5294 посетителя онлайн

Демократы пошли на "беспрецедентный шаг", чтобы спасти помощь Украине, - Axios

сша,конгрес

Представители Демократической партии сделали отступление от привычных сегодня политических норм в США, чтобы спасти пакет помощи, в частности, для Украины.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом пишет AXIOS.

По данным издания, это самое яркое на сегодняшний день свидетельство того, что расколотое большинство Республиканской партии в Палате представителей фактически сменилось на нечто похожее на двухпартийную коалицию.

Так, четверо демократов в Комитете по вопросам регламента Палаты представителей проголосовали вместе с пятью входящими в состав комитета республиканцами за продвижение пакета из четырех законопроектов для голосования в зале заседаний Палаты представителей.

Этот шаг со стороны демократов был необходим, поскольку трое правых сторонников жесткой линии Республиканской партии – Томас Масси, Ральф Норман и Чип Рой – проголосовали против вынесения законопроектов на голосование. Без голосов демократов дальнейшее рассмотрение проектов было бы невозможным.

"Регламентный комитет обычно состоит из лояльных лидеров, добросовестно голосующих по партийной линии при вынесении законопроектов на рассмотрение сессионного зала", - пишет Axios.

Однако бывший спикер Палаты представителей Кевин Маккарти включил Масси, Нормана и Роя в состав комитета в прошлом году, чтобы успокоить правых сторонников жесткой линии, восставших против его борьбы за власть. Это передало контроль над властью в руки демократов, которые в Палате представителей - в меньшинстве, подавляющим большинством поддерживают пакет и отчаянно стремятся оказать помощь Украине.

"Такого рода объединение партий в комитете не происходило за все время моего пребывания здесь", - отметил конгрессмен Дэн Килди, который в Конгрессе - уже более десяти лет. Он отметил, что этот шаг является "беспрецедентным".

Топ комментарии
+49
Ну ти і довбень

Байден, вже гнобить срампістів

А он в Україні у 2019 обрали молодого і гарного і куди нас це привело

Отож!
показать весь комментарий
19.04.2024 12:44 Ответить
+22
Никки Хейли-это именно тот человек,о котором ты говоришь,разве что женского рода.Она не вышла из предвыборной компании,а только приостановила ее.А у Трампа сейчас большие проблемы с рейтингом из-за запрета абортов,ну и уголовные дела одно за другим раскручиваются.Так что шансы у нее весьма неплохие,если не испугается бороться дальше.
показать весь комментарий
19.04.2024 12:49 Ответить
+20
Тобі, як людині із обмеженими мозковими здібностями потрібно розтлумачити зміст статті?
Стаття про то, що люди, діючи поперек партійним інтересам, зробили тє, що шкодить партійним інтересам заради підтримки України.
Але обов'язково знайдеться якийсь недоумок, який буде верещти із штанів- " зрада".
показать весь комментарий
19.04.2024 12:56 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Демократам - ганьба! За 4 роки не знайшли з пів-Америці гідного кандидата: молодого, красивого, розумного - щоб перемогти рудого з величезним антирейтингом. Як можно було довести ситуацію до того, що демократів на виборах представлятиме старий неспроможній дід?
показать весь комментарий
19.04.2024 12:39 Ответить
Ну ти і довбень

Байден, вже гнобить срампістів

А он в Україні у 2019 обрали молодого і гарного і куди нас це привело

Отож!
показать весь комментарий
19.04.2024 12:44 Ответить
Кацап, перехід на особистості заборонено правилами форуму. Я обговорював статтю, а ти, кацапська курва - почав мене ображати особисто. Тому, москальське лайно, пішов нах...й за рускім воєнним кораблем, дупа смердюча.
показать весь комментарий
19.04.2024 13:23 Ответить
Кацапсинка, ти обговорював статтю??? Ти брехливе, смердюче лайно!
показать весь комментарий
19.04.2024 15:50 Ответить
А ти чого в лайку лізеш, кацапсино? Сиди на пляшці та не вякай, жебрак російський.
показать весь комментарий
19.04.2024 18:36 Ответить
А що там про перехід на особистості ? Подвійні стандарти срасіянців такі подвійні

