3795 посетителей онлайн

Украина должна иметь возможность наносить удары по военным объектам внутри России, - МИД

МЗС про можливість завдавати ударів по військових об'єктах усередині Росії

Единственным решением, позволяющим защитить украинские города от российских обстрелов, является предоставление Украине возможности атаковать военные объекты на российской территории.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом заявило Министерство иностранных дел Украины, комментируя ночной массированный удар РФ 31 июля.

"Этой ночью Россия осуществила одну из крупнейших атак беспилотников на сегодня, используя почти сотню беспилотников Shahed. Кроме того, одна ракета была выпущена с временно оккупированной части Херсонской области. Украинские защитники успешно сбили все 89 беспилотников", - говорится в сообщении.

"Когда враг нацеливается на наши города, единственное решение - отбросить их назад. Украина должна иметь возможность не только отражать атаки России, но и наносить удары по военным объектам внутри России, откуда эти атаки происходят", - настаивают в министерстве.

Напомним, Силы противовоздушной обороны уничтожили 89 БПЛА и одну ракету, которыми РФ атаковала Украину в ночь на 31 июля. В результате ночной атаки "шахедов" в Киевской области повреждены 13 домов в 4 районах области.

Топ комментарии
+11
Якщо у нас буде своє озброєння, то нам ніхто не буде розказувати куди можна бити, а куди неможна. Треба своє виробляти для дальніх вражень.
показать весь комментарий
31.07.2024 13:25 Ответить
+5
до зебілів, що видрали асфальт замість Гром-2. Тоб то і до тебе також, в тебе, просто, зі слухом трабли, як і головою в цілому
показать весь комментарий
31.07.2024 13:32 Ответить
+3
"Коли ворог націлюється на наші міста, єдине рішення - відкинути їх назад. Україна повинна мати можливість не лише відбивати атаки а й завдавати ударів по військових об'єктах усередині Росії, звідки ці атаки відбуваються", - наполягають у міністерстві.
Ну, то в чому проблема, асфальту бракує?
Чи міл'ярда дерев?
Якщо так, то заберіть у кожного пенсіонера по смартфону Зєлєнскага, і бийте смарфонами!
Можна ще шатлами Верещучки до Криму, змінить координати і на Воронеж! Бажано всім зеленим кодлом
показать весь комментарий
31.07.2024 13:30 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Якщо у нас буде своє озброєння, то нам ніхто не буде розказувати куди можна бити, а куди неможна. Треба своє виробляти для дальніх вражень.
показать весь комментарий
31.07.2024 13:25 Ответить
Саме так-ЯКЩО,алеж хто лялькам це дозволить!!))
показать весь комментарий
31.07.2024 13:39 Ответить
І до кого це звернення ?
Голос волаючого в пустелі ...
показать весь комментарий
31.07.2024 13:29 Ответить
показать весь комментарий
31.07.2024 13:30 Ответить
- Даєте дозвіл бити американською зброєю по росії ?

- тільки показуємо

- красівоє
показать весь комментарий
31.07.2024 13:40 Ответить
На 3 рік війни почало доходити. Коли дойде, що запорука миру - своє (і тільки своє) озброєння і сильна армія?
показать весь комментарий
31.07.2024 13:45 Ответить
Усім рекомендую послухати інтерв'ю Андрія Іларіонова Вадиму Герасимовичу. Відкриєте для себе багато нового: https://www.youtube.com/watch?v=cHbQTS4qKQc
показать весь комментарий
31.07.2024 13:47 Ответить
виходить армія віра мова зебіли зовсім пертворюються в порохоботів
показать весь комментарий
31.07.2024 13:48 Ответить
ми живемо в епоху, коли робити вигляд - важливіше за результат.

чим успішно займається зешапіто.

на словах за армію, а на ділі: яйця по 17, вкрали 20 з 37 лярдів на фортифікації, грошей на 1 млн дронів немає

ніби за віру, а на ділі: УПЦ ніхто не чіпає.

ніби за мову, а на ділі: бабки на серіали й кіно.

ніби треба власне озброєння: результат на мапі.
показать весь комментарий
31.07.2024 15:03 Ответить
Зеленим асфальтом бийте, тупими макитрами монобільшості та тушою стефанчука.
показать весь комментарий
31.07.2024 14:11 Ответить
зелень, где наши ракеты кроме как в асфальте, тупорылое кудахкающее кулебо
показать весь комментарий
31.07.2024 14:28 Ответить
Звісно, що так! Ізраїль адже вбиває на території Ірану!
показать весь комментарий
31.07.2024 14:37 Ответить