9617 посетителей онлайн
5 412 27

Жеваго прокомментировал избранную ему меру пресечения

Костянтин Жеваго

Константин Жеваго убежден, что представители НАБУ, САП и ВАКС действуют по двойным стандартам во время процесса расследования уголовного дела в отношении него.

Как информирует Цензор.НЕТ, такое мнение он высказал в эфире Еспресо.

"К сожалению, сегодня НАБУ, САП и ВАКС начали действовать по двойным стандартам. Два месяца назад следователь НАБУ выписал мне повестку, согласованную с прокурором САП. Я получил ее под собственную подпись во Франции. Я всегда готов давать показания в рамках уголовного дела, которое было открыто незаконно против меня по моему мнению и мнению моих адвокатов. Кстати, подозрение, которое мне вручили, написано всего лишь на нескольких страницах. То есть, я расписался под тем, что я приду на допрос. 10 июля ВАКС принял решение о моем заочном аресте, поскольку я якобы скрываюсь от следователя и мое местонахождение неизвестно. Вчера они приехали во Францию для того, чтобы провести допрос. Я провел с представителями НАБУ и САП более 11 часов. Они допрашивали меня 11 часов. Допрос проходил непосредственно при участии органов юстиции Франции", - рассказал Жеваго.

"У меня возник вопрос к ним. Если прокуроры и следователи сначала сообщают, что не могут меня найти, а на следующий день уже проводят допрос меня во Франции, разве это не двойные стандарты!? Во вчерашнем допросе участвовали представители органов юстиции Франции. После этого они сказали, что во Франции за такие действия следователей и прокуроров, они уже бы получили более 5 лет за решеткой за превышение своих служебных полномочий. Это ничто иное, как злоупотребление своими правами и законом", - добавил он.

Топ комментарии
+8
6 липня Зеленський перекинув пускові установки Patriot до Одещини. Там їх знищили росіяни.

Тобто, Нєтряпка-нєСцикло їде до Одеси, там його дупу страхує Patriot з Києва. Кацапи «випадково» дізнаються про координати установок, знищують їх, а послаблене зеленським ППО над столицею пропускає ракети в Охматдит.

І про це інформує розвідник-патріот, якого ЗЕзрадники за наказом кремля незаконно тримають у в'язниці.

Я правильно зрозумів ситуацію?

Натякнути, на кого працює проєкт Буратіно?
показать весь комментарий
13.07.2024 15:47 Ответить
+5
весь Комсомольськ в 2019 проголосував за тих, хто його кошмарить.

а там без його згоди ніхто ні за кого не голосує.

сам собі рєжисьор
показать весь комментарий
13.07.2024 15:49 Ответить
+3
А пам'ятається свого часу приїжджали на завод.. Джипами прямо в цех. "Хазяї життя" )
показать весь комментарий
13.07.2024 16:02 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Жеваго нє в тємє тому кошмарять.
показать весь комментарий
13.07.2024 15:42 Ответить
весь Комсомольськ в 2019 проголосував за тих, хто його кошмарить.

а там без його згоди ніхто ні за кого не голосує.

сам собі рєжисьор
показать весь комментарий
13.07.2024 15:49 Ответить
Він в іншій "тємє".
показать весь комментарий
13.07.2024 16:05 Ответить

Я правильно зрозумів ситуацію?

Натякнути, на кого працює проєкт Буратіно?
показать весь комментарий
13.07.2024 15:47 Ответить
Від Київа до Одещини- доба поїздом. Перекинув? Чим, лопатою?
показать весь комментарий
13.07.2024 17:44 Ответить
С Ермаком согласовывали где поставить "Патриот" под Одессой.
показать весь комментарий
13.07.2024 19:50 Ответить
тільки повна конфіскація і пічки спасуть Україну
показать весь комментарий
13.07.2024 15:48 Ответить
а кому продаси конфісковане обладнання ?

