5586 посетителей онлайн
5 273 30

Объяснил китайскому коллеге, что Украина не прогнется ни под какие ультиматумы, - Кулеба

Візит Кулеби до Китаю

Украина не прогнется ни на какие ультиматумы по завершению войны. Китай согласен, что для окончания войны нужно достичь "устойчивого мира", а не его иллюзии.

Об этом заявил министр иностранных дел Дмитрий Кулеба после переговоров в Китае, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина.

По словам Кулебы, он сказал своему китайскому коллеге, что Украина никогда не прогнется ни на какие ультиматумы относительно завершения войны.

"Украина не прогнулась ни под одним ультиматумом Путина, и Украина никогда не прогнется, если кто-либо в мире попытается говорить с нами на языке ультиматумов. Не такой президент Зеленский, не такое государство Украина и не такой народ", - сказал министр.

Кроме того, глава МИД добавил, что Ван И согласился, что нужна не иллюзия мира, а нужен "справедливый и устойчивый мир".

Напомним, сегодня Кулеба провел встречу со своим китайским коллегой Ван И. Во время встречи министры обсудили войну России против Украины и двусторонние отношения между странами.

Топ комментарии
+6
А що ти там про Тайвань бовкнув? Нєотємлімая часть Кітая, нє?
показать весь комментарий
24.07.2024 23:18 Ответить
+4
Зебил и брехло!!
показать весь комментарий
25.07.2024 00:34 Ответить
+3
Точно. Якщо коммі_Китай за місяць-другий запустить на Тайвань 100 тисяч "рибальських" човнів -- що тоді Кулеба вигадуватиме?
показать весь комментарий
24.07.2024 23:20 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Пояснив лопатою? - молоток
показать весь комментарий
24.07.2024 23:14 Ответить
А що ти там про Тайвань бовкнув? Нєотємлімая часть Кітая, нє?
показать весь комментарий
24.07.2024 23:18 Ответить
Точно. Якщо коммі_Китай за місяць-другий запустить на Тайвань 100 тисяч "рибальських" човнів -- що тоді Кулеба вигадуватиме?
показать весь комментарий
24.07.2024 23:20 Ответить
коммі Китай вже подивився на рашку, все зрозумів (у Китая на відміну від рашки навіть бойового досвіду ніякого нема) і не рипається більше на Тайвань.
показать весь комментарий
25.07.2024 03:56 Ответить
США не підтримують незалежність Тайваню - координатор із питань стратегічних комунікацій Ради національної безпеки США Джон Кірбі.,,, просто якийсь збіг,), Прикінь,,),
показать весь комментарий
24.07.2024 23:24 Ответить
Прикінь, США ніколи і не підтримували незалежність Тайваню, ба більше того - Тайвань сам проти незалежністі і має територіальні претензії на материкову частину.
показать весь комментарий
25.07.2024 03:51 Ответить
У чому тоді питання до Кулеби?),
показать весь комментарий
25.07.2024 07:02 Ответить
звісно, але в даному випадку потрібно було просто промовчати
показать весь комментарий
25.07.2024 10:31 Ответить
Тайвань, це невід'ємна частину Китаю і є. З Тайванєм там питання не у від'ємністі, а у тому, що це республіка Китай, а не "Народна Республіка".
показать весь комментарий
25.07.2024 03:48 Ответить
З якого це диваТайвань став "невідємною частиною Китаю"? Почитайте історію питання.
показать весь комментарий
25.07.2024 04:44 Ответить
Тайвань деякий час належав до Японії. Імператорський чай Тайвань це не про Китай, а про імператора Японії.
показать весь комментарий
25.07.2024 09:48 Ответить
Ще б пояснив елохторату про стамбульський договорняк. Хоча, нах*й їм це
показать весь комментарий
24.07.2024 23:19 Ответить
Навіть Віслюка шмарклями до народу приліпив, щоб Єрмак Кулебі на обличя дупою не сідав.
показать весь комментарий
24.07.2024 23:24 Ответить
Якщо зелені виродки погодяться здати Крим і надати статус кацап'ячому язьігу, можуть одразу себе похоронити.
показать весь комментарий
24.07.2024 23:29 Ответить
Пояснив китайському колезі, що Україна не прогнеться під жодні ультиматуми

Тіко забув, що колезя ніколи не перестане бути китайозою.
показать весь комментарий
25.07.2024 00:09 Ответить
Шо ти нам напарюєш,Діма?За баблом для 5-ти "найефективніших" мародерів ти туди їздив,а "жовті рускіє" тебе послали.Одне,за що можна похвалити Кулебу,що не в кєдах і помнутій піжамі поїхав жовту дупку лизнути.
показать весь комментарий
25.07.2024 00:21 Ответить
за баблом до Китаю? Ви мабуть галоперідол пропустили)
показать весь комментарий
25.07.2024 03:49 Ответить
Судя по вашому допису ви давно на припараті).Так,"корисний хом'ячок",за баблом до Китаю,не розказує вам Міша Подоляк на телемарафоні для прикормлених,що зелень спить і бачить,як розвести китайців на інвестиції,бо там не потрібні стандарти демократії і виконувати реформи?
показать весь комментарий
25.07.2024 05:25 Ответить
Зебил и брехло!!
показать весь комментарий
25.07.2024 00:34 Ответить
Правильні тези МЗС України у цій статті.
показать весь комментарий
25.07.2024 02:05 Ответить
(1) БУДЬ-ЯКИЙ (навіть частковий) УСПІХ АГРЕСОРА МОТИВУЄ АГРЕСОРА ДО НОВИХ АГРЕСІЙ.

(2) Віра у можливість успіху (тобто, надія на успіх) агресії мотивує агресора до нових агресій і, як мінімум, продовжувати вже почату агресію.

(3) ЗАГРОЗА ПОКАРАННЯ для АГРЕСОРА МОТИВУЄ АГРЕСОРА ПРОДОВЖУВАТИ ВЖЕ ПОЧАТУ АГРЕСІЮ.
показать весь комментарий
25.07.2024 02:10 Ответить
щось мені здається, що "Объяснил китайскому коллеге, что Украина не прогнется ни под какие ультиматумы" це сіквел циклу книг блазня про травневі шашлики, Оманські і Стамбульські домовленості.
показать весь комментарий
25.07.2024 08:22 Ответить
Зеленский не прогнётся?

Да ну ? А ну-ка Кулеба расскажи нам про Оман и про то , что за этим последовало - закрытие ракетных програм, разминирование Чонгара , отвод войск с первой линии, строительство дорог по направлениям будущего ордынского вторжения ...

Там в Омане Вову Квартального сбитым в Иране самолётом МАУ ещё утаптывали.
показать весь комментарий
25.07.2024 09:22 Ответить
Голосракі імбецили навіть всираючи повністю війну і державу, ще понти колотять. Дайте йому лопату і пршліть на нуль.
показать весь комментарий
25.07.2024 09:25 Ответить
Це він для цього туди літав ?
показать весь комментарий
25.07.2024 09:39 Ответить
Виступи "кварталістів" зі сцени не мають нічого спільного з тим, що вони роблять за лаштунками.
показать весь комментарий
25.07.2024 10:17 Ответить
Ні ну ПОТУЖНО сказав наш великий дипломат кулеба