От тільки ваш срамп вже все - йок. Тепер час Байдена
показать весь комментарий
20.04.2024 02:09 Ответить
Смердюче кацапське лайно, що за гроші почало писати українською, ти щось гавкнуло
показать весь комментарий
20.04.2024 07:19 Ответить
Ой, ну не скавчи , не скавчи

Це не перехід на особистість , а особиста думка з огляду на твоє срампісько-рашиське ІПСО

Як бачиш, українці в тому мене підтримують , а тебе - ні

Змирися і йди за кораблем
показать весь комментарий
19.04.2024 17:18 Ответить
Лайно кацапське, сиди на пляшці - твоя особиста думка лизати ***** дупу, мразота рашистська.
показать весь комментарий
19.04.2024 18:37 Ответить
Ой, як я ******** це виття зболіт

Отже Байден все робить вірно

А тепер обирай пляшку і сідай
показать весь комментарий
20.04.2024 02:10 Ответить
Никки Хейли-это именно тот человек,о котором ты говоришь,разве что женского рода.Она не вышла из предвыборной компании,а только приостановила ее.А у Трампа сейчас большие проблемы с рейтингом из-за запрета абортов,ну и уголовные дела одно за другим раскручиваются.Так что шансы у нее весьма неплохие,если не испугается бороться дальше.
показать весь комментарий
19.04.2024 12:49 Ответить
У Трампа може бути, що завгодно, але саме він заблокував допомогу Україні, та це йому вдалося.

PS. Я бачу, що ви тут з 2014 року на форумі, тому вмієте спілкуватися без образ на відміну від нещодавно зареєстрованих користувачів. Але вам була би ще більша шана, якщо б ви перейшли на українську, як колись це зробив я. Ми спілкуємося короткими тезами тут на форумі, тому додати українську клавіатуру та написати одне-два речення українською - то не складне завдання.
показать весь комментарий
19.04.2024 13:34 Ответить
Пишет чел с Германии как на Украине общатся
показать весь комментарий
19.04.2024 14:52 Ответить
Ваш прокол в том, что украинцы общаются В Украине, а
кацапня общается "на Украине". В спам!
показать весь комментарий
19.04.2024 16:05 Ответить
Безграмотная, "спілкуються в Україні" это по украински, "общаются на Украине" это по росеянски, а закидоны безграмотные про "в стране", "на территории" будешь расказывать таким же безграмотным как и ты.

Так что дальше ходи в работу на офис.

И кстати "я еду в Крым", но "я лечу на Кубу". Хотя для тебя наверно "я еду на Крым", и "я лечу в Кубу" (страна ведь).
Господи откуда вы такие беретесь?
показать весь комментарий
19.04.2024 23:03 Ответить
Дякую за ваш комент... Хотiлось би побачити, якi
знання у вас будуть в 72 роки та притому, що комуняки
витравлювали з нас рiдну мову... В офис я отходила 35 рокiв,
працюючi инженером конструктором на заводi всесоюзного
значення (на час совка). Так що, дорогенькi, працюйте вже ви.
Бажаю вам гарного дня та бути бiльш поблажнивими до людей...
Життя швидкоплинно-не встигнеш озирнутися, а вже фініш...
показать весь комментарий
20.04.2024 08:51 Ответить
показать весь комментарий
19.04.2024 12:56 Ответить
шо то за інтєрєси таки щоб підмахувати *****
показать весь комментарий
19.04.2024 13:00 Ответить
Тобі то того уйла, що б йому " підмахувати", як до раю рачки. Над тобою ще ведмедчук і шойгу. От їм " підмахнеш", від ферми відправлять вже до уйла
показать весь комментарий
19.04.2024 13:08 Ответить
дебіл, йди у дупу
показать весь комментарий
19.04.2024 14:35 Ответить
показать весь комментарий
19.04.2024 14:40 Ответить
Я обговорював статтю, ти - рашистська курва почав обговорювати мене особисто.
Це - перехід на особистості, це заборонено правилами форума. Я тут з 2014 року, нікого не ображав, обговорюю тільки новини. А ти, нелюдь рашистська - нещодавно зареєструвався та порушуєш правила.
Тоді, пішов нах...уй, кацапське лайно - вперед за крейсером Масква. Від тебе тхне рускім міром і кацапятіною...
показать весь комментарий
19.04.2024 13:20 Ответить
Ти хоч читаєш що нашкрябав у коменті і зараз? Де це ти " обговорював статтю"?
показать весь комментарий
19.04.2024 13:24 Ответить
Я обговорював демократів та Байдена, а ти обговорював мене особисто. Відчуй різницю.
показать весь комментарий
19.04.2024 13:28 Ответить
Так ти почитав, що роболять ті " кляті демократи", яким ти верещиш " ганьба"? Вони зараз для України це роблять. А ким би ти назвав українців, які у цей час їм репетують " гааньььбааа""?
показать весь комментарий
19.04.2024 13:37 Ответить
Головна ганьба демократів - це їхній кандидат. Подивіться на нього. Більше додати нічого.
показать весь комментарий
19.04.2024 13:40 Ответить
До чого тут " кандидат Байден" до написаного? Ще раз, ти статтю прочитав, чи друкований текст погано сприймаєш?
показать весь комментарий
19.04.2024 13:42 Ответить
Три твої останні коментарі закінчуються знаком питання. Три мої коментарі закінчуються крапкою. Не вистачає тобі відповідей? Нові питання виникають знов і знов? Це такий стиль спілкування? До цього був перехід на особистоті, зараз питаннями закидуємо. Всього найкращого, діалог завершено.
показать весь комментарий
19.04.2024 13:47 Ответить
Не пиши дурниць, не буде питань.
показать весь комментарий
19.04.2024 13:48 Ответить
Навзаєм.
показать весь комментарий
19.04.2024 13:54 Ответить
Обговорював статтю, а ... почав обговорювати мене особисто. https://www.youtube.com/watch?v=6Zv7Rz0S0EI

