12857 посетителей онлайн
3 359 72

Политическому насилию нет места в демократии, - фон дер Ляйен о покушении на Трампа

Дональд Трамп

В Еврокомиссии шокированы покушением на экс-президента США Дональда Трампа.

Об этом президент Европейской комиссии Урсула фон дер Ляйен написала в соцсети Х, информирует Цензор.НЕТ.

"Я глубоко шокирована стрельбой, произошедшей во время избирательной кампании бывшего президента Трампа. Я желаю Дональду Трампу скорейшего восстановления и выражаю соболезнования семьям невинной жертвы. Политическому насилию нет места в демократии", - подчеркнула она.

Покушение на Трампа

Ранее Цензор.НЕТ информировал, что во время выступления Трампа на митинге в Пенсильвании, вероятно, раздались выстрелы. Впоследствии стало известно, что на Трампа было совершено покушение во время его митинга в Пенсильвании. Сам Трамп впоследствии рассказал о своем состоянии после покушения.

Президент Украины Владимир Зеленский заявил, что рад узнать, что Трамп уже в безопасности и желает ему скорейшего выздоровления.

Топ комментарии
+16
показать весь комментарий
14.07.2024 11:02 Ответить
+15
Да небыло там никакого замаха. Чистая постанова. Во-первых стрелок сделал с десяток выстрелов и ниразу не попал, если не считать кетчупа которым мазнули охранники Трампа по морде. Во вторых, посмотрите на реакцию охраны, они по протоколу должны были схватить Трампа и потащить его в машину и увезти в клинику на осмотр возможных скрытых повреждений. Но они дали Трампу возможность дальше выступать и показывать факи, не боясь что стрелок может еще вести огонь или что стрелков может быть несколько. И в третих, кацапоиды уже празднуют победу Трампа и предвкушают как он нагнет Украину и снимет с них санкции, а криптоманы уже мастурбируют взлет крипторынка который им обещали популисты Трамп и Маск.
показать весь комментарий
14.07.2024 11:19 Ответить
+13
Трампон порезал себе ухо раньше дружеских выстрелов мимо от Ху#ла. А как там яйца?
показать весь комментарий
14.07.2024 11:28 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
14.07.2024 11:02 Ответить
Трампон порезал себе ухо раньше дружеских выстрелов мимо от Ху#ла. А как там яйца?
показать весь комментарий
14.07.2024 11:28 Ответить

З мови зняли!
показать весь комментарий
14.07.2024 12:46 Ответить
не виноватая я ! он сам себе ухо расковырял... гвоздиком !

