3676 посетителей онлайн
4 310 37

На ВОТ Донетчины начались протесты из-за отсутствия воды, - Центр нацсопротивления

цнс

На временно оккупированных территориях Донецкой области местное население митингует из-за отсутствия питьевой воды.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Центр национального сопротивления.

Сообщается, что на временно оккупированных территориях Донецкой области местные жители уже более суток не получают питьевую воду.

Из-за этого местные начали перекрывать улицы города и требуют от властей объяснений, однако оккупанты пока не имеют согласованной Кремлем позиции и игнорируют митинги.

"Между тем вода местным жителям не подается более суток, а в лучших случаях несколько часов в день. Напомним, жители Донецка имеют перебои с поставками воды, ведь водопровод Северский Донец - Донбасс не функционирует из-за боевых действий. Для решения проблемы оккупанты два года строили новый водопровод с Дона, но его мощности проблему не решили и вода в Донецке подается по графикам", - объясняют в Центре.

Теперь же, из-за отключения света на территории РФ насосные станции нового канала вышли из строя и водопровод остановился полностью. На ремонт необходимы месяцы и ситуация с водой на захваченных территориях ухудшилась.

Топ комментарии
+17
У Миколаїві з 22 року нема питної води - тіки у точках де стоять осмос - там і таблички є - від друзів з Европи. І ніхто не бастує - стоїм, собі тихенько кожного дня у чергах. Та щей коли врахувати шо енергію дають два через чотири і спека +50 і більше на сонці. Слава Зеленскому. Слава Ермаку, сину генерала фсб, Слава Татарову, Слава Підляку, брату полковника гру рф - може кого пропустив - вибачайте.
показать весь комментарий
25.07.2024 06:26 Ответить
+12
Крим ніколи не входив до Росії, вас *******.
показать весь комментарий
25.07.2024 03:15 Ответить
+11
Ніякої процедури референдуму не проводилось, юридично вони вихід/вхід оформили як голосування парламенту АРК Крим вночі під кулеметами, тобто юридично нікчемно.

Те що ви назвали "процедурою рефередуму", це був медійний висєр раши тудей, який не мав жодного юридичного наслідка. Тому ні, Крим до росії ніколи не входив.
показать весь комментарий
25.07.2024 03:30 Ответить
Комментировать
Сортировать:
хай зими дочекаються - там сніг піде.
показать весь комментарий
25.07.2024 02:33 Ответить
Або хай з свого дорогоцінного вугілля, яким вони всю Україну "годували", хай воду віджимають.
показать весь комментарий
25.07.2024 02:51 Ответить
з вугілля - е складно. Там розповсюджені простіші технології - просто треба дочекатись опалювального сезона, і тоді воду можно вже добувати прямо з батарей.
показать весь комментарий
25.07.2024 03:03 Ответить
Прямо з батарей вони тепер хібащо чавун видобути можуть. 😁

Бо, якщо води нема у крані, то і в батареї її теж не буде.
показать весь комментарий
25.07.2024 03:17 Ответить
не зовсім так, це різні системи. Минулого року у динири воду так і добували - врізали крани у батареї, і зливали з системи.
показать весь комментарий
25.07.2024 04:00 Ответить
Так добывают горячую воду, еще с прошлого века, с тех пор как её перестали поставлять централизованно и повырезали трубы.
показать весь комментарий
25.07.2024 07:47 Ответить
Там не вода, а теплоносій.
В цій воді є хімічно активні речовини. Проти відкладення жорстких солей ефективні содовапнування, вапнування та обробка їдким натром.
Також проводитья каталітичне окиснення. Гранули каталізатора (прискорювача реакції) активно окислюють залізо та виводять його в осад. Є й інші хімічні сполуки.
Так що сміливо можете вживати цю життєдійну воду!
показать весь комментарий
25.07.2024 09:29 Ответить
це не заважало денеерівцям у минулому році вживати воду з батарей, ім ***** на всі комплексоутворюючі речовини, які туди добавляються. А після окупації я взагалі маю великі сумніви, що у теплоносій (тобто воду) щось взагалі продовжували добавляти.
показать весь комментарий
25.07.2024 18:07 Ответить
Чого морочиться? Вони зупинили давно насоси якими відкачуються підземні води з шахт Деякі шахти вже давно затоплені! Хай качають звідти! Це не "камни с неба" - але також непогано!!! Потім будуть свої збирать сечу та фекалії і здавать на "Цвєтмєт" - у них буде вся таблиця Мєндєлєєва Порядні й розумні люди за ці 10 років давно з тої "жопи лугандоновської" виїхали!
показать весь комментарий
25.07.2024 07:24 Ответить
показать весь комментарий
25.07.2024 09:15 Ответить
коли Крим входив до росії, там хизувалися "хоч камні з неба, зато ми в росії !"