Перехід на особистість поширений прийом банального гоп-стоп, підворіття, або корисного Кремлю ідіота, жертви пропаганди агресора, або провокатор.

Мета зірвати розумну дискусію, перевести її в брутальні образливі форми.
Модератори на Цензор НЕТ мали б відслідковувати таке підворіття, таких корисних Кремлю ідіотів, заражених пропагандою Кремля і блокувати. Тим більше найманих, чи самодіяльних провокаторів.

Хтось же має слідкувати щоб публіка вела себе пристойно? Ми вже маємо досвід того, що брутальне зло перемагає...



«Мeрзотнuки завжди беруть гору над порядними людьми тому, що вони поводяться з порядними людьми, як із мepзотниками, а порядні люди поводяться з мepзотниками, як із порядними людьми.

Нерозумний не любить розумного, неосвічений - освіченого, невихований -вихованого і т.д.

І все це прикриваючись якою-небудь фразою: "Я людина проста ...", "я не люблю мудрувань", "я прожив своє життя і без цього", "все це від лукавого" і т.д.

А в душі - ненависть, заздрість, почуття власної неповноцінності».

«Ви все життя будете зустрічати людей, про яких із подивом скажете:

«За що він мене не злюбив?

Я ж йому нічого не зробив".

Помиляєтеся!

Ви нанесли йому найтяжчу образу: ви - живе заперечення його гнuлої натури». - Андре Моруа
показать весь комментарий
19.04.2024 16:36 Ответить
Ви так пишете, ніби Трамп бере виборців молодістю і красою
показать весь комментарий
19.04.2024 13:30 Ответить
А проти нього треба антіпода підібрати було: молодого, розумного, вродливого. Щоб розмовляв гарно, щоб виборців на свій бік перетягнув. 4 роки було. А що в підсумках? Тоді був старий дід, а зараз - зовсім старий дід.
показать весь комментарий
19.04.2024 13:38 Ответить
Я до того, шо мабудь американці не дурніші за вас. І якшо вони не підібрали американську версію Зєлі, то мабудь це тому, що там це так не працює.

