10317 посетителей онлайн
2 431 20

Если вопрос повышения налогов раскалывает фракцию "Слуга народа", значит, такое ее качество, - Потураев

Потураєв про розкол у Слузі народу

Повышение налогов в Украине - это вопрос национальной безопасности.

Об этом в интервью РБК-Україна заявил председатель комитета Верховной Рады по вопросам гуманитарной и информационной политики, нардеп "Слуги народа" Никита Потураев, передает Цензор.НЕТ.

"Я не знаю, кто может быть сейчас против наполнения государственного бюджета. Если этот вопрос раскалывает фракцию, значит, она этого заслуживает, значит, такое качество этой фракции", - отметил парламентарий.

По его словам, это вопрос национальной безопасности.

"Вопрос наполнения бюджета, чтобы можно было платить деньги нашим бойцам - это такой же вопрос национальной безопасности, как и защита нас от вражеского информационного воздействия через недобросовестные религиозные организации. Это одно и то же.

Я не понимаю позиции определенных фракций, которые не голосовали за повышение акциза на топливо и рассказывали, что мы "убиваем бизнес" и так далее. Если мы сейчас не решим финансовые вопросы, то бизнес убьют россияне, которые придут. А не повышение на полторы гривни прайса на бензин", - добавил Потураев.

Топ комментарии
+10
Это давно не новость

показать весь комментарий
05.08.2024 14:47 Ответить
+9
а що на гімні знак якості ще ставлять?
показать весь комментарий
05.08.2024 14:44 Ответить
+6
Наповнювати бюджет можна по-різному.
Можна підвищити податки, зібрати за місяць трохи більше, а потім смоктати лапу, через схлопування економіки та виробництва.
А можна стимулювати виробництво, спроститвши, а не ускладнючи податкове регулювання, не видумляючи совєтські перевірки товарообліку та й інші планові та безпланові перевірки. Вкладати міжнародну допомогу в еконміку, а не роздавати гроші на кешбеки. В результаті отримувати більше зборів при тій самій ставці податків.
показать весь комментарий
05.08.2024 14:59 Ответить
Комментировать
Сортировать:
а що на гімні знак якості ще ставлять?
показать весь комментарий
05.08.2024 14:44 Ответить
ШО? Яка в лайна може бути якість??? А якість зрадників слуг урода як визначити??? Ось наприклад якість потурая визначається як кількість лайна у воді кількістю кишкових паличок???
показать весь комментарий
05.08.2024 14:45 Ответить

Краще жувати ніж ротяку відкривати.
показать весь комментарий
05.08.2024 14:46 Ответить
Это давно не новость

показать весь комментарий
05.08.2024 14:47 Ответить
Тварина🤡 , брехлива, потураєв і він це знає ...але намагається маніпуляцією вплинути ...Порох зовсім недавно пояснив ці манці з налогами та комуналками ...
показать весь комментарий
05.08.2024 14:51 Ответить
показать весь комментарий
05.08.2024 14:52 Ответить
але, що, мля, дивно то питання захисту корупціонерів фракцію зовсім не розколювало
показать весь комментарий
05.08.2024 14:53 Ответить
Недоумок, хитрозроблений. Вам пояснили, де лежать податки і хто їх отримує замість держави.
показать весь комментарий
05.08.2024 14:59 Ответить
Наповнювати бюджет можна по-різному.
Можна підвищити податки, зібрати за місяць трохи більше, а потім смоктати лапу, через схлопування економіки та виробництва.
А можна стимулювати виробництво, спроститвши, а не ускладнючи податкове регулювання, не видумляючи совєтські перевірки товарообліку та й інші планові та безпланові перевірки. Вкладати міжнародну допомогу в еконміку, а не роздавати гроші на кешбеки. В результаті отримувати більше зборів при тій самій ставці податків.
показать весь комментарий
05.08.2024 14:59 Ответить
А ще можна скоротити видатки, до прикладу почати боротьбу з корупцією, також обмежити максимальні зарплати та доплати всім хто завязаний на держбюджеті....

Також на період воєнного стану обмежити максимальну пенсію та виплати...

Скоротити чиновників окупованих територій які нікому зараз не потрібні, завершиться війна можна буде нових набрати...

У нас скоротилось населення відповідно не потрібен такий великий Кабмін, адміністрації і т.д.
показать весь комментарий
05.08.2024 15:56 Ответить
Значить частина депутатів крутить дулі слугам х........ в тому числі і Потурайкіну
показать весь комментарий
05.08.2024 15:03 Ответить
Як же ж гарно стрілки переводить цей п..дар на зарплати бійцям.
показать весь комментарий
05.08.2024 15:08 Ответить
Може просто красти будете менше, а, зелені?
показать весь комментарий
05.08.2024 15:10 Ответить
А західні експерти кажуть, шо треба таможню лупати , а пдв залишити в спокої
показать весь комментарий
05.08.2024 15:10 Ответить
В нас вся влада такої ж якості
показать весь комментарий
05.08.2024 15:11 Ответить
Для початку знизьте свої захмарні зарплати до рівня пересічних працюючих україньців та пенсіонерів, а тоді вже думайте про підвищення податків, тарифів за комірге, тощо!
показать весь комментарий
05.08.2024 15:11 Ответить
фракция гондонов зеленых.......................................