Бог сказав "шукай дурних, камні в небо тягати, ось перекрию вам воду, і того досить буде !"
показать весь комментарий
25.07.2024 03:11 Ответить
Крим ніколи не входив до Росії, вас *******.
показать весь комментарий
25.07.2024 03:15 Ответить
Входив. Мається наувазі процедура референдума про входження Криму до мокш. То тоді вони волали про каміння
показать весь комментарий
25.07.2024 03:25 Ответить
Ніякої процедури референдуму не проводилось, юридично вони вихід/вхід оформили як голосування парламенту АРК Крим вночі під кулеметами, тобто юридично нікчемно.

Те що ви назвали "процедурою рефередуму", це був медійний висєр раши тудей, який не мав жодного юридичного наслідка. Тому ні, Крим до росії ніколи не входив.
показать весь комментарий
25.07.2024 03:30 Ответить
щоб вас розуміли, що ви мали на увазі, треба використовувати коректну термінологію, а не уточнювати потім, що "малось на увазі, що біле, це чорне".
показать весь комментарий
25.07.2024 03:43 Ответить
згодний з вами панно/пані - треба було написати "коли ждуни з Криму опинились під російською владою внаслідок примусового і незаконного референдуму"

але тоді і жартувати було б вже недоречно . . .
показать весь комментарий
25.07.2024 05:05 Ответить
"анно!" А що робить - якщо Ви самі розуміть не хочете? Крим дійсно не входив у склад України - до революції він входив у склад Російської Імперії а після неї (після формування СРСР) - до складу РСФСР Він був переданий УРСР рішенням Уряду СРСР після смерті Сталіна Документ підписував Малєнков - як глава Уряду Після цього він увійшов до складу УРСР А на момент розпаду СРСР Кримська область була вже невід"ємною складовою частною УРСР І після проголошення незалежності уже офіційно стала складовою частиною України! Конкретніше пояснить не можна! (Це вам "найкорректніша" термінологія)
показать весь комментарий
25.07.2024 07:40 Ответить
"Ночь.... Встаёт луна над Ай-Петри....
Камни в небе грохочут....
Прекрасное настаящее "русскава мира"....»
(падражание японской паэзии)
показать весь комментарий
25.07.2024 07:30 Ответить
О, гарний приклад наслідування хоку. Колега Вельт оцінив би.
показать весь комментарий
25.07.2024 08:10 Ответить
ну нема води і нема - зато срусський мир є!
майбутні магадачяне ...
показать весь комментарий
25.07.2024 03:18 Ответить
Іронія у тому, що їхніх предків колись завезли в Україну з тієї сраки, у яку їх тепер відправлять.
показать весь комментарий
25.07.2024 03:22 Ответить
це навіть останній собака в криму знає...
показать весь комментарий
25.07.2024 03:37 Ответить
Чому ви вважаєте що там чекають руській мир ? Руській мир не менше чекали в Одесі та Харкові. Але , як що така ненависть до людей , навіщо чі обоасті в складі України ? Про землю там якусь … ой не треба. То буле земля не придатна до життя ще років 50 мінімум.
показать весь комментарий
25.07.2024 09:10 Ответить
Ще одна прихильниця передачі Кемської волості.
Через таких як ти і йде війна в Україні!
показать весь комментарий
25.07.2024 09:40 Ответить
Війна завдяки таким корисним ідіотам як ти. Рашка скористалась вашою ненависть до східних областей та використала це в 14 році.
показать весь комментарий
25.07.2024 09:48 Ответить
У ждунів мізки ще раніше всохли...
показать весь комментарий
25.07.2024 04:46 Ответить
У Миколаїві з 22 року нема питної води - тіки у точках де стоять осмос - там і таблички є - від друзів з Европи. І ніхто не бастує - стоїм, собі тихенько кожного дня у чергах. Та щей коли врахувати шо енергію дають два через чотири і спека +50 і більше на сонці. Слава Зеленскому. Слава Ермаку, сину генерала фсб, Слава Татарову, Слава Підляку, брату полковника гру рф - може кого пропустив - вибачайте.
показать весь комментарий
25.07.2024 06:26 Ответить
Слава. Слава. Слава!
показать весь комментарий
25.07.2024 07:35 Ответить
Немає води, чи немає ПИТНОЇ води? Бо питна вода займає незначну частку в споживанні. Її можна просто купляти в магазині.
показать весь комментарий
25.07.2024 07:12 Ответить
Особливо з пенсії 2500 . Дохрена накупишся
показать весь комментарий
25.07.2024 09:08 Ответить
В Україні почалися протести через неможливість попити каву у Відні
показать весь комментарий
25.07.2024 07:33 Ответить
Мочу нахай п.ють. (Москаль)
показать весь комментарий
25.07.2024 08:38 Ответить
Був час розкидувати каміння, а зараз, прийшов час збирати каміння. Якось так.
показать весь комментарий
25.07.2024 12:29 Ответить
Даунбасята - ходячие отсосные станции!
показать весь комментарий
25.07.2024 13:06 Ответить
Нехай ці колаборанти донецькі "по малахову" сечу п'ють та "оздоровляються"