(далі був великий шмат тексту про особливості розумового розвитку населення, яке вибирає в прези наркомана, тому, що він класно грає пісюном на піаніно, але я його видалив, бо воно хоч і в тему було, але всім набридло).
показать весь комментарий
19.04.2024 17:17 Ответить
Нє то шо у вас на расєє, однин педофіл на 30 років
показать весь комментарий
19.04.2024 13:45 Ответить
Путін *****, свинособака!
показать весь комментарий
19.04.2024 13:49 Ответить
Йой! Обрали не того президента! Навчіть нас як президентів обирати! Будьласочка! Де ми ще такого Бубочку знайдем!? Країна мрії!
показать весь комментарий
19.04.2024 13:48 Ответить
Не перекручуйте. Не "обрали не того президента", а "демократи не змогли визначити гідного кандидата". Відчуйте різницю.
показать весь комментарий
19.04.2024 13:53 Ответить
Якшо хорошо попросите, українці вам Зєлю сміняють на пару f-16 .
показать весь комментарий
19.04.2024 17:18 Ответить
Пускай Камелу поставят что бы Трамп выиграл вообще без проблем. Потому что только ТРАМП спасет Украину!
показать весь комментарий
19.04.2024 14:50 Ответить
Толсто
показать весь комментарий
19.04.2024 17:19 Ответить
А от Україна -- знайшла!! Вибрали молодого, красивого, а розумний --- аж страшно!!
показать весь комментарий
19.04.2024 17:15 Ответить
Не допомагаючи Україні вони тим самим допомагають путіну
показать весь комментарий
19.04.2024 12:50 Ответить
Дякуємо США за допомогу Українцям!
Тепер, московіти з рабами ригоАНАЛЬНИМ, закидають лайном усі мережі, щоб обгадити ці дії США!!
Пильнуймо за привладними, на їх останній стометрівці!!!
Наближається 20 травня і фсьо…
показать весь комментарий
19.04.2024 12:58 Ответить
їм можна гратися у вибори і демократію - вони за океаном
показать весь комментарий
19.04.2024 12:58 Ответить
во второй мировой это не очень спасло. сейчас возможности то покруче. и все как всегда опомнятся когда станет уже поздно. (в принципе - уже стало).
показать весь комментарий
19.04.2024 16:42 Ответить
все буде добре
показать весь комментарий
19.04.2024 13:37 Ответить
Партійні чвари реально набридли. Замість роботи займаються дитсадковою фігнею.
показать весь комментарий
19.04.2024 13:47 Ответить
Какая же двухпартийная мерзость правит Америкой.
показать весь комментарий
19.04.2024 18:45 Ответить
Ось і слава Богу, закон по допомозі України прийнятий 🇺🇦
показать весь комментарий
19.04.2024 19:02 Ответить
Коли у нас щось подібне почне відбуватись у шмонобільшості
показать весь комментарий
19.04.2024 21:57 Ответить
Навесні російська армія може розпочати набагато масштабніший наступ, ніж зараз. https://www.yahoo.com/news/russia-pummels-exhausted-ukrainian-forces-050358543.html
показать весь комментарий
19.04.2024 22:11 Ответить
то шо? дають допомогу, чи розтягуватимуть котячі йайтсі до нескінченності?
показать весь комментарий
19.04.2024 22:22 Ответить
"Представники Демократичної партії зробили відступ від звичних сьогодні політичних норм у США, щоб урятувати пакет допомоги, зокрема для України."
Як спритно сформульовано: відступ від звичних сьогодні політичних норм у США. Якщо замінити слово "США" на "демократів", то стає ясніше. А політичні норми у демократів - це голосувати лише за командою їхнього партійного лідера. Чому ж демократи, які півроку відмовлялися розглядати будь-які інші варіанти крім пакету, запропонованого Білим домом, раптом проголосували за 4 окремі законопроекти? Очевидно надійшла відповідна команда з Білого дому. А у Білому домі зараз підгоряє. Там збагнули, що якщо й далі вимагати лише прийняття їхнього пакету, Україна може програти, а це буде важкий удар по рейтингу Байдена та його партії перед майбутніми виборами. Тому було дано відмашку: підтримати.

Друга тема, порушена у статті - відставка Кевіна Маккарті.
03.10.2023 Палата представників Конгресу США вперше у своїй історії відправила спікера, республіканця Кевіна Маккарті, у відставку. Радикальні республіканці звинуватили Маккарті у співпраці з демократами та "таємною угодою" задля допомоги Україні. Проти Маккарті виступили 8 праворадикальних однопартійців, а Демократична партія своїми голосами допомогла їм усунути їхнього власного лідера. Зрештою за відставку Маккарті проголосували 216 конгресменів, у тому числі всього 8 республіканців, а проти неї - 210. Тобто, хоча відставку Маккарті ініціювали кілька республіканців, без практично повної підтримки демократів голосування провалилося б.

