9650 посетителей онлайн
6 855 23

Завтра свет будут отключать в течение суток, высока вероятность применения светло-серых зон

Графіки погодинних відключень світла можуть повернутися

Завтра, 14 июля 2024 года, меры ограничения электроэнергии будут применяться в течение всех суток.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр "Укрэнерго".

Как отмечается, с 07:00 до 15:00 будут применяться по две очереди отключений, остальные сутки - по три.

"Киев, Киевская область, Одесская область, Донецкая область, Днепропетровская область: высокая вероятность применения светло-серых зон отключений с 00:00 до 07:00 и с 15:00 до конца суток", - добавляют в свою очередь в ДТЭК.

Топ комментарии
+15
потрібні пояснення про те, нахіра ці дебіли, які ні в чому не тащать, полізли управляти країною.
показать весь комментарий
13.07.2024 17:24 Ответить
+7
йулі тімашонки на цих нігодяїв не має! вона б своїм святим ліком освітила всю Україну!
показать весь комментарий
13.07.2024 17:11 Ответить
+5
До травня місяця Україна електрику навіть експортувала. А тут - опа, і нам її вже не вистачає, при умові відключення одночасно двох третин споживачів.
Тобто генерація не покриває 30% відсотків від потреби!
Це дуже схоже на махрове наіпалово, або я чогось не розумію...
показать весь комментарий
13.07.2024 17:27 Ответить
Комментировать
Сортировать:
йулі тімашонки на цих нігодяїв не має! вона б своїм святим ліком освітила всю Україну!
показать весь комментарий
13.07.2024 17:11 Ответить
Спочатку людям поясніть шо таке світлосірі зони. Бо там якийсь клєрк придумав собі таке визначення, а люди нехай гадають шо це таке...
показать весь комментарий
13.07.2024 17:15 Ответить
Електрика імовірно буде. А які ще пояснення потрібні?
показать весь комментарий
13.07.2024 17:21 Ответить
потрібні пояснення про те, нахіра ці дебіли, які ні в чому не тащать, полізли управляти країною.
показать весь комментарий
13.07.2024 17:24 Ответить
Їх призначила влада, а владу обрав народ
показать весь комментарий
13.07.2024 18:15 Ответить
Шо таке світло-сірі зони? Шо не зрозуміло в моєму зпитанні? Це коли діють дві, три чи чотири черги? Чи не діє жодна? Як зрозуміти?
показать весь комментарий
13.07.2024 17:36 Ответить
Ну я маю на увазі: моя група (черга) - біла зона - електрика є, чорна зона - немає, сіра зона - 50/50
показать весь комментарий
13.07.2024 18:16 Ответить
Тобіш може бути, а може й небути... То нахрена тоді такий анонс?
показать весь комментарий
13.07.2024 20:12 Ответить
Який такий? Є години, коли не можна гарантувати наявність живлення. Пора дорослішати або змінювати країну проживання на не воюючу. Про закриті кордони знаю, але це не до мене

Можна піти далі в конспірології і висунути теорію, що в цьому винні продавці зарядних станцій та генераторів
показать весь комментарий
13.07.2024 20:40 Ответить
Світло сірі зони - це такі зони, в яких споживацькі лінії використовуються для продажу електрики по 9 грн, наприклад, ТРЦ «Республіка». Ось такий він чесний бізнес!
показать весь комментарий
13.07.2024 17:22 Ответить
З вашими "світло-сірими зонами" в нас під Києвом світло буває по 3-4 години на добу, відключення по 7 годин поспіль, графіка ніде немає і відключають коли заманеться, але що можна чекати від зелених прохфесіоналів?
показать весь комментарий
13.07.2024 17:25 Ответить
В Києві по 5 годин на добу буває..крім Печерська мабудь))
показать весь комментарий
13.07.2024 18:29 Ответить
До травня місяця Україна електрику навіть експортувала. А тут - опа, і нам її вже не вистачає, при умові відключення одночасно двох третин споживачів.
Тобто генерація не покриває 30% відсотків від потреби!
Це дуже схоже на махрове наіпалово, або я чогось не розумію...
показать весь комментарий
13.07.2024 17:27 Ответить
А де брати гроші на Велике Будівництво?
Електроенергія іде за кордон. Подейкують що чималу частину, закупивши раніше, продає "жидобандерівець" і ідейний батько Zеленського Коломойський.
показать весь комментарий
13.07.2024 18:09 Ответить
Світло-сірі зони - це райони з найменшою підтримкою сонцесяйного?
показать весь комментарий
13.07.2024 17:29 Ответить
Значить майже вся країна буде без цих зон. А ви думайТе, без ел. енергії.😁
показать весь комментарий
13.07.2024 17:34 Ответить
ВИ ПРОСТО УЖЕ ВСІХ ЗАДРАЛИ, І ВСЯКИМИ ДУРНУВАТИМИ ВИДУМКАМИ ТЕЖ.
показать весь комментарий
13.07.2024 18:08 Ответить
показать весь комментарий
13.07.2024 18:09 Ответить
нову хєрню придумали---світло-сірих зон відключень
показать весь комментарий
13.07.2024 18:18 Ответить
Та ні, із самого початку вони були.

Тут інша хрінь - в Києві через ігри з електрикою вже дві хати згоріли. Причому ще й людей винуватими роблять - а н@х@р було електроприбори ввімкненими у розетку залишати. Ну не п@ндерасти??
показать весь комментарий
13.07.2024 18:33 Ответить
...Они войдут и разбредутся,
Навалят на спины кули.
И в желтых окнах засмеются,
Что этих нищих провели.
(А Блок)
показать весь комментарий
13.07.2024 18:19 Ответить