9157 посетителей онлайн
7 229 45

Оккупированный Мариуполь заполонили бродячие животные, - Центр нацсопротивления

Маріуполь

Бродячие животные и бешенство. Во временно оккупированном Мариуполе по улицам бродячие животные, которые остались после гибели своих хозяев и до сих пор не были пристроены. Они создают опасность для местного населения. Ведь являются переносчиками опасных заболеваний.

Об этом сообщили в Центре нацсопротивления, передает Цензор.НЕТ.

"К примеру недавно во временно оккупированном Крыму были зафиксированы случаи заболевания бродячих животных бешенством. И что примечательно - две трети животных с бешенством, которые были обнаружены здесь с начала этого года, - домашние.

Об отношении оккупантов к животным мы писали неоднократно. Вся их садистская сущность проявляется именно в этом отношении. Взять хотя бы к примеру Луганский зоопарк. Здесь большинство из зверей страдают от болезней и истощения. Но их состояние совершенно не смущает местных коллаборационистов. Те не стесняются еще и собирать средства с жителей Луганска за возможность увидеть страдания животных", - добавили в Центре нацсопротивления.

Топ комментарии
+22
Бродячі тварини заполонили всю окуповану територію ще у 2022 році. Відстріл триває...
показать весь комментарий
04.08.2024 01:40 Ответить
+10
Свино-собаки в Украине - с 14-го.
показать весь комментарий
04.08.2024 01:43 Ответить
+9
а хто ви думаєте захопив Маріупіль?
бродячі тварини...
показать весь комментарий
04.08.2024 02:32 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Бродячі тварини заполонили всю окуповану територію ще у 2022 році. Відстріл триває...
показать весь комментарий
04.08.2024 01:40 Ответить
Свино-собаки в Украине - с 14-го.
показать весь комментарий
04.08.2024 01:43 Ответить
надолго...?
показать весь комментарий
04.08.2024 07:53 Ответить
Ловлять.
І знов на фронт посилають. Навіть поранених.
показать весь комментарий
04.08.2024 11:30 Ответить
І окупували "окупованні території", а Україна їх сдала, стало бути, бродячим тваринам? І наши герої ВСУ гинуть у боротьбі с бродячими тваринами? Герхарде, ти або дебіл або кремлівський наймит.
показать весь комментарий
04.08.2024 08:03 Ответить
або кремлівський наймит
*********
Впізнаю стиль, і руку майстра.
"совєйскій народ гнєвно осуждаєт продажних наймітов заокєанскіх кукловодов і агрєсівного блока НАТО". (с)
показать весь комментарий
04.08.2024 09:34 Ответить
Ще б пак, не впізнати "стиль і руку", особливо якщо сам був "майстром".
показать весь комментарий
04.08.2024 11:39 Ответить
а хто ви думаєте захопив Маріупіль?
бродячі тварини...
показать весь комментарий
04.08.2024 02:32 Ответить
не бачю новини.
показать весь комментарий
04.08.2024 02:35 Ответить
Лиш би ляпнуть, їх тепер кругом хватає.
показать весь комментарий
04.08.2024 02:50 Ответить
Чому тепер ? Їх завжди плодили та викидали
показать весь комментарий
04.08.2024 08:09 Ответить
Ти хто такий? Реєстрація 14 року Заходив 22 липня Публікація сьогодні??
показать весь комментарий
04.08.2024 09:58 Ответить
тута щє таке вспливає, а хто розмінув все,
шо би бродячі тварини захопили Марік так швиденько?
показать весь комментарий
04.08.2024 02:55 Ответить
зелені а ну хором - По-ро-шенко!
показать весь комментарий
04.08.2024 02:59 Ответить
а хто українські ракетні прогами заасфальтував? - По-ро-шенко!
показать весь комментарий
04.08.2024 03:05 Ответить
а на відповідь тішина - "я в першому турі голосував за Кошулінського, а в другому за нікого!"
ага і на вихлопі пісюрціаніст! - вірю зразу і без питань....
показать весь комментарий
04.08.2024 03:15 Ответить
Окупований Маріуполь то ще якось можна зрозуміти , а як пояснити знаходження тварин на Банковій та Грушевського у формально не окупованому Києві?
показать весь комментарий
04.08.2024 05:07 Ответить
Бродячі собаки це перша ознака країн третього світу
Відносна безпека залишається тільки за вікнамі Лексусу
ні собаки ні ТЦК їх (поки) не чіпають
показать весь комментарий
04.08.2024 06:04 Ответить
А койоти в місті, то бродячі чи ні?
показать весь комментарий
04.08.2024 10:11 Ответить
В нас койоти вважаються шкідниками (pest) яких можна необмежено відстрілювати без ліцензії
показать весь комментарий
04.08.2024 13:00 Ответить
У нас под побом целая страна бродячих тварей.
показать весь комментарий
04.08.2024 07:22 Ответить
Так запам'ятайте це - безхатні тварини народжуються вдома !! Це наплодили ваші знайомі , батькі , сусіди тошо. Потім коли потомство підростає , його виносять , вивозять та підкидають. Особливо уроди це роблять у релігійнийне свято. !! Чомусь вони думають що в свято цю тварину обов'язково повинен хтось забрати. Але те що він викидає тварину в такий день … Воно гріхом не бачить. А потім ця потвора пиз… дує до церкви таємна справді навіть про це не згадує. Тому шо не вважає це гріхом. Виродки одним словом. Яка з таким. Європа ? Цих потвор прийдеться ******* мабуть , щоб вони не тягнули країну назад в совок.
