4758 посетителей онлайн
6 209 33

Германские и шведские истребители перехватили два российских самолета Су-30 над Балтийским морем

літак

В субботу, 3 августа, немецкие и шведские истребители перехватили два российских самолета Су-30 над Балтийским морем у берегов Латвии.

Об этом сообщают Воздушные силы Германии в соцсети Х, информирует Цензор.НЕТ.

В Воздушных силах Германии отметили, что пилоты российских Су-30 "вели себя недружелюбно, но неагрессивно".

"Вместе с партнером по НАТО Швецией два немецких Eurofighter из миссии НАТО VAPB вылетели на Alpha Scramble (операцию по перехвату, - ред.). Были идентифицированы два российских Су-30. Пилоты Су вели себя недружелюбно, но неагрессивно", - говорится в заявлении министерства.

Как пишет издание Bild, два немецких истребителя Eurofighter и два шведских самолета поднимались в воздух в качестве меры предосторожности чтобы установить контакт с российскими пилотами, поскольку самолеты направлялись в направлении Латвии.

Российские СУ-30, вероятно, совершали полет в связи с учениями с участием российских военных кораблей.

Сначала российские истребители не удалось идентифицировать. На них были выключены транспондеры, а пилоты не отвечали на радиозапросы.

Кроме того, план их полетов не был сообщен заранее, как это обычно бывает в регионе Балтийского моря.

 

Топ комментарии
+16
Якщо демократія не може себе захистити, то це пародія на демократію. І коли демократія дозволяє терористичним країнам нав'язувати свою волю зброєю іншим країнам, то це теж не ДЕМОКРАТІЯ. Демократ руку не подасть терористу. А що бачимо в ООН ? Демократ поступається стільцем терористу.
показать весь комментарий
04.08.2024 17:01 Ответить
+8
Що таке "перехопили""
Збили,посадили...або підлетіли та помахали ручкою???
показать весь комментарий
04.08.2024 16:56 Ответить
+8
А що таке оон? Імпотенти в тяжкій стадії. Ліга Націй вигнала зі своїх рядів сересере за напад на Фінляндію. А рашка собі спокійнисенько собі сидить у так званому радбезі .
показать весь комментарий
04.08.2024 17:23 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Що таке "перехопили""
Збили,посадили...або підлетіли та помахали ручкою???
показать весь комментарий
04.08.2024 16:56 Ответить
Nu da , nipravilnoie oboznachenie . Tochneie eta deistvie po sapravazhdeniu i identifikacii .
показать весь комментарий
04.08.2024 17:07 Ответить
подивилися в очі пілотам-рффашистам: будуть бомбити, чи ні...?
показать весь комментарий
04.08.2024 18:38 Ответить
Геша, це так , що жодної ракети не впало на території цих країн

І порівня з Україною

Отож!
показать весь комментарий
04.08.2024 19:55 Ответить
Якщо демократія не може себе захистити, то це пародія на демократію. І коли демократія дозволяє терористичним країнам нав'язувати свою волю зброєю іншим країнам, то це теж не ДЕМОКРАТІЯ. Демократ руку не подасть терористу. А що бачимо в ООН ? Демократ поступається стільцем терористу.
показать весь комментарий
04.08.2024 17:01 Ответить
А що таке оон? Імпотенти в тяжкій стадії. Ліга Націй вигнала зі своїх рядів сересере за напад на Фінляндію. А рашка собі спокійнисенько собі сидить у так званому радбезі .
показать весь комментарий
04.08.2024 17:23 Ответить
Вони не імпотенти.Вони якраз підігрують агресору.
Я от,для прикладу,не можу собі уявити,що адік шільгрубер скликає раду безпеки Ліги Націй,бо США передають Британії літаки для захисту від бомбардувань нацистів.
А раша скликає!
показать весь комментарий
04.08.2024 18:52 Ответить
Взалі то вже 14 жовтня 1933 року Німеччина оголосила про вихід з Ліги націй.
показать весь комментарий
04.08.2024 20:01 Ответить
Ні одне , ні друге , ні третє тут не правильне , допоки кацапи не перетнули лінію повітряного простору ,
в даному випадку Латвіі 🙁
показать весь комментарий
04.08.2024 17:02 Ответить
підлетіли ближче і висловили дуже глибоке занепокоєння-це означає перехопили
показать весь комментарий
04.08.2024 17:02 Ответить
та ні. радше це було надзвичайно глибоке занепокоєння з притоптуванням і кніксенами
показать весь комментарий
04.08.2024 17:05 Ответить
з кніксенами то лише хфрантузи
показать весь комментарий
04.08.2024 17:08 Ответить
ага. тоді перепардонцююся
показать весь комментарий
04.08.2024 17:11 Ответить
Происходит от нем. Knicks «книксен», нем. Knickschen (уменьш. форма от Knicks) или от нем. knicksen «кланяться».
показать весь комментарий
04.08.2024 17:23 Ответить
тоді з шюточками і прібауточками
показать весь комментарий
04.08.2024 17:41 Ответить
Хоч би вже не перехопили!!! Може бистріше справа піде!
показать весь комментарий
04.08.2024 17:04 Ответить
Kamu interesno kak eta praizhodit , i kto znaiet anglisku movu , tut video https://www.youtube.com/watch?v=rDc5thGr4r8&t=536s
показать весь комментарий
04.08.2024 17:14 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=rDc5thGr4r8&t=536s
показать весь комментарий
04.08.2024 17:15 Ответить
https://t.me/voynareal/95182 Вже можна дивитись та милуватись нашими F-16 офіційно Насолоджуємось інструментом знищення русні…🥹
показать весь комментарий
04.08.2024 17:18 Ответить
показать весь комментарий
04.08.2024 17:19 Ответить
показать весь комментарий
04.08.2024 17:21 Ответить
путин : ми начінаєм спєціальную воєную опєрацію
F-16: а ми закінчємо
показать весь комментарий
04.08.2024 17:25 Ответить
Раніше американські пілоти перехоплювали радянські бомбардувальники щоб хоч "Плейбой" показати, а зараз навіщо? Викажіть стурбованість, дешевше буде.
показать весь комментарий
04.08.2024 17:35 Ответить
Стурбованiсть буде коли вони *********** Латвiю.
показать весь комментарий
04.08.2024 17:41 Ответить
Кращеб втратили з огляду. Лiтаки "потерялiсь", но это не мы.
показать весь комментарий
04.08.2024 17:38 Ответить
Дайте украинцам право патрулировать территорию НАТО. Мы перед рашистами ничем не обязаны.
показать весь комментарий
04.08.2024 18:03 Ответить
Нахабніють. Перевіряють на вшивість нату.
показать весь комментарий
04.08.2024 18:05 Ответить
Ніколи не розумів подібного "перехопили". Перехопити в тому місті ,це йо...с і кінці в Балтійське море.
показать весь комментарий
04.08.2024 18:22 Ответить
Ге ж...
Перехопили, під пахву убгали та потягли в гущавину...
показать весь комментарий
04.08.2024 18:26 Ответить
Треба було ракетами перевірити роботу кацапських транспондерів
показать весь комментарий
04.08.2024 21:11 Ответить
Виявляється, ердоганчик краще знає психологію терориста та більш рішучий, аніж обісраний НАТО.
показать весь комментарий
04.08.2024 21:27 Ответить
Чекаємо на ГРІПЕНИ
вони не гірші за f-16