10889 посетителей онлайн
6 582 26

В парламенте зарегистрировали законопроект о бронировании перевозчиков

ВР хоче забронювати перевізників

В Верховной Раде зарегистрировали законопроект, согласно которому предприятия в сфере автомобильного транспорта смогут бронировать военнообязанных работников.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на законопроект № 11334.

На странице закона нет ни текста, ни сопроводительных документов.

Однако указывается автор - народный депутат Украины от партии "Слуга народа", заместитель председателя Комитета ВРУ по вопросам транспорта и инфраструктуры Владимир Крейденко.

Топ комментарии
+13
Більше двадцяти процентів не воювали і воювати не будуть, розгон брехні про воюватимуть всі :це брехливі казочки, такого не було і не буде, пора професійним військовим, командирам до генерала включно, суддям прокурорам, службовцям ДБР, САП.. іти і особисто воювати а не ховались по ночам і кабінетах. Я сам знаю що частина так званих бойових офіцерів далі РОПа, чи ВОПа не визжали, а мають особистим прикладом показати. Це маразм уродство що трактористи, таксисти, менеджери... інваліди воюють а професійні віцськові ховаються за їхніми спинами
показать весь комментарий
12.06.2024 06:19 Ответить
+9
Починається якась дурня. Щось на зразок "параду суверенітетів окремо взятих професій". Так можна зайти дуже далеко не туди... Потрібен прозорий закон про ротацію та демобілізацію.
показать весь комментарий
12.06.2024 02:30 Ответить
+8
гілки влади не працюють, відбувається казна що, поки небуде відновлено ротації президента через вибори у нас будуть робити рашку№2.
показать весь комментарий
12.06.2024 02:45 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ще б працівників сфери розваг виключити з бронювання - всіх циркачів, футболістів, гумористів і тд...
показать весь комментарий
12.06.2024 02:13 Ответить
Починається якась дурня. Щось на зразок "параду суверенітетів окремо взятих професій". Так можна зайти дуже далеко не туди... Потрібен прозорий закон про ротацію та демобілізацію.
показать весь комментарий
12.06.2024 02:30 Ответить
гілки влади не працюють, відбувається казна що, поки небуде відновлено ротації президента через вибори у нас будуть робити рашку№2.
показать весь комментарий
12.06.2024 02:45 Ответить
Не сміши, тут закони тільки для бідних.
показать весь комментарий
12.06.2024 06:10 Ответить
Саме тому потрібно уважно ставитись до прийняття законів і вимагати їх відповідності ******** реаліям. Зокрема відповідності законів моральним нормам та уявленням про справедливість які визнаються і приймаються супільством. Якщо не вимагати рівності перед законом тоді треба втікати з країни в якій якась група можновладців ставить себе понад законом.
показать весь комментарий
12.06.2024 11:32 Ответить
Кому ставитись? Ти чи я на щось впливаєм?, ні. Чи ти не бачиш що тут живуть подвійним життям, зверху одне а під низом зовсім інше. Ніяким вдаваним контролем чи виборами, навіть майданом організованим тими ж олігархами, нічого не змінити.
показать весь комментарий
12.06.2024 13:19 Ответить
Як це кому? Нам. Кожний хто не сприймає закон справедливим повинен його ігнорувати та критикувати, що завжди врешті призводить до відміни недіючого закону. Згадайте як зе наполягав що "кожен з нас Президент", тобто вища влада в країні, і посилайте всіх до біса. Саботуйте все що вас пригижує до стану "державного і бесправного раба".
показать весь комментарий
12.06.2024 17:09 Ответить
Я так розумію програмістів програли в карти.
показать весь комментарий
12.06.2024 03:54 Ответить
ТОВАРИЩИ, ВСІ ДО АВТОДОРУ!
ВДАРИМО БРОНЮВАННЯМ ПО МОБІЛІЗАЦІІ ТА ОБОРОНОЗДАТНОСТІ!
показать весь комментарий
12.06.2024 04:35 Ответить
...і не забудьте про Харона
показать весь комментарий
12.06.2024 04:52 Ответить
Більше двадцяти процентів не воювали і воювати не будуть, розгон брехні про воюватимуть всі :це брехливі казочки, такого не було і не буде, пора професійним військовим, командирам до генерала включно, суддям прокурорам, службовцям ДБР, САП.. іти і особисто воювати а не ховались по ночам і кабінетах. Я сам знаю що частина так званих бойових офіцерів далі РОПа, чи ВОПа не визжали, а мають особистим прикладом показати. Це маразм уродство що трактористи, таксисти, менеджери... інваліди воюють а професійні віцськові ховаються за їхніми спинами
показать весь комментарий
12.06.2024 06:19 Ответить
це такий вираз - воювати будуть всі... та дуже невдалий..., чомусь всі уявляють, що в армію потрібні виключно штурмовики..., це не так. в армії сильний дефіцит інших професій та взагалі в тилу потрібні сили, які працюють виключно на армію й це теж мобілізація, про це чомусь ніхто не говорить..., а тцк й поготів, його задача тебе схопити й відправити куди треба ближче до 0...
показать весь комментарий
12.06.2024 08:57 Ответить
Вообще логично. Слишком легко раздавать водителям повестки. Они тупо увольняются и не хотят больше ничего перевозить. Логистика страдает.
показать весь комментарий
12.06.2024 08:13 Ответить
Логично, логично.
Согласно логике водителей после увольнения они будут защищены от получения повесток
показать весь комментарий
12.06.2024 08:31 Ответить
Не защищены, а менее уязвимы. Если ты водитель то шансы получить повестку = 100%. Ты все время на виду, проезжаешь блокпосты и т.д.
показать весь комментарий
12.06.2024 08:45 Ответить
Ну как бы да.
После увольнения повестки выдавать будет только ТЦК, где они стоят на учете. А не кто нипопадя, выйдя на дорогу наловить бедолаг, потому что план горит.
показать весь комментарий
12.06.2024 08:48 Ответить
Ну толку якби ну дуже то і багато з того. Ну як людина може зараз забронюватись, якщо перед подачею документів на броню, вимагають щоб особа пройшла ВЛК, інакше бронювання не світить. Після ВЛК в кращому випадку дають бойову повістку на найближчу дату, в гіршому мобілізують одразу, це все вчора довели на власному прикладі працівники швидкої допомоги Одеси