Далі починається типова ліва брехня.
Відставка Маккарті "передала контроль над владою в руки демократів, які ... у переважній більшості підтримують пакет і відчайдушно прагнуть надати допомогу Україні."
В уявленні журналістів з Axios більшість у Палаті представників означає контроль над владою. Вони поплутали Конгрес із Білим домом. Лівопівкульне муслення. Буває. Виявляється, що демократи так відчайдушно прагнули надати допомогу Україні, що півроку відмовлялися розглядати будь-які інші варіанти крім пакету Білого дому. Але про це я вже сказав.
показать весь комментарий
20.04.2024 09:22 Ответить
Вистачить вже перекручувати!!! По факту не країни НАТО захищають Україну, а саме Україна захищає НАТО від війни. Країни НАТО зекономили, тому що як не платили внески 2 відсотки ВВП, так і зараз ці внески Україні мізерні, із-за чого гинуть українці. сша втопили українців в крові, допомагаючи москалям чинити геноцид, прикриваються самі ЗСУ, і ще говорять про &;;допомогу&;;. Це не допомога, це плата за захист українцями НАТО, яке по факту недієздатне
показать весь комментарий
20.04.2024 09:23 Ответить
"Демократи пішли на "безпрецедентний крок".
Цього не видно,адже ермак і надалі заправляє усіма державними процесами,які йдуть лише на шкоду Україні. Провал у міжнародних відносинах-це прямий результат групи 5-6 менеджерів з оп на чолі з ермаком.
Націонал-демократи мають таки піти на "безпрецедентний крок",в імя збереження Вітчизни.
показать весь комментарий
20.04.2024 10:23 Ответить
Однажды...а точнее в АПРЕЛЕ 2022 года Конгрес США уже принимал Закон о Ленд Лизе (неограниченные поставки оружия Украине) , НО, Байден , даже подписав Закон, ОТКАЗАЛСЯ его выполнять. Вот и результат того что война идёт и сейчас и окончания не видно. Поэтому верить Байдену НЕЛЬЗЯ. Это новый ОБМАН. Нужно что то думать ещё. Например отправить украинскую делегацию в Конгрес США и просить новый Ленд Лиз. Только ОРУЖИЕ в неограниченном виде спасут ситуацию. А в предлогаемом Законе, будут некие 61 млр$ непонятно на что, из которых на оружие для Украины пойдёт какая то малая часть. Там кстати ещё и помощь Тайваню, Израилю и т.д. Читайте ДОКУМЕНТЫ, а не слушаете басни блогеров.
А демократам, Байдену, нужно переизбраться осенью. - ВОТ это и есть их план, вот откуда эта возня с "голосованиями". Если бы поставки оружия были в интересах демократов - правящей партии, то Байден мог давно личным решением отправить оружие и без решения Конгреса.
показать весь комментарий
20.04.2024 10:26 Ответить
Ещё ОБЯЗАТЕЛЬНО нужен Закон, но уже от Украины : чтобы иностранные наёмники-добровольцы и армия НАТО могла прийти на помощь. Тогда Ленд Лиз + иностраныые специалисты и армия ЗСУ быстро решат вопрос об ДЕокупации и разгроме рашизма.
А так ....это будет тянуться годами, Украину начнут уговаривать-заставлять садиться за стол переговоров с ******, отдать свои земли взамен на перемирие. Это полное ДЕРЬМО.
показать весь комментарий
20.04.2024 10:31 Ответить
Делегацию не отправят. ЗЕрмак запрещает Циклопу подписывать командировочные удостоверения депутатам от "ЕС", "Голоса" и вообще всем нелояльным. Потому что славы на всех не хватит.
показать весь комментарий
20.04.2024 10:50 Ответить
Нічого не зрозуміла...Допомога буде чи ні?
показать весь комментарий
20.04.2024 13:10 Ответить