показать весь комментарий
14.07.2024 13:22 Ответить
Свята наївність. Голлівуд рулить.
показать весь комментарий
14.07.2024 11:03 Ответить
Не факт ! Такого Галівуда, як у нас годі навіть й шукати.....
показать весь комментарий
14.07.2024 11:07 Ответить
Понеслась ***** по кочкам.
показать весь комментарий
14.07.2024 11:20 Ответить
у нас вже таке було, 20 років тому, в 2004 році https://youtu.be/***********?t=5 яйце в януовоща, у Франківську тут той https://youtu.be/reF_Aq3BejY ********* цирк з трампом ...
показать весь комментарий
14.07.2024 11:24 Ответить
Ну не зовсім так.. Там таки є загиблі і поранені.
показать весь комментарий
14.07.2024 11:47 Ответить
І серед них - Трамп?
показать весь комментарий
14.07.2024 23:25 Ответить
та ну. скажуть, що кілера замовив Буданов.. а хоча... вупше покуй, що там скажуть на тих болотах..
показать весь комментарий
14.07.2024 11:07 Ответить
показать весь комментарий
14.07.2024 11:18 Ответить
ні, вже знайшли, що цей теракт замовили хохли!
https://t.me/nevzorovtv/18703 Невзоров : "Украинский след в покушении на Трампа уже найден. Будут мстить."
показать весь комментарий
14.07.2024 11:10 Ответить
Хіба Нєвзоров ранком вєщаєт?
показать весь комментарий
14.07.2024 11:21 Ответить
показать весь комментарий
14.07.2024 11:31 Ответить
Може Байден тоді також обмовився,як на пресконференції))Мав сказати ***** є мішенню)
показать весь комментарий
14.07.2024 12:26 Ответить
Насильству ніде не повинно бути місця - до чого політика?
показать весь комментарий
14.07.2024 11:04 Ответить
Як в тій комедії:
"На його місці повинен
був бути я".
Можливий коментар Зеленського стосовно нападу на Трампа.
показать весь комментарий
14.07.2024 11:06 Ответить
Клоунада. КГБ робить Трампа президентом бо це єдиний шанс Путіна
показать весь комментарий
14.07.2024 11:06 Ответить
На відмінну від політичного переслідування з насильством, наприклад, над Романом Червінським з боку органів державної зедебільної влади - замах на Трампа є чисто терористичним актом одинака, нехай і з політичним підтекстом. Урсулі варто порівняти такі злочини і наголошувати на відмінностях...
показать весь комментарий
14.07.2024 11:07 Ответить
Да небыло там никакого замаха. Чистая постанова. Во-первых стрелок сделал с десяток выстрелов и ниразу не попал, если не считать кетчупа которым мазнули охранники Трампа по морде. Во вторых, посмотрите на реакцию охраны, они по протоколу должны были схватить Трампа и потащить его в машину и увезти в клинику на осмотр возможных скрытых повреждений. Но они дали Трампу возможность дальше выступать и показывать факи, не боясь что стрелок может еще вести огонь или что стрелков может быть несколько. И в третих, кацапоиды уже празднуют победу Трампа и предвкушают как он нагнет Украину и снимет с них санкции, а криптоманы уже мастурбируют взлет крипторынка который им обещали популисты Трамп и Маск.
показать весь комментарий
14.07.2024 11:19 Ответить
Дорого це руде вухо обійдеться американцям.
показать весь комментарий
14.07.2024 11:20 Ответить
і всьому Світу.
показать весь комментарий
14.07.2024 11:21 Ответить
Ніхто не повірить, щоце був замах.
Знаючи авантюризм і безпринципність Трампа.
Хіба що наївні корисні ідіоти.
показать весь комментарий
14.07.2024 11:28 Ответить
Повірте мені таких "ідиотів", що не вміють чи не хочут мислити критично та логічно, в кожної країні більш 50%
показать весь комментарий
14.07.2024 11:47 Ответить
А вы присмотритесь к електорату Трампа перед которыми от выступал и которое показывало факи в камеры. Один в один быдло даунбаса которое кричало разия и путинвведи вайска показывая дули. Или вы думаете что в США все население высокообразованное?
показать весь комментарий
14.07.2024 11:58 Ответить
Щойно стало відомо, що стрілець - член республіканської партії.
ОЦЕ ТАК ПОВОРОТ !
показать весь комментарий
14.07.2024 12:17 Ответить
За ухо Трампа ,ска
показать весь комментарий
14.07.2024 11:21 Ответить
Гаврило Принцип в могиле переворачивается от этих профи. То Фицо, теперь чубчик...и все мимо.
показать весь комментарий
14.07.2024 11:23 Ответить
Той Гавріла був ще той " профі", варто зазначити. Але охорона ерцгерцога ,звісно, не залишала варіантів.
показать весь комментарий
14.07.2024 11:39 Ответить
Ну он как минимум был везучим.
показать весь комментарий
14.07.2024 12:40 Ответить
Гм...все ж, скоріше нещасним і хворим на туберкульоз юнаком, з тих, кого одурманили ідеями "величі" Србії, і який розкаювався за скоєне перед смертю...Тож, тих, кому пощастило, в цьому випадку не було. Але, менше з тим, персонажів, які "перевертаються в могилі" від такого виконання задуму, вдосталь.
показать весь комментарий
14.07.2024 14:36 Ответить
На жаль, відновлення Трампа неможливе, скільки б шановна мадам не бажала б.
Вухо ціле, не надірване, не продірявлене, воно не відпаде.
Але Трамп відновити добре ім'я вже не зможе.
показать весь комментарий
14.07.2024 11:23 Ответить
Якось передача була, як бодігарди охороняють перших осіб різних держав та кандидатів під час виборчих перегонів і як їх тренують. Були й кадри невдалих замахів. Так там показували спец засоби - кейси броньовані, які в щити розгортаються, парасольки - які розгортають, коли й дощу немає - типу від сонця. Причому це як раз вигадкі спецслужб США..а де це тут все поділось??
показать весь комментарий
14.07.2024 11:24 Ответить
Це був майданчик для зйомок. Може там вже кілька дублів було та обрали найкращий. Масовки мало, захисту ніякого. Кіно з кремлівським сценаристом та режисером завжди дуже примітивне.
показать весь комментарий
14.07.2024 11:44 Ответить
показать весь комментарий
14.07.2024 11:26 Ответить
Достатньо згадати слова Трампа відносно України. І я повинен йому співчувати? Т
показать весь комментарий
14.07.2024 11:30 Ответить
Звичайна постанова, хотіли би вбити то вбили б ...
показать весь комментарий
14.07.2024 11:33 Ответить
ну так !!! вбили б як колись вбили Президента Кенеді, а так тупа пародія, калька з українських подій 20-ти річної давності !!!
показать весь комментарий
14.07.2024 11:37 Ответить
Ви тут уже стільки наговорили що не дивуйтеся. Хіба що Бутусов нафік всі теми про Трампа позносить.
показать весь комментарий
14.07.2024 11:34 Ответить
Трампон теж вже стільки наговорив, що нам до нього б добратися та за горло подержать. А для чого Бутусову теми про трампа зносити?
показать весь комментарий
14.07.2024 11:47 Ответить
Пердула ще не відкрив мега збір на вухо Трампу
показать весь комментарий
14.07.2024 11:36 Ответить
..Гос-споди , сьогодні читаю новини , повсюди , по всіх соцмережах - трамп трамп трамп , аж в очах рябить .. Та чхати на того трампа . Одним трампом менше , одним більше , какаяразніца .!?
От якби стріляли в ***** , та ще й вдало , оце б дійсно зворушило . !!
показать весь комментарий
14.07.2024 11:42 Ответить
Нє... ***** має закритися в бункері і там тихо здохнути...
показать весь комментарий
14.07.2024 15:04 Ответить
Куля в одне вухо влетіла, нічого не зачепила і через друге вилетіла.
показать весь комментарий
14.07.2024 11:51 Ответить
Ну таке вже було в Україні,тільки замість кулі(а може дерьма) було яйце.Но і то недопомогло янеку.Я незнаю як відреагували пересічні громадяни,но моя думка була однозначною-краще б вбили.І тільки з часом я зрозумів що це була постановка кацапських політехнологів.Но це недопомогло ставленнику кремля обратись президентом у 2004 році.Сподіваюсь,що це недопоможе і путінському пуделю трампу.
показать весь комментарий
14.07.2024 11:54 Ответить
Спрацювало! Зараз увесь світ буде за трампа.

