дії Ірану проти баз сіоністського режиму цілком вписуються в рамки права на законну оборону, передбаченого статтею 51 Статуту Організації Об'єднаних Націй, і є відповіддю на низку злочинів, включаючи нещодавній напад на посольський комплекс в Сирії", - заявили в МЗС.

Нагадаємо, вночі 14 квітня Іран здійснив по Ізраїлю масований удар із використанням ракет та безпілотників. Було запущено понад 200 повітряних засобів нападу. 99% з них були перехоплені. Пізніше Президент Ізраїлю Іцхак Герцог заявив, що Ізраїль вважає нічну повітряну атаку Ірану - оголошенням війни.

Топ коментарі
+25
їбанутися можна з цими чалмоголовими точкове знищення групи військових вони прирівнюють до хаотичної атаки на мирні міста сотнями ракет і дронів
показати весь коментар
15.04.2024 09:45 Відповісти
+22
сіоністський режим, київський режим.. таке враження що їм методички в одному дурдомі пишуть
показати весь коментар
15.04.2024 09:46 Відповісти
+16
Полотенцеголовые рашистские друзья будут рассказывать послам Франции,Великобритании и Германии о двойных стандартах.Лол,*****.
показати весь коментар
15.04.2024 09:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
який жах
показати весь коментар
15.04.2024 09:44 Відповісти
їбанутися можна з цими чалмоголовими точкове знищення групи військових вони прирівнюють до хаотичної атаки на мирні міста сотнями ракет і дронів
показати весь коментар
15.04.2024 09:45 Відповісти
Вони ж дивляться на росію і бачать, що нахабство працює.
показати весь коментар
15.04.2024 10:01 Відповісти
Рушникоголові проситимуть щоб їх не бомбили ))
показати весь коментар
15.04.2024 09:46 Відповісти
сіоністський режим, київський режим.. таке враження що їм методички в одному дурдомі пишуть
показати весь коментар
15.04.2024 09:46 Відповісти
Полотенцеголовые рашистские друзья будут рассказывать послам Франции,Великобритании и Германии о двойных стандартах.Лол,*****.
показати весь коментар
15.04.2024 09:48 Відповісти
Це рушникоголових такому нахабству кацапня навчила,не інакше.
показати весь коментар
15.04.2024 09:54 Відповісти
Найближчі друзі по нещастю,кацапи і іранська хунта
показати весь коментар
15.04.2024 09:56 Відповісти
Іран +росія = це ЗЛО для всього світу на землі , тому їх потрібно
не ігнорувати , а просто знищити ,
поки вони не знищили цивілізований світ 🙁
показати весь коментар
15.04.2024 09:54 Відповісти
туди ще треба додати комуністичні Китай та кндр !!!
показати весь коментар
15.04.2024 10:04 Відповісти
Тобто - майже третину населення планети ...
показати весь коментар
15.04.2024 12:07 Відповісти
ніхто не каже нищити усе населення цих країн !!! достатньо знищити владу цих диктатур, окуповані імперіями народи наприклад цієї кацапії-мацковії (татари, дагестанці, буряти, чеченці і тд.тп.) мають здобути свою свободу і незалежність !!! те ж саме стосується ірану (курди, азербайджанці), китаю (уйгури) ...
показати весь коментар
15.04.2024 12:59 Відповісти
А вони того хочуть ?
От ільки в них забули спитати ...
показати весь коментар
15.04.2024 23:21 Відповісти
чому забьули ??? суверенна Ічкерія (т.о кацапами чечня) оголосила свою незалежність після перемоги над кацапією в 1-шій чечеській війні !!! )(уйло коли прийшло до влади на паРаші, похерило усі угоди з Ічкерією та розвʼязало, 2-гу чеченську війну !!!
і таких прикладів маса, а якщо плосити санції проти кацапії-паРаші то незалежними схочуть стати багото хто - наприклад якути зі своїми запасами алмазів, газу нафти !!!
показати весь коментар
16.04.2024 07:08 Відповісти
Не знав що в сраній террористичній країні Ірані є посли нормальних країн
показати весь коментар
15.04.2024 09:56 Відповісти
це зовсім різні "удари" ....
Порівняли члена-кореспондента з пальцем
показати весь коментар
15.04.2024 09:57 Відповісти
Мабуть посли послухали перську маячню в стилі "цар Кір наказав відшмагати море" та пішли в посольство Німеччини попити якісного пива.
показати весь коментар
15.04.2024 10:15 Відповісти
Пишіть хоч сяк, хоч так - а Ізраїлю ломиться пи.дак. Фатальною помилкою ХХ сторіччя було створення держави Ізраїль. Янки, брити, жабоїди і К заварили цю кашу а тепер не знають як її схавати. Саме звідти і почнеться світовий Армагедон: ж.ди планують, як завжди нацькувати народи один на одного і, як завжди, скористатися результатами побоїща.
Та цього разу "злиняти з базару" не вийде...
показати весь коментар
15.04.2024 11:12 Відповісти
фатальною помилою було народити тебе не цей світ ...
показати весь коментар
15.04.2024 12:14 Відповісти
це не помилка, а нармальна,справедлива річ надати народу свою автентичну територію, на якій вони жили останні 5 тис. років ...
показати весь коментар
16.04.2024 07:17 Відповісти
Требо зрозуміти одне -- в Сирії не існує лігітимної й визнанної світом влади й тому іранські чи будь які інші будинки де перебувають іноземні громадяни не можуть мати дипломатичного імунітету .

Іран офіційно усіми цівілізованними країнами визнаний як держава , яка організує й спонсорує терорістичні угрупування й через те теж жодного дипломатичного імунітету її військові радники не можуть мати .
показати весь коментар
15.04.2024 12:12 Відповісти