10179 посетителей онлайн
1 299 11

Более 638 тыс. пенсионеров в Украине имеют статус пострадавших от Чернобыльской катастрофы. ИНФОГРАФИКА

По состоянию на 1 января 2024 года в Украине было зарегистрировано 638 659 пенсионеров, имеющих статус пострадавших от Чернобыльской катастрофы.

Об этом сообщили в Пенсионном фонде Украины, передает Цензор.НЕТ.

Так, по состоянию на 1 января 2024 года в Украине статус пострадавших вследствие Чернобыльской катастрофы имели 638 659 пенсионеров.

По данным ПФУ, наибольшее количество пенсионеров-чернобыльцев зарегистрировано в Киевской области - 205 956 человек, в том числе, в Киеве - 28 715. В Ривненской области - 93 910, в Житомирской области - 88 668, в Черкасской области - 39 090, в Волынской области - 35 640, в Винницкой области - 28 840.

пенсіонери чорнобильці

Топ комментарии
+11
так ліквідаторами тоді стали всі чиновники вплоть до інструктора райкому партії із сільського господарства
показать весь комментарий
26.04.2024 14:23 Ответить
+5
У меня сосед прописал к себе такого пострадавшего в квартиру и не платит комунальные
показать весь комментарий
26.04.2024 14:15 Ответить
+4
Я знаю таких "пострадавших", які там і лизько не були. Просто їм зробили корочку. І то не якіїсь начальнички, а просто пересічні тітки.
показать весь комментарий
26.04.2024 14:56 Ответить
Комментировать
Сортировать:
У меня сосед прописал к себе такого пострадавшего в квартиру и не платит комунальные
показать весь комментарий
26.04.2024 14:15 Ответить
Жлоб-комуняка Леонід Кравчук одним з перших собі цей статус намалював і не соромився, хоча був геть не бідний.
показать весь комментарий
26.04.2024 14:18 Ответить
маю надію, що цю тварину чорти добре смажитимуть цілі 24 години, хоча у них для цих "достойників" своя доба....!!!!!
ГАЛЛЕЛУЙЯ
показать весь комментарий
26.04.2024 14:55 Ответить
так ліквідаторами тоді стали всі чиновники вплоть до інструктора райкому партії із сільського господарства
показать весь комментарий
26.04.2024 14:23 Ответить
Добавлю що пенсія згідно законодавства ліквідаторам призначається на 10 років раніше від загального віку виходу на пенсію..
показать весь комментарий
26.04.2024 21:46 Ответить
воно й не дивно, бо Чорнобильська аварія до сих пір залишається найбільшою технічною катастрофою в історії цивілізації
показать весь комментарий
26.04.2024 14:25 Ответить
зазираючи в майбутнє - по закінченні війни, мільйонів 20 державних службовців, блокадників з оп-и, поліцейських, службістів судової охорони, корабельних сосон,..... в наступному майбутньому, пенсіонерів державного значення, будуть мати статус УБД та інвалідів одночасно.
показать весь комментарий
26.04.2024 14:33 Ответить
И гендерных родителей-героинь
показать весь комментарий
26.04.2024 15:15 Ответить
Цю годівницю треба вже давно зачиняти. Такі гроші вкладають у чорті що. Цікаво було б бачити , як через 100 років будуть платити чорнобільцям чи тим, хто проживає у зонах забруднення)))).
Для інформації, серед онкологічних захворювань достовірно зріс після аварії на ЧАЕС лише рак gl. thyroidea. Ні легень, ні шлунку, ні шкіри, тільки щитоподібної залози.
Довгий час робив дослідження мозкового кровотоку у ліквідаторів. У переважної більшості вона була порушена, так, але в той же час та більшість була алкогольними професіоналами.
показать весь комментарий
26.04.2024 14:35 Ответить
Я знаю таких "пострадавших", які там і лизько не були. Просто їм зробили корочку. І то не якіїсь начальнички, а просто пересічні тітки.
показать весь комментарий
26.04.2024 14:56 Ответить
У нульових, ця корочка коштувала 500 баксів.
показать весь комментарий
26.04.2024 22:42 Ответить