показать весь комментарий
04.08.2024 08:08 Ответить
Повна несенітниця. Чергова істерія, чергової д...
показать весь комментарий
04.08.2024 11:01 Ответить
Ще один такий самий. Реєстрація 13 року Я тут з 13 року, пом'ятаю усіх поіменно
показать весь комментарий
04.08.2024 10:13 Ответить
В смысле?Я ник не менял или орки не твари?
показать весь комментарий
04.08.2024 10:27 Ответить
Мені цікаво , проблему безпритульних таарин бачать тількі на окупованих територіях ? А давайте ви шановні подивитесь на безпритульних тврин підконтрольній частині . Не треба брати навіть перефкрійні містечка , де населення дике та неосвідчене , яке про стерилізацію знають і чули , але не піднімуть свій зад , щоб покласти край тому , що вони роблять. В самому Києві є безпритульні тварини , в Харкові , в Одесі , в Дніпрі. Кругом вони є. , але наша нешановна влада цього бачити не бажає. В європейській країнах ви ніколи не побачите безпритульна тварину. Наприклад в Німеччині штрафи такі , шо дешевше викинутись самому , ніж викинути тварину. В нас же в кожній хаті плодять, підкидають та завозять. Коли ми будемо в Євросоюзі ви думаєте впм дозволять це робити , негановні жлоби - плодільщики.
показать весь комментарий
04.08.2024 08:02 Ответить
Ви мабуть ніколи не були в Греції чи Іспанії, там теж з цим біда. І чому ви так впевнені, що в кожній українській хаті плодять і викидають тварин? По собі судите?
показать весь комментарий
04.08.2024 08:34 Ответить
Пройдіться по селам та поцікавтесь в кого стерелізувати коти та собаки. А щеплцвкавтесь кількість тварин в притулках. Наприклад у Старконі , Славута , Ізяслав, Красилів. Там товпи безхатніх собак ба котів. Навколишні села звозять все що вони плодять в найближче місто, смітник , ліси та посадки. Селюки це перші хто робить мерву з тваринами. Треба на законодавчому рівні заборонити селу тримати собак ба котів
показать весь комментарий
04.08.2024 12:19 Ответить
А ви поцікавтеся кількістю людей в Україні, які стерилізують своїх тварин. І кількістю волонтерів, які допомагають тваринам. Але вам це нецікаво, бо ваша мета - обісрати всіх українців (крім себе самої, звісно ж).
показать весь комментарий
04.08.2024 13:15 Ответить
Мені не треба цікавитись. Я сама волонтер. Ща перший рік війні я прилаштувала 30 тварин. А ви ?
показать весь комментарий
04.08.2024 15:54 Ответить
От давайте послухаємо волонтерів !!! Я думаю їм є що сказати на тему « скількі лбдей в країні стерелізують тварин. Особливо в СЕЛАХ !!!!!! І давайте послухаємо мешканців сел , нехай вони розкажуть куди вони дівають приплод від своїх котів та собак. Або може ви пені розповісте те, чого я не знаю. Нажаль не можна тут викласти відео, то я ще наявно продемонструвала куди вони це все викидають та підкидають і це території де війни не було !!!
показать весь комментарий
04.08.2024 16:00 Ответить
В Греції не була. Але була вАвстіі , Польші , Німеччині - нема дожної тварини.
показать весь комментарий
04.08.2024 12:20 Ответить
Я зустрічав песиків які були цілком вдоволені своїм бродячим статусом , і тікали від людей назад ,на вулицю. От те що вони несамощепляться недобре. І **********. А так вони живуть кращим життям , ніж у багатьох господарів.
показать весь комментарий
04.08.2024 10:10 Ответить
Я так разумію що в Європі геть всі тварини геть нещасні. Бо не тікають від людей )) яку освіту ви маєте , шановний ?
показать весь комментарий
04.08.2024 12:13 Ответить
А себе ви, схоже, вважаєте освіДченою людиною🥴
показать весь комментарий
04.08.2024 10:11 Ответить
Як би ти бувхоч трохи освіченим , то в тебе не виникало таке питання до мене.
показать весь комментарий
04.08.2024 12:22 Ответить
Особисто відвезла на стерилізацію 3 знайдені кішки. Кимось загублену і маленьку залишила собі. Дику відпустила, такі не приручаються.
показать весь комментарий
04.08.2024 10:16 Ответить
Дякую вам. !! А хто ще з ваших сусідівабг знайомих стерелізує своїх тварин. ? Ви це вийняток.
показать весь комментарий
04.08.2024 12:14 Ответить
Кицьк стерилізують, котів ні. Бідолашні коти один одного того.
показать весь комментарий
04.08.2024 16:39 Ответить
Бродячі тварини і сказ -- зато без бІндєр,),
показать весь комментарий
04.08.2024 08:15 Ответить
Почитайте статистику сказу серед тваринпо областях до війни. Ви будете вражені.
показать весь комментарий
04.08.2024 12:15 Ответить
Я в курсі, але-сутність не в тому.
показать весь комментарий
04.08.2024 12:43 Ответить
К Мариуполю нужно применить всё, что что достиг японский Отряд 731 во 2-ю мировую войну