невже знайдеться ідіот, який його купить, щоб завтра в нього це конфіскували ?
показать весь комментарий
13.07.2024 15:55 Ответить
А чому б не купити за 1 грн.?
Головне - встигнути взяти у держбанку кредит під заставу цього обладнання, а обладнання "попиляти на метал" .
показать весь комментарий
13.07.2024 16:09 Ответить
Все відібрати та віддати... КОМУ?!
Ах да, Єрмаку та 5-6 менеджерам же!
показать весь комментарий
13.07.2024 15:57 Ответить
спасуть Україну ...

показать весь комментарий
13.07.2024 17:04 Ответить
О, дякую за *бло Олійника, бувшого мера Черкас. За пів бюджета міста купив собі місце в Юлкиній партії
показать весь комментарий
13.07.2024 17:47 Ответить
Ой-ой, не будь таким самовпевненим та самозакоханим.
Ця влада ЗАВЖДИ діє по ПОДВІЙНИМ СТАНДАРТАМ та НАПЛЮВАВ на ЗАКОНИ.
показать весь комментарий
13.07.2024 15:56 Ответить
А пам'ятається свого часу приїжджали на завод.. Джипами прямо в цех. "Хазяї життя" )
показать весь комментарий
13.07.2024 16:02 Ответить
"Вони допитували мене 11 годин. Допит проходив безпосередньо за участі органів юстиції Франції" Джерело:

До вбиральні водили? А сніданок, обід, вечерю замовляли з ресторану "Максім"?

"сьогодні , САП та почали діяти за подвійними стандартами." Джерело:
А до сьогодні діяли "па панятіям", тобто попередили, дали втекти за кордон, дали час на переписування активів на довірених осіб?
І нічого "біть на жалость", які стандарти створив, тими й послуговуйся.
показать весь комментарий
13.07.2024 16:03 Ответить
Якби ж то бєспрєдєл зелених "правоохоронних" органів стосувався тільки Живаго ...
Це і вирок Україні в очах представників ЄС, в яке ми просимось.

"У вчорашньому допиті брали участь представники органів юстиції Франції. Після цього вони сказали, що у Франції за такі дії слідчих та прокурорів, вони вже б отримали понад 5 років за ґратами за перевищення своїх службових повноважень.
Це ніщо інше, як зловживання своїми правами та законом", - додав він."

Джерело:
показать весь комментарий
13.07.2024 16:12 Ответить
Вирок Україні - це 73 % її "насєлєнія". Все інше - вторинне.
показать весь комментарий
13.07.2024 17:06 Ответить
а кто довел народ до такого?
показать весь комментарий
13.07.2024 17:35 Ответить
Порошенко! 😬
(Соціальний дебілізм - невиліковне захворювання, яке загострюється у важкі для суспільства часи. Часткове полегшення стану хворого суспільства спостерігається у періоди росту добробуту. Зростання добробуту забезпечує здорова, але невелика частина населення).
показать весь комментарий
13.07.2024 19:01 Ответить
Логічне, правильне питання.

"У мене виникло питання до них. Якщо прокурори та слідчі спочатку повідомляють, що не можуть мене знайти, а наступного дня вже проводять допит мене у Франції, хіба це не подвійні стандарти!? "

Джерело:
показать весь комментарий
13.07.2024 16:15 Ответить
Мабуть, оті баканов і резніков, в адвокати себе продали жоваго, вони ж тільки з Урядового кварталу95, вийшли…
показать весь комментарий
13.07.2024 16:15 Ответить
Твоё место давно на нарах! За грабёж Украины
показать весь комментарий
13.07.2024 16:22 Ответить
раніше сяде - скоріше вийде на волю...
показать весь комментарий
13.07.2024 16:30 Ответить
Та яке там "сяде"!
Отой "нелюдський" допит - то і все "покарання".
показать весь комментарий
13.07.2024 17:04 Ответить