Папка римський його канонізує, а американці оберуть президентом.

**** може підігрівати шампанське разом з жиріком та кабздоном.
показать весь комментарий
14.07.2024 11:59 Ответить
Таки спрацювало: в Трампа стріляв член республіканської партії !!!

показать весь комментарий
14.07.2024 12:04 Ответить
Цей двадцятирічний хіпстер з зовнішністю Курта Кобейна член республіканської партії ? Не вірю!

Нівіть якщо це так, то респи вже геть кончені, якщо не змогли впоратись з шахраєм та злодієм у свій партії та вимушені були замутити замах на нього.
показать весь комментарий
14.07.2024 12:33 Ответить
Це відрижка специфічної системи праймеріз. Є Штати де на праймаріз можуть голосувати хто хоче. І багато хто йде на праймаріз опонентів і голосують за слабшого кандидата. Щоб на загальних виборах своєму кандидату було легше.
А є штати з закритими праймкріз де на них можуть голосувати тільки зареєстровані члени партії.
Так от, Пенсильванія це штат з закритою системою.
Ну і плюс цей труп донатив на Антифа. Все збігається.
показать весь комментарий
14.07.2024 13:01 Ответить

ШОУ ТРАМПА
показать весь комментарий
14.07.2024 12:08 Ответить
Дуже сумнівно, щоб республіканець Крукс готувався до акції самотужки.
Хтось мав сповістити йому де буде мітинг, допомогти обрати локацію,
арендувати будинок, на даху якого він чекав слушного моменту.
Рейганівське крило республіканців проти ганьби, яку несе Америці Трамп !
показать весь комментарий
14.07.2024 12:11 Ответить
Що? Та Рейгана би сьогодні з лайном змішали і казали би,що він вайт супермасі.
показать весь комментарий
14.07.2024 12:58 Ответить
А цей що стріляв,то він пожертви робив демократичні й партії.Який він нафіг республіканець? Це малолітній дурник.Був дурником і помер,як дурник.
показать весь комментарий
14.07.2024 12:59 Ответить
Дати завчасно наводку де і коли буде мітинг, могли тільки республіканці.
Оренда будинку займає час на формальності.
Вбивати Трампа ніхто не збирався - рейганісти хотіли привернути увагу
до того, що республіканці теж проти негідника Трампа.
показать весь комментарий
14.07.2024 13:43 Ответить
Ага.Так привернути,щоб в нього рейтинг виріс.Більшість республіканців за нього.
показать весь комментарий
14.07.2024 14:54 Ответить
По вашому про ралі ніхто не знав?Воно що таємне якесь?Якщо ви таке пишете,то тим окремим республіканцям пофіг на людей.Бо ж там одна людина загинула,інша поранена і той молодий дурник також загинув від кулі снайпера.

Як взагалі можна казати.що не хотіли вбивати і куля тільки вухо зачепила? Це не можливо так розраховувати.
показать весь комментарий
14.07.2024 15:01 Ответить
Мали загинути ті хто оточував трампа. Вухо це випадковість...
показать весь комментарий
14.07.2024 15:07 Ответить
Це дурня.Стріляв сопляк.Він не професіонал.
показать весь комментарий
14.07.2024 15:18 Ответить
Інша справа якщо політик,зокрема психопат з кремля,вбиває мільйони.це інше.Це викликає хвилювання.
показать весь комментарий
14.07.2024 12:23 Ответить
Но при этом подумала, что в этом случае было бы не плохо сделать исключение из правила.
показать весь комментарий
14.07.2024 12:39 Ответить
Політичному насильству немає місця в демократії

показать весь комментарий
14.07.2024 12:45 Ответить
Схожеи Зеля таки встиг потрапити у правильну компанію
https://www.wsj.com/livecoverage/trump-rally-incident/card/leaders-in-europe-describe-shock-at-attack-osJnyTTaHLlF3eExC4jr?mod=mhp
показать весь комментарий
14.07.2024 12:48 Ответить
Їпать тебе у вухо, Дональде!
показать весь комментарий
14.07.2024 13:50 Ответить
Анекдот дня: "Свідки заявили, що повідомляли охороні Трампа про підозрілого чоловіка на даху. "Не лізьте, це - наш" - відмахнулась від них охорона"